• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
13:04
Kurs nr 0 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna04:36
Jelitkowo Kapliczna04:36
Tysiąclecia04:37
Piastowska04:39
Poznańska04:40
Oliwa PKP04:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:44
Cystersów04:47
Cmentarz Oliwski04:49
Sarnia04:50
Bobrowa04:51
Sopot Kasztanowa04:53
Smolna04:54
Sopot Reja04:55
3 Maja [SOP]04:56
Sopot PKP - Marynarzy04:58
Sikorskiego [SOP]05:01
Uniwersytet Gdański [SOP]05:02
Okrężna05:03
23 Marca05:04
Przylesie05:05
Kurs nr 1 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie05:10
23 Marca05:11
Okrężna05:12
Uniwersytet Gdański [SOP]05:13
Sikorskiego [SOP]05:14
Sopot PKP - Niepodległości05:16
3 Maja [SOP]05:18
Sopot Reja05:19
Smolna05:20
Hospicjum05:20
Czyżewskiego05:21
Bobrowa05:22
Cmentarz Oliwski05:24
Archikatedra Oliwska05:25
Cystersów05:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:28
Oliwa PKP05:31
Poznańska [GDA]05:33
Piastowska05:34
Tysiąclecia05:35
Jelitkowo Kapliczna05:36
Kurs nr 2 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna05:51
Jelitkowo Kapliczna05:51
Tysiąclecia05:52
Piastowska05:54
Poznańska05:55
Oliwa PKP05:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:59
Cystersów06:02
Cmentarz Oliwski06:04
Sarnia06:05
Bobrowa06:06
Sopot Kasztanowa06:08
Smolna06:09
Sopot Reja06:10
3 Maja [SOP]06:11
Sopot PKP - Marynarzy06:13
Sikorskiego [SOP]06:16
Uniwersytet Gdański [SOP]06:18
Okrężna06:19
23 Marca06:20
Przylesie06:21
Kurs nr 3 do Hestii
Przylesie06:27
23 Marca06:28
Okrężna06:29
Uniwersytet Gdański [SOP]06:30
Sikorskiego [SOP]06:31
Sopot PKP - Niepodległości06:33
3 Maja [SOP]06:36
Sopot Reja06:37
Smolna06:38
Hospicjum06:39
Czyżewskiego06:40
Bobrowa06:41
Cmentarz Oliwski06:43
Archikatedra Oliwska06:44
Cystersów06:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:48
Oliwa PKP06:51
Poznańska [GDA]06:53
Piastowska06:55
Tysiąclecia06:56
Jelitkowo Kapliczna06:58
Jelitkowo06:59
Bursztynowa07:00
Hotel "Marina"07:01
Hestii07:03
Kurs nr 4 do Przylesie
Hestii07:17
Hestii07:18
Hotel "Marina"07:20
Bursztynowa07:21
Jelitkowo07:22
Jelitkowo Kapliczna07:23
Tysiąclecia07:25
Piastowska07:27
Poznańska07:28
Oliwa PKP07:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:33
Cystersów07:36
Cmentarz Oliwski07:38
Sarnia07:39
Bobrowa07:41
Sopot Kasztanowa07:43
Smolna07:44
Sopot Reja07:46
3 Maja [SOP]07:47
Sopot PKP - Marynarzy07:49
Sikorskiego [SOP]07:52
Uniwersytet Gdański [SOP]07:54
Okrężna07:55
23 Marca07:56
Przylesie07:57
Kurs nr 5 do Hestii
Przylesie08:02
23 Marca08:03
Okrężna08:04
Uniwersytet Gdański [SOP]08:05
Sikorskiego [SOP]08:06
Sopot PKP - Niepodległości08:08
3 Maja [SOP]08:11
Sopot Reja08:12
Smolna08:13
Hospicjum08:14
Czyżewskiego08:15
Bobrowa08:16
Cmentarz Oliwski08:18
Archikatedra Oliwska08:19
Cystersów08:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:23
Oliwa PKP08:26
Poznańska [GDA]08:28
Piastowska08:30
Tysiąclecia08:31
Jelitkowo Kapliczna08:33
Jelitkowo08:34
Bursztynowa08:35
Hotel "Marina"08:36
Hestii08:38
