• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
19:27
Kurs nr 0 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna04:38
Jelitkowo Kapliczna04:38
Tysiąclecia04:39
Piastowska04:40
Czerwony Dwór04:41
Bora-Komorowskiego04:42
Beniowskiego04:43
Oliwa PKP04:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:46
Cystersów04:49
Cmentarz Oliwski04:51
Sarnia04:52
Bobrowa04:53
Sopot Kasztanowa04:55
Smolna04:55
Sopot Reja04:56
3 Maja [SOP]04:57
Sopot PKP - Marynarzy04:59
Sikorskiego [SOP]05:02
Uniwersytet Gdański [SOP]05:03
Okrężna05:04
23 Marca05:05
Przylesie05:06
Kurs nr 1 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie05:10
23 Marca05:11
Okrężna05:12
Uniwersytet Gdański [SOP]05:13
Sikorskiego [SOP]05:14
Sopot PKP - Niepodległości05:16
3 Maja [SOP]05:18
Sopot Reja05:19
Smolna05:20
Hospicjum05:20
Czyżewskiego05:21
Bobrowa05:22
Cmentarz Oliwski05:24
Archikatedra Oliwska05:25
Cystersów05:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:28
Oliwa PKP05:31
Beniowskiego05:32
Bora-Komorowskiego05:34
Czerwony Dwór05:36
Piastowska05:37
Tysiąclecia05:38
Jelitkowo Kapliczna05:39
Kurs nr 2 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna05:51
Jelitkowo Kapliczna05:51
Tysiąclecia05:52
Piastowska05:53
Czerwony Dwór05:54
Bora-Komorowskiego05:55
Beniowskiego05:56
Oliwa PKP05:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:59
Cystersów06:02
Cmentarz Oliwski06:04
Sarnia06:05
Bobrowa06:06
Sopot Kasztanowa06:08
Smolna06:08
Sopot Reja06:09
3 Maja [SOP]06:10
Sopot PKP - Marynarzy06:12
Sikorskiego [SOP]06:15
Uniwersytet Gdański [SOP]06:17
Okrężna06:18
23 Marca06:19
Przylesie06:20
Kurs nr 3 do Hestii
Przylesie06:27
23 Marca06:28
Okrężna06:29
Uniwersytet Gdański [SOP]06:30
Sikorskiego [SOP]06:31
Sopot PKP - Niepodległości06:33
3 Maja [SOP]06:36
Sopot Reja06:37
Smolna06:38
Hospicjum06:39
Czyżewskiego06:40
Bobrowa06:41
Cmentarz Oliwski06:43
Archikatedra Oliwska06:44
Cystersów06:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:48
Oliwa PKP06:51
Beniowskiego06:52
Bora-Komorowskiego06:54
Czerwony Dwór06:56
Piastowska06:57
Tysiąclecia06:58
Jelitkowo Kapliczna07:00
Jelitkowo07:01
Bursztynowa07:02
Hotel "Marina"07:03
Hestii07:05
Kurs nr 4 do Przylesie
Hestii07:17
Hestii07:18
Hotel "Marina"07:20
Bursztynowa07:21
Jelitkowo07:22
Jelitkowo Kapliczna07:23
Tysiąclecia07:25
Piastowska07:26
Czerwony Dwór07:28
Bora-Komorowskiego07:29
Beniowskiego07:30
Oliwa PKP07:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:33
Cystersów07:36
Cmentarz Oliwski07:38
Sarnia07:39
Bobrowa07:41
Sopot Kasztanowa07:43
Smolna07:44
Sopot Reja07:46
3 Maja [SOP]07:47
Sopot PKP - Marynarzy07:49
Sikorskiego [SOP]07:52
Uniwersytet Gdański [SOP]07:54
Okrężna07:55
23 Marca07:56
Przylesie07:57
Kurs nr 5 do Hestii
Przylesie08:02
23 Marca08:03
Okrężna08:04
Uniwersytet Gdański [SOP]08:05
Sikorskiego [SOP]08:06
Sopot PKP - Niepodległości08:08
3 Maja [SOP]08:11
Sopot Reja08:12
Smolna08:13
Hospicjum08:14
Czyżewskiego08:15
Bobrowa08:16
Cmentarz Oliwski08:18
Archikatedra Oliwska08:19
