• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
00:51
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Baza Hallera05:05
Galeria Bałtycka05:13
Kurs nr 1 do Matemblewo
Galeria Bałtycka05:13
Zabytkowa05:14
Cmentarz Srebrzysko05:15
Trawki05:16
Potokowa05:18
Ogrodowa05:19
Brętowo PKM05:21
Dolne Młyny05:23
Potokowa - Matemblewska05:24
Karskiego05:25
Matemblewo05:27
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo05:29
Karskiego05:31
Potokowa - Matemblewska05:32
Dolne Młyny05:33
Brętowo PKM05:35
Ogrodowa05:36
Potokowa05:37
Trawki05:38
Cmentarz Srebrzysko05:39
Zabytkowa05:40
Galeria Bałtycka05:42
Wrzeszcz PKP05:43
Kurs nr 3 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP06:05
Wrzeszcz PKP06:05
Galeria Bałtycka06:08
Zabytkowa06:10
Cmentarz Srebrzysko06:11
Trawki06:12
Potokowa06:14
Ogrodowa06:15
Brętowo PKM06:17
Dolne Młyny06:19
Potokowa - Matemblewska06:20
Karskiego06:21
Matemblewo06:23
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo06:29
Karskiego06:31
Potokowa - Matemblewska06:32
Dolne Młyny06:33
Brętowo PKM06:35
Ogrodowa06:36
Potokowa06:37
Trawki06:38
Cmentarz Srebrzysko06:39
Zabytkowa06:40
Galeria Bałtycka06:43
Wrzeszcz PKP06:44
Kurs nr 5 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP07:05
Wrzeszcz PKP07:05
Galeria Bałtycka07:08
Zabytkowa07:10
Cmentarz Srebrzysko07:11
Trawki07:12
Potokowa07:15
Ogrodowa07:16
Brętowo PKM07:18
Dolne Młyny07:20
Potokowa - Matemblewska07:21
Karskiego07:22
Matemblewo07:24
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo07:29
Karskiego07:31
Potokowa - Matemblewska07:32
Dolne Młyny07:33
Brętowo PKM07:35
Ogrodowa07:36
Potokowa07:37
Trawki07:38
Cmentarz Srebrzysko07:39
Zabytkowa07:40
Galeria Bałtycka07:43
Wrzeszcz PKP07:45
Kurs nr 7 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP08:05
Wrzeszcz PKP08:05
Galeria Bałtycka08:08
Zabytkowa08:10
Cmentarz Srebrzysko08:11
Trawki08:12
Potokowa08:15
Ogrodowa08:16
Brętowo PKM08:18
Dolne Młyny08:20
Potokowa - Matemblewska08:21
Karskiego08:22
Matemblewo08:24
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo08:29
Karskiego08:31
Potokowa - Matemblewska08:32
Dolne Młyny08:33
Brętowo PKM08:35
Ogrodowa08:36
Potokowa08:37
Trawki08:38
Cmentarz Srebrzysko08:39
Zabytkowa08:40
Galeria Bałtycka08:43
Wrzeszcz PKP08:45
Kurs nr 9 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP08:47
Baza Hallera08:57