• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
23:54
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera13:21
Dworzec Główny13:31
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny13:31
Brama Wyżynna13:34
Toruńska13:36
Zaroślak13:37
Brama Oruńska13:38
Stare Szkoty13:39
Sandomierska13:40
Ptasia13:42
Małomiejska13:44
Platynowa13:46
Krzemowa [GDA]13:48
Uranowa13:49
Orunia Górna13:50
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:53
Platynowa13:55
Małomiejska13:56
Ptasia13:58
Sandomierska14:01
Stare Szkoty14:02
Brama Oruńska14:03
Zaroślak14:04
Toruńska14:05
Brama Wyżynna14:07
Dworzec Główny14:09
Wały Piastowskie14:10
Jana z Kolna [GDA]14:12
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:26
Wały Piastowskie14:27
Dworzec Główny14:30
Brama Wyżynna14:33
Toruńska14:35
Zaroślak14:36
Brama Oruńska14:37
Stare Szkoty14:38
Sandomierska14:39
Ptasia14:42
Małomiejska14:44
Platynowa14:46
Krzemowa [GDA]14:48
Uranowa14:49
Orunia Górna14:50
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:55
Platynowa14:57
Małomiejska14:58
Ptasia15:00
Sandomierska15:03
Stare Szkoty15:04
Brama Oruńska15:05
Zaroślak15:06
Toruńska15:07
Brama Wyżynna15:09
Dworzec Główny15:11
Wały Piastowskie15:12
Jana z Kolna [GDA]15:14
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:35
Wały Piastowskie15:36
Dworzec Główny15:39
Brama Wyżynna15:42
Toruńska15:44
Zaroślak15:45
Brama Oruńska15:46
Stare Szkoty15:47
Sandomierska15:48
Ptasia15:51
Małomiejska15:53
Platynowa15:55
Krzemowa [GDA]15:57
Uranowa15:58
Orunia Górna15:59
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:05
Platynowa16:07
Małomiejska16:08
Ptasia16:10
Sandomierska16:13
Stare Szkoty16:14
Brama Oruńska16:15
Zaroślak16:16
Toruńska16:17
Brama Wyżynna16:19
Dworzec Główny16:21
Wały Piastowskie16:22
Jana z Kolna [GDA]16:24
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:45
Wały Piastowskie16:46
Dworzec Główny16:49
Brama Wyżynna16:52
Toruńska16:54
Zaroślak16:55
Brama Oruńska16:56
Stare Szkoty16:57
Sandomierska16:58
Ptasia17:01
Małomiejska17:03
Platynowa17:05
Krzemowa [GDA]17:07
Uranowa17:08
Orunia Górna17:09
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:15
Platynowa17:17
Małomiejska17:18
Ptasia17:20
Sandomierska17:23
Stare Szkoty17:24
Brama Oruńska17:25
Zaroślak17:26
Toruńska17:27
Brama Wyżynna17:29
Dworzec Główny17:31
Wały Piastowskie17:32
Jana z Kolna [GDA]17:34
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:46
Wały Piastowskie17:47
Dworzec Główny17:50
Brama Wyżynna17:53
Toruńska17:55
Zaroślak17:56
Brama Oruńska17:57
Stare Szkoty17:58
Sandomierska17:59
Ptasia18:01
Małomiejska18:03
Platynowa18:05
Krzemowa [GDA]18:07
Uranowa18:08
Orunia Górna18:09
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
Orunia Górna18:12
Platynowa18:14
Małomiejska18:15
Ptasia18:16
Sandomierska18:19
Stare Szkoty18:20
Brama Oruńska18:21
Zaroślak18:22
Toruńska18:23
Brama Wyżynna18:25
Dworzec Główny18:27
Kurs nr 11 do Baza Hallera
Dworzec Główny18:27
Baza Hallera18:37