• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:26
Kurs nr 0 do Chylonia Dworzec PKP
Kacze Buki06:14
Chylonia Dworzec PKP06:32
Kurs nr 1 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP06:42
Chylonia Centrum06:44
Raduńska06:45
Chabrowa06:47
Rybińskiego06:48
Demptowska06:49
Demptowo06:50
Demptowo - Jednostka Wojskowa06:53
Skarbka II06:56
Skarbka I06:57
Chabrowa06:58
Raduńska07:00
Chylonia Centrum07:01
Chylonia Dworzec PKP07:03
Chylonia Dworzec PKP07:04
Kurs nr 2 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP07:11
Chylonia Centrum07:14
Raduńska07:15
Chabrowa07:17
Rybińskiego07:18
Demptowska07:19
Demptowo07:20
Skarbka II07:21
Skarbka I07:22
Chabrowa07:23
Raduńska07:25
Chylonia Centrum07:26
Chylonia Dworzec PKP07:28
Chylonia Dworzec PKP07:29
Kurs nr 3 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP07:34
Chylonia Centrum07:37
Raduńska07:38
Chabrowa07:40
Rybińskiego07:41
Demptowska07:42
Demptowo07:43
Skarbka II07:44
Skarbka I07:45
Chabrowa07:46
Raduńska07:48
Chylonia Centrum07:49
Chylonia Dworzec PKP07:51
Chylonia Dworzec PKP07:52
Kurs nr 4 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP07:57
Chylonia Centrum08:00
Raduńska08:01
Chabrowa08:03
Rybińskiego08:04
Demptowska08:05
Demptowo08:06
Skarbka II08:07
Skarbka I08:08
Chabrowa08:09
Raduńska08:11
Chylonia Centrum08:12
Chylonia Dworzec PKP08:14
Chylonia Dworzec PKP08:15
Kurs nr 5 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP08:27
Chylonia Centrum08:30
Raduńska08:31
Chabrowa08:33
Rybińskiego08:34
Demptowska08:35
Demptowo08:36
Skarbka II08:37
Skarbka I08:38
Chabrowa08:39
Raduńska08:41
Chylonia Centrum08:42
Chylonia Dworzec PKP08:44
Chylonia Dworzec PKP08:45
Kurs nr 6 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP08:57
Chylonia Centrum09:00
Raduńska09:01
Chabrowa09:03
Rybińskiego09:04
Demptowska09:05
Demptowo09:06
Skarbka II09:07
Skarbka I09:08
Chabrowa09:09
Raduńska09:11
Chylonia Centrum09:12
Chylonia Dworzec PKP09:14
Chylonia Dworzec PKP09:15
Kurs nr 7 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP10:01
Chylonia Centrum10:04
Raduńska10:05
Chabrowa10:07
Rybińskiego10:08
Demptowska10:09
Demptowo10:10
Skarbka II10:11
Skarbka I10:12
Chabrowa10:13
Raduńska10:15
Chylonia Centrum10:16
Chylonia Dworzec PKP10:18
Chylonia Dworzec PKP10:19
Kurs nr 8 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP10:31
Chylonia Centrum10:34
Raduńska10:35
Chabrowa10:37
Rybińskiego10:38
Demptowska10:39
Demptowo10:40
Skarbka II10:41
Skarbka I10:42
Chabrowa10:43
Raduńska10:45
Chylonia Centrum10:46
Chylonia Dworzec PKP10:48
Chylonia Dworzec PKP10:49
Kurs nr 9 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP11:01
Chylonia Centrum11:04
Raduńska11:05
Chabrowa11:07
Rybińskiego11:08
Demptowska11:09
Demptowo11:10
Skarbka II11:11
Skarbka I11:12
Chabrowa11:13
Raduńska11:15
Chylonia Centrum11:16
Chylonia Dworzec PKP11:18
Chylonia Dworzec PKP11:19
