• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:21
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT07:17
Władysława IV [GDA]07:19
Nowy Port Oliwska07:20
Przychodnia07:21
Rybołowców07:22
Na Zaspę07:23
Marynarki Polskiej07:26
Śnieżna07:28
Stadion07:30
Mostostal07:31
Żaglowa - AmberExpo07:32
Swojska07:34
Węzeł Kliniczna07:35
Twarda07:36
Stocznia Północna07:37
Stocznia SKM07:39
Plac Solidarności07:41
Dworzec Główny07:43
Hucisko07:46
Powstańców Warszawskich07:49
Paska07:51
Ciasna07:52
Zakopiańska07:53
Skrajna07:54
Siedlce07:56
Piekarnicza08:00
Belgradzka08:02
Warneńska08:04
Kolumba08:06
Brętowo PKM08:09
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM08:22
Brętowo PKM08:22
Kolumba08:25
Warneńska08:27
Belgradzka08:28
Piekarnicza08:30
Siedlce08:34
Skrajna08:35
Zakopiańska08:36
Ciasna08:37
Paska08:38
Powstańców Warszawskich08:40
Hucisko08:43
Dworzec Główny08:45
Plac Solidarności08:48
Stocznia SKM08:50
Stocznia Północna08:52
Twarda08:53
Węzeł Kliniczna08:54
Swojska08:55
Żaglowa - AmberExpo08:57
Mostostal08:58
Stadion08:59
Śnieżna09:01
Marynarki Polskiej09:03
Plac Wolności09:04
Nowy Port Zajezdnia09:05
Zajezdnia NOWY PORT09:07
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT09:37
Władysława IV [GDA]09:39
Nowy Port Oliwska09:40
Przychodnia09:41
Rybołowców09:42
Na Zaspę09:43
Marynarki Polskiej09:46
Śnieżna09:48
Stadion09:50
Mostostal09:51
Żaglowa - AmberExpo09:52
Swojska09:54
Węzeł Kliniczna09:55
Twarda09:56
Stocznia Północna09:57
Stocznia SKM09:59
Plac Solidarności10:01
Dworzec Główny10:03
Hucisko10:06
Powstańców Warszawskich10:09
Paska10:11
Ciasna10:12
Zakopiańska10:13
Skrajna10:14
Siedlce10:16
Piekarnicza10:20
Belgradzka10:22
Warneńska10:24
Kolumba10:26
Brętowo PKM10:29
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:42
Brętowo PKM10:42
Kolumba10:45
Warneńska10:47
Belgradzka10:48
Piekarnicza10:50
Siedlce10:54
Skrajna10:55
Zakopiańska10:56
Ciasna10:57
Paska10:58
Powstańców Warszawskich11:00
Hucisko11:03
Dworzec Główny11:05
Plac Solidarności11:08
Stocznia SKM11:10
Stocznia Północna11:12
Twarda11:13
Węzeł Kliniczna11:14
Swojska11:15
Żaglowa - AmberExpo11:17
Mostostal11:18
Stadion11:19
Śnieżna11:21
Marynarki Polskiej11:23
Plac Wolności11:24
Nowy Port Zajezdnia11:25
Zajezdnia NOWY PORT11:27
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:37
Władysława IV [GDA]11:39
Nowy Port Oliwska11:40
Przychodnia11:41
Rybołowców11:42
Na Zaspę11:43
Marynarki Polskiej11:46
Śnieżna11:48
Stadion11:50
Mostostal11:51
Żaglowa - AmberExpo11:52
Swojska11:54
Węzeł Kliniczna11:55
Twarda11:56
Stocznia Północna11:57
Stocznia SKM11:59
Plac Solidarności12:01
Dworzec Główny12:03
Hucisko12:06
Powstańców Warszawskich12:09
Paska12:11
Ciasna12:12
Zakopiańska12:13
Skrajna12:14
Siedlce12:16
Piekarnicza12:20
Belgradzka12:22
Warneńska12:24
Kolumba12:26
Brętowo PKM12:29
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:42
Brętowo PKM12:42
Kolumba12:45
Warneńska12:47
Belgradzka12:48
Piekarnicza12:50
