• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:19
Kurs nr 0 do Rondo Kaszubskie
Komarowo05:18
Bohaterów Monte Cassino [PG]05:19
Dąbrowskiego05:20
Drzymały05:21
49 Baza Lotnicza05:22
Aeroklub Gdański05:24
Osiedle Wschód05:25
Reymonta [PG]05:27
Emilii Plater05:28
Azaliowa05:30
Osiedle Kasprowicza05:31
Obrońców Westerplatte05:32
Wiśniewskiego05:33
Żwirki i Wigury [PG]05:35
Niemcewicza05:36
Chopina [PG]05:39
Matejki05:41
Faktoria05:42
Obrońców Wybrzeża05:44
Cicha (Cmentarz)05:45
Rondo Kaszubskie05:46
Kurs nr 1 do Komarowo
Rondo Kaszubskie05:47
Rogozińskiego05:48
Osiedle Bursztynowe05:49
Cicha (Cmentarz)05:50
Cyprysowa05:51
Obrońców Wybrzeża05:52
Faktoria05:53
Matejki05:54
Waląga05:56
Dąbrowskiego05:59
Bohaterów Monte Cassino [PG]06:00
Komarowo06:02
Kurs nr 2 do Rondo Kaszubskie
Komarowo06:10
Bohaterów Monte Cassino [PG]06:11
Dąbrowskiego06:12
Drzymały06:13
49 Baza Lotnicza06:14
Aeroklub Gdański06:16
Osiedle Wschód06:17
Reymonta [PG]06:19
Emilii Plater06:20
Azaliowa06:22
Osiedle Kasprowicza06:23
Obrońców Westerplatte06:24
Wiśniewskiego06:25
Żwirki i Wigury [PG]06:27
Niemcewicza06:28
Chopina [PG]06:31
Matejki06:33
Nowowiejskiego06:34
Urząd Skarbowy06:35
Nowowiejskiego06:37
Faktoria06:38
Obrońców Wybrzeża06:40
Cicha (Cmentarz)06:41
Rondo Kaszubskie06:42
Kurs nr 3 do Komarowo
Rondo Kaszubskie06:47
Rogozińskiego06:48
Osiedle Bursztynowe06:49
Cicha (Cmentarz)06:50
Cyprysowa06:51
Obrońców Wybrzeża06:52
Faktoria06:54
Matejki06:55
Waląga06:58
Dąbrowskiego07:01
Bohaterów Monte Cassino [PG]07:02
Komarowo07:04
Kurs nr 4 do Rondo Kaszubskie
Komarowo07:07
Bohaterów Monte Cassino [PG]07:08
Dąbrowskiego07:09
Drzymały07:10
49 Baza Lotnicza07:11
Aeroklub Gdański07:13
Osiedle Wschód07:14
Reymonta [PG]07:16
Emilii Plater07:17
Azaliowa07:19
Osiedle Kasprowicza07:20
Obrońców Westerplatte07:21
Wiśniewskiego07:22
Żwirki i Wigury [PG]07:24
Niemcewicza07:25
Chopina [PG]07:28
Matejki07:30
Nowowiejskiego07:31
Urząd Skarbowy07:32
Nowowiejskiego07:34
Faktoria07:35
Obrońców Wybrzeża07:37
Cicha (Cmentarz)07:38
Rondo Kaszubskie07:39
Kurs nr 5 do Komarowo
Rondo Kaszubskie07:40
Rogozińskiego07:41
Osiedle Bursztynowe07:42
Cicha (Cmentarz)07:43
Cyprysowa07:44
Obrońców Wybrzeża07:45
Faktoria07:47
Matejki07:48
Waląga07:51
Żwirki i Wigury [PG]07:53
Wiśniewskiego07:55
Obrońców Westerplatte07:56
Osiedle Kasprowicza07:57
Kasprowicza (rondo)07:58
Pruszcz Gdański Słowackiego07:59
Reymonta [PG]08:01
Osiedle Wschód08:02
Aeroklub Gdański08:03
49 Baza Lotnicza08:05
Dąbrowskiego08:07
Bohaterów Monte Cassino [PG]08:08
Komarowo08:10
Kurs nr 6 do Rondo Kaszubskie
Komarowo08:24
Bohaterów Monte Cassino [PG]08:25
Dąbrowskiego08:26
Drzymały08:27
49 Baza Lotnicza08:28
Aeroklub Gdański08:30
Osiedle Wschód08:31
