• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:05
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ05:56
Strzyża PKM05:58
Zajezdnia05:59
Zamenhofa [GDA]06:00
Wojska Polskiego06:02
Galeria Bałtycka06:04
Klonowa [GDA]06:06
Jaśkowa Dolina06:07
Miszewskiego06:09
Politechnika06:10
Opera Bałtycka06:12
Traugutta [GDA]06:13
Uniwersytet Medyczny06:14
Chodowieckiego06:15
Brama Oliwska06:16
Dworzec Główny06:18
Hucisko06:21
Powstańców Warszawskich06:24
Paska06:26
Ciasna06:27
Zakopiańska06:28
Skrajna06:29
Siedlce06:31
Piekarnicza06:34
Belgradzka06:35
Warneńska06:37
Budapesztańska06:39
Migowo06:40
Królewskie Wzgórze06:41
Łabędzia06:42
Stolema06:43
Zabornia06:44
Ujeścisko06:47
Lawendowe Wzgórze06:50
Kurs nr 1 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze06:55
Ujeścisko06:58
Zabornia07:00
Stolema07:01
Łabędzia07:02
Królewskie Wzgórze07:03
Migowo07:04
Budapesztańska07:06
Warneńska07:08
Belgradzka07:09
Piekarnicza07:11
Siedlce07:14
Skrajna07:15
Zakopiańska07:16
Ciasna07:17
Paska07:18
Powstańców Warszawskich07:20
Hucisko07:23
Dworzec Główny07:25
Brama Oliwska07:28
Chodowieckiego07:29
Uniwersytet Medyczny07:30
Traugutta [GDA]07:32
Opera Bałtycka07:34
Politechnika07:35
Miszewskiego07:37
Jaśkowa Dolina07:39
Klonowa [GDA]07:40
Galeria Bałtycka07:42
Wojska Polskiego07:44
Zamenhofa [GDA]07:45
Zajezdnia07:46
Strzyża PKM07:47
Uniwersytet Gdański [GDA]07:49
Bażyńskiego [GDA]07:50
Tetmajera07:51
Derdowskiego07:52
Obrońców Westerplatte07:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:56
Opacka07:58
Subisława08:00
Pomorska - Osiedle08:01
Pomorska [GDA]08:03
Piastowska08:04
Czerwony Dwór08:06
Bora-Komorowskiego08:07
Kołobrzeska08:09
Zaspa08:11
Kurs nr 2 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa08:32
Zaspa08:33
Kołobrzeska08:34
Bora-Komorowskiego08:36
Czerwony Dwór08:38
Piastowska08:39
Pomorska [GDA]08:41
Gospody08:42
Pomorska - Osiedle08:43
Subisława08:45
Opacka08:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:49
Obrońców Westerplatte08:51
Derdowskiego08:52
Tetmajera08:53
Bażyńskiego [GDA]08:54
Uniwersytet Gdański [GDA]08:55
Strzyża PKM08:57
Zajezdnia08:59
Zamenhofa [GDA]09:00
Wojska Polskiego09:02
Galeria Bałtycka09:04
Klonowa [GDA]09:06
Jaśkowa Dolina09:07
Miszewskiego09:09
Politechnika09:10
Opera Bałtycka09:12
Traugutta [GDA]09:13
Uniwersytet Medyczny09:14
Chodowieckiego09:15
Brama Oliwska09:16
Dworzec Główny09:18
Hucisko09:21
Powstańców Warszawskich09:24
Paska09:26
Ciasna09:27
Zakopiańska09:28
Skrajna09:29
Siedlce09:31
Piekarnicza09:34
Belgradzka09:35
Warneńska09:37
Budapesztańska09:39
Migowo09:40
Królewskie Wzgórze09:41
Łabędzia09:42
Stolema09:43
Zabornia09:44
Ujeścisko09:47
Lawendowe Wzgórze09:50
Kurs nr 3 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze09:59
Ujeścisko10:02
Zabornia10:04
Stolema10:05
Łabędzia10:06
Królewskie Wzgórze10:07
Migowo10:08
Budapesztańska10:10
Warneńska10:12
Belgradzka10:13
Piekarnicza10:15
Siedlce10:18
Skrajna10:19
Zakopiańska10:20
Ciasna10:21
Paska10:22
Powstańców Warszawskich10:24
Hucisko10:27
Dworzec Główny10:29
Brama Oliwska10:32
