Menu
14:32
Pojazd: | 2541 |
Kierunek: | Jana z Kolna |
Brygada: | 154-02 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Toruńska | 14:34 | 14:31 |
Brama Wyżynna | 14:36 | 14:33 |
Dworzec Główny | 14:38 | 14:35 |
Wały Piastowskie | 14:39 | 14:36 |
Dworzec Główny | 14:59 | 14:58 |
Toruńska | 15:04 | 15:03 |
Zaroślak | 15:05 | 15:04 |
Brama Oruńska | 15:06 | 15:05 |
Stare Szkoty | 15:07 | 15:05 |
Sandomierska | 15:08 | 15:06 |
Ptasia | 15:11 | 15:08 |
Małomiejska | 15:13 | 15:09 |
Platynowa | 15:16 | 15:11 |
Krzemowa [GDA] | 15:18 | 15:13 |
Uranowa | 15:19 | 15:14 |
Orunia Górna | 15:20 | 15:22 |