• Średnie stęż. pyłu PM10 = 21,7 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Awaria tram. przy przyst. Marynarki Polskiej, kierunek Centrum, występują opóźnienia na linii nr 10.
10:20
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM05:40
Morska - Estakada05:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:43
Zamenhofa [GDY]05:44
Leszczynki SKM05:45
Pucka05:46
Chylonia Dworzec PKP05:47
Kcyńska05:48
Piaskowa [GDY]05:49
Cisowa SKM05:50
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Cisowa SKM05:56
Piaskowa [GDY]05:57
Kcyńska05:58
Chylonia Dworzec PKP06:00
Pucka06:01
Leszczynki SKM06:02
Zamenhofa [GDY]06:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:05
Morska - Estakada06:07
Kalksztajnów06:08
Mireckiego06:09
Uniwersytet Morski06:11
Stocznia SKM - Morska06:12
Bpa Okoniewskiego06:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:15
Warszawska06:16
Witomińska06:17
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:19
Centrum Handlowe "Riviera"06:21
Gdynia Arena06:22
Stadion PKM06:23
Łużycka [GDY]06:24
Redłowo SKM06:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:27
Zwycięstwa - Wielkopolska06:29
Plac Górnośląski06:30
Łowicka [GDY]06:32
Olgierda06:33
Lidzka06:34
Racławicka06:35
Karwiny PKM06:37
Nałkowskiej06:38
Źródło Marii06:39
Myśliwska [GDY]06:40
Karwiny Tesco06:42
Anyżowa06:44
Dąbrowa Centrum06:45
Kameliowa06:46
Paprykowa06:47
Szafranowa06:48
Rdestowa - Leśny Zakątek06:48
Giełda Towarowa06:49
Rdestowa - Chwaszczyńska06:51
Kacze Buki06:52
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Kacze Buki07:03
Starochwaszczyńska07:04
Rdestowa - Chwaszczyńska07:05
Giełda Towarowa07:06
Szafranowa07:07
Paprykowa07:08
Kameliowa07:09
Dąbrowa Centrum07:10
Anyżowa07:11
Karwiny Tesco07:13
Myśliwska [GDY]07:16
Źródło Marii07:17
Karwiny PKM07:19
Racławicka07:21
Lidzka07:22
Olgierda07:23
Łowicka [GDY]07:24
Plac Górnośląski07:26
Zwycięstwa - Wielkopolska07:28
Redłowo SKM07:30
Łużycka [GDY]07:31
Gdynia Arena07:32
Centrum Handlowe "Riviera"07:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:35
Witomińska07:38
Warszawska07:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:41
Bpa Okoniewskiego07:43
Stocznia SKM - Morska07:44
Uniwersytet Morski07:45
Mireckiego07:47
Kalksztajnów07:48
Morska - Estakada07:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:51
Zamenhofa [GDY]07:52
Leszczynki SKM07:53
Pucka07:54
Chylonia Dworzec PKP07:56
Kcyńska07:57
Piaskowa [GDY]07:58
Cisowa SKM07:59
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Cisowa SKM08:21
Piaskowa [GDY]08:22
Kcyńska08:23
Chylonia Dworzec PKP08:25
Pucka08:26
Leszczynki SKM08:27
Zamenhofa [GDY]08:28
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:30
Morska - Estakada08:32
Kalksztajnów08:33
Mireckiego08:35
Uniwersytet Morski08:37
Stocznia SKM - Morska08:38
Bpa Okoniewskiego08:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:41
Warszawska08:42
Witomińska08:43
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:45
Centrum Handlowe "Riviera"08:47
Gdynia Arena08:48
Stadion PKM08:49
Łużycka [GDY]08:50
Redłowo SKM08:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:53
Zwycięstwa - Wielkopolska08:55
Plac Górnośląski08:57
Łowicka [GDY]08:59
Olgierda09:00
Lidzka09:01
Racławicka09:02
Karwiny PKM09:04
Nałkowskiej09:05
Źródło Marii09:06
Myśliwska [GDY]09:08
Karwiny Tesco09:10
Anyżowa09:12
Dąbrowa Centrum09:13
Kameliowa09:14
Paprykowa09:15
Szafranowa09:16
Rdestowa - Leśny Zakątek09:16
Giełda Towarowa09:17
Rdestowa - Chwaszczyńska09:19
Kacze Buki09:20
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Kacze Buki09:33
