• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
23:50
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera13:33
Dworzec Główny13:43
Kurs nr 1 do Przegalina
Dworzec Główny13:43
Brama Wyżynna13:45
Żabi Kruk13:47
Chmielna13:48
Akademia Muzyczna13:49
Brama Żuławska13:50
Mostek13:51
Miałki Szlak13:52
Węzeł Elbląska13:53
Błonia13:54
Tarcice13:55
Michałki13:57
Rafineria13:58
Dobrowo14:00
Sezonowa14:02
Jesionowa14:03
Łąkowa14:04
Bogatka III14:05
Bogatka II14:07
Bogatka I14:08
Szkolna14:10
Wiślinka Piaskowa14:12
Sobieszewo14:14
Falowa14:15
Kanałowa14:16
Turystyczna14:17
Forsycji14:18
Pole Namiotowe14:19
Lazurowa14:20
Orlinki14:21
Kwiatowa14:22
Boguckiego14:23
Trałowa - Szkoła14:24
Kempingowa14:25
Węgorzowa14:26
Przystań14:27
Świbnieńska I14:28
Świbnieńska II14:29
Uzdrowiskowa14:30
Świbnieńska III14:32
Przegalińska14:33
Przegalina14:34
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina14:51
Przegalińska14:52
Świbnieńska III14:54
Uzdrowiskowa14:56
Świbnieńska II14:57
Świbnieńska I14:58
Przystań14:59
Węgorzowa15:00
Kempingowa15:01
Trałowa - Szkoła15:02
Boguckiego15:03
Kwiatowa15:05
Orlinki15:06
Lazurowa15:08
Pole Namiotowe15:09
Forsycji15:10
Turystyczna15:11
Kanałowa15:13
Falowa15:14
Sobieszewo15:15
Wiślinka Piaskowa15:17
Szkolna15:20
Bogatka I15:22
Bogatka II15:24
Bogatka III15:26
Łąkowa15:27
Jesionowa15:29
Sezonowa15:30
Dobrowo15:32
Rafineria15:34
Michałki15:35
Tarcice15:37
Błonia15:38
Węzeł Elbląska15:39
Miałki Szlak15:40
Mostek15:41
Brama Żuławska15:43
Akademia Muzyczna15:44
Chmielna15:45
Żabi Kruk15:46
Brama Wyżynna15:49
Dworzec Główny15:51
Wały Piastowskie15:52
Jana z Kolna [GDA]15:54
Kurs nr 3 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]16:10
Wały Piastowskie16:11
Dworzec Główny16:13
Brama Wyżynna16:16
Żabi Kruk16:18
Chmielna16:19
Akademia Muzyczna16:20
Brama Żuławska16:21
Mostek16:22
Miałki Szlak16:23
Węzeł Elbląska16:24
Błonia16:25
Tarcice16:26
Michałki16:28
Rafineria16:29
Dobrowo16:31
Sezonowa16:33
Jesionowa16:34
Łąkowa16:36
Bogatka III16:37
Bogatka II16:39
Bogatka I16:41
Szkolna16:43
Wiślinka Piaskowa16:45
Sobieszewo16:47
Falowa16:48
Kanałowa16:49
Turystyczna16:50
Forsycji16:51
Pole Namiotowe16:52
Lazurowa16:53
Orlinki16:54
Kwiatowa16:55
Boguckiego16:56
Trałowa - Szkoła16:57
Kempingowa16:58
Węgorzowa16:59
Przystań17:00
Świbnieńska I17:01
Świbnieńska II17:02
Uzdrowiskowa17:03
Świbnieńska III17:05
Przegalińska17:06
Przegalina17:07
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Przegalina17:22
Przegalińska17:23
Świbnieńska III17:25
Uzdrowiskowa17:27
Świbnieńska II17:28
Świbnieńska I17:29
Przystań17:30
Węgorzowa17:31
Kempingowa17:32
Trałowa - Szkoła17:33
Boguckiego17:34
Kwiatowa17:35
Orlinki17:36
Lazurowa17:38
Pole Namiotowe17:39
Forsycji17:40
Turystyczna17:41
Kanałowa17:43
Falowa17:44
Sobieszewo17:45
Wiślinka Piaskowa17:47
Szkolna17:50
Bogatka I17:52
Bogatka II17:54
Bogatka III17:56
Łąkowa17:57
Jesionowa17:59
Sezonowa18:00
Dobrowo18:02
Rafineria18:04
Michałki18:05
Tarcice18:07
Błonia18:08
Węzeł Elbląska18:09
Miałki Szlak18:10
Mostek18:11
Brama Żuławska18:13
Akademia Muzyczna18:14
Chmielna18:15
Żabi Kruk18:16
Brama Wyżynna18:19
Dworzec Główny18:21
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Dworzec Główny18:21
Baza Hallera18:31