Siedlce12:54
Skrajna12:55
Zakopiańska12:56
Ciasna12:57
Paska12:58
Powstańców Warszawskich13:00
Hucisko13:03
Dworzec Główny13:05
Plac Solidarności13:08
Stocznia SKM13:10
Stocznia Północna13:12
Twarda13:13
Węzeł Kliniczna13:14
Swojska13:15
Żaglowa - AmberExpo13:17
Mostostal13:18
Stadion13:19
Śnieżna13:21
Marynarki Polskiej13:23
Plac Wolności13:24
Nowy Port Zajezdnia13:25
Zajezdnia NOWY PORT13:27
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:37
Władysława IV [GDA]13:39
Nowy Port Oliwska13:40
Przychodnia13:41
Rybołowców13:42
Na Zaspę13:43
Marynarki Polskiej13:46
Śnieżna13:48
Stadion13:50
Mostostal13:51
Żaglowa - AmberExpo13:52
Swojska13:54
Węzeł Kliniczna13:55
Twarda13:56
Stocznia Północna13:57
Stocznia SKM13:59
Plac Solidarności14:01
Dworzec Główny14:03
Hucisko14:06
Powstańców Warszawskich14:09
Paska14:11
Ciasna14:12
Zakopiańska14:13
Skrajna14:14
Siedlce14:16
Piekarnicza14:20
Belgradzka14:22
Warneńska14:24
Kolumba14:26
Brętowo PKM14:29
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM14:46
Brętowo PKM14:46
Kolumba14:49
Warneńska14:51
Belgradzka14:52
Piekarnicza14:54
Siedlce14:58
Skrajna14:59
Zakopiańska15:00
Ciasna15:01
Paska15:02
Powstańców Warszawskich15:04
Hucisko15:07
Dworzec Główny15:09
Plac Solidarności15:12
Stocznia SKM15:14
Stocznia Północna15:16
Twarda15:17
Węzeł Kliniczna15:18
Swojska15:19
Żaglowa - AmberExpo15:21
Mostostal15:22
Stadion15:23
Śnieżna15:25
Marynarki Polskiej15:27
Plac Wolności15:28
Nowy Port Zajezdnia15:29
Zajezdnia NOWY PORT15:31
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT15:37
Władysława IV [GDA]15:39
Nowy Port Oliwska15:40
Przychodnia15:41
Rybołowców15:42
Na Zaspę15:43
Marynarki Polskiej15:46
Śnieżna15:48
Stadion15:50
Mostostal15:51
Żaglowa - AmberExpo15:52
Swojska15:54
Węzeł Kliniczna15:55
Twarda15:56
Stocznia Północna15:57
Stocznia SKM15:59
Plac Solidarności16:01
Dworzec Główny16:03
Hucisko16:06
Powstańców Warszawskich16:09
Paska16:11
Ciasna16:12
Zakopiańska16:13
Skrajna16:14
Siedlce16:16
Piekarnicza16:20
Belgradzka16:22
Warneńska16:24
Kolumba16:26
Brętowo PKM16:29
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:46
Brętowo PKM16:46
Kolumba16:49
Warneńska16:51
Belgradzka16:52
Piekarnicza16:54
Siedlce16:58
Skrajna16:59
Zakopiańska17:00
Ciasna17:01
Paska17:02
Powstańców Warszawskich17:04
Hucisko17:07
Dworzec Główny17:09
Plac Solidarności17:12
Stocznia SKM17:14
Stocznia Północna17:16
Twarda17:17
Węzeł Kliniczna17:18
Swojska17:19
Żaglowa - AmberExpo17:21
Mostostal17:22
Stadion17:23
Śnieżna17:25
Marynarki Polskiej17:27
Plac Wolności17:28
Nowy Port Zajezdnia17:29
Zajezdnia NOWY PORT17:31
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT17:50
Władysława IV [GDA]17:52
Nowy Port Oliwska17:55
Przychodnia17:56
Rybołowców17:57
Na Zaspę17:58
Marynarki Polskiej18:01
Śnieżna18:03
Stadion18:05
Mostostal18:06
Żaglowa - AmberExpo18:07
Swojska18:09
Węzeł Kliniczna18:10
Twarda18:11
Stocznia Północna18:12
Stocznia SKM18:14
Plac Solidarności18:16
