Menu
15:48
Pojazd: | 8002 |
Kierunek: | Pruszcz Komarowo |
Brygada: | 107-10 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Chopina/Waląga | 15:48 | 15:49 |
Żwirki i Wigury [PG] | 15:51 | 15:51 |
Wiśniewskiego | 15:53 | 15:54 |
Obrońców Westerplatte | 15:55 | 15:54 |
Osiedle Kasprowicza | 15:57 | 15:55 |
Broniewskiego | 15:59 | 15:57 |
Wysockiego | 16:00 | 15:58 |
Osiedle Wschód | 16:02 | 15:59 |
Reymonta [PG] | 16:03 | 16:00 |
Emilii Plater | 16:04 | 16:01 |
Powstańców Warszawy | 16:06 | 16:02 |
Powstańców Warszawy/Plater | 16:07 | 16:03 |
Dąbrowskiego | 16:09 | 16:04 |
Bohaterów Monte Cassino [PG] | 16:10 | 16:05 |
Komarowo | 16:29 | 16:29 |
Bohaterów Monte Cassino [PG] | 16:30 | 16:30 |
Dąbrowskiego | 16:31 | 16:30 |
Powstanców Warszawy/Drzymały | 16:32 | 16:31 |
Powstańców Warszawy | 16:33 | 16:32 |