• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:35
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:56
Strzyża PKM04:58
Zajezdnia04:59
Zamenhofa [GDA]05:00
Wojska Polskiego05:02
Galeria Bałtycka05:04
Klonowa [GDA]05:06
Jaśkowa Dolina05:07
Miszewskiego05:09
Politechnika05:10
Opera Bałtycka05:12
Traugutta [GDA]05:13
Uniwersytet Medyczny05:14
Chodowieckiego05:15
Brama Oliwska05:16
Dworzec Główny05:18
Brama Wyżynna05:21
Śródmieście SKM05:23
Pohulanka05:25
Odrzańska05:26
Chałubińskiego05:28
Sikorskiego [GDA]05:30
Cieszyńskiego05:32
Cebertowicza05:33
Wilanowska05:35
Przemyska05:37
Płocka05:38
Łostowice Świętokrzyska05:40
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska05:56
Łostowice Świętokrzyska05:56
Płocka05:58
Przemyska06:00
Wilanowska06:01
Cebertowicza06:03
Cieszyńskiego06:04
Sikorskiego [GDA]06:06
Chałubińskiego06:08
Odrzańska06:10
Pohulanka06:11
Śródmieście SKM06:13
Brama Wyżynna06:15
Dworzec Główny06:17
Brama Oliwska06:20
Chodowieckiego06:21
Uniwersytet Medyczny06:22
Traugutta [GDA]06:24
Opera Bałtycka06:26
Politechnika06:27
Miszewskiego06:29
Jaśkowa Dolina06:31
Klonowa [GDA]06:32
Galeria Bałtycka06:34
Wojska Polskiego06:36
Zamenhofa [GDA]06:37
Zajezdnia06:38
Strzyża PKM06:39
Zajezdnia WRZESZCZ06:41
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ06:48
Strzyża PKM06:50
Zajezdnia06:51
Zamenhofa [GDA]06:52
Wojska Polskiego06:54
Galeria Bałtycka06:56
Klonowa [GDA]06:58
Jaśkowa Dolina06:59
Miszewskiego07:01
Politechnika07:02
Opera Bałtycka07:04
Traugutta [GDA]07:05
Uniwersytet Medyczny07:06
Chodowieckiego07:07
Brama Oliwska07:08
Dworzec Główny07:10
Brama Wyżynna07:13
Śródmieście SKM07:15
Pohulanka07:17
Odrzańska07:18
Chałubińskiego07:20
Sikorskiego [GDA]07:22
Cieszyńskiego07:24
Cebertowicza07:25
Wilanowska07:27
Przemyska07:29
Płocka07:30
Łostowice Świętokrzyska07:32
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska07:36
Łostowice Świętokrzyska07:36
Płocka07:38
Przemyska07:40
Wilanowska07:41
Cebertowicza07:43
Cieszyńskiego07:44
Sikorskiego [GDA]07:46
Chałubińskiego07:48
Odrzańska07:50
Pohulanka07:51
Śródmieście SKM07:53
Brama Wyżynna07:55
Dworzec Główny07:57
Brama Oliwska08:00
Chodowieckiego08:01
Uniwersytet Medyczny08:02
Traugutta [GDA]08:04
Opera Bałtycka08:06
Politechnika08:07
Miszewskiego08:09
Jaśkowa Dolina08:11
Klonowa [GDA]08:12
Galeria Bałtycka08:14
Wojska Polskiego08:16
Zamenhofa [GDA]08:17
Zajezdnia08:18
Strzyża PKM08:19
Zajezdnia WRZESZCZ08:21