Menu
09:56
Pojazd: | 1057 |
Kierunek: | Nowy Port Oliwska |
Brygada: | 005-03 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Derdowskiego | 09:57 | 09:55 |
Tetmajera | 09:58 | 09:56 |
Bażyńskiego [GDA] | 09:59 | 09:57 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 10:00 | 09:58 |
Strzyża PKM | 10:02 | 10:00 |
Zajezdnia | 10:04 | 10:01 |
Zamenhofa [GDA] | 10:05 | 10:03 |
Wojska Polskiego | 10:07 | 10:04 |
Galeria Bałtycka | 10:09 | 10:06 |
Klonowa [GDA] | 10:10 | 10:07 |
Jaśkowa Dolina | 10:12 | 10:08 |
Miszewskiego | 10:14 | 10:10 |
Politechnika | 10:15 | 10:11 |
Wyspiańskiego | 10:19 | 10:15 |
Reja [GDA] | 10:20 | 10:16 |
Mickiewicza [GDA] | 10:22 | 10:18 |
Kościuszki | 10:24 | 10:20 |
Kolonia Uroda | 10:25 | 10:21 |
Grudziądzka | 10:26 | 10:22 |
al. Płażyńskiego | 10:28 | 10:24 |
Uczniowska [GDA] | 10:29 | 10:25 |
Gdańska | 10:31 | 10:26 |
Sternicza | 10:32 | 10:28 |
Brzeźno Dom Zdrojowy | 10:34 | 10:29 |
Krasickiego | 10:35 | 10:30 |
Latarnia Morska | 10:37 | 10:32 |
Kasztanowa | 10:38 | 10:33 |
Na Zaspę | 10:39 | 10:33 |
Plac Wolności | 10:41 | 10:35 |
Władysława IV [GDA] | 10:43 | 10:37 |
Nowy Port Oliwska | 10:44 | 10:48 |