Dworzec Główny18:18
Hucisko18:21
Powstańców Warszawskich18:24
Paska18:26
Ciasna18:27
Zakopiańska18:28
Skrajna18:29
Siedlce18:31
Piekarnicza18:35
Belgradzka18:37
Warneńska18:39
Kolumba18:41
Brętowo PKM18:44
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM18:53
Brętowo PKM18:53
Kolumba18:56
Warneńska18:58
Belgradzka18:59
Piekarnicza19:01
Siedlce19:05
Skrajna19:06
Zakopiańska19:07
Ciasna19:08
Paska19:09
Powstańców Warszawskich19:11
Hucisko19:14
Dworzec Główny19:16
Plac Solidarności19:19
Stocznia SKM19:21
Stocznia Północna19:23
Twarda19:24
Węzeł Kliniczna19:25
Swojska19:26
Żaglowa - AmberExpo19:28
Mostostal19:29
Stadion19:30
Śnieżna19:32
Marynarki Polskiej19:34
Plac Wolności19:35
Nowy Port Zajezdnia19:36
Zajezdnia NOWY PORT19:38
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT20:13
Władysława IV [GDA]20:15
Nowy Port Oliwska20:16
Przychodnia20:17
Rybołowców20:18
Na Zaspę20:19
Marynarki Polskiej20:22
Śnieżna20:24
Stadion20:26
Mostostal20:27
Żaglowa - AmberExpo20:28
Swojska20:30
Węzeł Kliniczna20:31
Twarda20:32
Stocznia Północna20:33
Stocznia SKM20:35
Plac Solidarności20:37
Dworzec Główny20:39
Hucisko20:42
Powstańców Warszawskich20:45
Paska20:47
Ciasna20:48
Zakopiańska20:49
Skrajna20:50
Siedlce20:52
Piekarnicza20:56
Belgradzka20:58
Warneńska21:00
Kolumba21:02
Brętowo PKM21:05
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM21:10
Brętowo PKM21:10
Kolumba21:13
Warneńska21:15
Belgradzka21:16
Piekarnicza21:18
Siedlce21:22
Skrajna21:23
Zakopiańska21:24
Ciasna21:25
Paska21:26
Powstańców Warszawskich21:28
Hucisko21:31
Dworzec Główny21:33
Plac Solidarności21:36
Stocznia SKM21:38
Stocznia Północna21:40
Twarda21:41
Węzeł Kliniczna21:42
Swojska21:43
Żaglowa - AmberExpo21:45
Mostostal21:46
Stadion21:47
Śnieżna21:49
Marynarki Polskiej21:51
Plac Wolności21:52
Nowy Port Zajezdnia21:53
Zajezdnia NOWY PORT21:55
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT22:08
Władysława IV [GDA]22:10
Nowy Port Oliwska22:11
Przychodnia22:12
Rybołowców22:13
Na Zaspę22:14
Marynarki Polskiej22:17
Śnieżna22:19
Stadion22:21
Mostostal22:22
Żaglowa - AmberExpo22:23
Swojska22:25
Węzeł Kliniczna22:26
Twarda22:27
Stocznia Północna22:28
Stocznia SKM22:30
Plac Solidarności22:32
Dworzec Główny22:34
Hucisko22:37
Powstańców Warszawskich22:40
Paska22:41
Ciasna22:42
Zakopiańska22:43
Skrajna22:44
Siedlce22:46
Piekarnicza22:50
Belgradzka22:52
Warneńska22:54
Kolumba22:56
Brętowo PKM22:59
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM23:05
Brętowo PKM23:05
Kolumba23:08
Warneńska23:10
Belgradzka23:11
Piekarnicza23:13
Siedlce23:17
Skrajna23:18
Zakopiańska23:19
Ciasna23:20
Paska23:21
Powstańców Warszawskich23:23
Hucisko23:26
Dworzec Główny23:28
Plac Solidarności23:31
Stocznia SKM23:32
Stocznia Północna23:34
Twarda23:35
Węzeł Kliniczna23:36
Swojska23:37
Żaglowa - AmberExpo23:38
Mostostal23:39
Stadion23:40
Śnieżna23:42
Marynarki Polskiej23:44
Plac Wolności23:45
Nowy Port Zajezdnia23:46
Zajezdnia NOWY PORT23:48