• Z powodu awarii tramwaju linii 5 na przystanku Uniwersytet Gdański w kierunku Zaspy występują opóźnienia na liniach: 5, 6 i 12.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
19:33
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:56
Strzyża PKM04:58
Zajezdnia04:59
Zamenhofa [GDA]05:00
Wojska Polskiego05:02
Galeria Bałtycka05:04
Klonowa [GDA]05:06
Jaśkowa Dolina05:07
Miszewskiego05:09
Politechnika05:10
Opera Bałtycka05:12
Traugutta [GDA]05:13
Uniwersytet Medyczny05:14
Chodowieckiego05:15
Brama Oliwska05:16
Dworzec Główny05:18
Brama Wyżynna05:21
Śródmieście SKM05:23
Pohulanka05:25
Odrzańska05:26
Chałubińskiego05:28
Sikorskiego [GDA]05:30
Cieszyńskiego05:32
Cebertowicza05:33
Wilanowska05:35
Przemyska05:37
Płocka05:38
Łostowice Świętokrzyska05:40
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska05:55
Łostowice Świętokrzyska05:55
Płocka05:57
Przemyska05:59
Wilanowska06:00
Cebertowicza06:02
Cieszyńskiego06:03
Sikorskiego [GDA]06:05
Chałubińskiego06:07
Odrzańska06:09
Pohulanka06:10
Śródmieście SKM06:12
Brama Wyżynna06:14
Dworzec Główny06:16
Brama Oliwska06:19
Chodowieckiego06:20
Uniwersytet Medyczny06:21
Traugutta [GDA]06:23
Opera Bałtycka06:25
Politechnika06:26
Miszewskiego06:28
Jaśkowa Dolina06:30
Klonowa [GDA]06:31
Galeria Bałtycka06:33
Wojska Polskiego06:35
Zamenhofa [GDA]06:36
Zajezdnia06:37
Strzyża PKM06:38
Zajezdnia WRZESZCZ06:40
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ06:45
Strzyża PKM06:47
Zajezdnia06:48
Zamenhofa [GDA]06:49
Wojska Polskiego06:51
Galeria Bałtycka06:53
Klonowa [GDA]06:55
Jaśkowa Dolina06:56
Miszewskiego06:58
Politechnika06:59
Opera Bałtycka07:01
Traugutta [GDA]07:02
Uniwersytet Medyczny07:03
Chodowieckiego07:04
Brama Oliwska07:05
Dworzec Główny07:07
Brama Wyżynna07:10
Śródmieście SKM07:12
Pohulanka07:14
Odrzańska07:15
Chałubińskiego07:17
Sikorskiego [GDA]07:19
Cieszyńskiego07:21
Cebertowicza07:22
Wilanowska07:24
Przemyska07:26
Płocka07:27
Łostowice Świętokrzyska07:29
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska07:35
Łostowice Świętokrzyska07:35
Płocka07:37
Przemyska07:39
Wilanowska07:40
Cebertowicza07:42
Cieszyńskiego07:43
Sikorskiego [GDA]07:45
Chałubińskiego07:47
Odrzańska07:49
Pohulanka07:50
Śródmieście SKM07:52
Brama Wyżynna07:54
Dworzec Główny07:56
Brama Oliwska07:59
Chodowieckiego08:00
Uniwersytet Medyczny08:01
Traugutta [GDA]08:03
Opera Bałtycka08:05
Politechnika08:06
Miszewskiego08:08
Jaśkowa Dolina08:10
Klonowa [GDA]08:11
Galeria Bałtycka08:13
Wojska Polskiego08:15
Zamenhofa [GDA]08:16
Zajezdnia08:17
Strzyża PKM08:18
Zajezdnia WRZESZCZ08:20