Reymonta [PG]08:33
Emilii Plater08:34
Azaliowa08:36
Osiedle Kasprowicza08:37
Obrońców Westerplatte08:38
Wiśniewskiego08:39
Żwirki i Wigury [PG]08:41
Niemcewicza08:42
Chopina [PG]08:45
Matejki08:47
Nowowiejskiego08:48
Urząd Skarbowy08:49
Nowowiejskiego08:51
Faktoria08:52
Obrońców Wybrzeża08:54
Cicha (Cmentarz)08:55
Rondo Kaszubskie08:56
Kurs nr 7 do Komarowo
Rondo Kaszubskie08:57
Rogozińskiego08:58
Osiedle Bursztynowe08:59
Cicha (Cmentarz)09:00
Cyprysowa09:01
Obrońców Wybrzeża09:02
Faktoria09:04
Nowowiejskiego09:06
Urząd Skarbowy09:07
Nowowiejskiego09:09
Matejki09:10
Waląga09:13
Żwirki i Wigury [PG]09:15
Wiśniewskiego09:17
Obrońców Westerplatte09:18
Osiedle Kasprowicza09:19
Kasprowicza (rondo)09:20
Pruszcz Gdański Słowackiego09:21
Reymonta [PG]09:23
Osiedle Wschód09:24
Aeroklub Gdański09:25
49 Baza Lotnicza09:27
Dąbrowskiego09:29
Bohaterów Monte Cassino [PG]09:30
Komarowo09:32
Kurs nr 8 do Rondo Kaszubskie
Komarowo09:47
Bohaterów Monte Cassino [PG]09:48
Dąbrowskiego09:49
Drzymały09:50
49 Baza Lotnicza09:51
Aeroklub Gdański09:53
Osiedle Wschód09:54
Reymonta [PG]09:56
Emilii Plater09:57
Azaliowa09:59
Osiedle Kasprowicza10:00
Obrońców Westerplatte10:01
Wiśniewskiego10:02
Żwirki i Wigury [PG]10:04
Niemcewicza10:05
Chopina [PG]10:08
Matejki10:10
Nowowiejskiego10:11
Urząd Skarbowy10:12
Nowowiejskiego10:14
Faktoria10:15
Obrońców Wybrzeża10:17
Cicha (Cmentarz)10:18
Rondo Kaszubskie10:19
Kurs nr 9 do Komarowo
Rondo Kaszubskie10:31
Rogozińskiego10:32
Osiedle Bursztynowe10:33
Cicha (Cmentarz)10:34
Cyprysowa10:35
Obrońców Wybrzeża10:36
Faktoria10:38
Nowowiejskiego10:40
Urząd Skarbowy10:41
Nowowiejskiego10:43
Matejki10:44
Waląga10:47
Żwirki i Wigury [PG]10:49
Wiśniewskiego10:51
Obrońców Westerplatte10:52
Osiedle Kasprowicza10:53
Kasprowicza (rondo)10:54
Pruszcz Gdański Słowackiego10:55
Reymonta [PG]10:57
Osiedle Wschód10:58
Aeroklub Gdański10:59
49 Baza Lotnicza11:01
Dąbrowskiego11:03
Bohaterów Monte Cassino [PG]11:04
Komarowo11:06
Kurs nr 10 do Rondo Kaszubskie
Komarowo11:12
Bohaterów Monte Cassino [PG]11:13
Dąbrowskiego11:14
Drzymały11:15
49 Baza Lotnicza11:16
Aeroklub Gdański11:18
Osiedle Wschód11:19
Reymonta [PG]11:21
Emilii Plater11:22
Azaliowa11:24
Osiedle Kasprowicza11:25
Obrońców Westerplatte11:26
Wiśniewskiego11:27
Żwirki i Wigury [PG]11:29
Niemcewicza11:30
Chopina [PG]11:33
Matejki11:35
Nowowiejskiego11:36
Urząd Skarbowy11:37
Nowowiejskiego11:39
Faktoria11:40
Obrońców Wybrzeża11:42
Cicha (Cmentarz)11:43
Rondo Kaszubskie11:44
Kurs nr 11 do Komarowo
Rondo Kaszubskie11:45
Rogozińskiego11:46
Osiedle Bursztynowe11:47
Cicha (Cmentarz)11:48
Cyprysowa11:49
Obrońców Wybrzeża11:50
Faktoria11:52
Nowowiejskiego11:54
Urząd Skarbowy11:55
Nowowiejskiego11:57
Matejki11:58
