• Informujemy. Liczba pasażerów w pojazdach ogarniczona. Zajęta może być tylko połowa miejsc siedzących.  • Przypominamy: brak możliwości zakupu biletów w pojazdach gdańskiej komunikacji miejskiej.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
04:13
Kurs nr 0 do Migowo
Zajezdnia WRZESZCZ03:58
Strzyża PKM04:00
Zajezdnia04:01
Zamenhofa [GDA]04:02
Wojska Polskiego04:04
Galeria Bałtycka04:06
Klonowa [GDA]04:08
Jaśkowa Dolina04:09
Miszewskiego04:11
Politechnika04:12
Opera Bałtycka04:14
Traugutta [GDA]04:15
Uniwersytet Medyczny04:16
Chodowieckiego04:17
Brama Oliwska04:18
Dworzec Główny04:20
Hucisko04:23
Powstańców Warszawskich04:26
Paska04:27
Ciasna04:28
Zakopiańska04:29
Skrajna04:31
Siedlce04:33
Piekarnicza04:37
Belgradzka04:39
Warneńska04:41
Budapesztańska04:43
Migowo04:44
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo04:47
Budapesztańska04:49
Warneńska04:51
Belgradzka04:52
Piekarnicza04:54
Siedlce04:58
Skrajna04:59
Zakopiańska05:00
Ciasna05:01
Paska05:02
Powstańców Warszawskich05:04
Hucisko05:07
Dworzec Główny05:09
Brama Oliwska05:12
Chodowieckiego05:13
Uniwersytet Medyczny05:14
Traugutta [GDA]05:16
Opera Bałtycka05:18
Politechnika05:19
Miszewskiego05:21
Jaśkowa Dolina05:23
Klonowa [GDA]05:24
Galeria Bałtycka05:26
Wojska Polskiego05:28
Zamenhofa [GDA]05:29
Zajezdnia05:30
Strzyża PKM05:31
Uniwersytet Gdański [GDA]05:33
Bażyńskiego [GDA]05:34
Tetmajera05:35
Derdowskiego05:36
Obrońców Westerplatte05:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:39
Kurs nr 2 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:57
Obrońców Westerplatte06:00
Derdowskiego06:01
Tetmajera06:02
Bażyńskiego [GDA]06:03
Uniwersytet Gdański [GDA]06:05
Strzyża PKM06:07
Zajezdnia06:08
Zamenhofa [GDA]06:09
Wojska Polskiego06:11
Galeria Bałtycka06:13
Klonowa [GDA]06:15
Jaśkowa Dolina06:16
Miszewskiego06:18
Politechnika06:19
Opera Bałtycka06:21
Traugutta [GDA]06:22
Uniwersytet Medyczny06:23
Chodowieckiego06:24
Brama Oliwska06:25
Dworzec Główny06:27
Hucisko06:30
Powstańców Warszawskich06:33
Paska06:34
Ciasna06:35
Zakopiańska06:36
Skrajna06:38
Siedlce06:40
Piekarnicza06:44
Belgradzka06:46
Warneńska06:48
Budapesztańska06:50
Migowo06:51
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo07:01
Budapesztańska07:03
Warneńska07:05
Belgradzka07:06
Piekarnicza07:08
Siedlce07:12
Skrajna07:13
Zakopiańska07:14
Ciasna07:15
Paska07:16
Powstańców Warszawskich07:18
Hucisko07:21
Dworzec Główny07:23
Brama Oliwska07:26
Chodowieckiego07:27
Uniwersytet Medyczny07:28
Traugutta [GDA]07:30
Opera Bałtycka07:32
Politechnika07:33
Miszewskiego07:35
Jaśkowa Dolina07:37
Klonowa [GDA]07:38
Galeria Bałtycka07:40
Wojska Polskiego07:42
Zamenhofa [GDA]07:43
Zajezdnia07:44
Strzyża PKM07:45
Uniwersytet Gdański [GDA]07:47
Bażyńskiego [GDA]07:48
Tetmajera07:49
Derdowskiego07:50
Obrońców Westerplatte07:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:53
Kurs nr 4 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:07
Obrońców Westerplatte08:10
Derdowskiego08:11
Tetmajera08:12
Bażyńskiego [GDA]08:13
Uniwersytet Gdański [GDA]08:15
Strzyża PKM08:17
Zajezdnia08:18
Zamenhofa [GDA]08:19
Wojska Polskiego08:21
Galeria Bałtycka08:23
Klonowa [GDA]08:25
Jaśkowa Dolina08:26
