Menu
08:36
Pojazd: | 2682 |
Kierunek: | Orunia Górna |
Brygada: | 154-02 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Toruńska | 08:36 | 08:35 |
Zaroślak | 08:37 | 08:36 |
Brama Oruńska | 08:38 | 08:37 |
Stare Szkoty | 08:39 | 08:37 |
Sandomierska | 08:40 | 08:38 |
Ptasia | 08:42 | 08:42 |
Małomiejska | 08:44 | 08:43 |
Platynowa | 08:46 | 08:45 |
Krzemowa [GDA] | 08:48 | 08:46 |
Uranowa | 08:49 | 08:47 |
Orunia Górna | 09:00 | 09:00 |
Platynowa | 09:02 | 09:01 |
Małomiejska | 09:03 | 09:02 |
Ptasia | 09:05 | 09:05 |
Sandomierska | 09:08 | 09:11 |
Stare Szkoty | 09:09 | 09:12 |
Brama Oruńska | 09:10 | 09:14 |
Zaroślak | 09:11 | 09:16 |