• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:33
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ05:08
Strzyża PKM05:09
Uniwersytet Gdański [GDA]05:11
Bażyńskiego [GDA]05:12
Tetmajera05:13
Derdowskiego05:14
Obrońców Westerplatte05:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:17
Kurs nr 1 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:20
Obrońców Westerplatte05:23
Derdowskiego05:24
Tetmajera05:25
Bażyńskiego [GDA]05:26
Uniwersytet Gdański [GDA]05:28
Strzyża PKM05:30
Zajezdnia05:31
Zamenhofa [GDA]05:32
Wojska Polskiego05:34
Galeria Bałtycka05:36
Klonowa [GDA]05:38
Jaśkowa Dolina05:39
Miszewskiego05:41
Politechnika05:42
Opera Bałtycka05:44
Traugutta [GDA]05:45
Uniwersytet Medyczny05:46
Chodowieckiego05:47
Brama Oliwska05:48
Dworzec Główny05:50
Hucisko05:53
Powstańców Warszawskich05:56
Paska05:57
Ciasna05:58
Zakopiańska05:59
Skrajna06:01
Siedlce06:03
Piekarnicza06:07
Belgradzka06:09
Warneńska06:11
Budapesztańska06:13
Migowo06:14
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo06:22
Budapesztańska06:24
Warneńska06:26
Belgradzka06:27
Piekarnicza06:29
Siedlce06:33
Skrajna06:34
Zakopiańska06:35
Ciasna06:36
Paska06:37
Powstańców Warszawskich06:39
Hucisko06:42
Dworzec Główny06:44
Brama Oliwska06:47
Chodowieckiego06:48
Uniwersytet Medyczny06:49
Traugutta [GDA]06:51
Opera Bałtycka06:53
Politechnika06:54
Miszewskiego06:56
Jaśkowa Dolina06:58
Klonowa [GDA]06:59
Galeria Bałtycka07:01
Wojska Polskiego07:03
Zamenhofa [GDA]07:04
Zajezdnia07:05
Strzyża PKM07:06
Uniwersytet Gdański [GDA]07:08
Bażyńskiego [GDA]07:09
Tetmajera07:10
Derdowskiego07:11
Obrońców Westerplatte07:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:14
Kurs nr 3 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:28
Obrońców Westerplatte07:31
Derdowskiego07:32
Tetmajera07:33
Bażyńskiego [GDA]07:34
Uniwersytet Gdański [GDA]07:36
Strzyża PKM07:38
Zajezdnia07:39
Zamenhofa [GDA]07:40
Wojska Polskiego07:42
Galeria Bałtycka07:44
Klonowa [GDA]07:46
Jaśkowa Dolina07:47
Miszewskiego07:49
Politechnika07:50
Opera Bałtycka07:52
Traugutta [GDA]07:53
Uniwersytet Medyczny07:54
Chodowieckiego07:55
Brama Oliwska07:56
Dworzec Główny07:58
Hucisko08:01
Powstańców Warszawskich08:04
Paska08:05
Ciasna08:06
Zakopiańska08:07
Skrajna08:09
Siedlce08:11
Piekarnicza08:15
Belgradzka08:17
Warneńska08:19
Budapesztańska08:21
Migowo08:22
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo08:38
Budapesztańska08:40
Warneńska08:42
Belgradzka08:43
Piekarnicza08:45
Siedlce08:49
Skrajna08:50
Zakopiańska08:51
Ciasna08:52
Paska08:53
Powstańców Warszawskich08:55
Hucisko08:58
Dworzec Główny09:00
Brama Oliwska09:03
Chodowieckiego09:04
Uniwersytet Medyczny09:05
Traugutta [GDA]09:07
Opera Bałtycka09:09
Politechnika09:10
Miszewskiego09:12
Jaśkowa Dolina09:14
Klonowa [GDA]09:15
Galeria Bałtycka09:17
Wojska Polskiego09:19
Zamenhofa [GDA]09:20
Zajezdnia09:21
Strzyża PKM09:22
Uniwersytet Gdański [GDA]09:24
Bażyńskiego [GDA]09:25
Tetmajera09:26
Derdowskiego09:27
Obrońców Westerplatte09:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:30
Kurs nr 5 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:48
Obrońców Westerplatte09:51
Derdowskiego09:52
Tetmajera09:53
Bażyńskiego [GDA]09:54
Uniwersytet Gdański [GDA]09:56
Strzyża PKM09:58
Zajezdnia09:59
Zamenhofa [GDA]10:00
Wojska Polskiego10:02
Galeria Bałtycka10:04
Klonowa [GDA]10:06
Jaśkowa Dolina10:07