Kurs nr 6 do Przylesie
Hestii08:41
Hestii08:42
Hotel "Marina"08:44
Bursztynowa08:45
Jelitkowo08:46
Jelitkowo Kapliczna08:47
Tysiąclecia08:49
Piastowska08:51
Poznańska08:52
Oliwa PKP08:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:57
Cystersów09:00
Cmentarz Oliwski09:02
Sarnia09:03
Bobrowa09:05
Sopot Kasztanowa09:07
Smolna09:08
Sopot Reja09:10
3 Maja [SOP]09:11
Sopot PKP - Marynarzy09:13
Sikorskiego [SOP]09:16
Uniwersytet Gdański [SOP]09:18
Okrężna09:19
23 Marca09:20
Przylesie09:21
Kurs nr 7 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie09:27
23 Marca09:28
Okrężna09:29
Uniwersytet Gdański [SOP]09:30
Sikorskiego [SOP]09:31
Sopot PKP - Niepodległości09:33
3 Maja [SOP]09:36
Sopot Reja09:37
Smolna09:38
Hospicjum09:39
Czyżewskiego09:40
Bobrowa09:41
Cmentarz Oliwski09:43
Archikatedra Oliwska09:44
Cystersów09:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:48
Oliwa PKP09:51
Poznańska [GDA]09:53
Piastowska09:55
Tysiąclecia09:56
Jelitkowo Kapliczna09:57
Kurs nr 8 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna10:04
Jelitkowo Kapliczna10:04
Tysiąclecia10:06
Piastowska10:08
Poznańska10:09
Oliwa PKP10:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Cystersów10:17
Cmentarz Oliwski10:19
Sarnia10:20
Bobrowa10:22
Sopot Kasztanowa10:24
Smolna10:25
Sopot Reja10:27
3 Maja [SOP]10:28
Sopot PKP - Marynarzy10:30
Sikorskiego [SOP]10:33
Uniwersytet Gdański [SOP]10:35
Okrężna10:36
23 Marca10:37
Przylesie10:38
Kurs nr 9 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie10:42
23 Marca10:43
Okrężna10:44
Uniwersytet Gdański [SOP]10:45
Sikorskiego [SOP]10:46
Sopot PKP - Niepodległości10:48
3 Maja [SOP]10:51
Sopot Reja10:52
Smolna10:53
Hospicjum10:54
Czyżewskiego10:55
Bobrowa10:56
Cmentarz Oliwski10:58
Archikatedra Oliwska10:59
Cystersów11:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:03
Oliwa PKP11:06
Poznańska [GDA]11:08
Piastowska11:10
Tysiąclecia11:11
Jelitkowo Kapliczna11:12
Kurs nr 10 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna11:24
Jelitkowo Kapliczna11:24
Tysiąclecia11:26
Piastowska11:28
Poznańska11:29
Oliwa PKP11:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:34
Cystersów11:37
Cmentarz Oliwski11:39
Sarnia11:40
Bobrowa11:42
Sopot Kasztanowa11:44
Smolna11:45
Sopot Reja11:47
3 Maja [SOP]11:48
Sopot PKP - Marynarzy11:50
Sikorskiego [SOP]11:53
Uniwersytet Gdański [SOP]11:55
Okrężna11:56
23 Marca11:57
Przylesie11:58
Kurs nr 11 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie12:02
23 Marca12:03
Okrężna12:04
Uniwersytet Gdański [SOP]12:05
Sikorskiego [SOP]12:06
Sopot PKP - Niepodległości12:08
3 Maja [SOP]12:11
Sopot Reja12:12
Smolna12:13
Hospicjum12:14
Czyżewskiego12:15
Bobrowa12:16
Cmentarz Oliwski12:18
Archikatedra Oliwska12:19
Cystersów12:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:23
Oliwa PKP12:26
Poznańska [GDA]12:28
Piastowska12:30
Tysiąclecia12:31
Jelitkowo Kapliczna12:32
Kurs nr 12 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna12:36
Jelitkowo Kapliczna12:36
Tysiąclecia12:38