Cystersów08:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:23
Oliwa PKP08:26
Beniowskiego08:27
Bora-Komorowskiego08:29
Czerwony Dwór08:31
Piastowska08:32
Tysiąclecia08:33
Jelitkowo Kapliczna08:35
Jelitkowo08:36
Bursztynowa08:37
Hotel "Marina"08:38
Hestii08:40
Kurs nr 6 do Przylesie
Hestii08:41
Hestii08:42
Hotel "Marina"08:44
Bursztynowa08:45
Jelitkowo08:46
Jelitkowo Kapliczna08:47
Tysiąclecia08:49
Piastowska08:50
Czerwony Dwór08:52
Bora-Komorowskiego08:53
Beniowskiego08:54
Oliwa PKP08:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:57
Cystersów09:00
Cmentarz Oliwski09:02
Sarnia09:03
Bobrowa09:05
Sopot Kasztanowa09:07
Smolna09:08
Sopot Reja09:10
3 Maja [SOP]09:11
Sopot PKP - Marynarzy09:13
Sikorskiego [SOP]09:16
Uniwersytet Gdański [SOP]09:18
Okrężna09:19
23 Marca09:20
Przylesie09:21
Kurs nr 7 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie09:27
23 Marca09:28
Okrężna09:29
Uniwersytet Gdański [SOP]09:30
Sikorskiego [SOP]09:31
Sopot PKP - Niepodległości09:33
3 Maja [SOP]09:36
Sopot Reja09:37
Smolna09:38
Hospicjum09:39
Czyżewskiego09:40
Bobrowa09:41
Cmentarz Oliwski09:43
Archikatedra Oliwska09:44
Cystersów09:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:48
Oliwa PKP09:51
Beniowskiego09:52
Bora-Komorowskiego09:54
Czerwony Dwór09:56
Piastowska09:57
Tysiąclecia09:58
Jelitkowo Kapliczna09:59
Kurs nr 8 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna10:44
Jelitkowo Kapliczna10:44
Tysiąclecia10:46
Piastowska10:47
Czerwony Dwór10:49
Bora-Komorowskiego10:50
Beniowskiego10:51
Oliwa PKP10:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:54
Cystersów10:57
Cmentarz Oliwski10:59
Sarnia11:00
Bobrowa11:02
Sopot Kasztanowa11:04
Smolna11:05
Sopot Reja11:07
3 Maja [SOP]11:08
Sopot PKP - Marynarzy11:10
Sikorskiego [SOP]11:13
Uniwersytet Gdański [SOP]11:15
Okrężna11:16
23 Marca11:17
Przylesie11:18
Kurs nr 9 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie11:22
23 Marca11:23
Okrężna11:24
Uniwersytet Gdański [SOP]11:25
Sikorskiego [SOP]11:26
Sopot PKP - Niepodległości11:28
3 Maja [SOP]11:31
Sopot Reja11:32
Smolna11:33
Hospicjum11:34
Czyżewskiego11:35
Bobrowa11:36
Cmentarz Oliwski11:38
Archikatedra Oliwska11:39
Cystersów11:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:43
Oliwa PKP11:46
Beniowskiego11:47
Bora-Komorowskiego11:49
Czerwony Dwór11:51
Piastowska11:52
Tysiąclecia11:53
Jelitkowo Kapliczna11:54
Kurs nr 10 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna12:36
Jelitkowo Kapliczna12:36
Tysiąclecia12:38
Piastowska12:39
Czerwony Dwór12:41
Bora-Komorowskiego12:42
Beniowskiego12:43
Oliwa PKP12:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:46
Cystersów12:49
Cmentarz Oliwski12:51
Sarnia12:52
Bobrowa12:54
Sopot Kasztanowa12:56
Smolna12:57
Sopot Reja12:59
3 Maja [SOP]13:00
Sopot PKP - Marynarzy13:02
Sikorskiego [SOP]13:05
Uniwersytet Gdański [SOP]13:07
Okrężna13:08
23 Marca13:09
Przylesie13:10
Kurs nr 11 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie13:22
23 Marca13:23
Okrężna13:24
