Menu
14:17
Kurs nr 34 do Dworzec Główny | |
---|---|
Sobieszewo | 20:55 |
Wiślinka Piaskowa | 20:57 |
Sportowa [GDA] | 20:59 |
Pocztowa | 21:00 |
Brzegowa | 21:01 |
Zagroble | 21:02 |
Płońska | 21:03 |
Naftowa | 21:04 |
Oczyszczalnia | 21:06 |
Benzynowa | 21:07 |
Makro | 21:09 |
Rafineria | 21:11 |
Michałki | 21:12 |
Tarcice | 21:14 |
Błonia | 21:15 |
Węzeł Elbląska | 21:16 |
Miałki Szlak | 21:17 |
Mostek | 21:18 |
Brama Żuławska | 21:19 |
Akademia Muzyczna | 21:20 |
Chmielna | 21:21 |
Żabi Kruk | 21:22 |
Brama Wyżynna | 21:24 |
Dworzec Główny | 21:26 |
Kurs nr 35 do Baza Hallera | |
---|---|
Dworzec Główny | 21:26 |
Baza Hallera | 21:36 |