Menu
17:18
Kurs nr 0 do Zaspa | |
---|---|
Zajezdnia WRZESZCZ | 13:25 |
Strzyża PKM | 13:26 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 13:28 |
Bażyńskiego [GDA] | 13:29 |
Tetmajera | 13:30 |
Derdowskiego | 13:31 |
Obrońców Westerplatte | 13:32 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 13:35 |
Opacka | 13:37 |
Subisława | 13:39 |
Pomorska - Osiedle | 13:40 |
Pomorska [GDA] | 13:42 |
Piastowska | 13:43 |
Czerwony Dwór | 13:45 |
Bora-Komorowskiego | 13:46 |
Kołobrzeska | 13:48 |
Zaspa | 13:49 |
Kurs nr 1 do Ujeścisko | |
---|---|
Zaspa | 14:01 |
Zaspa | 14:02 |
Kołobrzeska | 14:03 |
Bora-Komorowskiego | 14:05 |
Czerwony Dwór | 14:07 |
Piastowska | 14:08 |
Pomorska [GDA] | 14:10 |
Gospody | 14:11 |
Pomorska - Osiedle | 14:12 |
Subisława | 14:14 |
Opacka | 14:16 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 14:18 |
Obrońców Westerplatte | 14:20 |
Derdowskiego | 14:21 |
Tetmajera | 14:22 |
Bażyńskiego [GDA] | 14:23 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 14:24 |
Strzyża PKM | 14:26 |
Zajezdnia | 14:28 |
Zamenhofa [GDA] | 14:29 |
Wojska Polskiego | 14:31 |
Galeria Bałtycka | 14:33 |
Klonowa [GDA] | 14:34 |
Jaśkowa Dolina | 14:36 |
Miszewskiego | 14:38 |
Politechnika | 14:39 |
Opera Bałtycka | 14:41 |
Traugutta [GDA] | 14:42 |
Uniwersytet Medyczny | 14:43 |
Chodowieckiego | 14:44 |
Brama Oliwska | 14:45 |
Dworzec Główny | 14:47 |
Hucisko | 14:50 |
Powstańców Warszawskich | 14:53 |
Paska | 14:55 |
Ciasna | 14:56 |
Zakopiańska | 14:57 |
Skrajna | 14:58 |
Siedlce | 15:00 |
Piekarnicza | 15:03 |
Belgradzka | 15:04 |
Warneńska | 15:06 |
Budapesztańska | 15:08 |
Migowo | 15:09 |
Królewskie Wzgórze | 15:10 |
Łabędzia | 15:11 |
Stolema | 15:12 |
Zabornia | 15:13 |
Ujeścisko | 15:16 |
Ujeścisko | 15:17 |
Kurs nr 2 do Zaspa | |
---|---|
Ujeścisko | 15:30 |
Ujeścisko | 15:31 |
Zabornia | 15:33 |
Stolema | 15:34 |
Łabędzia | 15:35 |
Królewskie Wzgórze | 15:36 |
Migowo | 15:37 |
Budapesztańska | 15:39 |
Warneńska | 15:41 |
Belgradzka | 15:42 |
Piekarnicza | 15:44 |
Siedlce | 15:47 |
Skrajna | 15:48 |
Zakopiańska | 15:49 |
Ciasna | 15:50 |
Paska | 15:51 |
Powstańców Warszawskich | 15:53 |
Hucisko | 15:56 |
Dworzec Główny | 15:58 |
Brama Oliwska | 16:01 |
Chodowieckiego | 16:02 |
Uniwersytet Medyczny | 16:03 |
Traugutta [GDA] | 16:05 |
Opera Bałtycka | 16:07 |
Politechnika | 16:08 |
Miszewskiego | 16:10 |
Jaśkowa Dolina | 16:12 |
Klonowa [GDA] | 16:13 |
Galeria Bałtycka | 16:15 |
Wojska Polskiego | 16:17 |
Zamenhofa [GDA] | 16:18 |
Zajezdnia | 16:19 |
Strzyża PKM | 16:20 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 16:22 |
Bażyńskiego [GDA] | 16:23 |
Tetmajera | 16:24 |
Derdowskiego | 16:25 |
Obrońców Westerplatte | 16:26 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 16:29 |
Opacka | 16:31 |
Subisława | 16:33 |
Pomorska - Osiedle | 16:34 |
Pomorska [GDA] | 16:36 |
Piastowska | 16:37 |
Czerwony Dwór | 16:39 |
Bora-Komorowskiego | 16:40 |
Kołobrzeska | 16:42 |
Zaspa | 16:43 |
Kurs nr 3 do Ujeścisko | |
