Menu
11:38
Pojazd: | 1013 |
Kierunek: | Strzyża PKM |
Brygada: | 009-03 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Brama Oliwska | 11:40 | 11:39 |
Chodowieckiego | 11:41 | 11:40 |
Uniwersytet Medyczny | 11:42 | 11:41 |
Traugutta [GDA] | 11:44 | 11:42 |
Opera Bałtycka | 11:46 | 11:43 |
Politechnika | 11:47 | 11:45 |
Miszewskiego | 11:49 | 11:46 |
Jaśkowa Dolina | 11:51 | 11:49 |
Klonowa [GDA] | 11:52 | 11:50 |
Galeria Bałtycka | 11:54 | 11:51 |
Wojska Polskiego | 11:56 | 11:53 |
Zamenhofa [GDA] | 11:57 | 11:54 |
Zajezdnia | 11:58 | 11:55 |
Strzyża PKM | 11:59 | 11:56 |
Strzyża PKM | 12:01 | 12:01 |
Strzyża PKM | 12:01 | 12:01 |
Zajezdnia | 12:02 | 12:02 |
Zamenhofa [GDA] | 12:03 | 12:03 |
Wojska Polskiego | 12:05 | 12:04 |
Galeria Bałtycka | 12:07 | 12:07 |
Klonowa [GDA] | 12:08 | 12:08 |
Jaśkowa Dolina | 12:10 | 12:09 |
Miszewskiego | 12:12 | 12:11 |
Politechnika | 12:13 | 12:13 |
Opera Bałtycka | 12:15 | 12:14 |
Traugutta [GDA] | 12:16 | 12:15 |
Uniwersytet Medyczny | 12:17 | 12:16 |
Chodowieckiego | 12:18 | 12:17 |
Brama Oliwska | 12:19 | 12:17 |
Brama Wyżynna | 12:24 | 12:22 |