• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:11
Kurs nr 0 do Przegalina
Dworzec Główny04:41
Brama Wyżynna04:43
Żabi Kruk04:44
Chmielna04:45
Akademia Muzyczna04:46
Brama Żuławska04:47
Mostek04:48
Miałki Szlak04:49
Węzeł Elbląska04:50
Błonia04:51
Tarcice04:52
Michałki04:53
Rafineria04:54
Dobrowo04:56
Sezonowa04:57
Jesionowa04:59
Łąkowa05:00
Bogatka III05:01
Bogatka II05:02
Bogatka I05:03
Szkolna05:06
Wiślinka Piaskowa05:08
Sobieszewo05:10
Falowa05:11
Kanałowa05:12
Turystyczna05:13
Forsycji05:13
Pole Namiotowe05:14
Lazurowa05:15
Orlinki05:16
Kwiatowa05:17
Boguckiego05:18
Trałowa - Szkoła05:19
Kempingowa05:20
Węgorzowa05:21
Przystań05:22
Świbnieńska I05:23
Świbnieńska II05:23
Uzdrowiskowa05:24
Świbnieńska III05:26
Przegalińska05:27
Przegalina05:28
Kurs nr 1 do Dworzec Główny
Przegalina05:32
Przegalińska05:33
Świbnieńska III05:35
Uzdrowiskowa05:37
Świbnieńska II05:38
Świbnieńska I05:38
Przystań05:39
Węgorzowa05:40
Kempingowa05:41
Trałowa - Szkoła05:42
Boguckiego05:43
Kwiatowa05:44
Orlinki05:45
Lazurowa05:46
Pole Namiotowe05:47
Forsycji05:48
Turystyczna05:48
Kanałowa05:49
Falowa05:50
Sobieszewo05:51
Wiślinka Piaskowa05:53
Szkolna05:56
Bogatka I05:58
Bogatka II06:00
Bogatka III06:01
Łąkowa06:02
Jesionowa06:04
Sezonowa06:05
Dobrowo06:07
Rafineria06:09
Michałki06:10
Tarcice06:12
Błonia06:13
Węzeł Elbląska06:14
Miałki Szlak06:15
Mostek06:16
Brama Żuławska06:17
Akademia Muzyczna06:18
Chmielna06:19
Żabi Kruk06:20
Brama Wyżynna06:22
Dworzec Główny06:24
Kurs nr 2 do Przegalina
Dworzec Główny06:33
Dworzec Główny06:36
Brama Wyżynna06:38
Żabi Kruk06:39
Chmielna06:40
Akademia Muzyczna06:41
Brama Żuławska06:42
Mostek06:43
Miałki Szlak06:44
Węzeł Elbląska06:45
Błonia06:46
Tarcice06:47
Michałki06:48
Rafineria06:49
Dobrowo06:51
Sezonowa06:52
Jesionowa06:54
Łąkowa06:55
Bogatka III06:56
Bogatka II06:57
Bogatka I06:58
Szkolna07:01
Wiślinka Piaskowa07:03
Sobieszewo07:05
Falowa07:06
Kanałowa07:07
Turystyczna07:08
Forsycji07:08
Pole Namiotowe07:09
Lazurowa07:10
Orlinki07:11
Kwiatowa07:12
Boguckiego07:13
Trałowa - Szkoła07:14
Kempingowa07:15
Węgorzowa07:16
Przystań07:17
Świbnieńska I07:18
Świbnieńska II07:18
Uzdrowiskowa07:19
Świbnieńska III07:21
Przegalińska07:22
Przegalina07:23
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina07:44
Przegalińska07:45
Świbnieńska III07:47
Uzdrowiskowa07:49
Świbnieńska II07:50
Świbnieńska I07:50
Przystań07:51
Węgorzowa07:52
Kempingowa07:53
Trałowa - Szkoła07:54
Boguckiego07:55
Kwiatowa07:56
Orlinki07:57
Lazurowa07:58
Pole Namiotowe07:59
Forsycji08:00
Turystyczna08:00
Kanałowa08:02
Falowa08:03
Sobieszewo08:04
Wiślinka Piaskowa08:06
Szkolna08:09
Bogatka I08:11
Bogatka II08:13
Bogatka III08:15
Łąkowa08:16
Jesionowa08:18