Kurs nr 10 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP11:31
Chylonia Centrum11:34
Raduńska11:35
Chabrowa11:37
Rybińskiego11:38
Demptowska11:39
Demptowo11:40
Skarbka II11:41
Skarbka I11:42
Chabrowa11:43
Raduńska11:45
Chylonia Centrum11:46
Chylonia Dworzec PKP11:48
Chylonia Dworzec PKP11:49
Kurs nr 11 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP12:01
Chylonia Centrum12:04
Raduńska12:05
Chabrowa12:07
Rybińskiego12:08
Demptowska12:09
Demptowo12:10
Skarbka II12:11
Skarbka I12:12
Chabrowa12:13
Raduńska12:15
Chylonia Centrum12:16
Chylonia Dworzec PKP12:18
Chylonia Dworzec PKP12:19
Kurs nr 12 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP12:31
Chylonia Centrum12:34
Raduńska12:35
Chabrowa12:37
Rybińskiego12:38
Demptowska12:39
Demptowo12:40
Skarbka II12:41
Skarbka I12:42
Chabrowa12:43
Raduńska12:45
Chylonia Centrum12:46
Chylonia Dworzec PKP12:48
Chylonia Dworzec PKP12:49
Kurs nr 13 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP13:01
Chylonia Centrum13:04
Raduńska13:05
Chabrowa13:07
Rybińskiego13:08
Demptowska13:09
Demptowo13:10
Skarbka II13:11
Skarbka I13:12
Chabrowa13:13
Raduńska13:15
Chylonia Centrum13:16
Chylonia Dworzec PKP13:18
Chylonia Dworzec PKP13:19
Kurs nr 14 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP13:31
Chylonia Centrum13:34
Raduńska13:35
Chabrowa13:37
Rybińskiego13:38
Demptowska13:39
Demptowo13:40
Skarbka II13:41
Skarbka I13:42
Chabrowa13:43
Raduńska13:45
Chylonia Centrum13:46
Chylonia Dworzec PKP13:48
Chylonia Dworzec PKP13:49
Kurs nr 15 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP14:01
Chylonia Centrum14:04
Raduńska14:05
Chabrowa14:07
Rybińskiego14:08
Demptowska14:09
Demptowo14:10
Skarbka II14:11
Skarbka I14:12
Chabrowa14:13
Raduńska14:15
Chylonia Centrum14:16
Chylonia Dworzec PKP14:18
Chylonia Dworzec PKP14:19
Kurs nr 16 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP14:26
Chylonia Centrum14:29
Raduńska14:30
Chabrowa14:32
Rybińskiego14:33
Demptowska14:34
Demptowo14:35
Skarbka II14:36
Skarbka I14:37
Chabrowa14:38
Raduńska14:40
Chylonia Centrum14:41
Chylonia Dworzec PKP14:43
Chylonia Dworzec PKP14:44
Kurs nr 17 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP14:56
Chylonia Centrum14:59
Raduńska15:00
Chabrowa15:02
Rybińskiego15:03
Demptowska15:04
Demptowo15:05
Skarbka II15:06
Skarbka I15:07
Chabrowa15:08
Raduńska15:10
Chylonia Centrum15:11
Chylonia Dworzec PKP15:13
Chylonia Dworzec PKP15:14
Kurs nr 18 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP15:26
Chylonia Centrum15:29
Raduńska15:30
Chabrowa15:32
Rybińskiego15:33
Demptowska15:34
Demptowo15:35
Demptowo - Jednostka Wojskowa15:38
Skarbka II15:41
Skarbka I15:42
Chabrowa15:43
Raduńska15:45
Chylonia Centrum15:46
Chylonia Dworzec PKP15:48
Chylonia Dworzec PKP15:49
Kurs nr 19 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP16:01
Chylonia Centrum16:04
Raduńska16:05
Chabrowa16:07
Rybińskiego16:08