Waląga12:01
Żwirki i Wigury [PG]12:03
Wiśniewskiego12:05
Obrońców Westerplatte12:06
Osiedle Kasprowicza12:07
Kasprowicza (rondo)12:08
Pruszcz Gdański Słowackiego12:09
Reymonta [PG]12:11
Osiedle Wschód12:12
Aeroklub Gdański12:13
49 Baza Lotnicza12:15
Dąbrowskiego12:17
Bohaterów Monte Cassino [PG]12:18
Komarowo12:20
Kurs nr 12 do Rondo Kaszubskie
Komarowo12:24
Bohaterów Monte Cassino [PG]12:25
Dąbrowskiego12:26
Drzymały12:27
49 Baza Lotnicza12:28
Aeroklub Gdański12:30
Osiedle Wschód12:31
Reymonta [PG]12:33
Emilii Plater12:34
Azaliowa12:36
Osiedle Kasprowicza12:37
Obrońców Westerplatte12:38
Wiśniewskiego12:39
Żwirki i Wigury [PG]12:41
Niemcewicza12:42
Chopina [PG]12:45
Matejki12:47
Nowowiejskiego12:48
Urząd Skarbowy12:49
Nowowiejskiego12:51
Faktoria12:52
Obrońców Wybrzeża12:54
Cicha (Cmentarz)12:55
Rondo Kaszubskie12:56
Kurs nr 13 do Komarowo
Rondo Kaszubskie12:57
Rogozińskiego12:58
Osiedle Bursztynowe12:59
Cicha (Cmentarz)13:00
Cyprysowa13:01
Obrońców Wybrzeża13:02
Faktoria13:04
Nowowiejskiego13:06
Urząd Skarbowy13:07
Nowowiejskiego13:09
Matejki13:10
Waląga13:13
Dąbrowskiego13:16
Bohaterów Monte Cassino [PG]13:17
Komarowo13:19
Kurs nr 14 do Rondo Kaszubskie
Komarowo13:21
Bohaterów Monte Cassino [PG]13:22
Dąbrowskiego13:23
Drzymały13:24
49 Baza Lotnicza13:25
Aeroklub Gdański13:27
Osiedle Wschód13:28
Reymonta [PG]13:30
Emilii Plater13:31
Azaliowa13:33
Osiedle Kasprowicza13:34
Obrońców Westerplatte13:35
Wiśniewskiego13:36
Żwirki i Wigury [PG]13:38
Niemcewicza13:39
Chopina [PG]13:42
Matejki13:44
Nowowiejskiego13:45
Batalionów Chłopskich13:46
Zastawna13:47
Rondo Kociewskie13:49
Zastawna13:50
Fabryczny13:51
Batalionów Chłopskich13:53
Nowowiejskiego13:54
Faktoria13:55
Obrońców Wybrzeża13:57
Cicha (Cmentarz)13:58
Rondo Kaszubskie13:59
Kurs nr 15 do Komarowo
Rondo Kaszubskie14:08
Rogozińskiego14:09
Osiedle Bursztynowe14:10
Cicha (Cmentarz)14:11
Cyprysowa14:12
Obrońców Wybrzeża14:13
Faktoria14:15
Nowowiejskiego14:17
Batalionów Chłopskich14:18
Zastawna14:19
Rondo Kociewskie14:21
Zastawna14:22
Fabryczny14:23
Batalionów Chłopskich14:25
Nowowiejskiego14:26
Matejki14:27
Waląga14:30
Żwirki i Wigury [PG]14:33
Wiśniewskiego14:35
Obrońców Westerplatte14:36
Osiedle Kasprowicza14:37
Kasprowicza (rondo)14:38
Pruszcz Gdański Słowackiego14:39
Reymonta [PG]14:41
Osiedle Wschód14:43
Aeroklub Gdański14:44
49 Baza Lotnicza14:46
Dąbrowskiego14:48
Bohaterów Monte Cassino [PG]14:49
Komarowo14:51
Kurs nr 16 do Rondo Kaszubskie
Komarowo15:03
Bohaterów Monte Cassino [PG]15:04
Dąbrowskiego15:05
Żwirki i Wigury [PG]15:06
Niemcewicza15:07
Chopina [PG]15:10
Matejki15:12
Nowowiejskiego15:13
Urząd Skarbowy15:14
Nowowiejskiego15:16
Faktoria15:18
Obrońców Wybrzeża15:20
Cicha (Cmentarz)15:21
