• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
12:57
Kurs nr 0 do Migowo
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)04:26
Strzyża PKM04:28
Zajezdnia04:29
Zamenhofa [GDA]04:30
Wojska Polskiego04:32
Galeria Bałtycka04:34
Klonowa [GDA]04:36
Jaśkowa Dolina04:37
Miszewskiego04:39
Politechnika04:40
Opera Bałtycka04:42
Traugutta [GDA]04:43
Uniwersytet Medyczny04:44
Chodowieckiego04:45
Brama Oliwska04:46
Dworzec Główny04:48
Hucisko04:51
Powstańców Warszawskich04:54
Paska04:55
Ciasna04:56
Zakopiańska04:57
Skrajna04:59
Siedlce05:01
Piekarnicza05:05
Belgradzka05:07
Warneńska05:09
Budapesztańska05:11
Migowo05:12
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo05:20
Budapesztańska05:22
Warneńska05:24
Belgradzka05:25
Piekarnicza05:27
Siedlce05:31
Skrajna05:32
Zakopiańska05:33
Ciasna05:34
Paska05:35
Powstańców Warszawskich05:37
Hucisko05:40
Dworzec Główny05:42
Brama Oliwska05:45
Chodowieckiego05:46
Uniwersytet Medyczny05:47
Traugutta [GDA]05:49
Opera Bałtycka05:51
Politechnika05:52
Miszewskiego05:54
Jaśkowa Dolina05:56
Klonowa [GDA]05:57
Galeria Bałtycka05:59
Wojska Polskiego06:01
Zamenhofa [GDA]06:02
Zajezdnia06:03
Strzyża PKM06:04
Uniwersytet Gdański [GDA]06:06
Bażyńskiego [GDA]06:07
Tetmajera06:08
Derdowskiego06:09
Obrońców Westerplatte06:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:12
Kurs nr 2 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:19
Obrońców Westerplatte06:22
Derdowskiego06:23
Tetmajera06:24
Bażyńskiego [GDA]06:25
Uniwersytet Gdański [GDA]06:27
Strzyża PKM06:29
Zajezdnia06:30
Zamenhofa [GDA]06:31
Wojska Polskiego06:33
Galeria Bałtycka06:35
Klonowa [GDA]06:37
Jaśkowa Dolina06:38
Miszewskiego06:40
Politechnika06:41
Opera Bałtycka06:43
Traugutta [GDA]06:44
Uniwersytet Medyczny06:45
Chodowieckiego06:46
Brama Oliwska06:47
Dworzec Główny06:49
Hucisko06:52
Powstańców Warszawskich06:55
Paska06:56
Ciasna06:57
Zakopiańska06:58
Skrajna07:00
Siedlce07:02
Piekarnicza07:06
Belgradzka07:08
Warneńska07:10
Budapesztańska07:12
Migowo07:13
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo07:20
Budapesztańska07:22
Warneńska07:24
Belgradzka07:25
Piekarnicza07:27
Siedlce07:31
Skrajna07:32
Zakopiańska07:33
Ciasna07:34
Paska07:35
Powstańców Warszawskich07:37
Hucisko07:40
Dworzec Główny07:42
Brama Oliwska07:45
Chodowieckiego07:46
Uniwersytet Medyczny07:47
Traugutta [GDA]07:49
Opera Bałtycka07:51
Politechnika07:52
Miszewskiego07:54
Jaśkowa Dolina07:56
Klonowa [GDA]07:57
Galeria Bałtycka07:59
Wojska Polskiego08:01
Zamenhofa [GDA]08:02
Zajezdnia08:03
Strzyża PKM08:04
Uniwersytet Gdański [GDA]08:06
Bażyńskiego [GDA]08:07
Tetmajera08:08
Derdowskiego08:09
Obrońców Westerplatte08:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:12