Miszewskiego08:28
Politechnika08:29
Opera Bałtycka08:31
Traugutta [GDA]08:32
Uniwersytet Medyczny08:33
Chodowieckiego08:34
Brama Oliwska08:35
Dworzec Główny08:37
Hucisko08:40
Powstańców Warszawskich08:43
Paska08:44
Ciasna08:45
Zakopiańska08:46
Skrajna08:48
Siedlce08:50
Piekarnicza08:54
Belgradzka08:56
Warneńska08:58
Budapesztańska09:00
Migowo09:01
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo09:18
Budapesztańska09:20
Warneńska09:22
Belgradzka09:23
Piekarnicza09:25
Siedlce09:29
Skrajna09:30
Zakopiańska09:31
Ciasna09:32
Paska09:33
Powstańców Warszawskich09:35
Hucisko09:38
Dworzec Główny09:40
Brama Oliwska09:43
Chodowieckiego09:44
Uniwersytet Medyczny09:45
Traugutta [GDA]09:47
Opera Bałtycka09:49
Politechnika09:50
Miszewskiego09:52
Jaśkowa Dolina09:54
Klonowa [GDA]09:55
Galeria Bałtycka09:57
Wojska Polskiego09:59
Zamenhofa [GDA]10:00
Zajezdnia10:01
Strzyża PKM10:02
Uniwersytet Gdański [GDA]10:04
Bażyńskiego [GDA]10:05
Tetmajera10:06
Derdowskiego10:07
Obrońców Westerplatte10:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:10
Kurs nr 6 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:28
Obrońców Westerplatte10:31
Derdowskiego10:32
Tetmajera10:33
Bażyńskiego [GDA]10:34
Uniwersytet Gdański [GDA]10:36
Strzyża PKM10:38
Zajezdnia10:39
Zamenhofa [GDA]10:40
Wojska Polskiego10:42
Galeria Bałtycka10:44
Klonowa [GDA]10:46
Jaśkowa Dolina10:47
Miszewskiego10:49
Politechnika10:50
Opera Bałtycka10:52
Traugutta [GDA]10:53
Uniwersytet Medyczny10:54
Chodowieckiego10:55
Brama Oliwska10:56
Dworzec Główny10:58
Hucisko11:01
Powstańców Warszawskich11:04
Paska11:05
Ciasna11:06
Zakopiańska11:07
Skrajna11:09
Siedlce11:11
Piekarnicza11:15
Belgradzka11:17
Warneńska11:19
Budapesztańska11:21
Migowo11:22
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo11:28
Budapesztańska11:30
Warneńska11:32
Belgradzka11:33
Piekarnicza11:35
Siedlce11:39
Skrajna11:40
Zakopiańska11:41
Ciasna11:42
Paska11:43
Powstańców Warszawskich11:45
Hucisko11:48
Dworzec Główny11:50
Brama Oliwska11:53
Chodowieckiego11:54
Uniwersytet Medyczny11:55
Traugutta [GDA]11:57
Opera Bałtycka11:59
Politechnika12:00
Miszewskiego12:02
Jaśkowa Dolina12:04
Klonowa [GDA]12:05
Galeria Bałtycka12:07
Wojska Polskiego12:09
Zamenhofa [GDA]12:10
Zajezdnia12:11
Strzyża PKM12:12
Uniwersytet Gdański [GDA]12:14
Bażyńskiego [GDA]12:15
Tetmajera12:16
Derdowskiego12:17
Obrońców Westerplatte12:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:20
Kurs nr 8 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:28
Obrońców Westerplatte12:31
Derdowskiego12:32
Tetmajera12:33
Bażyńskiego [GDA]12:34
Uniwersytet Gdański [GDA]12:36
Strzyża PKM12:38
Zajezdnia12:39
Zamenhofa [GDA]12:40
Wojska Polskiego12:42
Galeria Bałtycka12:44
Klonowa [GDA]12:46
Jaśkowa Dolina12:47
Miszewskiego12:49
Politechnika12:50
Opera Bałtycka12:52
Traugutta [GDA]12:53
Uniwersytet Medyczny12:54
Chodowieckiego12:55
Brama Oliwska12:56
Dworzec Główny12:58
Hucisko13:01
Powstańców Warszawskich13:04
Paska13:05
Ciasna13:06
Zakopiańska13:07
Skrajna13:09
Siedlce13:11
Piekarnicza13:15
Belgradzka13:17
Warneńska13:19
Budapesztańska13:21
Migowo13:22
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo13:28
Budapesztańska13:30