Sezonowa08:19
Dobrowo08:21
Rafineria08:23
Michałki08:24
Tarcice08:26
Błonia08:27
Węzeł Elbląska08:28
Miałki Szlak08:29
Mostek08:30
Brama Żuławska08:31
Akademia Muzyczna08:32
Chmielna08:33
Żabi Kruk08:34
Brama Wyżynna08:37
Dworzec Główny08:39
Wały Piastowskie08:40
Jana z Kolna [GDA]08:42
Kurs nr 4 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]09:14
Wały Piastowskie09:15
Dworzec Główny09:17
Brama Wyżynna09:19
Żabi Kruk09:21
Chmielna09:22
Akademia Muzyczna09:23
Brama Żuławska09:24
Mostek09:25
Miałki Szlak09:26
Węzeł Elbląska09:27
Błonia09:28
Tarcice09:29
Michałki09:31
Rafineria09:32
Dobrowo09:34
Sezonowa09:36
Jesionowa09:38
Łąkowa09:39
Bogatka III09:40
Bogatka II09:42
Bogatka I09:43
Szkolna09:46
Wiślinka Piaskowa09:48
Sobieszewo09:50
Falowa09:51
Kanałowa09:52
Turystyczna09:53
Forsycji09:54
Pole Namiotowe09:55
Lazurowa09:56
Orlinki09:57
Kwiatowa09:58
Boguckiego09:59
Trałowa - Szkoła10:00
Kempingowa10:01
Węgorzowa10:02
Przystań10:03
Świbnieńska I10:04
Świbnieńska II10:04
Uzdrowiskowa10:05
Świbnieńska III10:07
Przegalińska10:08
Przegalina10:09
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina10:24
Przegalińska10:25
Świbnieńska III10:27
Uzdrowiskowa10:29
Świbnieńska II10:30
Świbnieńska I10:30
Przystań10:31
Węgorzowa10:32
Kempingowa10:33
Trałowa - Szkoła10:34
Boguckiego10:35
Kwiatowa10:37
Orlinki10:38
Lazurowa10:40
Pole Namiotowe10:41
Forsycji10:42
Turystyczna10:42
Kanałowa10:44
Falowa10:45
Sobieszewo10:46
Wiślinka Piaskowa10:48
Szkolna10:51
Bogatka I10:53
Bogatka II10:55
Bogatka III10:57
Łąkowa10:58
Jesionowa11:00
Sezonowa11:01
Dobrowo11:03
Rafineria11:05
Michałki11:06
Tarcice11:08
Błonia11:09
Węzeł Elbląska11:10
Miałki Szlak11:11
Mostek11:12
Brama Żuławska11:14
Akademia Muzyczna11:15
Chmielna11:16
Żabi Kruk11:17
Brama Wyżynna11:20
Dworzec Główny11:22
Wały Piastowskie11:23
Jana z Kolna [GDA]11:25
Kurs nr 6 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]11:54
Wały Piastowskie11:55
Dworzec Główny11:57
Brama Wyżynna11:59
Żabi Kruk12:01
Chmielna12:02
Akademia Muzyczna12:03
Brama Żuławska12:04
Mostek12:05
Miałki Szlak12:06
Węzeł Elbląska12:07
Błonia12:08
Tarcice12:09
Michałki12:11
Rafineria12:12
Dobrowo12:14
Sezonowa12:16
Jesionowa12:18
Łąkowa12:19
Bogatka III12:20
Bogatka II12:22
Bogatka I12:23
Szkolna12:26
Wiślinka Piaskowa12:28
Sobieszewo12:30
Falowa12:31
Kanałowa12:32
Turystyczna12:33
Forsycji12:34
Pole Namiotowe12:35
Lazurowa12:36
Orlinki12:37
Kwiatowa12:38
Boguckiego12:39
Trałowa - Szkoła12:40
Kempingowa12:41
Węgorzowa12:42
Przystań12:43
Świbnieńska I12:44
Świbnieńska II12:44
Uzdrowiskowa12:45
Świbnieńska III12:47
Przegalińska12:48
Przegalina12:49
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina13:03
