Menu
04:50
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zajezdnia WRZESZCZ | 05:49 |
Strzyża PKM | 05:51 |
Zajezdnia | 05:52 |
Zamenhofa [GDA] | 05:53 |
Wojska Polskiego | 05:55 |
Galeria Bałtycka | 05:57 |
Klonowa [GDA] | 05:58 |
Jaśkowa Dolina | 06:00 |
Miszewskiego | 06:02 |
Politechnika | 06:03 |
Opera Bałtycka | 06:05 |
Traugutta [GDA] | 06:06 |
Uniwersytet Medyczny | 06:07 |
Chodowieckiego | 06:08 |
Brama Oliwska | 06:09 |
Dworzec Główny | 06:11 |
Brama Wyżynna | 06:14 |
Śródmieście SKM | 06:17 |
Pohulanka | 06:18 |
Odrzańska | 06:20 |
Chałubińskiego | 06:22 |
Sikorskiego [GDA] | 06:23 |
Cieszyńskiego | 06:25 |
Cebertowicza | 06:26 |
Wilanowska | 06:28 |
Przemyska | 06:30 |
Płocka | 06:31 |
Łostowice Świętokrzyska | 06:33 |
Kurs nr 1 do Jelitkowo | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 06:43 |
Łostowice Świętokrzyska | 06:43 |
Płocka | 06:45 |
Przemyska | 06:47 |
Wilanowska | 06:48 |
Cebertowicza | 06:50 |
Cieszyńskiego | 06:51 |
Sikorskiego [GDA] | 06:53 |
Chałubińskiego | 06:55 |
Odrzańska | 06:57 |
Pohulanka | 06:58 |
Śródmieście SKM | 07:00 |
Brama Wyżynna | 07:02 |
Dworzec Główny | 07:04 |
Brama Oliwska | 07:07 |
Chodowieckiego | 07:08 |
Uniwersytet Medyczny | 07:09 |
Traugutta [GDA] | 07:11 |
Opera Bałtycka | 07:13 |
Politechnika | 07:14 |
Miszewskiego | 07:16 |
Jaśkowa Dolina | 07:18 |
Klonowa [GDA] | 07:19 |
Galeria Bałtycka | 07:21 |
Wojska Polskiego | 07:23 |
Zamenhofa [GDA] | 07:24 |
Zajezdnia | 07:25 |
Strzyża PKM | 07:26 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 07:28 |
Bażyńskiego [GDA] | 07:29 |
Tetmajera | 07:30 |
Derdowskiego | 07:31 |
Obrońców Westerplatte | 07:32 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 07:35 |
Opacka | 07:37 |
Subisława | 07:39 |
Pomorska - Osiedle | 07:40 |
Osiedle Wejhera | 07:42 |
Helska | 07:43 |
Jelitkowo | 07:44 |
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Jelitkowo | 07:57 |
Helska | 07:59 |
Osiedle Wejhera | 08:01 |
Gospody | 08:02 |
Pomorska - Osiedle | 08:03 |
Subisława | 08:05 |
Opacka | 08:07 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 08:09 |
Obrońców Westerplatte | 08:11 |
Derdowskiego | 08:12 |
Tetmajera | 08:13 |
Bażyńskiego [GDA] | 08:14 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 08:15 |
Strzyża PKM | 08:17 |
Zajezdnia | 08:19 |
Zamenhofa [GDA] | 08:20 |
Wojska Polskiego | 08:22 |
Galeria Bałtycka | 08:24 |
Klonowa [GDA] | 08:25 |
Jaśkowa Dolina | 08:27 |
Miszewskiego | 08:29 |
Politechnika | 08:30 |
Opera Bałtycka | 08:32 |
Traugutta [GDA] | 08:33 |
Uniwersytet Medyczny | 08:34 |
Chodowieckiego | 08:35 |
Brama Oliwska | 08:36 |
Dworzec Główny | 08:38 |
Brama Wyżynna | 08:41 |
Śródmieście SKM | 08:44 |
Pohulanka | 08:45 |
Odrzańska | 08:47 |
Chałubińskiego | 08:49 |
Sikorskiego [GDA] | 08:50 |
Cieszyńskiego | 08:52 |
Cebertowicza | 08:53 |
Wilanowska | 08:55 |
Przemyska | 08:57 |
Płocka | 08:58 |
Łostowice Świętokrzyska | 09:00 |
Kurs nr 3 do Jelitkowo | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 09:26 |
Łostowice Świętokrzyska | 09:26 |
Płocka | 09:28 |
Przemyska | 09:30 |
Wilanowska | 09:31 |
Cebertowicza | 09:33 |
Cieszyńskiego | 09:34 |
Sikorskiego [GDA] | 09:36 |
Chałubińskiego | 09:38 |
Odrzańska | 09:40 |
Pohulanka | 09:41 |
Śródmieście SKM | 09:43 |
Brama Wyżynna | 09:45 |
Dworzec Główny | 09:47 |
Brama Oliwska | 09:50 |
Chodowieckiego | 09:51 |
Uniwersytet Medyczny | 09:52 |
Traugutta [GDA] | 09:54 |
Opera Bałtycka | 09:56 |
Politechnika | 09:57 |
Miszewskiego | 09:59 |
Jaśkowa Dolina | 10:01 |
Klonowa [GDA] | 10:02 |
Galeria Bałtycka | 10:04 |
Wojska Polskiego | 10:06 |
Zamenhofa [GDA] | 10:07 |
Zajezdnia | 10:08 |
Strzyża PKM | 10:09 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 10:11 |
Bażyńskiego [GDA] | 10:12 |
Tetmajera | 10:13 |
Derdowskiego | 10:14 |
Obrońców Westerplatte | 10:15 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 10:18 |
Opacka | 10:20 |
Subisława | 10:22 |
Pomorska - Osiedle | 10:23 |
Osiedle Wejhera | 10:25 |
Helska | 10:26 |
Jelitkowo | 10:27 |
Kurs nr 4 do Zajezdnia WRZESZCZ | |
---|---|
Jelitkowo | 10:32 |
Helska | 10:34 |
Osiedle Wejhera | 10:36 |
Gospody | 10:37 |
Pomorska - Osiedle | 10:38 |
Subisława | 10:40 |
Opacka | 10:42 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 10:44 |
Obrońców Westerplatte | 10:46 |
Derdowskiego | 10:47 |
Tetmajera | 10:48 |
Bażyńskiego [GDA] | 10:49 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 10:50 |
Strzyża PKM | 10:52 |
Zajezdnia WRZESZCZ | 10:53 |