Chodowieckiego10:33
Uniwersytet Medyczny10:34
Traugutta [GDA]10:36
Opera Bałtycka10:38
Politechnika10:39
Miszewskiego10:41
Jaśkowa Dolina10:43
Klonowa [GDA]10:44
Galeria Bałtycka10:46
Wojska Polskiego10:48
Zamenhofa [GDA]10:49
Zajezdnia10:50
Strzyża PKM10:51
Uniwersytet Gdański [GDA]10:53
Bażyńskiego [GDA]10:54
Tetmajera10:55
Derdowskiego10:56
Obrońców Westerplatte10:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:00
Opacka11:02
Subisława11:04
Pomorska - Osiedle11:05
Pomorska [GDA]11:07
Piastowska11:08
Czerwony Dwór11:10
Bora-Komorowskiego11:11
Kołobrzeska11:13
Zaspa11:15
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Zaspa11:42
Zaspa11:43
Kołobrzeska11:44
Bora-Komorowskiego11:46
Czerwony Dwór11:48
Piastowska11:49
Pomorska [GDA]11:51
Gospody11:52
Pomorska - Osiedle11:53
Subisława11:55
Opacka11:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:59
Obrońców Westerplatte12:01
Derdowskiego12:02
Tetmajera12:03
Bażyńskiego [GDA]12:04
Uniwersytet Gdański [GDA]12:05
Strzyża PKM12:07
Zajezdnia12:09
Zamenhofa [GDA]12:10
Wojska Polskiego12:12
Galeria Bałtycka12:14
Klonowa [GDA]12:16
Jaśkowa Dolina12:17
Miszewskiego12:19
Politechnika12:20
Opera Bałtycka12:22
Traugutta [GDA]12:23
Uniwersytet Medyczny12:24
Chodowieckiego12:25
Brama Oliwska12:26
Dworzec Główny12:28
Hucisko12:31
Powstańców Warszawskich12:34
Paska12:36
Ciasna12:37
Zakopiańska12:38
Skrajna12:39
Siedlce12:41
Piekarnicza12:44
Belgradzka12:45
Warneńska12:47
Budapesztańska12:49
Migowo12:50
Królewskie Wzgórze12:51
Łabędzia12:52
Stolema12:53
Zabornia12:54
Ujeścisko12:57
Ujeścisko12:58
Kurs nr 5 do Zaspa
Ujeścisko13:11
Ujeścisko13:12
Zabornia13:14
Stolema13:15
Łabędzia13:16
Królewskie Wzgórze13:17
Migowo13:18
Budapesztańska13:20
Warneńska13:22
Belgradzka13:23
Piekarnicza13:25
Siedlce13:28
Skrajna13:29
Zakopiańska13:30
Ciasna13:31
Paska13:32
Powstańców Warszawskich13:34
Hucisko13:37
Dworzec Główny13:39
Brama Oliwska13:42
Chodowieckiego13:43
Uniwersytet Medyczny13:44
Traugutta [GDA]13:46
Opera Bałtycka13:48
Politechnika13:49
Miszewskiego13:51
Jaśkowa Dolina13:53
Klonowa [GDA]13:54
Galeria Bałtycka13:56
Wojska Polskiego13:58
Zamenhofa [GDA]13:59
Zajezdnia14:00
Strzyża PKM14:01
Uniwersytet Gdański [GDA]14:03
Bażyńskiego [GDA]14:04
Tetmajera14:05
Derdowskiego14:06
Obrońców Westerplatte14:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:10
Opacka14:12
Subisława14:14
Pomorska - Osiedle14:15
Pomorska [GDA]14:17
Piastowska14:18
Czerwony Dwór14:20
Bora-Komorowskiego14:21
Kołobrzeska14:23
Zaspa14:25
Kurs nr 6 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa14:42
Zaspa14:43
Kołobrzeska14:44
Bora-Komorowskiego14:46
Czerwony Dwór14:48
Piastowska14:49
Pomorska [GDA]14:51
Gospody14:52
Pomorska - Osiedle14:53
Subisława14:55
Opacka14:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:59
Obrońców Westerplatte15:01
Derdowskiego15:02
Tetmajera15:03
Bażyńskiego [GDA]15:04
Uniwersytet Gdański [GDA]15:05
Strzyża PKM15:07
Zajezdnia15:09
Zamenhofa [GDA]15:10
Wojska Polskiego15:12
Galeria Bałtycka15:14
Klonowa [GDA]15:16
Jaśkowa Dolina15:17
Miszewskiego15:19