Kurs nr 4 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:19
Obrońców Westerplatte08:22
Derdowskiego08:23
Tetmajera08:24
Bażyńskiego [GDA]08:25
Uniwersytet Gdański [GDA]08:27
Strzyża PKM08:29
Zajezdnia08:30
Zamenhofa [GDA]08:31
Wojska Polskiego08:33
Galeria Bałtycka08:35
Klonowa [GDA]08:37
Jaśkowa Dolina08:38
Miszewskiego08:40
Politechnika08:41
Opera Bałtycka08:43
Traugutta [GDA]08:44
Uniwersytet Medyczny08:45
Chodowieckiego08:46
Brama Oliwska08:47
Dworzec Główny08:49
Hucisko08:52
Powstańców Warszawskich08:55
Paska08:56
Ciasna08:57
Zakopiańska08:58
Skrajna09:00
Siedlce09:02
Piekarnicza09:06
Belgradzka09:08
Warneńska09:10
Budapesztańska09:12
Migowo09:13
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo09:20
Budapesztańska09:22
Warneńska09:24
Belgradzka09:25
Piekarnicza09:27
Siedlce09:31
Skrajna09:32
Zakopiańska09:33
Ciasna09:34
Paska09:35
Powstańców Warszawskich09:37
Hucisko09:40
Dworzec Główny09:42
Brama Oliwska09:45
Chodowieckiego09:46
Uniwersytet Medyczny09:47
Traugutta [GDA]09:49
Opera Bałtycka09:51
Politechnika09:52
Miszewskiego09:54
Jaśkowa Dolina09:56
Klonowa [GDA]09:57
Galeria Bałtycka09:59
Wojska Polskiego10:01
Zamenhofa [GDA]10:02
Zajezdnia10:03
Strzyża PKM10:04
Uniwersytet Gdański [GDA]10:06
Bażyńskiego [GDA]10:07
Tetmajera10:08
Derdowskiego10:09
Obrońców Westerplatte10:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:12
Kurs nr 6 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:49
Obrońców Westerplatte10:52
Derdowskiego10:53
Tetmajera10:54
Bażyńskiego [GDA]10:55
Uniwersytet Gdański [GDA]10:57
Strzyża PKM10:59
Zajezdnia11:00
Zamenhofa [GDA]11:01
Wojska Polskiego11:03
Galeria Bałtycka11:05
Klonowa [GDA]11:07
Jaśkowa Dolina11:08
Miszewskiego11:10
Politechnika11:11
Opera Bałtycka11:13
Traugutta [GDA]11:14
Uniwersytet Medyczny11:15
Chodowieckiego11:16
Brama Oliwska11:17
Dworzec Główny11:19
Hucisko11:22
Powstańców Warszawskich11:25
Paska11:26
Ciasna11:27
Zakopiańska11:28
Skrajna11:30
Siedlce11:32
Piekarnicza11:36
Belgradzka11:38
Warneńska11:40
Budapesztańska11:42
Migowo11:43
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo11:47
Budapesztańska11:49
Warneńska11:51
Belgradzka11:52
Piekarnicza11:54
Siedlce11:58
Skrajna11:59
Zakopiańska12:00
Ciasna12:01
Paska12:02
Powstańców Warszawskich12:04
Hucisko12:07
Dworzec Główny12:09
Brama Oliwska12:12
Chodowieckiego12:13
Uniwersytet Medyczny12:14
Traugutta [GDA]12:16
Opera Bałtycka12:18
Politechnika12:19
Miszewskiego12:21
Jaśkowa Dolina12:23
Klonowa [GDA]12:24
Galeria Bałtycka12:26
Wojska Polskiego12:28
Zamenhofa [GDA]12:29
Zajezdnia12:30
Strzyża PKM12:31
Uniwersytet Gdański [GDA]12:33
Bażyńskiego [GDA]12:34
Tetmajera12:35
Derdowskiego12:36
Obrońców Westerplatte12:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:39