---|---|
Zaspa | 17:02 |
Zaspa | 17:03 |
Kołobrzeska | 17:04 |
Bora-Komorowskiego | 17:06 |
Czerwony Dwór | 17:08 |
Piastowska | 17:09 |
Pomorska [GDA] | 17:11 |
Gospody | 17:12 |
Pomorska - Osiedle | 17:13 |
Subisława | 17:15 |
Opacka | 17:17 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 17:19 |
Obrońców Westerplatte | 17:21 |
Derdowskiego | 17:22 |
Tetmajera | 17:23 |
Bażyńskiego [GDA] | 17:24 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 17:25 |
Strzyża PKM | 17:27 |
Zajezdnia | 17:29 |
Zamenhofa [GDA] | 17:30 |
Wojska Polskiego | 17:32 |
Galeria Bałtycka | 17:34 |
Klonowa [GDA] | 17:35 |
Jaśkowa Dolina | 17:37 |
Miszewskiego | 17:39 |
Politechnika | 17:40 |
Opera Bałtycka | 17:42 |
Traugutta [GDA] | 17:43 |
Uniwersytet Medyczny | 17:44 |
Chodowieckiego | 17:45 |
Brama Oliwska | 17:46 |
Dworzec Główny | 17:48 |
Hucisko | 17:51 |
Powstańców Warszawskich | 17:54 |
Paska | 17:56 |
Ciasna | 17:57 |
Zakopiańska | 17:58 |
Skrajna | 17:59 |
Siedlce | 18:01 |
Piekarnicza | 18:04 |
Belgradzka | 18:05 |
Warneńska | 18:07 |
Budapesztańska | 18:09 |
Migowo | 18:10 |
Królewskie Wzgórze | 18:11 |
Łabędzia | 18:12 |
Stolema | 18:13 |
Zabornia | 18:14 |
Ujeścisko | 18:17 |
Ujeścisko | 18:18 |
Kurs nr 4 do Zaspa | |
---|---|
Ujeścisko | 18:42 |
Ujeścisko | 18:43 |
Zabornia | 18:45 |
Stolema | 18:46 |
Łabędzia | 18:47 |
Królewskie Wzgórze | 18:48 |
Migowo | 18:49 |
Budapesztańska | 18:51 |
Warneńska | 18:53 |
Belgradzka | 18:54 |
Piekarnicza | 18:56 |
Siedlce | 18:59 |
Skrajna | 19:00 |
Zakopiańska | 19:01 |
Ciasna | 19:02 |
Paska | 19:03 |
Powstańców Warszawskich | 19:05 |
Hucisko | 19:08 |
Dworzec Główny | 19:10 |
Brama Oliwska | 19:13 |
Chodowieckiego | 19:14 |
Uniwersytet Medyczny | 19:15 |
Traugutta [GDA] | 19:17 |
Opera Bałtycka | 19:19 |
Politechnika | 19:20 |
Miszewskiego | 19:22 |
Jaśkowa Dolina | 19:24 |
Klonowa [GDA] | 19:25 |
Galeria Bałtycka | 19:27 |
Wojska Polskiego | 19:29 |
Zamenhofa [GDA] | 19:30 |
Zajezdnia | 19:31 |
Strzyża PKM | 19:32 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 19:34 |
Bażyńskiego [GDA] | 19:35 |
Tetmajera | 19:36 |
Derdowskiego | 19:37 |
Obrońców Westerplatte | 19:38 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 19:41 |
Opacka | 19:43 |
Subisława | 19:45 |
Pomorska - Osiedle | 19:46 |
Pomorska [GDA] | 19:48 |
Piastowska | 19:49 |
Czerwony Dwór | 19:51 |
Bora-Komorowskiego | 19:52 |
Kołobrzeska | 19:54 |
Zaspa | 19:55 |
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ | |
---|---|
Zaspa | 19:59 |
Zaspa | 20:00 |
Kołobrzeska | 20:01 |
Bora-Komorowskiego | 20:03 |
Czerwony Dwór | 20:05 |
Piastowska | 20:06 |
Pomorska [GDA] | 20:08 |
Gospody | 20:09 |
Pomorska - Osiedle | 20:10 |
Subisława | 20:12 |
Opacka | 20:14 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 20:16 |
Obrońców Westerplatte | 20:18 |
Derdowskiego | 20:19 |
Tetmajera | 20:20 |
Bażyńskiego [GDA] | 20:21 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 20:22 |
Strzyża PKM | 20:24 |
Zajezdnia WRZESZCZ | 20:25 |