Menu
16:03
Pojazd: | 8003 |
Kierunek: | Jelitkowo Kapliczna |
Brygada: | 117-05 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Sopot PKP - Niepodległości | 16:03 | 16:03 |
3 Maja [SOP] | 16:06 | 16:05 |
Sopot Reja | 16:07 | 16:05 |
Smolna | 16:08 | 16:07 |
Hospicjum | 16:09 | 16:07 |
Czyżewskiego | 16:10 | 16:08 |
Bobrowa | 16:11 | 16:09 |
Cmentarz Oliwski | 16:13 | 16:11 |
Archikatedra Oliwska | 16:14 | 16:12 |
Cystersów | 16:15 | 16:13 |
Park Oliwski | 16:16 | 16:14 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 16:18 | 16:15 |
Oliwa PKP | 16:21 | 16:19 |
Poznańska | 16:23 | 16:22 |
Piastowska | 16:25 | 16:24 |
Tysiąclecia | 16:26 | 16:25 |
Jelitkowo Kapliczna | 16:42 | 16:42 |
Jelitkowo Kapliczna | 16:43 | 16:42 |
Tysiąclecia | 16:45 | 16:43 |
Piastowska | 16:47 | 16:45 |
Poznańska | 16:48 | 16:46 |