• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
00:13
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki04:45
Kacze Buki04:45
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki04:46
Starochwaszczyńska04:47
Rdestowa - Chwaszczyńska04:48
Giełda Towarowa04:49
Szafranowa04:50
Paprykowa04:51
Kameliowa04:52
Dąbrowa Centrum04:53
Anyżowa04:54
Karwiny Tesco04:56
Myśliwska [GDY]04:59
Źródło Marii05:00
Karwiny PKM05:02
Racławicka05:04
Lidzka05:05
Olgierda05:06
Łowicka [GDY]05:07
Plac Górnośląski05:08
Zwycięstwa - Wielkopolska05:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:12
Centrum Nauki Experyment05:14
Harcerska05:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:17
Kilińskiego [GDY]05:18
Armii Krajowej05:20
I Urząd Skarbowy05:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:24
Kurs nr 2 do Dom Marynarza
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:39
Starowiejska [GDY]05:40
Armii Krajowej05:42
Kilińskiego [GDY]05:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:45
Urząd Miasta - Świętojańska05:46
Dom Marynarza05:48
Kurs nr 3 do Oksywie Dolne
Dom Marynarza05:54
Piłsudskiego05:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:57
Kilińskiego [GDY]05:58
Armii Krajowej06:00
I Urząd Skarbowy06:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:06
Janka Wiśniewskiego06:07
Energetyków06:09
Terminal Promowy06:12
Obłuże Centrum06:14
Cechowa06:15
Nasypowa06:16
Stocznia Wojenna06:18
Akademia Marynarki Wojennej06:19
Oksywie Dolne06:20
Kurs nr 4 do Dom Marynarza
Oksywie Dolne06:30
Akademia Marynarki Wojennej06:31
Stocznia Wojenna06:32
Nasypowa06:33
Stolarska06:35
Białowieska06:36
Cechowa06:37
Obłuże Centrum06:39
Terminal Promowy06:41
Energetyków06:44
Janka Wiśniewskiego06:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:50
Starowiejska [GDY]06:51
Armii Krajowej06:53
Kilińskiego [GDY]06:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:56
Urząd Miasta - Świętojańska06:57
Dom Marynarza06:59
Kurs nr 5 do Oksywie Dolne
Dom Marynarza07:12
Piłsudskiego07:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:16
Kilińskiego [GDY]07:18
Armii Krajowej07:20
I Urząd Skarbowy07:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:26
Janka Wiśniewskiego07:27
Energetyków07:29
Terminal Promowy07:32
Obłuże Centrum07:34
Cechowa07:35
Nasypowa07:36
Stocznia Wojenna07:38
Akademia Marynarki Wojennej07:39
Oksywie Dolne07:40