Przegalińska13:04
Świbnieńska III13:06
Uzdrowiskowa13:08
Świbnieńska II13:09
Świbnieńska I13:09
Przystań13:10
Węgorzowa13:11
Kempingowa13:12
Trałowa - Szkoła13:13
Boguckiego13:14
Kwiatowa13:16
Orlinki13:17
Lazurowa13:19
Pole Namiotowe13:20
Forsycji13:21
Turystyczna13:21
Kanałowa13:23
Falowa13:24
Sobieszewo13:25
Wiślinka Piaskowa13:27
Szkolna13:30
Bogatka I13:32
Bogatka II13:34
Bogatka III13:36
Łąkowa13:37
Jesionowa13:39
Sezonowa13:40
Dobrowo13:42
Rafineria13:44
Michałki13:45
Tarcice13:47
Błonia13:48
Węzeł Elbląska13:49
Miałki Szlak13:50
Mostek13:51
Brama Żuławska13:53
Akademia Muzyczna13:54
Chmielna13:55
Żabi Kruk13:56
Brama Wyżynna13:59
Dworzec Główny14:01
Wały Piastowskie14:02
Jana z Kolna [GDA]14:04
Kurs nr 8 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]14:35
Wały Piastowskie14:36
Dworzec Główny14:38
Brama Wyżynna14:41
Żabi Kruk14:43
Chmielna14:44
Akademia Muzyczna14:45
Brama Żuławska14:46
Mostek14:47
Miałki Szlak14:48
Węzeł Elbląska14:49
Błonia14:50
Tarcice14:51
Michałki14:53
Rafineria14:54
Dobrowo14:56
Sezonowa14:58
Jesionowa15:00
Łąkowa15:01
Bogatka III15:02
Bogatka II15:04
Bogatka I15:05
Szkolna15:08
Wiślinka Piaskowa15:10
Sobieszewo15:12
Falowa15:13
Kanałowa15:14
Turystyczna15:15
Forsycji15:16
Pole Namiotowe15:17
Lazurowa15:18
Orlinki15:19
Kwiatowa15:20
Boguckiego15:21
Trałowa - Szkoła15:22
Kempingowa15:23
Węgorzowa15:24
Przystań15:25
Świbnieńska I15:26
Świbnieńska II15:26
Uzdrowiskowa15:27
Świbnieńska III15:29
Przegalińska15:30
Przegalina15:31
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina15:44
Przegalińska15:45
Świbnieńska III15:47
Uzdrowiskowa15:49
Świbnieńska II15:50
Świbnieńska I15:50
Przystań15:51
Węgorzowa15:52
Kempingowa15:53
Trałowa - Szkoła15:54
Boguckiego15:55
Kwiatowa15:56
Orlinki15:57
Lazurowa15:59
Pole Namiotowe16:00
Forsycji16:01
Turystyczna16:01
Kanałowa16:03
Falowa16:04
Sobieszewo16:05
Wiślinka Piaskowa16:07
Szkolna16:10
Bogatka I16:12
Bogatka II16:14
Bogatka III16:16
Łąkowa16:17
Jesionowa16:19
Sezonowa16:20
Dobrowo16:22
Rafineria16:24
Michałki16:25
Tarcice16:27
Błonia16:28
Węzeł Elbląska16:29
Miałki Szlak16:30
Mostek16:31
Brama Żuławska16:33
Akademia Muzyczna16:34
Chmielna16:35
Żabi Kruk16:36
Brama Wyżynna16:39
Dworzec Główny16:41
Wały Piastowskie16:42
Jana z Kolna [GDA]16:44
Kurs nr 10 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]17:14
Wały Piastowskie17:15
Dworzec Główny17:17
Brama Wyżynna17:19
Żabi Kruk17:21
Chmielna17:22
Akademia Muzyczna17:23
Brama Żuławska17:24
Mostek17:25
Miałki Szlak17:26
Węzeł Elbląska17:27
Błonia17:28
Tarcice17:29
Michałki17:31
Rafineria17:32
Dobrowo17:34
Sezonowa17:36
Jesionowa17:38
Łąkowa17:39
Bogatka III17:40
Bogatka II17:42
Bogatka I17:43
Szkolna17:46
