• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
01:25
Kurs nr 1 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna04:44
Jelitkowo Kapliczna04:44
Tysiąclecia04:45
Piastowska04:47
Poznańska04:48
Oliwa PKP04:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:52
Cystersów04:55
Cmentarz Oliwski04:57
Sarnia04:58
Bobrowa04:59
Sopot Kasztanowa05:01
Smolna05:02
Sopot Reja05:03
3 Maja [SOP]05:04
Sopot PKP - Marynarzy05:06
Sikorskiego [SOP]05:09
Uniwersytet Gdański [SOP]05:10
Okrężna05:11
23 Marca05:12
Przylesie05:13
Kurs nr 2 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie05:17
23 Marca05:18
Okrężna05:19
Uniwersytet Gdański [SOP]05:20
Sikorskiego [SOP]05:21
Sopot PKP - Niepodległości05:23
3 Maja [SOP]05:25
Sopot Reja05:26
Smolna05:27
Hospicjum05:27
Czyżewskiego05:28
Bobrowa05:29
Cmentarz Oliwski05:31
Archikatedra Oliwska05:32
Cystersów05:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:35
Oliwa PKP05:38
Poznańska05:40
Piastowska05:41
Tysiąclecia05:42
Jelitkowo Kapliczna05:43
Kurs nr 3 do Sanatorium "Leśnik"
Jelitkowo Kapliczna06:01
Jelitkowo Kapliczna06:01
Tysiąclecia06:02
Piastowska06:04
Poznańska06:05
Oliwa PKP06:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:09
Cystersów06:12
Cmentarz Oliwski06:14
Sarnia06:15
Bobrowa06:16
Sopot Kasztanowa06:18
Smolna06:19
Sopot Reja06:20
3 Maja [SOP]06:21
Sopot PKP - Marynarzy06:23
Sikorskiego [SOP]06:26
Uniwersytet Gdański [SOP]06:27
Okrężna06:28
23 Marca06:29
Przylesie06:30
Sanatorium "Leśnik"06:32
Kurs nr 6 do Jelitkowo Kapliczna
Sanatorium "Leśnik"07:45
Przylesie07:47
23 Marca07:48
Okrężna07:49
Uniwersytet Gdański [SOP]07:50
Sikorskiego [SOP]07:51
Sopot PKP - Niepodległości07:53
3 Maja [SOP]07:55
Sopot Reja07:56
Smolna07:57
Hospicjum07:57
Czyżewskiego07:58
Bobrowa07:59
Cmentarz Oliwski08:01
Archikatedra Oliwska08:02
Cystersów08:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:05
Oliwa PKP08:08
Poznańska08:10
Piastowska08:12
Tysiąclecia08:13
Jelitkowo Kapliczna08:14
Kurs nr 7 do Sanatorium "Leśnik"
Jelitkowo Kapliczna08:35
Jelitkowo Kapliczna08:35
Tysiąclecia08:37
Piastowska08:39
Poznańska08:40
Oliwa PKP08:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:45
Cystersów08:48
Cmentarz Oliwski08:50
Sarnia08:51
Bobrowa08:52
Sopot Kasztanowa08:54
Smolna08:55
Sopot Reja08:57
3 Maja [SOP]08:58
Sopot PKP - Marynarzy09:00
Sikorskiego [SOP]09:03
Uniwersytet Gdański [SOP]09:04
Okrężna09:05
23 Marca09:06
Przylesie09:07
Sanatorium "Leśnik"09:09
Kurs nr 10 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie11:07
23 Marca11:08
Okrężna11:09
Uniwersytet Gdański [SOP]11:10
Sikorskiego [SOP]11:11
Sopot PKP - Niepodległości11:13
3 Maja [SOP]11:15
Sopot Reja11:16
Smolna11:17
Hospicjum11:18
Czyżewskiego11:19
Bobrowa11:20
Cmentarz Oliwski11:22
Archikatedra Oliwska11:23
Cystersów11:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:26
Oliwa PKP11:29
Poznańska11:31
Piastowska11:33
Tysiąclecia11:34
Jelitkowo Kapliczna11:35
Kurs nr 11 do Sanatorium "Leśnik"
Jelitkowo Kapliczna12:00
Jelitkowo Kapliczna12:00
Tysiąclecia12:02
Piastowska12:04
Poznańska12:05
Oliwa PKP12:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:10
Cystersów12:13
Cmentarz Oliwski12:15
Sarnia12:16
Bobrowa12:17
Sopot Kasztanowa12:19
Smolna12:20
Sopot Reja12:22
3 Maja [SOP]12:23
Sopot PKP - Marynarzy12:25
Sikorskiego [SOP]12:28
Uniwersytet Gdański [SOP]12:29
Okrężna12:30
23 Marca12:31
Przylesie12:32
