• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:02
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera05:36
Wrzeszcz PKP05:46
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP05:48
Wrzeszcz PKP05:48
Jaśkowa Dolina05:51
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk05:53
Opera Bałtycka05:55
Centrum Onkologii05:56
Traugutta05:57
Smoluchowskiego05:58
Centrum Medycyny Inwazyjnej05:59
Szpital Zakaźny06:00
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:02
Cygańska Góra06:03
Wyczółkowskiego06:05
Nad Jarem06:06
Suchanino06:08
Otwarta06:10
Kurpińskiego06:11
Park Naukowo - Technologiczny06:12
Nowolipie06:14
Emaus06:16
Cmentarz Łostowicki06:18
Wilanowska06:20
Przemyska06:21
Kielecka06:22
Piotrkowska06:24
Ujeścisko06:26
Jabłoniowa Osiedle06:29
Leszczynowa06:30
Szadółki06:31
Przywidzka06:33
Czermińskiego06:35
Rębowo06:36
Baśniowa06:37
Jaworzniaków06:38
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków06:45
Jaworzniaków06:46
Baśniowa06:47
Rębowo06:48
Czermińskiego06:50
Przywidzka06:52
Szadółki06:53
Leszczynowa06:55
Jabłoniowa Osiedle06:56
Ujeścisko06:59
Piotrkowska07:01
Kielecka07:03
Przemyska07:07
Wilanowska07:12
Cmentarz Łostowicki07:14
Emaus07:17
Park Naukowo - Technologiczny07:20
Kurpińskiego07:21
Otwarta07:22
Suchanino07:24
Nad Jarem07:25
Wyczółkowskiego07:26
Cygańska Góra07:27
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:28
Szpital Zakaźny07:29
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:31
Smoluchowskiego07:32
Traugutta [GDA]07:34
Opera Bałtycka07:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:39
Uphagena07:40
Wrzeszcz PKP07:43
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP08:20
Wrzeszcz PKP08:20
Jaśkowa Dolina08:23
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:25
Opera Bałtycka08:27
Centrum Onkologii08:28
Traugutta08:29
Smoluchowskiego08:30
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:31
Szpital Zakaźny08:32
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:34
Cygańska Góra08:35
Wyczółkowskiego08:37
Nad Jarem08:38
Suchanino08:40
Otwarta08:42
Kurpińskiego08:43
Park Naukowo - Technologiczny08:44
Nowolipie08:46
Emaus08:48
Cmentarz Łostowicki08:50
Wilanowska08:52
Przemyska08:53
Kielecka08:54
Piotrkowska08:56
Ujeścisko08:58
Jabłoniowa Osiedle09:01
Leszczynowa09:02
Szadółki09:03
Przywidzka09:05
Czermińskiego09:07
Rębowo09:08
Baśniowa09:09
Jaworzniaków09:10
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków09:24
Jaworzniaków09:25
Baśniowa09:26
Rębowo09:27
Czermińskiego09:29
Przywidzka09:30
Szadółki09:31
Leszczynowa09:33
Jabłoniowa Osiedle09:34
Ujeścisko09:36
Piotrkowska09:38
Kielecka09:40
Przemyska09:42
Wilanowska09:44
Cmentarz Łostowicki09:46
Emaus09:48
Park Naukowo - Technologiczny09:50
Kurpińskiego09:51
Otwarta09:52
Suchanino09:54
Nad Jarem09:55
Wyczółkowskiego09:56
Cygańska Góra09:57
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:58
Szpital Zakaźny09:59
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:00
Smoluchowskiego10:01
Traugutta [GDA]10:03
Opera Bałtycka10:06
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:08
Uphagena10:09
Wrzeszcz PKP10:12
Kurs nr 5 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP10:40
Wrzeszcz PKP10:40
Jaśkowa Dolina10:43
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:45
Opera Bałtycka10:47
Centrum Onkologii10:48
Traugutta10:49
Smoluchowskiego10:50
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:51
Szpital Zakaźny10:52
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:54
Cygańska Góra10:55
Wyczółkowskiego10:57
Nad Jarem10:58
Suchanino11:00
Otwarta11:02
Kurpińskiego11:03
Park Naukowo - Technologiczny11:04
Nowolipie11:06
Emaus11:08
Cmentarz Łostowicki11:10
Wilanowska11:12
Przemyska11:13
Kielecka11:14
Piotrkowska11:16
Ujeścisko11:18
Jabłoniowa Osiedle11:21
Leszczynowa11:22
Szadółki11:23
Przywidzka11:25
Czermińskiego11:27
Rębowo11:28