Rondo Kaszubskie15:22
Kurs nr 17 do Komarowo
Rondo Kaszubskie15:32
Rogozińskiego15:33
Osiedle Bursztynowe15:34
Cicha (Cmentarz)15:35
Cyprysowa15:36
Obrońców Wybrzeża15:37
Faktoria15:39
Nowowiejskiego15:41
Urząd Skarbowy15:42
Nowowiejskiego15:44
Matejki15:45
Waląga15:48
Żwirki i Wigury [PG]15:51
Wiśniewskiego15:53
Obrońców Westerplatte15:54
Osiedle Kasprowicza15:55
Kasprowicza (rondo)15:56
Pruszcz Gdański Słowackiego15:57
Reymonta [PG]15:59
Osiedle Wschód16:01
Aeroklub Gdański16:02
49 Baza Lotnicza16:04
Dąbrowskiego16:06
Bohaterów Monte Cassino [PG]16:07
Komarowo16:09
Kurs nr 18 do Rondo Kaszubskie
Komarowo16:23
Bohaterów Monte Cassino [PG]16:24
Dąbrowskiego16:25
Żwirki i Wigury [PG]16:26
Niemcewicza16:27
Chopina [PG]16:30
Matejki16:32
Nowowiejskiego16:33
Urząd Skarbowy16:34
Nowowiejskiego16:36
Faktoria16:38
Obrońców Wybrzeża16:40
Cicha (Cmentarz)16:41
Rondo Kaszubskie16:42
Kurs nr 19 do Komarowo
Rondo Kaszubskie16:52
Rogozińskiego16:53
Osiedle Bursztynowe16:54
Cicha (Cmentarz)16:55
Cyprysowa16:56
Obrońców Wybrzeża16:57
Faktoria16:59
Nowowiejskiego17:01
Urząd Skarbowy17:02
Nowowiejskiego17:04
Matejki17:05
Waląga17:08
Żwirki i Wigury [PG]17:10
Wiśniewskiego17:12
Obrońców Westerplatte17:13
Osiedle Kasprowicza17:14
Kasprowicza (rondo)17:15
Pruszcz Gdański Słowackiego17:16
Reymonta [PG]17:18
Osiedle Wschód17:19
Aeroklub Gdański17:20
49 Baza Lotnicza17:22
Dąbrowskiego17:24
Bohaterów Monte Cassino [PG]17:25
Komarowo17:27
Kurs nr 20 do Rondo Kaszubskie
Komarowo18:07
Bohaterów Monte Cassino [PG]18:08
Dąbrowskiego18:09
Żwirki i Wigury [PG]18:10
Niemcewicza18:11
Chopina [PG]18:14
Matejki18:16
Nowowiejskiego18:17
Urząd Skarbowy18:18
Nowowiejskiego18:20
Faktoria18:21
Obrońców Wybrzeża18:23
Cicha (Cmentarz)18:24
Rondo Kaszubskie18:25
Kurs nr 21 do Komarowo
Rondo Kaszubskie18:27
Rogozińskiego18:28
Osiedle Bursztynowe18:29
Cicha (Cmentarz)18:30
Cyprysowa18:31
Obrońców Wybrzeża18:32
Faktoria18:34
Matejki18:35
Waląga18:37
Żwirki i Wigury [PG]18:39
Wiśniewskiego18:41
Obrońców Westerplatte18:42
Osiedle Kasprowicza18:43
Kasprowicza (rondo)18:44
Pruszcz Gdański Słowackiego18:45
Reymonta [PG]18:47
Osiedle Wschód18:48
Aeroklub Gdański18:49
49 Baza Lotnicza18:51
Dąbrowskiego18:53
Bohaterów Monte Cassino [PG]18:54
Komarowo18:56
Kurs nr 22 do Rondo Kaszubskie
Komarowo19:24
Bohaterów Monte Cassino [PG]19:25
Dąbrowskiego19:26
Drzymały19:27
49 Baza Lotnicza19:28
Aeroklub Gdański19:30
Osiedle Wschód19:31
Reymonta [PG]19:33
Emilii Plater19:34
Azaliowa19:36
Osiedle Kasprowicza19:37
Obrońców Westerplatte19:38
Wiśniewskiego19:39
Żwirki i Wigury [PG]19:41
Niemcewicza19:42
Chopina [PG]19:45
Matejki19:47
Nowowiejskiego19:48
Urząd Skarbowy19:49
Nowowiejskiego19:51
Faktoria19:52
Obrońców Wybrzeża19:54