Miszewskiego10:09
Politechnika10:10
Opera Bałtycka10:12
Traugutta [GDA]10:13
Uniwersytet Medyczny10:14
Chodowieckiego10:15
Brama Oliwska10:16
Dworzec Główny10:18
Hucisko10:21
Powstańców Warszawskich10:24
Paska10:25
Ciasna10:26
Zakopiańska10:27
Skrajna10:29
Siedlce10:31
Piekarnicza10:35
Belgradzka10:37
Warneńska10:39
Budapesztańska10:41
Migowo10:42
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo10:48
Budapesztańska10:50
Warneńska10:52
Belgradzka10:53
Piekarnicza10:55
Siedlce10:59
Skrajna11:00
Zakopiańska11:01
Ciasna11:02
Paska11:03
Powstańców Warszawskich11:05
Hucisko11:08
Dworzec Główny11:10
Brama Oliwska11:13
Chodowieckiego11:14
Uniwersytet Medyczny11:15
Traugutta [GDA]11:17
Opera Bałtycka11:19
Politechnika11:20
Miszewskiego11:22
Jaśkowa Dolina11:24
Klonowa [GDA]11:25
Galeria Bałtycka11:27
Wojska Polskiego11:29
Zamenhofa [GDA]11:30
Zajezdnia11:31
Strzyża PKM11:32
Uniwersytet Gdański [GDA]11:34
Bażyńskiego [GDA]11:35
Tetmajera11:36
Derdowskiego11:37
Obrońców Westerplatte11:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:40
Kurs nr 7 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:48
Obrońców Westerplatte11:51
Derdowskiego11:52
Tetmajera11:53
Bażyńskiego [GDA]11:54
Uniwersytet Gdański [GDA]11:56
Strzyża PKM11:58
Zajezdnia11:59
Zamenhofa [GDA]12:00
Wojska Polskiego12:02
Galeria Bałtycka12:04
Klonowa [GDA]12:06
Jaśkowa Dolina12:07
Miszewskiego12:09
Politechnika12:10
Opera Bałtycka12:12
Traugutta [GDA]12:13
Uniwersytet Medyczny12:14
Chodowieckiego12:15
Brama Oliwska12:16
Dworzec Główny12:18
Hucisko12:21
Powstańców Warszawskich12:24
Paska12:25
Ciasna12:26
Zakopiańska12:27
Skrajna12:29
Siedlce12:31
Piekarnicza12:35
Belgradzka12:37
Warneńska12:39
Budapesztańska12:41
Migowo12:42
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo12:48
Budapesztańska12:50
Warneńska12:52
Belgradzka12:53
Piekarnicza12:55
Siedlce12:59
Skrajna13:00
Zakopiańska13:01
Ciasna13:02
Paska13:03
Powstańców Warszawskich13:05
Hucisko13:08
Dworzec Główny13:10
Brama Oliwska13:13
Chodowieckiego13:14
Uniwersytet Medyczny13:15
Traugutta [GDA]13:17
Opera Bałtycka13:19
Politechnika13:20
Miszewskiego13:22
Jaśkowa Dolina13:24
Klonowa [GDA]13:25
Galeria Bałtycka13:27
Wojska Polskiego13:29
Zamenhofa [GDA]13:30
Zajezdnia13:31
Strzyża PKM13:32
Uniwersytet Gdański [GDA]13:34
Bażyńskiego [GDA]13:35
Tetmajera13:36
Derdowskiego13:37
Obrońców Westerplatte13:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:40
Kurs nr 9 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:58
Obrońców Westerplatte14:01
Derdowskiego14:02
Tetmajera14:03
Bażyńskiego [GDA]14:04
Uniwersytet Gdański [GDA]14:06
Strzyża PKM14:08
Zajezdnia14:09
Zamenhofa [GDA]14:10
Wojska Polskiego14:12
Galeria Bałtycka14:14
Klonowa [GDA]14:16
Jaśkowa Dolina14:17
Miszewskiego14:19
Politechnika14:20
Opera Bałtycka14:22
Traugutta [GDA]14:23
Uniwersytet Medyczny14:24
Chodowieckiego14:25
Brama Oliwska14:26
Dworzec Główny14:28
Hucisko14:31
Powstańców Warszawskich14:34
Paska14:35
Ciasna14:36
Zakopiańska14:37
Skrajna14:39
Siedlce14:41
Piekarnicza14:45
Belgradzka14:47
Warneńska14:49
Budapesztańska14:51
Migowo14:52
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo15:01
Budapesztańska15:03
Warneńska15:05
Belgradzka15:06
Piekarnicza15:08
Siedlce15:12
Skrajna15:13
Zakopiańska15:14
Ciasna15:15
Paska15:16
Powstańców Warszawskich15:18
Hucisko15:21
Dworzec Główny15:23
Brama Oliwska15:26
Chodowieckiego15:27