Baśniowa11:29
Jaworzniaków11:30
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków11:44
Jaworzniaków11:45
Baśniowa11:46
Rębowo11:47
Czermińskiego11:49
Przywidzka11:50
Szadółki11:51
Leszczynowa11:53
Jabłoniowa Osiedle11:54
Ujeścisko11:56
Piotrkowska11:58
Kielecka12:00
Przemyska12:02
Wilanowska12:04
Cmentarz Łostowicki12:06
Emaus12:08
Park Naukowo - Technologiczny12:10
Kurpińskiego12:11
Otwarta12:12
Suchanino12:14
Nad Jarem12:15
Wyczółkowskiego12:16
Cygańska Góra12:17
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:18
Szpital Zakaźny12:19
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:20
Smoluchowskiego12:21
Traugutta [GDA]12:23
Opera Bałtycka12:26
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:28
Uphagena12:29
Wrzeszcz PKP12:32
Kurs nr 7 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP12:59
Wrzeszcz PKP12:59
Jaśkowa Dolina13:02
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:04
Opera Bałtycka13:06
Centrum Onkologii13:07
Traugutta13:08
Smoluchowskiego13:09
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:10
Szpital Zakaźny13:11
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:13
Cygańska Góra13:14
Wyczółkowskiego13:16
Nad Jarem13:17
Suchanino13:19
Otwarta13:21
Kurpińskiego13:22
Park Naukowo - Technologiczny13:23
Nowolipie13:25
Emaus13:27
Cmentarz Łostowicki13:30
Wilanowska13:32
Przemyska13:33
Kielecka13:34
Piotrkowska13:36
Ujeścisko13:38
Jabłoniowa Osiedle13:41
Leszczynowa13:42
Szadółki13:43
Przywidzka13:45
Czermińskiego13:47
Rębowo13:48
Baśniowa13:49
Jaworzniaków13:50
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków14:04
Jaworzniaków14:05
Baśniowa14:06
Rębowo14:07
Czermińskiego14:09
Przywidzka14:11
Szadółki14:12
Leszczynowa14:14
Jabłoniowa Osiedle14:15
Ujeścisko14:17
Piotrkowska14:19
Kielecka14:21
Przemyska14:23
Wilanowska14:25
Cmentarz Łostowicki14:27
Emaus14:30
Park Naukowo - Technologiczny14:32
Kurpińskiego14:33
Otwarta14:34
Suchanino14:36
Nad Jarem14:37
Wyczółkowskiego14:38
Cygańska Góra14:39
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:40
Szpital Zakaźny14:41
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:42
Smoluchowskiego14:43
Traugutta [GDA]14:46
Opera Bałtycka14:49
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:51
Uphagena14:52
Wrzeszcz PKP14:55
Kurs nr 9 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP15:20
Wrzeszcz PKP15:20
Jaśkowa Dolina15:25
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:28
Opera Bałtycka15:30
Centrum Onkologii15:31
Traugutta15:32
Smoluchowskiego15:33
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:34
Szpital Zakaźny15:35
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:37
Cygańska Góra15:38
Wyczółkowskiego15:40
Nad Jarem15:41
Suchanino15:43
Otwarta15:45
Kurpińskiego15:46
Park Naukowo - Technologiczny15:47
Nowolipie15:50
Emaus15:52
Cmentarz Łostowicki15:56
Wilanowska15:58
Przemyska16:00
Kielecka16:01
Piotrkowska16:04
Ujeścisko16:06
Jabłoniowa Osiedle16:09
Leszczynowa16:10
Szadółki16:11
Przywidzka16:13
Czermińskiego16:15
Rębowo16:16
Baśniowa16:17
Jaworzniaków16:18
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków16:28
Jaworzniaków16:29
Baśniowa16:30
Rębowo16:31
Czermińskiego16:33
Przywidzka16:35
Szadółki16:36
Leszczynowa16:38
Jabłoniowa Osiedle16:39
Ujeścisko16:42
Piotrkowska16:44
Kielecka16:46
Przemyska16:48
Wilanowska16:50
Cmentarz Łostowicki16:52
Emaus16:55
Park Naukowo - Technologiczny16:57
Kurpińskiego16:58
Otwarta16:59
Suchanino17:01
Nad Jarem17:02
Wyczółkowskiego17:03
Cygańska Góra17:04
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:05
Szpital Zakaźny17:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:07
Smoluchowskiego17:08
Traugutta [GDA]17:10
Opera Bałtycka17:13
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:15
Uphagena17:16
Wrzeszcz PKP17:19
Kurs nr 11 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP17:19
Baza Hallera17:29