Warneńska13:32
Belgradzka13:33
Piekarnicza13:35
Siedlce13:39
Skrajna13:40
Zakopiańska13:41
Ciasna13:42
Paska13:43
Powstańców Warszawskich13:45
Hucisko13:48
Dworzec Główny13:50
Brama Oliwska13:53
Chodowieckiego13:54
Uniwersytet Medyczny13:55
Traugutta [GDA]13:57
Opera Bałtycka13:59
Politechnika14:00
Miszewskiego14:02
Jaśkowa Dolina14:04
Klonowa [GDA]14:05
Galeria Bałtycka14:07
Wojska Polskiego14:09
Zamenhofa [GDA]14:10
Zajezdnia14:11
Strzyża PKM14:12
Uniwersytet Gdański [GDA]14:14
Bażyńskiego [GDA]14:15
Tetmajera14:16
Derdowskiego14:17
Obrońców Westerplatte14:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:20
Kurs nr 10 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:37
Obrońców Westerplatte14:40
Derdowskiego14:41
Tetmajera14:42
Bażyńskiego [GDA]14:43
Uniwersytet Gdański [GDA]14:45
Strzyża PKM14:47
Zajezdnia14:48
Zamenhofa [GDA]14:49
Wojska Polskiego14:51
Galeria Bałtycka14:53
Klonowa [GDA]14:55
Jaśkowa Dolina14:56
Miszewskiego14:58
Politechnika14:59
Opera Bałtycka15:01
Traugutta [GDA]15:02
Uniwersytet Medyczny15:03
Chodowieckiego15:04
Brama Oliwska15:05
Dworzec Główny15:07
Hucisko15:10
Powstańców Warszawskich15:13
Paska15:14
Ciasna15:15
Zakopiańska15:16
Skrajna15:18
Siedlce15:20
Piekarnicza15:24
Belgradzka15:26
Warneńska15:28
Budapesztańska15:30
Migowo15:31
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo15:41
Budapesztańska15:43
Warneńska15:45
Belgradzka15:46
Piekarnicza15:48
Siedlce15:52
Skrajna15:53
Zakopiańska15:54
Ciasna15:55
Paska15:56
Powstańców Warszawskich15:58
Hucisko16:01
Dworzec Główny16:03
Brama Oliwska16:06
Chodowieckiego16:07
Uniwersytet Medyczny16:08
Traugutta [GDA]16:10
Opera Bałtycka16:12
Politechnika16:13
Miszewskiego16:15
Jaśkowa Dolina16:17
Klonowa [GDA]16:18
Galeria Bałtycka16:20
Wojska Polskiego16:22
Zamenhofa [GDA]16:23
Zajezdnia16:24
Strzyża PKM16:25
Uniwersytet Gdański [GDA]16:27
Bażyńskiego [GDA]16:28
Tetmajera16:29
Derdowskiego16:30
Obrońców Westerplatte16:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:33
Kurs nr 12 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:48
Obrońców Westerplatte16:51
Derdowskiego16:52
Tetmajera16:53
Bażyńskiego [GDA]16:54
Uniwersytet Gdański [GDA]16:56
Strzyża PKM16:58
Zajezdnia16:59
Zamenhofa [GDA]17:00
Wojska Polskiego17:02
Galeria Bałtycka17:04
Klonowa [GDA]17:06
Jaśkowa Dolina17:07
Miszewskiego17:09
Politechnika17:10
Opera Bałtycka17:12
Traugutta [GDA]17:13
Uniwersytet Medyczny17:14
Chodowieckiego17:15
Brama Oliwska17:16
Dworzec Główny17:18
Hucisko17:21
Powstańców Warszawskich17:24
Paska17:25
Ciasna17:26
Zakopiańska17:27
Skrajna17:29
Siedlce17:31
Piekarnicza17:35
Belgradzka17:37
Warneńska17:39
Budapesztańska17:41
Migowo17:42
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo17:48
Budapesztańska17:50
Warneńska17:52
Belgradzka17:53
Piekarnicza17:55
Siedlce17:59
Skrajna18:00
Zakopiańska18:01
Ciasna18:02
Paska18:03
Powstańców Warszawskich18:05
Hucisko18:08
Dworzec Główny18:10
Brama Oliwska18:13
Chodowieckiego18:14
Uniwersytet Medyczny18:15
Traugutta [GDA]18:17
Opera Bałtycka18:19
Politechnika18:20
Miszewskiego18:22
Jaśkowa Dolina18:24
Klonowa [GDA]18:25
Galeria Bałtycka18:27
Wojska Polskiego18:29
Zamenhofa [GDA]18:30
Zajezdnia18:31