Politechnika15:20
Opera Bałtycka15:22
Traugutta [GDA]15:23
Uniwersytet Medyczny15:24
Chodowieckiego15:25
Brama Oliwska15:26
Dworzec Główny15:28
Hucisko15:31
Powstańców Warszawskich15:34
Paska15:36
Ciasna15:37
Zakopiańska15:38
Skrajna15:39
Siedlce15:41
Piekarnicza15:44
Belgradzka15:45
Warneńska15:47
Budapesztańska15:49
Migowo15:50
Królewskie Wzgórze15:51
Łabędzia15:52
Stolema15:53
Zabornia15:54
Ujeścisko15:57
Lawendowe Wzgórze16:00
Kurs nr 7 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze16:05
Ujeścisko16:08
Zabornia16:10
Stolema16:11
Łabędzia16:12
Królewskie Wzgórze16:13
Migowo16:14
Budapesztańska16:16
Warneńska16:18
Belgradzka16:19
Piekarnicza16:21
Siedlce16:24
Skrajna16:25
Zakopiańska16:26
Ciasna16:27
Paska16:28
Powstańców Warszawskich16:30
Hucisko16:33
Dworzec Główny16:35
Brama Oliwska16:38
Chodowieckiego16:39
Uniwersytet Medyczny16:40
Traugutta [GDA]16:42
Opera Bałtycka16:44
Politechnika16:45
Miszewskiego16:47
Jaśkowa Dolina16:49
Klonowa [GDA]16:50
Galeria Bałtycka16:52
Wojska Polskiego16:54
Zamenhofa [GDA]16:55
Zajezdnia16:56
Strzyża PKM16:57
Uniwersytet Gdański [GDA]16:59
Bażyńskiego [GDA]17:00
Tetmajera17:01
Derdowskiego17:02
Obrońców Westerplatte17:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:06
Opacka17:08
Subisława17:10
Pomorska - Osiedle17:11
Pomorska [GDA]17:13
Piastowska17:14
Czerwony Dwór17:16
Bora-Komorowskiego17:17
Kołobrzeska17:19
Zaspa17:21
Kurs nr 8 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa17:44
Zaspa17:45
Kołobrzeska17:46
Bora-Komorowskiego17:48
Czerwony Dwór17:50
Piastowska17:51
Pomorska [GDA]17:53
Gospody17:54
Pomorska - Osiedle17:55
Subisława17:57
Opacka17:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:01
Obrońców Westerplatte18:03
Derdowskiego18:04
Tetmajera18:05
Bażyńskiego [GDA]18:06
Uniwersytet Gdański [GDA]18:07
Strzyża PKM18:09
Zajezdnia18:11
Zamenhofa [GDA]18:12
Wojska Polskiego18:14
Galeria Bałtycka18:16
Klonowa [GDA]18:18
Jaśkowa Dolina18:19
Miszewskiego18:21
Politechnika18:22
Opera Bałtycka18:24
Traugutta [GDA]18:25
Uniwersytet Medyczny18:26
Chodowieckiego18:27
Brama Oliwska18:28
Dworzec Główny18:30
Hucisko18:33
Powstańców Warszawskich18:36
Paska18:38
Ciasna18:39
Zakopiańska18:40
Skrajna18:41
Siedlce18:43
Piekarnicza18:46
Belgradzka18:47
Warneńska18:49
Budapesztańska18:51
Migowo18:52
Królewskie Wzgórze18:53
Łabędzia18:54
Stolema18:55
Zabornia18:56
Ujeścisko18:59
Lawendowe Wzgórze19:02
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze19:11
Ujeścisko19:14
Zabornia19:16
Stolema19:17
Łabędzia19:18
Królewskie Wzgórze19:19
Migowo19:20
Budapesztańska19:22
Warneńska19:24
Belgradzka19:25
Piekarnicza19:27
Siedlce19:30
Skrajna19:31
Zakopiańska19:32
Ciasna19:33
Paska19:34
Powstańców Warszawskich19:36
Hucisko19:39
Dworzec Główny19:41
Brama Oliwska19:44
Chodowieckiego19:45
Uniwersytet Medyczny19:46
Traugutta [GDA]19:48
Opera Bałtycka19:50
Politechnika19:51
Miszewskiego19:53
Jaśkowa Dolina19:55
Klonowa [GDA]19:56
Galeria Bałtycka19:58
Wojska Polskiego20:00
Zamenhofa [GDA]20:01
Zajezdnia20:02
Strzyża PKM20:03
Zajezdnia WRZESZCZ20:05