Menu
11:06
Pojazd: | 2685 |
Kierunek: | Wały Piastowskie |
Brygada: | 112-02 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Brama Żuławska | 11:04 | 11:05 |
Akademia Muzyczna | 11:05 | 11:06 |
Chmielna | 11:06 | 11:07 |
Żabi Kruk | 11:07 | 11:08 |
Brama Wyżynna | 11:10 | 11:12 |
Dworzec Główny | 11:12 | 11:15 |
Wały Piastowskie | 11:13 | 11:16 |
Dworzec Główny | 11:46 | 11:45 |
Śródmieście SKM | 11:50 | 11:49 |