Menu
08:51
Pojazd: | 1020 |
Kierunek: | Ujeścisko |
Brygada: | 012-15 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Zaspa | 08:55 | 08:55 |
Zaspa | 08:56 | 08:56 |
Kołobrzeska | 08:57 | 09:00 |
Bora-Komorowskiego | 08:59 | 09:01 |
Czerwony Dwór | 09:01 | 09:03 |
Piastowska | 09:02 | 09:05 |
Pomorska [GDA] | 09:04 | 09:06 |
Gospody | 09:05 | 09:07 |
Pomorska - Osiedle | 09:06 | 09:08 |
Subisława | 09:08 | 09:09 |
Opacka | 09:10 | 09:11 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 09:12 | 09:13 |
Obrońców Westerplatte | 09:14 | 09:14 |
Derdowskiego | 09:15 | 09:16 |
Tetmajera | 09:16 | 09:17 |
Bażyńskiego [GDA] | 09:17 | 09:18 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 09:18 | 09:19 |
Strzyża PKM | 09:20 | 09:20 |
Zajezdnia | 09:22 | 09:22 |
Zamenhofa [GDA] | 09:23 | 09:23 |
Wojska Polskiego | 09:25 | 09:24 |
Galeria Bałtycka | 09:27 | 09:26 |
Klonowa [GDA] | 09:28 | 09:28 |
Jaśkowa Dolina | 09:30 | 09:29 |
Miszewskiego | 09:32 | 09:31 |
Politechnika | 09:33 | 09:32 |