Piastowska12:40
Poznańska12:41
Oliwa PKP12:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:46
Cystersów12:49
Cmentarz Oliwski12:51
Sarnia12:52
Bobrowa12:54
Sopot Kasztanowa12:56
Smolna12:57
Sopot Reja12:59
3 Maja [SOP]13:00
Sopot PKP - Marynarzy13:02
Sikorskiego [SOP]13:05
Uniwersytet Gdański [SOP]13:07
Okrężna13:08
23 Marca13:09
Przylesie13:10
Kurs nr 13 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie13:22
23 Marca13:23
Okrężna13:24
Uniwersytet Gdański [SOP]13:25
Sikorskiego [SOP]13:26
Sopot PKP - Niepodległości13:28
3 Maja [SOP]13:31
Sopot Reja13:32
Smolna13:33
Hospicjum13:34
Czyżewskiego13:35
Bobrowa13:36
Cmentarz Oliwski13:38
Archikatedra Oliwska13:39
Cystersów13:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:43
Oliwa PKP13:46
Poznańska [GDA]13:48
Piastowska13:50
Tysiąclecia13:51
Jelitkowo Kapliczna13:52
Kurs nr 14 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna14:06
Jelitkowo Kapliczna14:07
Jelitkowo14:08
Bursztynowa14:09
Hotel "Marina"14:10
Hestii14:12
Kurs nr 15 do Przylesie
Hestii14:13
Hestii14:14
Hotel "Marina"14:16
Bursztynowa14:17
Jelitkowo14:18
Jelitkowo Kapliczna14:19
Tysiąclecia14:21
Piastowska14:23
Poznańska14:24
Oliwa PKP14:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:29
Cystersów14:32
Cmentarz Oliwski14:34
Sarnia14:35
Bobrowa14:37
Sopot Kasztanowa14:39
Smolna14:40
Sopot Reja14:42
3 Maja [SOP]14:43
Sopot PKP - Marynarzy14:45
Sikorskiego [SOP]14:48
Uniwersytet Gdański [SOP]14:50
Okrężna14:51
23 Marca14:52
Przylesie14:53
Kurs nr 16 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie15:02
23 Marca15:03
Okrężna15:04
Uniwersytet Gdański [SOP]15:05
Sikorskiego [SOP]15:06
Sopot PKP - Niepodległości15:08
3 Maja [SOP]15:11
Sopot Reja15:12
Smolna15:13
Hospicjum15:14
Czyżewskiego15:15
Bobrowa15:16
Cmentarz Oliwski15:18
Archikatedra Oliwska15:19
Cystersów15:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:23
Oliwa PKP15:26
Poznańska [GDA]15:28
Piastowska15:30
Tysiąclecia15:31
Jelitkowo Kapliczna15:32
Kurs nr 17 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna15:43
Jelitkowo Kapliczna15:44
Jelitkowo15:45
Bursztynowa15:46
Hotel "Marina"15:47
Hestii15:49
Kurs nr 18 do Przylesie
Hestii15:50
Hestii15:51
Hotel "Marina"15:53
Bursztynowa15:54
Jelitkowo15:55
Jelitkowo Kapliczna15:56
Tysiąclecia15:58
Piastowska16:00
Poznańska16:01
Oliwa PKP16:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:06
Cystersów16:10
Cmentarz Oliwski16:12
Sarnia16:13
Bobrowa16:15
Sopot Kasztanowa16:17
Smolna16:18
Sopot Reja16:20
3 Maja [SOP]16:22
Sopot PKP - Marynarzy16:25
Sikorskiego [SOP]16:28
Uniwersytet Gdański [SOP]16:30
Okrężna16:31
23 Marca16:32
Przylesie16:33
Kurs nr 19 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie16:42
23 Marca16:43
Okrężna16:44
Uniwersytet Gdański [SOP]16:45
Sikorskiego [SOP]16:46
Sopot PKP - Niepodległości16:48
3 Maja [SOP]16:51
Sopot Reja16:52
Smolna16:53
Hospicjum16:54
Czyżewskiego16:55
Bobrowa16:56
Cmentarz Oliwski16:58
Archikatedra Oliwska16:59
