• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Na odcinku Dworzec Główny - Kliniczna uruchomiona została komunikacja zastępcza  • Z powodu awarii sieci występują opóźnienia na liniach tramwajowych 7, 8 i 10. Tramwaje kursują przez Operę Bałtycką.
15:43
Kurs nr 0 do Ergo Arena
Kacze Buki06:45
Starochwaszczyńska06:46
Rdestowa - Chwaszczyńska06:47
Giełda Towarowa06:48
Szafranowa06:49
Paprykowa06:50
Kameliowa06:51
Dąbrowa Centrum06:52
Anyżowa06:53
Karwiny Tesco06:55
Myśliwska [GDY]06:58
Źródło Marii06:59
Karwiny PKM07:01
Racławicka07:03
Lidzka07:04
Olgierda07:05
Łowicka [GDY]07:06
Plac Górnośląski07:08
Zwycięstwa - Wielkopolska07:09
Nawigatorów07:10
Orłowo SKM - Orłowska07:11
Orłowo SKM - "Klif"07:13
Kolibki07:14
Bernadowska07:16
Kamienny Potok SKM07:17
Wejherowska07:19
Malczewskiego07:20
Bohaterów Monte Cassino07:22
Sopot PKP - Niepodległości07:23
Władysława IV [SOP]07:26
Jana z Kolna [SOP]07:27
Łokietka07:28
Ergo Arena07:29
Ergo Arena07:30
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Ergo Arena07:38
Ergo Arena07:39
Łokietka07:41
Władysława IV07:43
3 Maja [SOP]07:45
Sopot PKP - Niepodległości07:46
Bohaterów Monte Cassino07:47
Goyki07:48
Malczewskiego07:49
Wejherowska07:50
Kamienny Potok SKM07:52
Bernadowska07:53
Kolibki07:55
Orłowo SKM - "Klif"07:56
Orłowo SKM - Orłowska07:57
Nawigatorów07:58
Zwycięstwa - Wielkopolska08:00
Plac Górnośląski08:02
Łowicka [GDY]08:04
Olgierda08:05
Lidzka08:06
Racławicka08:07
Karwiny PKM08:09
Nałkowskiej08:10
Źródło Marii08:11
Myśliwska [GDY]08:13
Karwiny Tesco08:15
Anyżowa08:17
Dąbrowa Centrum08:18
Kameliowa08:19
Paprykowa08:20
Szafranowa08:21
Rdestowa - Leśny Zakątek08:21
Giełda Towarowa08:22
Rdestowa - Chwaszczyńska08:24
Kacze Buki08:25
Kurs nr 2 do Ergo Arena
Kacze Buki08:40
Starochwaszczyńska08:41
Rdestowa - Chwaszczyńska08:42
Giełda Towarowa08:43
Szafranowa08:44
Paprykowa08:45
Kameliowa08:46
Dąbrowa Centrum08:47
Anyżowa08:48
Karwiny Tesco08:50
Myśliwska [GDY]08:53
Źródło Marii08:54
Karwiny PKM08:56
Racławicka08:58
Lidzka08:59
Olgierda09:00
Łowicka [GDY]09:01
Plac Górnośląski09:03
Zwycięstwa - Wielkopolska09:04
Nawigatorów09:05
Orłowo SKM - Orłowska09:06
Orłowo SKM - "Klif"09:08
Kolibki09:09
Bernadowska09:11
Kamienny Potok SKM09:12
Wejherowska09:14
Malczewskiego09:15
Bohaterów Monte Cassino09:17
Sopot PKP - Niepodległości09:18
Władysława IV [SOP]09:21
Jana z Kolna [SOP]09:22
Łokietka09:23
Ergo Arena09:25
Ergo Arena09:26
Kurs nr 3 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena09:38
Ergo Arena09:39
Łokietka09:41
Władysława IV09:43
3 Maja [SOP]09:46
Sopot PKP - Niepodległości09:47
Bohaterów Monte Cassino09:49
Goyki09:50
Malczewskiego09:51
Wejherowska09:52
Kamienny Potok SKM09:54
Bernadowska09:55
Kolibki09:57
Orłowo SKM - "Klif"09:58
Orłowo SKM - Orłowska09:59
Nawigatorów10:00
Zwycięstwa - Wielkopolska10:02
Plac Górnośląski10:04
Łowicka [GDY]10:06
Olgierda10:07
Lidzka10:08
Racławicka10:09
Karwiny PKM10:11
Nałkowskiej10:12
Źródło Marii10:13
Myśliwska [GDY]10:15
Karwiny Tesco10:17
Anyżowa10:19
Dąbrowa Centrum10:20
Piołunowa10:21
Tymiankowa10:22
Dąbrowa Miętowa10:23
