• Średnie stęż. pyłu PM10 = 17,6ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
19:35
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera13:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:50
Kurs nr 1 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:05
Cystersów14:10
Rynarzewo14:14
Osowa Obwodnica14:19
Sopocka14:23
Nowa14:25
Barniewicka14:27
Niedziałkowskiego14:29
Biwakowa14:30
Konkordii14:31
Osowa PKP14:32
Nowy Świat14:33
Oriona14:34
Osowa Przesypownia14:35
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia14:44
Oriona14:45
Nowy Świat14:46
Osowa PKP14:47
Konkordii14:48
Biwakowa14:49
Niedziałkowskiego14:50
Barniewicka14:52
Nowa14:53
Sopocka14:55
Osowa Obwodnica14:58
Rynarzewo15:02
Cystersów15:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:11
Kurs nr 3 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:35
Cystersów15:40
Rynarzewo15:45
Osowa Obwodnica15:51
Sopocka15:55
Nowa15:57
Barniewicka15:59
Niedziałkowskiego16:01
Biwakowa16:02
Konkordii16:03
Osowa PKP16:04
Nowy Świat16:05
Oriona16:06
Osowa Przesypownia16:07
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia16:14
Oriona16:15
Nowy Świat16:16
Osowa PKP16:17
Konkordii16:18
Biwakowa16:19
Niedziałkowskiego16:20
Barniewicka16:22
Nowa16:23
Sopocka16:25
Osowa Obwodnica16:28
Rynarzewo16:32
Cystersów16:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:41
Kurs nr 5 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:05
Cystersów17:09
Rynarzewo17:14
Osowa Obwodnica17:20
Sopocka17:24
Nowa17:25
Barniewicka17:27
Niedziałkowskiego17:29
Biwakowa17:30
Konkordii17:31
Osowa PKP17:32
Nowy Świat17:33
Oriona17:34
Osowa Przesypownia17:35
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia17:44
Oriona17:45
Nowy Świat17:46
Osowa PKP17:47
Konkordii17:48
Biwakowa17:49
Niedziałkowskiego17:50
Barniewicka17:52
Nowa17:53
Sopocka17:55
Osowa Obwodnica17:58
Rynarzewo18:02
Cystersów18:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:10
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:10
Baza Hallera18:20