• W godz. 8:15-9:00 tram. 4 od Urzędu Miejskiego pojadą przez Hucisko i Dworzec Gł. Szczeguły na str. ztm.gda.pl  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:29
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:57
Dworzec Główny05:07
Kurs nr 1 do Westerplatte
Dworzec Główny05:07
Brama Wyżynna05:09
Muzeum Narodowe05:12
Dobra05:14
Wróbla05:15
Chłodna05:16
Akademia Muzyczna05:17
Elbląska05:18
Głęboka05:19
Przeróbka05:21
Lenartowicza05:22
Sucharskiego05:23
Budzysza05:24
Sucharskiego - PKP05:27
Ku Ujściu05:28
Pokładowa05:31
Przystań Żeglugi05:33
Westerplatte05:34
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Westerplatte05:44
Przystań Żeglugi05:45
Pokładowa05:47
Ku Ujściu05:50
Sucharskiego - PKP05:51
Andruszkiewicza05:53
Sucharskiego05:54
Lenartowicza05:55
Przeróbka05:56
Głęboka05:58
Brama Żuławska06:00
Śluza06:05
Kamienna Grobla06:06
Muzeum Narodowe06:08
Toruńska06:09
Brama Wyżynna06:11
Dworzec Główny06:13
Kurs nr 3 do Westerplatte
Dworzec Główny06:13
Dworzec Główny06:16
Brama Wyżynna06:18
Muzeum Narodowe06:22
Dobra06:24
Wróbla06:25
Chłodna06:27
Akademia Muzyczna06:28
Elbląska06:30
Głęboka06:31
Przeróbka06:33
Lenartowicza06:34
Sucharskiego06:35
Budzysza06:36
Andruszkiewicza06:38
Sucharskiego - PKP06:41
Ku Ujściu06:42
Pokładowa06:45
Przystań Żeglugi06:47
Westerplatte06:48
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Westerplatte06:54
Przystań Żeglugi06:55
Pokładowa06:57
Ku Ujściu07:00
Sucharskiego - PKP07:01
Andruszkiewicza07:03
Sucharskiego07:04
Lenartowicza07:05
Przeróbka07:06
Głęboka07:08
Brama Żuławska07:10
Śluza07:15
Kamienna Grobla07:16
Muzeum Narodowe07:18
Toruńska07:19
Brama Wyżynna07:21
Dworzec Główny07:23
Kurs nr 7 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]09:21
Wały Piastowskie09:22
Dworzec Główny09:24
Brama Wyżynna09:26
Muzeum Narodowe09:30
Dobra09:32
Wróbla09:33
Chłodna09:35
Akademia Muzyczna09:36
Elbląska09:38
Głęboka09:39
Przeróbka09:41
Lenartowicza09:42
Sucharskiego09:43
Budzysza09:44
Andruszkiewicza09:46
Sucharskiego - PKP09:49
Ku Ujściu09:50
Pokładowa09:53
Przystań Żeglugi09:55
Westerplatte09:56
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte10:10
Przystań Żeglugi10:11
Pokładowa10:13
Ku Ujściu10:16
Sucharskiego - PKP10:17
Andruszkiewicza10:19
Sucharskiego10:20
Lenartowicza10:21
Przeróbka10:22
Głęboka10:24
Brama Żuławska10:26
Śluza10:31
Kamienna Grobla10:32
Muzeum Narodowe10:34
Toruńska10:35
Brama Wyżynna10:37
Dworzec Główny10:39
Wały Piastowskie10:40
Jana z Kolna [GDA]10:42