Kurs nr 4 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa11:14
Tymiankowa11:14
Piołunowa11:15
Dąbrowa Centrum11:17
Anyżowa11:18
Karwiny Tesco11:20
Myśliwska [GDY]11:23
Źródło Marii11:24
Karwiny PKM11:26
Racławicka11:28
Lidzka11:29
Olgierda11:30
Łowicka [GDY]11:31
Plac Górnośląski11:33
Zwycięstwa - Wielkopolska11:35
Nawigatorów11:36
Orłowo SKM - Orłowska11:37
Orłowo SKM - "Klif"11:39
Kolibki11:40
Bernadowska11:42
Kamienny Potok SKM11:43
Wejherowska11:45
Malczewskiego11:46
Bohaterów Monte Cassino11:48
Sopot PKP - Niepodległości11:49
Władysława IV [SOP]11:52
Jana z Kolna [SOP]11:53
Łokietka11:54
Ergo Arena11:56
Ergo Arena11:57
Kurs nr 5 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena12:08
Ergo Arena12:09
Łokietka12:11
Władysława IV12:13
3 Maja [SOP]12:16
Sopot PKP - Niepodległości12:17
Bohaterów Monte Cassino12:19
Goyki12:20
Malczewskiego12:21
Wejherowska12:22
Kamienny Potok SKM12:24
Bernadowska12:25
Kolibki12:27
Orłowo SKM - "Klif"12:28
Orłowo SKM - Orłowska12:29
Nawigatorów12:30
Zwycięstwa - Wielkopolska12:32
Plac Górnośląski12:34
Łowicka [GDY]12:36
Olgierda12:37
Lidzka12:38
Racławicka12:39
Karwiny PKM12:41
Nałkowskiej12:42
Źródło Marii12:43
Myśliwska [GDY]12:45
Karwiny Tesco12:48
Anyżowa12:50
Dąbrowa Centrum12:51
Piołunowa12:52
Tymiankowa12:53
Dąbrowa Miętowa12:54
Kurs nr 6 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa13:14
Tymiankowa13:14
Piołunowa13:15
Dąbrowa Centrum13:17
Anyżowa13:18
Karwiny Tesco13:20
Myśliwska [GDY]13:23
Źródło Marii13:24
Karwiny PKM13:26
Racławicka13:28
Lidzka13:29
Olgierda13:30
Łowicka [GDY]13:31
Plac Górnośląski13:33
Zwycięstwa - Wielkopolska13:35
Nawigatorów13:36
Orłowo SKM - Orłowska13:37
Orłowo SKM - "Klif"13:39
Kolibki13:40
Bernadowska13:42
Kamienny Potok SKM13:43
Wejherowska13:45
Malczewskiego13:46
Bohaterów Monte Cassino13:48
Sopot PKP - Niepodległości13:49
Władysława IV [SOP]13:52
Jana z Kolna [SOP]13:53
Łokietka13:54
Ergo Arena13:56
Ergo Arena13:57
Kurs nr 7 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena14:08
Ergo Arena14:09
Łokietka14:11
Władysława IV14:13
3 Maja [SOP]14:16
Sopot PKP - Niepodległości14:17
Bohaterów Monte Cassino14:19
Goyki14:20
Malczewskiego14:21
Wejherowska14:22
Kamienny Potok SKM14:24
Bernadowska14:25
Kolibki14:27
Orłowo SKM - "Klif"14:28
Orłowo SKM - Orłowska14:29
Nawigatorów14:30
Zwycięstwa - Wielkopolska14:32
Plac Górnośląski14:34
Łowicka [GDY]14:36
Olgierda14:37
Lidzka14:39
Racławicka14:40
Karwiny PKM14:42
Nałkowskiej14:43
Źródło Marii14:44
Myśliwska [GDY]14:46
Karwiny Tesco14:49
Anyżowa14:51
Dąbrowa Centrum14:52
Piołunowa14:53
Tymiankowa14:54
Dąbrowa Miętowa14:55
Kurs nr 8 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa15:14
Tymiankowa15:14
Piołunowa15:15
Dąbrowa Centrum15:17
Anyżowa15:18
Karwiny Tesco15:20
Myśliwska [GDY]15:23
Źródło Marii15:24
Karwiny PKM15:26
Racławicka15:28
Lidzka15:29
Olgierda15:30
Łowicka [GDY]15:31
Plac Górnośląski15:33
Zwycięstwa - Wielkopolska15:35
Nawigatorów15:36
Orłowo SKM - Orłowska15:37
Orłowo SKM - "Klif"15:39
Kolibki15:40
Bernadowska15:42
Kamienny Potok SKM15:43
Wejherowska15:45