Starochwaszczyńska09:34
Rdestowa - Chwaszczyńska09:35
Giełda Towarowa09:36
Szafranowa09:37
Paprykowa09:38
Kameliowa09:39
Dąbrowa Centrum09:40
Anyżowa09:41
Karwiny Tesco09:43
Myśliwska [GDY]09:46
Źródło Marii09:47
Karwiny PKM09:49
Racławicka09:51
Lidzka09:52
Olgierda09:53
Łowicka [GDY]09:54
Plac Górnośląski09:56
Zwycięstwa - Wielkopolska09:58
Redłowo SKM10:01
Łużycka [GDY]10:02
Gdynia Arena10:03
Centrum Handlowe "Riviera"10:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:06
Witomińska10:09
Warszawska10:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:12
Bpa Okoniewskiego10:14
Stocznia SKM - Morska10:15
Uniwersytet Morski10:16
Mireckiego10:17
Kalksztajnów10:18
Morska - Estakada10:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:21
Zamenhofa [GDY]10:22
Leszczynki SKM10:23
Pucka10:24
Chylonia Dworzec PKP10:26
Kcyńska10:27
Piaskowa [GDY]10:28
Cisowa SKM10:29
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Cisowa SKM10:51
Piaskowa [GDY]10:52
Kcyńska10:53
Chylonia Dworzec PKP10:55
Pucka10:56
Leszczynki SKM10:57
Zamenhofa [GDY]10:58
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:00
Morska - Estakada11:02
Kalksztajnów11:03
Mireckiego11:05
Uniwersytet Morski11:07
Stocznia SKM - Morska11:08
Bpa Okoniewskiego11:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:11
Warszawska11:12
Witomińska11:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:15
Centrum Handlowe "Riviera"11:17
Gdynia Arena11:18
Stadion PKM11:19
Łużycka [GDY]11:20
Redłowo SKM11:22
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:23
Zwycięstwa - Wielkopolska11:25
Plac Górnośląski11:27
Łowicka [GDY]11:29
Olgierda11:30
Lidzka11:31
Racławicka11:32
Karwiny PKM11:34
Nałkowskiej11:35
Źródło Marii11:36
Myśliwska [GDY]11:38
Karwiny Tesco11:41
Anyżowa11:43
Dąbrowa Centrum11:44
Kameliowa11:45
Paprykowa11:46
Szafranowa11:47
Rdestowa - Leśny Zakątek11:47
Giełda Towarowa11:48
Rdestowa - Chwaszczyńska11:50
Kacze Buki11:51
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Kacze Buki12:03
Starochwaszczyńska12:04
Rdestowa - Chwaszczyńska12:05
Giełda Towarowa12:06
Szafranowa12:07
Paprykowa12:08
Kameliowa12:09
Dąbrowa Centrum12:10
Anyżowa12:11
Karwiny Tesco12:13
Myśliwska [GDY]12:16
Źródło Marii12:17
Karwiny PKM12:19
Racławicka12:21
Lidzka12:22
Olgierda12:23
Łowicka [GDY]12:24
Plac Górnośląski12:26
Zwycięstwa - Wielkopolska12:28
Redłowo SKM12:31
Łużycka [GDY]12:32
Gdynia Arena12:33
Centrum Handlowe "Riviera"12:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:36
Witomińska12:39
Warszawska12:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:42
Bpa Okoniewskiego12:44
Stocznia SKM - Morska12:45
Uniwersytet Morski12:46
Mireckiego12:48
Kalksztajnów12:49
Morska - Estakada12:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:52
Zamenhofa [GDY]12:54
Leszczynki SKM12:55
Pucka12:56
Chylonia Dworzec PKP12:58
Kcyńska12:59
Piaskowa [GDY]13:00
Cisowa SKM13:01
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Cisowa SKM13:23
Piaskowa [GDY]13:24
Kcyńska13:25
Chylonia Dworzec PKP13:27
Pucka13:28
Leszczynki SKM13:29
Zamenhofa [GDY]13:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:32
Morska - Estakada13:34
Kalksztajnów13:35
Mireckiego13:37
Uniwersytet Morski13:39
Stocznia SKM - Morska13:40
Bpa Okoniewskiego13:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:43
Warszawska13:44
Witomińska13:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:47
Centrum Handlowe "Riviera"13:49
Gdynia Arena13:50
Stadion PKM13:51
Łużycka [GDY]13:52
Redłowo SKM13:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:55
Zwycięstwa - Wielkopolska13:57
Plac Górnośląski13:59
