• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:48
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ06:08
Strzyża PKM06:10
Zajezdnia06:11
Zamenhofa [GDA]06:12
Wojska Polskiego06:14
Galeria Bałtycka06:16
Klonowa [GDA]06:18
Jaśkowa Dolina06:19
Miszewskiego06:21
Politechnika06:22
Opera Bałtycka06:24
Traugutta [GDA]06:25
Uniwersytet Medyczny06:26
Chodowieckiego06:27
Brama Oliwska06:28
Dworzec Główny06:30
Brama Wyżynna06:33
Śródmieście SKM06:35
Pohulanka06:37
Odrzańska06:38
Chałubińskiego06:40
Sikorskiego [GDA]06:42
Cieszyńskiego06:44
Cebertowicza06:45
Wilanowska06:47
Przemyska06:49
Płocka06:50
Łostowice Świętokrzyska06:52
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska06:56
Łostowice Świętokrzyska06:56
Płocka06:58
Przemyska07:00
Wilanowska07:01
Cebertowicza07:03
Cieszyńskiego07:04
Sikorskiego [GDA]07:06
Chałubińskiego07:08
Odrzańska07:10
Pohulanka07:11
Śródmieście SKM07:13
Brama Wyżynna07:15
Dworzec Główny07:17
Brama Oliwska07:20
Chodowieckiego07:21
Uniwersytet Medyczny07:22
Traugutta [GDA]07:24
Opera Bałtycka07:26
Politechnika07:27
Miszewskiego07:29
Jaśkowa Dolina07:31
Klonowa [GDA]07:32
Galeria Bałtycka07:34
Wojska Polskiego07:36
Zamenhofa [GDA]07:37
Zajezdnia07:38
Strzyża PKM07:39
Zajezdnia WRZESZCZ07:41
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ07:48
Strzyża PKM07:50
Zajezdnia07:51
Zamenhofa [GDA]07:52
Wojska Polskiego07:54
Galeria Bałtycka07:56
Klonowa [GDA]07:58
Jaśkowa Dolina07:59
Miszewskiego08:01
Politechnika08:02
Opera Bałtycka08:04
Traugutta [GDA]08:05
Uniwersytet Medyczny08:06
Chodowieckiego08:07
Brama Oliwska08:08
Dworzec Główny08:10
Brama Wyżynna08:13
Śródmieście SKM08:15
Pohulanka08:17
Odrzańska08:18
Chałubińskiego08:20
Sikorskiego [GDA]08:22
Cieszyńskiego08:24
Cebertowicza08:25
Wilanowska08:27
Przemyska08:29
Płocka08:30
Łostowice Świętokrzyska08:32
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska08:37
Łostowice Świętokrzyska08:37
Płocka08:39
Przemyska08:41
Wilanowska08:42
Cebertowicza08:44
Cieszyńskiego08:45
Sikorskiego [GDA]08:47
Chałubińskiego08:49
Odrzańska08:51
Pohulanka08:52
Śródmieście SKM08:54
Brama Wyżynna08:56
Dworzec Główny08:58
Brama Oliwska09:01
Chodowieckiego09:02
Uniwersytet Medyczny09:03
Traugutta [GDA]09:05
Opera Bałtycka09:07
Politechnika09:08
Miszewskiego09:10
Jaśkowa Dolina09:12
Klonowa [GDA]09:13
Galeria Bałtycka09:15
Wojska Polskiego09:17
Zamenhofa [GDA]09:18
Zajezdnia09:19
Strzyża PKM09:20
Zajezdnia WRZESZCZ09:22