Menu
11:31
Pojazd: | 3036 |
Kierunek: | Wrzeszcz PKP |
Brygada: | 158-01 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Stogi | 11:43 | 11:43 |
Stogi | 11:44 | 11:43 |
Zimna | 11:46 | 11:44 |
Ugory eMOCja | 11:47 | 11:45 |
Kaczeńce | 11:48 | 11:46 |
Wosia Budzysza | 11:49 | 11:47 |
Sucharskiego - PKP | 11:52 | 11:49 |
Ku Ujściu | 11:53 | 11:51 |
Rondo Mazowieckiego | 11:57 | 11:55 |
Uczniowska [GDA] | 12:00 | 11:58 |
al. Płażyńskiego | 12:02 | 12:00 |
Czarny Dwór | 12:04 | 12:03 |
Zaspa - Szpital | 12:06 | 12:04 |
Leszczyńskich | 12:08 | 12:05 |
Rzeczypospolitej | 12:09 | 12:07 |
Pilotów | 12:11 | 12:08 |
Zaspa SKM | 12:13 | 12:10 |
Wojska Polskiego | 12:16 | 12:13 |