Malczewskiego15:46
Bohaterów Monte Cassino15:48
Sopot PKP - Niepodległości15:49
Władysława IV [SOP]15:52
Jana z Kolna [SOP]15:53
Łokietka15:54
Ergo Arena15:56
Ergo Arena15:57
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena16:06
Ergo Arena16:07
Łokietka16:09
Władysława IV16:11
3 Maja [SOP]16:14
Sopot PKP - Niepodległości16:15
Bohaterów Monte Cassino16:17
Goyki16:18
Malczewskiego16:19
Wejherowska16:20
Kamienny Potok SKM16:22
Bernadowska16:23
Kolibki16:25
Orłowo SKM - "Klif"16:26
Orłowo SKM - Orłowska16:27
Nawigatorów16:28
Zwycięstwa - Wielkopolska16:30
Plac Górnośląski16:32
Łowicka [GDY]16:34
Olgierda16:35
Lidzka16:37
Racławicka16:38
Karwiny PKM16:41
Nałkowskiej16:42
Źródło Marii16:43
Myśliwska [GDY]16:45
Karwiny Tesco16:48
Anyżowa16:50
Dąbrowa Centrum16:52
Piołunowa16:53
Tymiankowa16:54
Dąbrowa Miętowa16:55
Kurs nr 10 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa17:48
Tymiankowa17:48
Piołunowa17:49
Dąbrowa Centrum17:51
Anyżowa17:52
Karwiny Tesco17:53
Myśliwska [GDY]17:56
Źródło Marii17:57
Karwiny PKM17:59
Racławicka18:01
Lidzka18:02
Olgierda18:03
Łowicka [GDY]18:04
Plac Górnośląski18:05
Zwycięstwa - Wielkopolska18:06
Nawigatorów18:07
Orłowo SKM - Orłowska18:08
Orłowo SKM - "Klif"18:10
Kolibki18:11
Bernadowska18:13
Kamienny Potok SKM18:14
Wejherowska18:16
Malczewskiego18:17
Bohaterów Monte Cassino18:19
Sopot PKP - Niepodległości18:20
Władysława IV [SOP]18:23
Jana z Kolna [SOP]18:24
Łokietka18:25
Ergo Arena18:27
Ergo Arena18:28
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Ergo Arena18:51
Ergo Arena18:52
Łokietka18:54
Władysława IV18:56
3 Maja [SOP]18:59
Sopot PKP - Niepodległości19:00
Bohaterów Monte Cassino19:01
Goyki19:02
Malczewskiego19:03
Wejherowska19:04
Kamienny Potok SKM19:06
Bernadowska19:07
Kolibki19:09
Orłowo SKM - "Klif"19:10
Orłowo SKM - Orłowska19:11
Nawigatorów19:12
Zwycięstwa - Wielkopolska19:14
Plac Górnośląski19:15
Łowicka [GDY]19:17
Olgierda19:18
Lidzka19:19
Racławicka19:20
Karwiny PKM19:22
Nałkowskiej19:23
Źródło Marii19:24
Myśliwska [GDY]19:26
Karwiny Tesco19:28
Anyżowa19:30
Dąbrowa Centrum19:31
Kameliowa19:32
Paprykowa19:33
Szafranowa19:34
Rdestowa - Leśny Zakątek19:34
Giełda Towarowa19:35
Rdestowa - Chwaszczyńska19:37
Kacze Buki19:38
Kurs nr 12 jako 710 do Grabówek SKM
Kacze Buki19:52
Starochwaszczyńska19:53
Rdestowa - Chwaszczyńska19:54
Giełda Towarowa19:55
Szafranowa19:56
Paprykowa19:57
Kameliowa19:58
Dąbrowa Centrum19:59
Anyżowa20:00
Karwiny Tesco20:01
Myśliwska [GDY]20:04
Źródło Marii20:05
Karwiny PKM20:07
Racławicka20:09
Lidzka20:10
Olgierda20:11
Łowicka [GDY]20:12
Plac Górnośląski20:13
Zwycięstwa - Wielkopolska20:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:17
Centrum Nauki Experyment20:19
Harcerska20:20
Urząd Miasta - Świętojańska20:22
Traugutta [GDY]20:23
Żwirki i Wigury [GDY]20:24
Skwer Kościuszki - InfoBox20:26
Skwer Kościuszki - InfoBox20:28
3 Maja [GDY]20:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:32
Bpa Okoniewskiego20:33
Stocznia SKM - Morska20:34
Uniwersytet Morski20:35
Mireckiego20:36
Kalksztajnów20:37
Grabówek SKM20:39
Grabówek SKM20:40