• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:53
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM05:10
Morska - Estakada05:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:13
Zamenhofa [GDY]05:14
Leszczynki SKM05:15
Pucka05:16
Chylonia Dworzec PKP05:18
Chylońska - Kcyńska05:19
Piaskowa05:20
Cisowa SKM05:21
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM05:26
Piaskowa05:27
Chylońska - Kcyńska05:28
Chylonia Dworzec PKP05:30
Pucka05:31
Leszczynki SKM05:33
Zamenhofa [GDY]05:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:36
Morska - Estakada05:38
Kalksztajnów05:39
Mireckiego05:40
Uniwersytet Morski05:42
Stocznia SKM - Morska05:43
Bpa Okoniewskiego05:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:45
3 Maja [GDY]05:47
Centrum Handlowe Batory05:48
Plac Kaszubski - Świętojańska05:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:54
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:19
Plac Kaszubski06:21
Plac Kaszubski - Świętojańska06:22
10 Lutego - Skwer Kościuszki06:23
3 Maja [GDY]06:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:27
Bpa Okoniewskiego06:28
Stocznia SKM - Morska06:29
Uniwersytet Morski06:30
Mireckiego06:31
Kalksztajnów06:33
Morska - Estakada06:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:36
Zamenhofa [GDY]06:37
Leszczynki SKM06:38
Pucka06:39
Chylonia Dworzec PKP06:41
Chylońska - Kcyńska06:42
Piaskowa06:43
Cisowa SKM06:44
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM06:52
Piaskowa06:53
Chylońska - Kcyńska06:54
Chylonia Dworzec PKP06:56
Pucka06:57
Leszczynki SKM06:59
Zamenhofa [GDY]07:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:03
Morska - Estakada07:05
Kalksztajnów07:06
Mireckiego07:08
Uniwersytet Morski07:10
Stocznia SKM - Morska07:11
Bpa Okoniewskiego07:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:13
3 Maja [GDY]07:16
Centrum Handlowe Batory07:17
Plac Kaszubski - Świętojańska07:19
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:23
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:41
Plac Kaszubski07:43
Plac Kaszubski - Świętojańska07:44
10 Lutego - Skwer Kościuszki07:45
3 Maja [GDY]07:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:49
Bpa Okoniewskiego07:51
Stocznia SKM - Morska07:52
Uniwersytet Morski07:53
Mireckiego07:54
Kalksztajnów07:56
Morska - Estakada07:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:59
Zamenhofa [GDY]08:00
Leszczynki SKM08:02
Pucka08:03
Chylonia Dworzec PKP08:05
Chylońska - Kcyńska08:06
Piaskowa08:07
Cisowa SKM08:08