Kurs nr 8 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:00
Obrońców Westerplatte13:03
Derdowskiego13:04
Tetmajera13:05
Bażyńskiego [GDA]13:06
Uniwersytet Gdański [GDA]13:08
Strzyża PKM13:10
Zajezdnia13:11
Zamenhofa [GDA]13:12
Wojska Polskiego13:14
Galeria Bałtycka13:16
Klonowa [GDA]13:18
Jaśkowa Dolina13:19
Miszewskiego13:21
Politechnika13:22
Opera Bałtycka13:24
Traugutta [GDA]13:25
Uniwersytet Medyczny13:26
Chodowieckiego13:27
Brama Oliwska13:28
Dworzec Główny13:30
Hucisko13:33
Powstańców Warszawskich13:36
Paska13:37
Ciasna13:38
Zakopiańska13:39
Skrajna13:41
Siedlce13:43
Piekarnicza13:47
Belgradzka13:49
Warneńska13:51
Budapesztańska13:53
Migowo13:54
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo14:07
Budapesztańska14:09
Warneńska14:11
Belgradzka14:12
Piekarnicza14:14
Siedlce14:18
Skrajna14:19
Zakopiańska14:20
Ciasna14:21
Paska14:22
Powstańców Warszawskich14:24
Hucisko14:27
Dworzec Główny14:29
Brama Oliwska14:32
Chodowieckiego14:33
Uniwersytet Medyczny14:34
Traugutta [GDA]14:36
Opera Bałtycka14:38
Politechnika14:39
Miszewskiego14:41
Jaśkowa Dolina14:43
Klonowa [GDA]14:44
Galeria Bałtycka14:46
Wojska Polskiego14:48
Zamenhofa [GDA]14:49
Zajezdnia14:50
Strzyża PKM14:51
Uniwersytet Gdański [GDA]14:53
Bażyńskiego [GDA]14:54
Tetmajera14:55
Derdowskiego14:56
Obrońców Westerplatte14:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:59
Kurs nr 10 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:20
Obrońców Westerplatte15:23
Derdowskiego15:24
Tetmajera15:25
Bażyńskiego [GDA]15:26
Uniwersytet Gdański [GDA]15:28
Strzyża PKM15:30
Zajezdnia15:31
Zamenhofa [GDA]15:32
Wojska Polskiego15:34
Galeria Bałtycka15:36
Klonowa [GDA]15:38
Jaśkowa Dolina15:39
Miszewskiego15:41
Politechnika15:42
Opera Bałtycka15:44
Traugutta [GDA]15:45
Uniwersytet Medyczny15:46
Chodowieckiego15:47
Brama Oliwska15:48
Dworzec Główny15:50
Hucisko15:53
Powstańców Warszawskich15:56
Paska15:57
Ciasna15:58
Zakopiańska15:59
Skrajna16:01
Siedlce16:03
Piekarnicza16:07
Belgradzka16:09
Warneńska16:11
Budapesztańska16:13
Migowo16:14
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo16:27
Budapesztańska16:29
Warneńska16:31
Belgradzka16:32
Piekarnicza16:34
Siedlce16:38
Skrajna16:39
Zakopiańska16:40
Ciasna16:41
Paska16:42
Powstańców Warszawskich16:44
Hucisko16:47
Dworzec Główny16:49
Brama Oliwska16:52
Chodowieckiego16:53
Uniwersytet Medyczny16:54
Traugutta [GDA]16:56
Opera Bałtycka16:58
Politechnika16:59
Miszewskiego17:01
Jaśkowa Dolina17:03
Klonowa [GDA]17:04
Galeria Bałtycka17:06
Wojska Polskiego17:08
Zamenhofa [GDA]17:09
Zajezdnia17:10
Strzyża PKM17:11
Uniwersytet Gdański [GDA]17:13
Bażyńskiego [GDA]17:14
Tetmajera17:15
Derdowskiego17:16
