Menu
10:24
Pojazd: | 1066 |
Kierunek: | Jelitkowo |
Brygada: | 008-01 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Bora-Komorowskiego | 10:25 | 10:23 |
Czerwony Dwór | 10:27 | 10:24 |
Piastowska | 10:28 | 10:25 |
Pomorska [GDA] | 10:30 | 10:27 |
Osiedle Wejhera | 10:31 | 10:29 |
Helska | 10:32 | 10:29 |
Jelitkowo | 10:55 | 10:55 |
Helska | 10:57 | 10:55 |
Osiedle Wejhera | 10:59 | 10:56 |
Pomorska [GDA] | 11:00 | 10:58 |
Piastowska | 11:01 | 10:59 |
Czerwony Dwór | 11:03 | 11:00 |
Bora-Komorowskiego | 11:04 | 11:01 |
Kołobrzeska | 11:06 | 11:03 |
Zaspa | 11:07 | 11:05 |
Startowa | 11:08 | 11:06 |
Jana Pawła II | 11:09 | 11:07 |
Żwirki i Wigury [GDA] | 11:10 | 11:07 |
Bajana | 11:11 | 11:08 |