Uniwersytet Gdański [SOP]13:25
Sikorskiego [SOP]13:26
Sopot PKP - Niepodległości13:28
3 Maja [SOP]13:31
Sopot Reja13:32
Smolna13:33
Hospicjum13:34
Czyżewskiego13:35
Bobrowa13:36
Cmentarz Oliwski13:38
Archikatedra Oliwska13:39
Cystersów13:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:43
Oliwa PKP13:46
Beniowskiego13:47
Bora-Komorowskiego13:49
Czerwony Dwór13:51
Piastowska13:52
Tysiąclecia13:53
Jelitkowo Kapliczna13:54
Kurs nr 12 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna14:05
Jelitkowo Kapliczna14:06
Jelitkowo14:07
Bursztynowa14:08
Hotel "Marina"14:09
Hestii14:11
Kurs nr 13 do Przylesie
Hestii14:13
Hestii14:14
Hotel "Marina"14:16
Bursztynowa14:17
Jelitkowo14:18
Jelitkowo Kapliczna14:19
Tysiąclecia14:21
Piastowska14:22
Czerwony Dwór14:24
Bora-Komorowskiego14:25
Beniowskiego14:26
Oliwa PKP14:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:29
Cystersów14:32
Cmentarz Oliwski14:34
Sarnia14:35
Bobrowa14:37
Sopot Kasztanowa14:39
Smolna14:40
Sopot Reja14:42
3 Maja [SOP]14:43
Sopot PKP - Marynarzy14:45
Sikorskiego [SOP]14:48
Uniwersytet Gdański [SOP]14:50
Okrężna14:51
23 Marca14:52
Przylesie14:53
Kurs nr 14 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie15:02
23 Marca15:03
Okrężna15:04
Uniwersytet Gdański [SOP]15:05
Sikorskiego [SOP]15:06
Sopot PKP - Niepodległości15:08
3 Maja [SOP]15:11
Sopot Reja15:12
Smolna15:13
Hospicjum15:14
Czyżewskiego15:15
Bobrowa15:16
Cmentarz Oliwski15:18
Archikatedra Oliwska15:19
Cystersów15:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:23
Oliwa PKP15:26
Beniowskiego15:27
Bora-Komorowskiego15:29
Czerwony Dwór15:31
Piastowska15:32
Tysiąclecia15:33
Jelitkowo Kapliczna15:34
Kurs nr 15 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna15:43
Jelitkowo Kapliczna15:44
Jelitkowo15:45
Bursztynowa15:46
Hotel "Marina"15:47
Hestii15:49
Kurs nr 16 do Przylesie
Hestii15:50
Hestii15:51
Hotel "Marina"15:53
Bursztynowa15:54
Jelitkowo15:55
Jelitkowo Kapliczna15:56
Tysiąclecia15:58
Piastowska15:59
Czerwony Dwór16:01
Bora-Komorowskiego16:02
Beniowskiego16:03
Oliwa PKP16:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:06
Cystersów16:10
Cmentarz Oliwski16:12
Sarnia16:13
Bobrowa16:15
Sopot Kasztanowa16:17
Smolna16:18
Sopot Reja16:20
3 Maja [SOP]16:22
Sopot PKP - Marynarzy16:25
Sikorskiego [SOP]16:28
Uniwersytet Gdański [SOP]16:30
Okrężna16:31
23 Marca16:32
Przylesie16:33
Kurs nr 17 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie16:42
23 Marca16:43
Okrężna16:44
Uniwersytet Gdański [SOP]16:45
Sikorskiego [SOP]16:46
Sopot PKP - Niepodległości16:48
3 Maja [SOP]16:51
Sopot Reja16:52
Smolna16:53
Hospicjum16:54
Czyżewskiego16:55
Bobrowa16:56
Cmentarz Oliwski16:58
Archikatedra Oliwska16:59
Cystersów17:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:03
Oliwa PKP17:06
Beniowskiego17:07
Bora-Komorowskiego17:09
Czerwony Dwór17:11
Piastowska17:12
Tysiąclecia17:13
Jelitkowo Kapliczna17:14
Kurs nr 18 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna17:15
Jelitkowo Kapliczna17:15
Tysiąclecia17:17
Piastowska17:18