Cystersów17:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:03
Oliwa PKP17:06
Poznańska [GDA]17:08
Piastowska17:10
Tysiąclecia17:11
Jelitkowo Kapliczna17:12
Kurs nr 20 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna17:15
Jelitkowo Kapliczna17:15
Tysiąclecia17:17
Piastowska17:19
Poznańska17:20
Oliwa PKP17:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:25
Cystersów17:29
Cmentarz Oliwski17:31
Sarnia17:32
Bobrowa17:34
Sopot Kasztanowa17:36
Smolna17:37
Sopot Reja17:39
3 Maja [SOP]17:41
Sopot PKP - Marynarzy17:44
Sikorskiego [SOP]17:47
Uniwersytet Gdański [SOP]17:48
Okrężna17:49
23 Marca17:50
Przylesie17:51
Kurs nr 21 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie18:00
23 Marca18:01
Okrężna18:02
Uniwersytet Gdański [SOP]18:03
Sikorskiego [SOP]18:04
Sopot PKP - Niepodległości18:06
3 Maja [SOP]18:08
Sopot Reja18:09
Smolna18:10
Hospicjum18:11
Czyżewskiego18:12
Bobrowa18:13
Cmentarz Oliwski18:15
Archikatedra Oliwska18:16
Cystersów18:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:19
Oliwa PKP18:22
Poznańska [GDA]18:24
Piastowska18:26
Tysiąclecia18:27
Jelitkowo Kapliczna18:28
Kurs nr 22 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna18:41
Jelitkowo Kapliczna18:41
Tysiąclecia18:43
Piastowska18:45
Poznańska18:46
Oliwa PKP18:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:50
Cystersów18:53
Cmentarz Oliwski18:55
Sarnia18:56
Bobrowa18:57
Sopot Kasztanowa18:59
Smolna19:00
Sopot Reja19:01
3 Maja [SOP]19:02
Sopot PKP - Marynarzy19:04
Sikorskiego [SOP]19:07
Uniwersytet Gdański [SOP]19:08
Okrężna19:09
23 Marca19:10
Przylesie19:11
Kurs nr 23 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie19:20
23 Marca19:21
Okrężna19:22
Uniwersytet Gdański [SOP]19:23
Sikorskiego [SOP]19:24
Sopot PKP - Niepodległości19:26
3 Maja [SOP]19:28
Sopot Reja19:29
Smolna19:30
Hospicjum19:31
Czyżewskiego19:32
Bobrowa19:33
Cmentarz Oliwski19:35
Archikatedra Oliwska19:36
Cystersów19:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:39
Oliwa PKP19:42
Poznańska [GDA]19:44
Piastowska19:46
Tysiąclecia19:47
Jelitkowo Kapliczna19:48
Kurs nr 24 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna20:01
Jelitkowo Kapliczna20:01
Tysiąclecia20:03
Piastowska20:05
Poznańska20:06
Oliwa PKP20:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:10
Cystersów20:13
Cmentarz Oliwski20:15
Sarnia20:16
Bobrowa20:17
Sopot Kasztanowa20:19
Smolna20:20
Sopot Reja20:21
3 Maja [SOP]20:22
Sopot PKP - Marynarzy20:24
Sikorskiego [SOP]20:27
Uniwersytet Gdański [SOP]20:28
Okrężna20:29
23 Marca20:30
Przylesie20:31
Kurs nr 25 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie20:40
23 Marca20:41
Okrężna20:42
Uniwersytet Gdański [SOP]20:43
Sikorskiego [SOP]20:44
Sopot PKP - Niepodległości20:46
3 Maja [SOP]20:48
Sopot Reja20:49
Smolna20:50
Hospicjum20:50
Czyżewskiego20:51
Bobrowa20:52
Cmentarz Oliwski20:54
Archikatedra Oliwska20:55
Cystersów20:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:58
Oliwa PKP21:01
Poznańska [GDA]21:03
Piastowska21:04
Tysiąclecia21:05
Jelitkowo Kapliczna21:06