Wiślinka Piaskowa17:48
Sobieszewo17:50
Falowa17:51
Kanałowa17:52
Turystyczna17:53
Forsycji17:54
Pole Namiotowe17:55
Lazurowa17:56
Orlinki17:57
Kwiatowa17:58
Boguckiego17:59
Trałowa - Szkoła18:00
Kempingowa18:01
Węgorzowa18:02
Przystań18:03
Świbnieńska I18:04
Świbnieńska II18:04
Uzdrowiskowa18:05
Świbnieńska III18:07
Przegalińska18:08
Przegalina18:09
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina18:24
Przegalińska18:25
Świbnieńska III18:27
Uzdrowiskowa18:29
Świbnieńska II18:30
Świbnieńska I18:30
Przystań18:31
Węgorzowa18:32
Kempingowa18:33
Trałowa - Szkoła18:34
Boguckiego18:35
Kwiatowa18:36
Orlinki18:37
Lazurowa18:39
Pole Namiotowe18:40
Forsycji18:41
Turystyczna18:41
Kanałowa18:43
Falowa18:44
Sobieszewo18:45
Wiślinka Piaskowa18:47
Szkolna18:50
Bogatka I18:52
Bogatka II18:54
Bogatka III18:56
Łąkowa18:57
Jesionowa18:59
Sezonowa19:00
Dobrowo19:02
Rafineria19:04
Michałki19:05
Tarcice19:07
Błonia19:08
Węzeł Elbląska19:09
Miałki Szlak19:10
Mostek19:11
Brama Żuławska19:13
Akademia Muzyczna19:14
Chmielna19:15
Żabi Kruk19:16
Brama Wyżynna19:19
Dworzec Główny19:21
Wały Piastowskie19:22
Jana z Kolna [GDA]19:24
Kurs nr 12 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]19:58
Wały Piastowskie19:59
Dworzec Główny20:01
Brama Wyżynna20:03
Żabi Kruk20:05
Chmielna20:06
Akademia Muzyczna20:07
Brama Żuławska20:08
Mostek20:09
Miałki Szlak20:10
Węzeł Elbląska20:11
Błonia20:12
Tarcice20:13
Michałki20:15
Rafineria20:16
Dobrowo20:18
Sezonowa20:20
Jesionowa20:22
Łąkowa20:23
Bogatka III20:24
Bogatka II20:26
Bogatka I20:27
Szkolna20:30
Wiślinka Piaskowa20:32
Sobieszewo20:34
Falowa20:35
Kanałowa20:36
Turystyczna20:37
Forsycji20:38
Pole Namiotowe20:39
Lazurowa20:40
Orlinki20:41
Kwiatowa20:42
Boguckiego20:43
Trałowa - Szkoła20:44
Kempingowa20:45
Węgorzowa20:46
Przystań20:47
Świbnieńska I20:48
Świbnieńska II20:48
Uzdrowiskowa20:49
Świbnieńska III20:51
Przegalińska20:52
Przegalina20:53
Kurs nr 13 do Dworzec Główny
Przegalina21:28
Przegalińska21:29
Świbnieńska III21:31
Uzdrowiskowa21:33
Świbnieńska II21:34
Świbnieńska I21:34
Przystań21:35
Węgorzowa21:36
Kempingowa21:37
Trałowa - Szkoła21:38
Boguckiego21:39
Kwiatowa21:40
Orlinki21:41
Lazurowa21:42
Pole Namiotowe21:43
Forsycji21:44
Turystyczna21:44
Kanałowa21:45
Falowa21:46
Sobieszewo21:47
Wiślinka Piaskowa21:49
Szkolna21:52
Bogatka I21:54
Bogatka II21:56
Bogatka III21:57
Łąkowa21:58
Jesionowa22:00
Sezonowa22:01
Dobrowo22:03
Rafineria22:05
Michałki22:06
Tarcice22:08
Błonia22:09
Węzeł Elbląska22:10
Miałki Szlak22:11
Mostek22:12
Brama Żuławska22:13
Akademia Muzyczna22:14
Chmielna22:15
Żabi Kruk22:16
Brama Wyżynna22:18
Dworzec Główny22:20
Kurs nr 14 do Baza Hallera
Dworzec Główny22:20
Baza Hallera22:30