Menu
04:36
Pojazd: | 1167 |
Kierunek: | Lawendowe Wzgórze |
Brygada: | 011-14 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Politechnika | 04:37 | 04:35 |
Opera Bałtycka | 04:39 | 04:37 |
Traugutta [GDA] | 04:40 | 04:38 |
Uniwersytet Medyczny | 04:41 | 04:38 |
Chodowieckiego | 04:42 | 04:39 |
Brama Oliwska | 04:43 | 04:40 |
Dworzec Główny | 04:45 | 04:42 |
Brama Wyżynna | 04:48 | 04:44 |
Śródmieście SKM | 04:51 | 04:46 |
Pohulanka | 04:52 | 04:48 |
Odrzańska | 04:54 | 04:50 |
Chałubińskiego | 04:56 | 04:52 |
Sikorskiego [GDA] | 04:57 | 04:53 |
Cieszyńskiego | 04:59 | 04:56 |
Cebertowicza | 05:00 | 04:57 |
Wilanowska | 05:02 | 04:58 |
Przemyska | 05:04 | 05:00 |
Łódzka | 05:05 | 05:02 |
Piotrkowska | 05:06 | 05:04 |
Częstochowska | 05:07 | 05:05 |
Ujeścisko | 05:08 | 05:07 |