• Prace awaryjne, linia 136 i 283 nie kursują przez ul. Leśna Góra.  • Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
10:25
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera05:37
Dworzec Główny05:47
Kurs nr 1 do Westerplatte
Dworzec Główny05:47
Brama Wyżynna05:49
Muzeum Narodowe05:52
Dobra05:54
Wróbla05:55
Chłodna05:56
Akademia Muzyczna05:57
Elbląska05:58
Głęboka05:59
Przeróbka06:01
Lenartowicza06:02
Sucharskiego06:03
Budzysza06:04
Andruszkiewicza06:06
Sucharskiego - PKP06:09
Ku Ujściu06:10
Pokładowa06:13
Przystań Żeglugi06:15
Westerplatte06:16
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte06:24
Przystań Żeglugi06:25
Pokładowa06:27
Ku Ujściu06:30
Sucharskiego - PKP06:31
Andruszkiewicza06:33
Sucharskiego06:34
Lenartowicza06:35
Przeróbka06:36
Głęboka06:38
Brama Żuławska06:40
Śluza06:45
Kamienna Grobla06:46
Muzeum Narodowe06:48
Toruńska06:49
Brama Wyżynna06:51
Dworzec Główny06:53
Wały Piastowskie06:54
Jana z Kolna [GDA]06:56
Kurs nr 3 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]06:59
Wały Piastowskie07:00
Dworzec Główny07:02
Brama Wyżynna07:04
Muzeum Narodowe07:08
Dobra07:10
Wróbla07:11
Chłodna07:13
Akademia Muzyczna07:14
Elbląska07:16
Głęboka07:17
Przeróbka07:19
Lenartowicza07:20
Sucharskiego07:21
Budzysza07:22
Andruszkiewicza07:24
Sucharskiego - PKP07:27
Ku Ujściu07:28
Pokładowa07:31
Przystań Żeglugi07:33
Westerplatte07:34
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Westerplatte07:44
Przystań Żeglugi07:45
Pokładowa07:47
Ku Ujściu07:50
Sucharskiego - PKP07:51
Andruszkiewicza07:53
Sucharskiego07:54
Lenartowicza07:55
Przeróbka07:56
Głęboka07:58
Brama Żuławska08:00
Śluza08:05
Kamienna Grobla08:06
Muzeum Narodowe08:08
Toruńska08:09
Brama Wyżynna08:11
Dworzec Główny08:13
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Dworzec Główny08:14
Baza Hallera08:24