• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
19:40
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:57
Dworzec Główny05:07
Kurs nr 1 do Westerplatte
Dworzec Główny05:07
Brama Wyżynna05:09
Muzeum Narodowe05:12
Dobra05:14
Wróbla05:15
Chłodna05:16
Akademia Muzyczna05:17
Elbląska05:18
Głęboka05:19
Przeróbka05:21
Lenartowicza05:22
Sucharskiego05:23
Budzysza05:24
Sucharskiego - PKP05:27
Ku Ujściu05:28
De Plelo05:31
Twierdza Wisłoujście05:32
Charpentiera05:33
Pokładowa05:34
Przystań Żeglugi05:36
Westerplatte05:37
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Westerplatte05:42
Przystań Żeglugi05:43
Pokładowa05:44
Charpentiera05:45
Twierdza Wisłoujście05:46
De Plelo05:47
Ku Ujściu05:50
Sucharskiego - PKP05:51
Andruszkiewicza05:53
Sucharskiego05:54
Lenartowicza05:55
Przeróbka05:56
Głęboka05:58
Brama Żuławska05:59
Długie Ogrody06:00
Dolna06:02
Kamienna Grobla06:03
Muzeum Narodowe06:05
Toruńska06:06
Brama Wyżynna06:08
Dworzec Główny06:10
Kurs nr 3 do Westerplatte
Dworzec Główny06:13
Dworzec Główny06:16
Brama Wyżynna06:18
Muzeum Narodowe06:22
Dobra06:24
Wróbla06:25
Chłodna06:27
Akademia Muzyczna06:28
Elbląska06:30
Głęboka06:31
Przeróbka06:33
Lenartowicza06:34
Sucharskiego06:35
Budzysza06:36
Andruszkiewicza06:38
Sucharskiego - PKP06:41
Ku Ujściu06:42
De Plelo06:45
Twierdza Wisłoujście06:46
Charpentiera06:47
Pokładowa06:48
Przystań Żeglugi06:50
Westerplatte06:51
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Westerplatte06:52
Przystań Żeglugi06:53
Pokładowa06:54
Charpentiera06:55
Twierdza Wisłoujście06:56
De Plelo06:57
Ku Ujściu07:00
Sucharskiego - PKP07:01
Andruszkiewicza07:03
Sucharskiego07:04
Lenartowicza07:05
Przeróbka07:06
Głęboka07:08
Brama Żuławska07:09
Długie Ogrody07:10
Dolna07:12
Kamienna Grobla07:13
Muzeum Narodowe07:15
Toruńska07:16
Brama Wyżynna07:19
Dworzec Główny07:21
Kurs nr 7 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]09:21
Wały Piastowskie09:22
Dworzec Główny09:24
Brama Wyżynna09:26
Muzeum Narodowe09:30
Dobra09:32
Wróbla09:33
Chłodna09:35
Akademia Muzyczna09:36
Elbląska09:38
Głęboka09:39
Przeróbka09:41
Lenartowicza09:42
Sucharskiego09:43
Budzysza09:44
Andruszkiewicza09:46
Sucharskiego - PKP09:49
Ku Ujściu09:50
De Plelo09:53
Twierdza Wisłoujście09:54
Charpentiera09:55
Pokładowa09:56
Przystań Żeglugi09:58
Westerplatte09:59
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte10:08
Przystań Żeglugi10:09
Pokładowa10:10
Charpentiera10:11
Twierdza Wisłoujście10:12
De Plelo10:13
Ku Ujściu10:16
Sucharskiego - PKP10:17
Andruszkiewicza10:19
Sucharskiego10:20
Lenartowicza10:21
Przeróbka10:22
Głęboka10:24
Brama Żuławska10:25
Długie Ogrody10:26
Dolna10:28
Kamienna Grobla10:29
Muzeum Narodowe10:31
Toruńska10:32
Brama Wyżynna10:34
Dworzec Główny10:36
Wały Piastowskie10:37
Jana z Kolna [GDA]10:39