Czerwony Dwór17:20
Bora-Komorowskiego17:21
Beniowskiego17:22
Oliwa PKP17:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:25
Cystersów17:29
Cmentarz Oliwski17:31
Sarnia17:32
Bobrowa17:34
Sopot Kasztanowa17:36
Smolna17:37
Sopot Reja17:39
3 Maja [SOP]17:41
Sopot PKP - Marynarzy17:44
Sikorskiego [SOP]17:47
Uniwersytet Gdański [SOP]17:48
Okrężna17:49
23 Marca17:50
Przylesie17:51
Kurs nr 19 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie18:00
23 Marca18:01
Okrężna18:02
Uniwersytet Gdański [SOP]18:03
Sikorskiego [SOP]18:04
Sopot PKP - Niepodległości18:06
3 Maja [SOP]18:08
Sopot Reja18:09
Smolna18:10
Hospicjum18:11
Czyżewskiego18:12
Bobrowa18:13
Cmentarz Oliwski18:15
Archikatedra Oliwska18:16
Cystersów18:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:19
Oliwa PKP18:22
Beniowskiego18:23
Bora-Komorowskiego18:25
Czerwony Dwór18:27
Piastowska18:28
Tysiąclecia18:29
Jelitkowo Kapliczna18:30
Kurs nr 20 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna19:20
Jelitkowo Kapliczna19:20
Tysiąclecia19:22
Piastowska19:23
Czerwony Dwór19:25
Bora-Komorowskiego19:26
Beniowskiego19:27
Oliwa PKP19:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:30
Cystersów19:33
Cmentarz Oliwski19:35
Sarnia19:36
Bobrowa19:37
Sopot Kasztanowa19:39
Smolna19:40
Sopot Reja19:41
3 Maja [SOP]19:42
Sopot PKP - Marynarzy19:44
Sikorskiego [SOP]19:47
Uniwersytet Gdański [SOP]19:48
Okrężna19:49
23 Marca19:50
Przylesie19:51
Kurs nr 21 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie20:00
23 Marca20:01
Okrężna20:02
Uniwersytet Gdański [SOP]20:03
Sikorskiego [SOP]20:04
Sopot PKP - Niepodległości20:06
3 Maja [SOP]20:08
Sopot Reja20:09
Smolna20:10
Hospicjum20:11
Czyżewskiego20:12
Bobrowa20:13
Cmentarz Oliwski20:15
Archikatedra Oliwska20:16
Cystersów20:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:19
Oliwa PKP20:22
Beniowskiego20:23
Bora-Komorowskiego20:25
Czerwony Dwór20:27
Piastowska20:28
Tysiąclecia20:29
Jelitkowo Kapliczna20:30
Kurs nr 22 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna20:41
Jelitkowo Kapliczna20:41
Tysiąclecia20:42
Piastowska20:43
Czerwony Dwór20:44
Bora-Komorowskiego20:45
Beniowskiego20:46
Oliwa PKP20:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:49
Cystersów20:52
Cmentarz Oliwski20:54
Sarnia20:55
Bobrowa20:56
Sopot Kasztanowa20:58
Smolna20:59
Sopot Reja21:00
3 Maja [SOP]21:01
Sopot PKP - Marynarzy21:03
Sikorskiego [SOP]21:06
Uniwersytet Gdański [SOP]21:07
Okrężna21:08
23 Marca21:09
Przylesie21:10
Kurs nr 23 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie21:20
23 Marca21:21
Okrężna21:22
Uniwersytet Gdański [SOP]21:23
Sikorskiego [SOP]21:24
Sopot PKP - Niepodległości21:26
3 Maja [SOP]21:28
Sopot Reja21:29
Smolna21:30
Hospicjum21:30
Czyżewskiego21:31
Bobrowa21:32
Cmentarz Oliwski21:34
Archikatedra Oliwska21:35
Cystersów21:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:38
Oliwa PKP21:41
Beniowskiego21:42
Bora-Komorowskiego21:44
Czerwony Dwór21:46
Piastowska21:47
Tysiąclecia21:48
Jelitkowo Kapliczna21:49