Łowicka [GDY]14:01
Olgierda14:02
Lidzka14:04
Racławicka14:05
Karwiny PKM14:07
Nałkowskiej14:08
Źródło Marii14:09
Myśliwska [GDY]14:11
Karwiny Tesco14:14
Anyżowa14:16
Dąbrowa Centrum14:17
Kameliowa14:18
Paprykowa14:19
Szafranowa14:20
Rdestowa - Leśny Zakątek14:20
Giełda Towarowa14:21
Rdestowa - Chwaszczyńska14:23
Kacze Buki14:24
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Kacze Buki14:48
Starochwaszczyńska14:49
Rdestowa - Chwaszczyńska14:50
Giełda Towarowa14:51
Szafranowa14:52
Paprykowa14:53
Kameliowa14:54
Dąbrowa Centrum14:55
Anyżowa14:56
Karwiny Tesco14:58
Myśliwska [GDY]15:01
Źródło Marii15:02
Karwiny PKM15:04
Racławicka15:06
Lidzka15:07
Olgierda15:08
Łowicka [GDY]15:09
Plac Górnośląski15:11
Zwycięstwa - Wielkopolska15:13
Redłowo SKM15:16
Łużycka [GDY]15:17
Gdynia Arena15:18
Centrum Handlowe "Riviera"15:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:21
Witomińska15:24
Warszawska15:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:27
Bpa Okoniewskiego15:29
Stocznia SKM - Morska15:30
Uniwersytet Morski15:32
Mireckiego15:34
Kalksztajnów15:35
Morska - Estakada15:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:39
Zamenhofa [GDY]15:41
Leszczynki SKM15:42
Pucka15:43
Chylonia Dworzec PKP15:45
Kcyńska15:46
Piaskowa [GDY]15:47
Cisowa SKM15:48
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Cisowa SKM16:08
Piaskowa [GDY]16:09
Kcyńska16:10
Chylonia Dworzec PKP16:12
Pucka16:13
Leszczynki SKM16:14
Zamenhofa [GDY]16:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:17
Morska - Estakada16:19
Kalksztajnów16:20
Mireckiego16:22
Uniwersytet Morski16:24
Stocznia SKM - Morska16:25
Bpa Okoniewskiego16:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:28
Warszawska16:29
Witomińska16:30
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:32
Centrum Handlowe "Riviera"16:34
Gdynia Arena16:35
Stadion PKM16:36
Łużycka [GDY]16:37
Redłowo SKM16:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:40
Zwycięstwa - Wielkopolska16:42
Plac Górnośląski16:44
Łowicka [GDY]16:46
Olgierda16:47
Lidzka16:49
Racławicka16:50
Karwiny PKM16:53
Nałkowskiej16:54
Źródło Marii16:55
Myśliwska [GDY]16:57
Karwiny Tesco17:00
Anyżowa17:02
Dąbrowa Centrum17:04
Kameliowa17:05
Paprykowa17:06
Szafranowa17:07
Rdestowa - Leśny Zakątek17:07
Giełda Towarowa17:08
Rdestowa - Chwaszczyńska17:10
Kacze Buki17:11
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
Kacze Buki17:32
Starochwaszczyńska17:33
Rdestowa - Chwaszczyńska17:34
Giełda Towarowa17:35
Szafranowa17:36
Paprykowa17:37
Kameliowa17:38
Dąbrowa Centrum17:39
Anyżowa17:40
Karwiny Tesco17:41
Myśliwska [GDY]17:44
Źródło Marii17:45
Karwiny PKM17:47
Racławicka17:49
Lidzka17:50
Olgierda17:51
Łowicka [GDY]17:52
Plac Górnośląski17:53
Zwycięstwa - Wielkopolska17:55
Redłowo SKM17:57
Łużycka [GDY]17:58
Gdynia Arena17:59
Centrum Handlowe "Riviera"18:00
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:02
Witomińska18:05
Warszawska18:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:07
Bpa Okoniewskiego18:09
Stocznia SKM - Morska18:10
Uniwersytet Morski18:11
Mireckiego18:13
Kalksztajnów18:14
Morska - Estakada18:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:17
Zamenhofa [GDY]18:19
Leszczynki SKM18:20
Pucka18:21
Chylonia Dworzec PKP18:23
Kcyńska18:24
Piaskowa [GDY]18:25
Cisowa SKM18:26
Kurs nr 11 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM18:50
Piaskowa [GDY]18:51
Kcyńska18:52
Chylonia Dworzec PKP18:54
Pucka18:55
Leszczynki SKM18:56
Zamenhofa [GDY]18:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:59
Morska - Estakada19:01
Grabówek SKM19:03
Grabówek SKM19:04