Strzyża PKM18:32
Uniwersytet Gdański [GDA]18:34
Bażyńskiego [GDA]18:35
Tetmajera18:36
Derdowskiego18:37
Obrońców Westerplatte18:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:40
Kurs nr 14 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:01
Obrońców Westerplatte19:04
Derdowskiego19:05
Tetmajera19:06
Bażyńskiego [GDA]19:07
Uniwersytet Gdański [GDA]19:09
Strzyża PKM19:11
Zajezdnia19:12
Zamenhofa [GDA]19:13
Wojska Polskiego19:15
Galeria Bałtycka19:17
Klonowa [GDA]19:19
Jaśkowa Dolina19:20
Miszewskiego19:22
Politechnika19:23
Opera Bałtycka19:25
Traugutta [GDA]19:26
Uniwersytet Medyczny19:27
Chodowieckiego19:28
Brama Oliwska19:29
Dworzec Główny19:31
Hucisko19:34
Powstańców Warszawskich19:37
Paska19:38
Ciasna19:39
Zakopiańska19:40
Skrajna19:42
Siedlce19:44
Piekarnicza19:48
Belgradzka19:50
Warneńska19:52
Budapesztańska19:54
Migowo19:55
Kurs nr 15 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo20:09
Budapesztańska20:11
Warneńska20:13
Belgradzka20:14
Piekarnicza20:16
Siedlce20:20
Skrajna20:21
Zakopiańska20:22
Ciasna20:23
Paska20:24
Powstańców Warszawskich20:26
Hucisko20:29
Dworzec Główny20:31
Brama Oliwska20:34
Chodowieckiego20:35
Uniwersytet Medyczny20:36
Traugutta [GDA]20:38
Opera Bałtycka20:40
Politechnika20:41
Miszewskiego20:43
Jaśkowa Dolina20:45
Klonowa [GDA]20:46
Galeria Bałtycka20:48
Wojska Polskiego20:50
Zamenhofa [GDA]20:51
Zajezdnia20:52
Strzyża PKM20:53
Uniwersytet Gdański [GDA]20:55
Bażyńskiego [GDA]20:56
Tetmajera20:57
Derdowskiego20:58
Obrońców Westerplatte20:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:01
Kurs nr 16 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:19
Obrońców Westerplatte21:22
Derdowskiego21:23
Tetmajera21:24
Bażyńskiego [GDA]21:25
Uniwersytet Gdański [GDA]21:27
Strzyża PKM21:29
Zajezdnia21:30
Zamenhofa [GDA]21:31
Wojska Polskiego21:33
Galeria Bałtycka21:35
Klonowa [GDA]21:37
Jaśkowa Dolina21:38
Miszewskiego21:40
Politechnika21:41
Opera Bałtycka21:43
Traugutta [GDA]21:44
Uniwersytet Medyczny21:45
Chodowieckiego21:46
Brama Oliwska21:47
Dworzec Główny21:49
Hucisko21:52
Powstańców Warszawskich21:55
Paska21:56
Ciasna21:57
Zakopiańska21:58
Skrajna22:00
Siedlce22:02
Piekarnicza22:06
Belgradzka22:08
Warneńska22:10
Budapesztańska22:12
Migowo22:13
Kurs nr 17 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo22:20
Budapesztańska22:22
Warneńska22:24
Belgradzka22:25
Piekarnicza22:27
Siedlce22:31
Skrajna22:32
Zakopiańska22:33
Ciasna22:34
Paska22:35
Powstańców Warszawskich22:37
Hucisko22:40
Dworzec Główny22:42
Brama Oliwska22:45
Chodowieckiego22:46
Uniwersytet Medyczny22:47
Traugutta [GDA]22:48
Opera Bałtycka22:50
Politechnika22:51
Miszewskiego22:53
Jaśkowa Dolina22:55
Klonowa [GDA]22:56
Galeria Bałtycka22:58
Wojska Polskiego23:00
Zamenhofa [GDA]23:01
Zajezdnia23:02
Strzyża PKM23:03
Uniwersytet Gdański [GDA]23:05
Bażyńskiego [GDA]23:06
Tetmajera23:07
Derdowskiego23:08
Obrońców Westerplatte23:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:11
Kurs nr 18 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:15
Obrońców Westerplatte23:18
Derdowskiego23:19
Tetmajera23:20
Bażyńskiego [GDA]23:21
Uniwersytet Gdański [GDA]23:22
Strzyża PKM23:24
Zajezdnia WRZESZCZ23:25