Menu
13:24
Pojazd: | 2668 |
Kierunek: | Wrzeszcz PKP |
Brygada: | 115-04 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Przywidzka | 13:08 | 13:25 |
Szadółki | 13:09 | 13:26 |
Leszczynowa | 13:11 | 13:28 |
Jabłoniowa Osiedle | 13:12 | 13:29 |
Ujeścisko | 13:14 | 13:31 |
Lawendowe Wzgórze | 13:16 | 13:33 |
Nowosądecka | 13:17 | 13:34 |
Jeleniogórska | 13:18 | 13:35 |
Piotrkowska | 13:19 | 13:36 |
Kielecka | 13:21 | 13:39 |
Przemyska | 13:23 | 13:42 |
Wilanowska | 13:25 | 13:47 |
Cmentarz Łostowicki | 13:27 | 13:49 |
Emaus | 13:29 | 13:51 |
Park Naukowo - Technologiczny | 13:31 | 13:53 |
Kurpińskiego | 13:32 | 13:53 |
Otwarta | 13:33 | 13:54 |
Suchanino | 13:34 | 13:56 |
Nad Jarem | 13:35 | 13:57 |
Wyczółkowskiego | 13:37 | 13:58 |
Cygańska Góra | 13:38 | 13:59 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 13:39 | 14:00 |
Szpital Zakaźny | 13:40 | 14:01 |
Centrum Medycyny Inwazyjnej | 13:41 | 14:02 |
Smoluchowskiego | 13:42 | 14:03 |
Traugutta [GDA] | 13:44 | 14:04 |
Opera Bałtycka | 13:47 | 14:08 |