Menu
16:24
Pojazd: | 1043 |
Kierunek: | Brzeźno Dom Zdrojowy |
Brygada: | 003-23 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Reja [GDA] | 16:25 | 16:24 |
Mickiewicza [GDA] | 16:27 | 16:25 |
Kościuszki | 16:29 | 16:27 |
Kolonia Uroda | 16:30 | 16:28 |
Grudziądzka | 16:31 | 16:29 |
al. Płażyńskiego | 16:33 | 16:31 |
Uczniowska [GDA] | 16:34 | 16:32 |
Gdańska | 16:36 | 16:33 |
Sternicza | 16:37 | 16:35 |
Brzeźno Dom Zdrojowy | 16:42 | 16:42 |
Mazurska | 16:43 | 16:42 |
Wczasy | 16:44 | 16:43 |
Dworska | 16:46 | 16:44 |
al. Płażyńskiego | 16:47 | 16:45 |
Grudziądzka | 16:49 | 16:48 |
Kolonia Uroda | 16:50 | 16:49 |
Kościuszki | 16:51 | 16:50 |
Mickiewicza [GDA] | 16:53 | 16:52 |
Reja [GDA] | 16:54 | 16:53 |
Wyspiańskiego | 16:56 | 16:54 |