Demptowska16:09
Demptowo16:10
Skarbka II16:11
Skarbka I16:12
Chabrowa16:13
Raduńska16:15
Chylonia Centrum16:16
Chylonia Dworzec PKP16:18
Chylonia Dworzec PKP16:19
Kurs nr 20 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP16:31
Chylonia Centrum16:34
Raduńska16:35
Chabrowa16:37
Rybińskiego16:38
Demptowska16:39
Demptowo16:40
Skarbka II16:41
Skarbka I16:42
Chabrowa16:43
Raduńska16:45
Chylonia Centrum16:46
Chylonia Dworzec PKP16:48
Chylonia Dworzec PKP16:49
Kurs nr 21 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP17:26
Chylonia Centrum17:29
Raduńska17:30
Chabrowa17:32
Rybińskiego17:33
Demptowska17:34
Demptowo17:35
Skarbka II17:36
Skarbka I17:37
Chabrowa17:38
Raduńska17:40
Chylonia Centrum17:41
Chylonia Dworzec PKP17:43
Chylonia Dworzec PKP17:44
Kurs nr 22 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP17:56
Chylonia Centrum17:59
Raduńska18:00
Chabrowa18:02
Rybińskiego18:03
Demptowska18:04
Demptowo18:05
Skarbka II18:06
Skarbka I18:07
Chabrowa18:08
Raduńska18:10
Chylonia Centrum18:11
Chylonia Dworzec PKP18:13
Chylonia Dworzec PKP18:14
Kurs nr 23 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP18:26
Chylonia Centrum18:29
Raduńska18:30
Chabrowa18:32
Rybińskiego18:33
Demptowska18:34
Demptowo18:35
Skarbka II18:36
Skarbka I18:37
Chabrowa18:38
Raduńska18:40
Chylonia Centrum18:41
Chylonia Dworzec PKP18:42
Chylonia Dworzec PKP18:43
Kurs nr 24 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP18:56
Chylonia Centrum18:59
Raduńska19:00
Chabrowa19:02
Rybińskiego19:03
Demptowska19:04
Demptowo19:05
Skarbka II19:06
Skarbka I19:07
Chabrowa19:08
Raduńska19:10
Chylonia Centrum19:11
Chylonia Dworzec PKP19:12
Chylonia Dworzec PKP19:13
Kurs nr 25 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP19:32
Chylonia Centrum19:34
Raduńska19:35
Chabrowa19:37
Rybińskiego19:38
Demptowska19:39
Demptowo19:40
Skarbka II19:41
Skarbka I19:42
Chabrowa19:43
Raduńska19:45
Chylonia Centrum19:46
Chylonia Dworzec PKP19:47
Chylonia Dworzec PKP19:48
Kurs nr 26 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP20:02
Chylonia Centrum20:04
Raduńska20:05
Chabrowa20:07
Rybińskiego20:08
Demptowska20:09
Demptowo20:10
Skarbka II20:11
Skarbka I20:12
Chabrowa20:13
Raduńska20:15
Chylonia Centrum20:16
Chylonia Dworzec PKP20:17
Chylonia Dworzec PKP20:18
Kurs nr 27 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP20:32
Chylonia Centrum20:34
Raduńska20:35
Chabrowa20:37
Rybińskiego20:38
Demptowska20:39
Demptowo20:40
Skarbka II20:41
Skarbka I20:42
Chabrowa20:43
Raduńska20:45
Chylonia Centrum20:46
Chylonia Dworzec PKP20:47
Chylonia Dworzec PKP20:48
Kurs nr 28 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP21:04
Chylonia Centrum21:06
Raduńska21:07
Chabrowa21:09
Rybińskiego21:10
Demptowska21:11
Demptowo21:12
Skarbka II21:13
Skarbka I21:14
Chabrowa21:15
Raduńska21:17
Chylonia Centrum21:18
Chylonia Dworzec PKP21:19
Chylonia Dworzec PKP21:20