• Awaria tram. linii 8 przy przyst. Akademia Muzyczna, kierunek Jelitkowo, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 9.
07:24
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Baza Hallera04:35
Galeria Bałtycka04:43
Kurs nr 1 do Matemblewo
Galeria Bałtycka04:44
Chrzanowskiego [GDA]04:46
Srebrniki04:47
Trawki04:49
Potokowa04:51
Ogrodowa04:52
Brętowo PKM04:54
Dolne Młyny04:56
Potokowa - Matemblewska04:57
Karskiego04:58
Matemblewo05:00
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo05:02
Karskiego05:04
Potokowa - Matemblewska05:05
Dolne Młyny05:06
Brętowo PKM05:08
Ogrodowa05:09
Potokowa05:11
Trawki05:13
Srebrniki05:14
Chrzanowskiego [GDA]05:15
Zabytkowa05:16
Galeria Bałtycka05:18
Wrzeszcz PKP05:19
Kurs nr 5 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP06:15
Wrzeszcz PKP06:15
Galeria Bałtycka06:18
Chrzanowskiego [GDA]06:20
Srebrniki06:21
Trawki06:23
Potokowa06:26
Ogrodowa06:28
Brętowo PKM06:30
Dolne Młyny06:32
Potokowa - Matemblewska06:33
Karskiego06:34
Matemblewo06:36
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo18:32
Karskiego18:34
Potokowa - Matemblewska18:35
Dolne Młyny18:36
Brętowo PKM18:38
Ogrodowa18:39
Potokowa18:41
Trawki18:43
Srebrniki18:44
Chrzanowskiego [GDA]18:45
Zabytkowa18:46
Galeria Bałtycka18:49
Wrzeszcz PKP18:50
Kurs nr 19 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP19:05
Wrzeszcz PKP19:05
Galeria Bałtycka19:07
Chrzanowskiego [GDA]19:09
Srebrniki19:10
Trawki19:12
Potokowa19:14
Ogrodowa19:16
Brętowo PKM19:18
Dolne Młyny19:20
Potokowa - Matemblewska19:21
Karskiego19:22
Matemblewo19:24
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo19:31
Karskiego19:33
Potokowa - Matemblewska19:34
Dolne Młyny19:35
Brętowo PKM19:37
Ogrodowa19:38
Potokowa19:40
Trawki19:42
Srebrniki19:43
Chrzanowskiego [GDA]19:44
Zabytkowa19:45
Galeria Bałtycka19:47
Wrzeszcz PKP19:48
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP19:48
Baza Hallera19:58