• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:43
Kurs nr 0 do Karwiny Tuwima
Kacze Buki13:03
Karwiny Tuwima13:10
Kurs nr 1 do Redłowo Szpital
Karwiny Tuwima13:13
Brzechwy13:14
Źródło Marii13:16
Karwiny PKM13:18
Racławicka13:20
Lidzka13:21
Olgierda13:22
Łowicka [GDY]13:23
Plac Górnośląski13:25
Zwycięstwa - Wielkopolska13:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:29
Centrum Nauki Experyment13:31
Lutycka13:32
Ruchu Oporu13:33
Powstań Chłopskich13:34
Redłowo Szpital13:35
Kurs nr 2 do Karwiny Tuwima
Redłowo Szpital13:39
Powstań Chłopskich13:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:42
Zwycięstwa - Wielkopolska13:44
Plac Górnośląski13:46
Łowicka [GDY]13:48
Olgierda13:49
Lidzka13:51
Racławicka13:52
Karwiny PKM13:54
Nałkowskiej13:55
Źródło Marii13:56
Brzechwy13:58
Karwiny Tuwima13:59
Kurs nr 3 do Redłowo Szpital
Karwiny Tuwima14:13
Brzechwy14:14
Źródło Marii14:16
Karwiny PKM14:18
Racławicka14:20
Lidzka14:21
Olgierda14:22
Łowicka [GDY]14:23
Plac Górnośląski14:25
Zwycięstwa - Wielkopolska14:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:29
Centrum Nauki Experyment14:31
Lutycka14:32
Ruchu Oporu14:33
Powstań Chłopskich14:34
Redłowo Szpital14:35
Kurs nr 4 do Karwiny Tuwima
Redłowo Szpital14:39
Powstań Chłopskich14:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:42
Zwycięstwa - Wielkopolska14:44
Plac Górnośląski14:46
Łowicka [GDY]14:48
Olgierda14:49
Lidzka14:51
Racławicka14:52
Karwiny PKM14:54
Nałkowskiej14:55
Źródło Marii14:56
Brzechwy14:58
Karwiny Tuwima14:59
Kurs nr 5 do Redłowo Szpital
Karwiny Tuwima15:13
Brzechwy15:14
Źródło Marii15:16
Karwiny PKM15:18
Racławicka15:20
Lidzka15:21
Olgierda15:22
Łowicka [GDY]15:23
Plac Górnośląski15:25
Zwycięstwa - Wielkopolska15:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:29
Centrum Nauki Experyment15:31
Lutycka15:32
Ruchu Oporu15:33
Powstań Chłopskich15:34
Redłowo Szpital15:35
Kurs nr 6 do Karwiny Tuwima
Redłowo Szpital15:39
Powstań Chłopskich15:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:42
Zwycięstwa - Wielkopolska15:44
Plac Górnośląski15:46
Łowicka [GDY]15:48
Olgierda15:49
Lidzka15:51
Racławicka15:52
Karwiny PKM15:55
Nałkowskiej15:56
Źródło Marii15:57
Brzechwy15:59
Karwiny Tuwima16:00
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Karwiny Tuwima16:02
Kacze Buki16:09