Sanatorium "Leśnik"12:34
Kurs nr 14 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie14:32
23 Marca14:33
Okrężna14:34
Uniwersytet Gdański [SOP]14:35
Sikorskiego [SOP]14:36
Sopot PKP - Niepodległości14:38
3 Maja [SOP]14:40
Sopot Reja14:41
Smolna14:42
Hospicjum14:43
Czyżewskiego14:44
Bobrowa14:45
Cmentarz Oliwski14:47
Archikatedra Oliwska14:48
Cystersów14:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:51
Oliwa PKP14:54
Poznańska14:56
Piastowska14:58
Tysiąclecia14:59
Jelitkowo Kapliczna15:00
Kurs nr 15 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna15:20
Jelitkowo Kapliczna15:20
Tysiąclecia15:22
Piastowska15:24
Poznańska15:25
Oliwa PKP15:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:30
Cystersów15:33
Cmentarz Oliwski15:35
Sarnia15:36
Bobrowa15:37
Sopot Kasztanowa15:39
Smolna15:40
Sopot Reja15:41
3 Maja [SOP]15:42
Sopot PKP - Marynarzy15:44
Sikorskiego [SOP]15:47
Uniwersytet Gdański [SOP]15:48
Okrężna15:49
23 Marca15:50
Przylesie15:51
Kurs nr 18 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie17:47
23 Marca17:48
Okrężna17:49
Uniwersytet Gdański [SOP]17:50
Sikorskiego [SOP]17:51
Sopot PKP - Niepodległości17:53
3 Maja [SOP]17:55
Sopot Reja17:56
Smolna17:57
Hospicjum17:58
Czyżewskiego17:59
Bobrowa18:00
Cmentarz Oliwski18:02
Archikatedra Oliwska18:03
Cystersów18:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:06
Oliwa PKP18:09
Poznańska18:11
Piastowska18:13
Tysiąclecia18:14
Jelitkowo Kapliczna18:15
Kurs nr 19 do Sanatorium "Leśnik"
Jelitkowo Kapliczna18:35
Jelitkowo Kapliczna18:35
Tysiąclecia18:37
Piastowska18:39
Poznańska18:40
Oliwa PKP18:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:45
Cystersów18:48
Cmentarz Oliwski18:50
Sarnia18:51
Bobrowa18:52
Sopot Kasztanowa18:54
Smolna18:55
Sopot Reja18:56
3 Maja [SOP]18:57
Sopot PKP - Marynarzy18:59
Sikorskiego [SOP]19:02
Uniwersytet Gdański [SOP]19:03
Okrężna19:04
23 Marca19:05
Przylesie19:06
Sanatorium "Leśnik"19:08
Kurs nr 20 do Jelitkowo Kapliczna
Sanatorium "Leśnik"19:31
Przylesie19:33
23 Marca19:34
Okrężna19:35
Uniwersytet Gdański [SOP]19:36
Sikorskiego [SOP]19:37
Sopot PKP - Niepodległości19:39
3 Maja [SOP]19:41
Sopot Reja19:42
Smolna19:43
Hospicjum19:44
Czyżewskiego19:45
Bobrowa19:46
Cmentarz Oliwski19:48
Archikatedra Oliwska19:49
Cystersów19:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:52
Oliwa PKP19:55
Poznańska19:57
Piastowska19:59
Tysiąclecia20:00
Jelitkowo Kapliczna20:01
Kurs nr 21 do Sanatorium "Leśnik"
Jelitkowo Kapliczna20:36
Jelitkowo Kapliczna20:36
Tysiąclecia20:37
Piastowska20:39
Poznańska20:40
Oliwa PKP20:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:44
Cystersów20:47
Cmentarz Oliwski20:49
Sarnia20:50
Bobrowa20:51
Sopot Kasztanowa20:53
Smolna20:54
Sopot Reja20:55
3 Maja [SOP]20:56
Sopot PKP - Marynarzy20:58
Sikorskiego [SOP]21:01
Uniwersytet Gdański [SOP]21:02
Okrężna21:03
23 Marca21:04
Przylesie21:05
Sanatorium "Leśnik"21:07
Kurs nr 22 do Jelitkowo Kapliczna
Sanatorium "Leśnik"21:31
Przylesie21:33
23 Marca21:34
Okrężna21:35
Uniwersytet Gdański [SOP]21:36
Sikorskiego [SOP]21:37
Sopot PKP - Niepodległości21:39
3 Maja [SOP]21:41
Sopot Reja21:42
Smolna21:43
Hospicjum21:43
Czyżewskiego21:44
Bobrowa21:45
Cmentarz Oliwski21:47
Archikatedra Oliwska21:48
Cystersów21:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:51
Oliwa PKP21:54
Poznańska21:56
Piastowska21:57
Tysiąclecia21:58
Jelitkowo Kapliczna21:59