Uniwersytet Medyczny15:28
Traugutta [GDA]15:30
Opera Bałtycka15:32
Politechnika15:33
Miszewskiego15:35
Jaśkowa Dolina15:37
Klonowa [GDA]15:38
Galeria Bałtycka15:40
Wojska Polskiego15:42
Zamenhofa [GDA]15:43
Zajezdnia15:44
Strzyża PKM15:45
Uniwersytet Gdański [GDA]15:47
Bażyńskiego [GDA]15:48
Tetmajera15:49
Derdowskiego15:50
Obrońców Westerplatte15:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:53
Kurs nr 11 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:08
Obrońców Westerplatte16:11
Derdowskiego16:12
Tetmajera16:13
Bażyńskiego [GDA]16:14
Uniwersytet Gdański [GDA]16:16
Strzyża PKM16:18
Zajezdnia16:19
Zamenhofa [GDA]16:20
Wojska Polskiego16:22
Galeria Bałtycka16:24
Klonowa [GDA]16:26
Jaśkowa Dolina16:27
Miszewskiego16:29
Politechnika16:30
Opera Bałtycka16:32
Traugutta [GDA]16:33
Uniwersytet Medyczny16:34
Chodowieckiego16:35
Brama Oliwska16:36
Dworzec Główny16:38
Hucisko16:41
Powstańców Warszawskich16:44
Paska16:45
Ciasna16:46
Zakopiańska16:47
Skrajna16:49
Siedlce16:51
Piekarnicza16:55
Belgradzka16:57
Warneńska16:59
Budapesztańska17:01
Migowo17:02
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo17:10
Budapesztańska17:12
Warneńska17:14
Belgradzka17:15
Piekarnicza17:17
Siedlce17:21
Skrajna17:22
Zakopiańska17:23
Ciasna17:24
Paska17:25
Powstańców Warszawskich17:27
Hucisko17:30
Dworzec Główny17:32
Brama Oliwska17:35
Chodowieckiego17:36
Uniwersytet Medyczny17:37
Traugutta [GDA]17:39
Opera Bałtycka17:41
Politechnika17:42
Miszewskiego17:44
Jaśkowa Dolina17:46
Klonowa [GDA]17:47
Galeria Bałtycka17:49
Wojska Polskiego17:51
Zamenhofa [GDA]17:52
Zajezdnia17:53
Strzyża PKM17:54
Uniwersytet Gdański [GDA]17:56
Bażyńskiego [GDA]17:57
Tetmajera17:58
Derdowskiego17:59
Obrońców Westerplatte18:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:02
Kurs nr 13 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:21
Obrońców Westerplatte18:24
Derdowskiego18:25
Tetmajera18:26
Bażyńskiego [GDA]18:27
Uniwersytet Gdański [GDA]18:29
Strzyża PKM18:31
Zajezdnia18:32
Zamenhofa [GDA]18:33
Wojska Polskiego18:35
Galeria Bałtycka18:37
Klonowa [GDA]18:39
Jaśkowa Dolina18:40
Miszewskiego18:42
Politechnika18:43
Opera Bałtycka18:45
Traugutta [GDA]18:46
Uniwersytet Medyczny18:47
Chodowieckiego18:48
Brama Oliwska18:49
Dworzec Główny18:51
Hucisko18:54
Powstańców Warszawskich18:57
Paska18:58
Ciasna18:59
Zakopiańska19:00
Skrajna19:02
Siedlce19:04
Piekarnicza19:08
Belgradzka19:10
Warneńska19:12
Budapesztańska19:14
Migowo19:15
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo19:30
Budapesztańska19:32
Warneńska19:34
Belgradzka19:35
Piekarnicza19:37
Siedlce19:41
Skrajna19:42
Zakopiańska19:43
Ciasna19:44
Paska19:45
Powstańców Warszawskich19:47
Hucisko19:50
Dworzec Główny19:52
Brama Oliwska19:55
Chodowieckiego19:56
Uniwersytet Medyczny19:57
Traugutta [GDA]19:59
Opera Bałtycka20:01
Politechnika20:02
Miszewskiego20:04
Jaśkowa Dolina20:06
Klonowa [GDA]20:07
Galeria Bałtycka20:09
Wojska Polskiego20:11
Zamenhofa [GDA]20:12
Zajezdnia20:13
Strzyża PKM20:14
Uniwersytet Gdański [GDA]20:16
Bażyńskiego [GDA]20:17
Tetmajera20:18
Derdowskiego20:19
Obrońców Westerplatte20:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:22
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:27
Obrońców Westerplatte20:30
Derdowskiego20:31
Tetmajera20:32
Bażyńskiego [GDA]20:33
Uniwersytet Gdański [GDA]20:35
Strzyża PKM20:37
Zajezdnia WRZESZCZ20:38