Obrońców Westerplatte17:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:19
Kurs nr 12 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:40
Obrońców Westerplatte17:43
Derdowskiego17:44
Tetmajera17:45
Bażyńskiego [GDA]17:46
Uniwersytet Gdański [GDA]17:48
Strzyża PKM17:50
Zajezdnia17:51
Zamenhofa [GDA]17:52
Wojska Polskiego17:54
Galeria Bałtycka17:56
Klonowa [GDA]17:58
Jaśkowa Dolina17:59
Miszewskiego18:01
Politechnika18:02
Opera Bałtycka18:04
Traugutta [GDA]18:05
Uniwersytet Medyczny18:06
Chodowieckiego18:07
Brama Oliwska18:08
Dworzec Główny18:10
Hucisko18:13
Powstańców Warszawskich18:16
Paska18:17
Ciasna18:18
Zakopiańska18:19
Skrajna18:21
Siedlce18:23
Piekarnicza18:27
Belgradzka18:29
Warneńska18:31
Budapesztańska18:33
Migowo18:34
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo18:47
Budapesztańska18:49
Warneńska18:51
Belgradzka18:52
Piekarnicza18:54
Siedlce18:58
Skrajna18:59
Zakopiańska19:00
Ciasna19:01
Paska19:02
Powstańców Warszawskich19:04
Hucisko19:07
Dworzec Główny19:09
Brama Oliwska19:12
Chodowieckiego19:13
Uniwersytet Medyczny19:14
Traugutta [GDA]19:16
Opera Bałtycka19:18
Politechnika19:19
Miszewskiego19:21
Jaśkowa Dolina19:23
Klonowa [GDA]19:24
Galeria Bałtycka19:26
Wojska Polskiego19:28
Zamenhofa [GDA]19:29
Zajezdnia19:30
Strzyża PKM19:31
Uniwersytet Gdański [GDA]19:33
Bażyńskiego [GDA]19:34
Tetmajera19:35
Derdowskiego19:36
Obrońców Westerplatte19:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:39
Kurs nr 14 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:00
Obrońców Westerplatte20:03
Derdowskiego20:04
Tetmajera20:05
Bażyńskiego [GDA]20:06
Uniwersytet Gdański [GDA]20:08
Strzyża PKM20:10
Zajezdnia20:11
Zamenhofa [GDA]20:12
Wojska Polskiego20:14
Galeria Bałtycka20:16
Klonowa [GDA]20:18
Jaśkowa Dolina20:19
Miszewskiego20:21
Politechnika20:22
Opera Bałtycka20:24
Traugutta [GDA]20:25
Uniwersytet Medyczny20:26
Chodowieckiego20:27
Brama Oliwska20:28
Dworzec Główny20:30
Hucisko20:33
Powstańców Warszawskich20:36
Paska20:37
Ciasna20:38
Zakopiańska20:39
Skrajna20:41
Siedlce20:43
Piekarnicza20:47
Belgradzka20:49
Warneńska20:51
Budapesztańska20:53
Migowo20:54
Kurs nr 15 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Migowo21:03
Budapesztańska21:05
Warneńska21:07
Belgradzka21:08
Piekarnicza21:10
Siedlce21:14
Skrajna21:15
Zakopiańska21:16
Ciasna21:17
Paska21:18
Powstańców Warszawskich21:20
Hucisko21:23
Dworzec Główny21:25
Brama Oliwska21:28
Chodowieckiego21:29
Uniwersytet Medyczny21:30
Traugutta [GDA]21:32
Opera Bałtycka21:34
Politechnika21:35
Miszewskiego21:37
Jaśkowa Dolina21:39
Klonowa [GDA]21:40
Galeria Bałtycka21:42
Wojska Polskiego21:44
Zamenhofa [GDA]21:45
Zajezdnia21:46
Strzyża PKM21:47
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)21:49