Cicha (Cmentarz)19:55
Rondo Kaszubskie19:56
Kurs nr 23 do Komarowo
Rondo Kaszubskie20:07
Rogozińskiego20:08
Osiedle Bursztynowe20:09
Cicha (Cmentarz)20:10
Cyprysowa20:11
Obrońców Wybrzeża20:12
Faktoria20:14
Matejki20:15
Waląga20:17
Żwirki i Wigury [PG]20:19
Wiśniewskiego20:21
Obrońców Westerplatte20:22
Osiedle Kasprowicza20:23
Kasprowicza (rondo)20:24
Pruszcz Gdański Słowackiego20:25
Reymonta [PG]20:27
Osiedle Wschód20:28
Aeroklub Gdański20:29
49 Baza Lotnicza20:31
Dąbrowskiego20:33
Bohaterów Monte Cassino [PG]20:34
Komarowo20:36
Kurs nr 24 do Rondo Kaszubskie
Komarowo20:39
Bohaterów Monte Cassino [PG]20:40
Dąbrowskiego20:41
Drzymały20:42
49 Baza Lotnicza20:43
Aeroklub Gdański20:45
Osiedle Wschód20:46
Reymonta [PG]20:48
Emilii Plater20:49
Azaliowa20:51
Osiedle Kasprowicza20:52
Obrońców Westerplatte20:53
Wiśniewskiego20:54
Żwirki i Wigury [PG]20:56
Niemcewicza20:57
Chopina [PG]21:00
Matejki21:02
Nowowiejskiego21:03
Urząd Skarbowy21:04
Nowowiejskiego21:06
Faktoria21:07
Obrońców Wybrzeża21:09
Cicha (Cmentarz)21:10
Rondo Kaszubskie21:11
Kurs nr 25 do Komarowo
Rondo Kaszubskie21:14
Rogozińskiego21:15
Osiedle Bursztynowe21:16
Cicha (Cmentarz)21:17
Cyprysowa21:18
Obrońców Wybrzeża21:19
Faktoria21:20
Matejki21:21
Waląga21:23
Żwirki i Wigury [PG]21:25
Wiśniewskiego21:27
Obrońców Westerplatte21:28
Osiedle Kasprowicza21:29
Kasprowicza (rondo)21:30
Pruszcz Gdański Słowackiego21:31
Reymonta [PG]21:33
Osiedle Wschód21:34
Aeroklub Gdański21:35
49 Baza Lotnicza21:37
Dąbrowskiego21:39
Bohaterów Monte Cassino [PG]21:40
Komarowo21:42
Kurs nr 26 do Rondo Kaszubskie
Komarowo21:47
Bohaterów Monte Cassino [PG]21:48
Dąbrowskiego21:49
Drzymały21:50
49 Baza Lotnicza21:51
Aeroklub Gdański21:53
Osiedle Wschód21:54
Reymonta [PG]21:56
Emilii Plater21:57
Azaliowa21:59
Osiedle Kasprowicza22:00
Obrońców Westerplatte22:01
Wiśniewskiego22:02
Żwirki i Wigury [PG]22:04
Niemcewicza22:05
Chopina [PG]22:08
Matejki22:10
Nowowiejskiego22:11
Urząd Skarbowy22:12
Nowowiejskiego22:14
Faktoria22:15
Obrońców Wybrzeża22:17
Cicha (Cmentarz)22:18
Rondo Kaszubskie22:19
Kurs nr 27 do Komarowo
Rondo Kaszubskie22:20
Rogozińskiego22:21
Osiedle Bursztynowe22:22
Cicha (Cmentarz)22:23
Cyprysowa22:24
Obrońców Wybrzeża22:25
Faktoria22:26
Nowowiejskiego22:28
Batalionów Chłopskich22:29
Zastawna22:30
Rondo Kociewskie22:32
Zastawna22:33
Fabryczny22:34
Batalionów Chłopskich22:36
Nowowiejskiego22:37
Matejki22:38
Waląga22:40
Żwirki i Wigury [PG]22:42
Wiśniewskiego22:44
Obrońców Westerplatte22:45
Osiedle Kasprowicza22:46
Kasprowicza (rondo)22:47
Pruszcz Gdański Słowackiego22:48
Reymonta [PG]22:50
Osiedle Wschód22:51
Aeroklub Gdański22:52
49 Baza Lotnicza22:54
Dąbrowskiego22:56
Bohaterów Monte Cassino [PG]22:57
Komarowo22:59