• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:52
Kurs nr 0 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna04:45
Jelitkowo Kapliczna04:45
Tysiąclecia04:47
Piastowska04:48
Poznańska [GDA]04:49
Droszyńskiego04:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:53
Cystersów04:56
Cmentarz Oliwski04:58
Sarnia04:59
Bobrowa05:00
Sopot Kasztanowa05:02
Smolna05:03
Sopot Reja05:04
3 Maja [SOP]05:05
Sopot PKP - Marynarzy05:07
Sikorskiego [SOP]05:10
Uniwersytet Gdański [SOP]05:11
Okrężna05:13
23 Marca05:14
Przylesie05:15
Kurs nr 1 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie05:17
23 Marca05:18
Okrężna05:19
Uniwersytet Gdański [SOP]05:21
Sikorskiego [SOP]05:22
Sopot PKP - Niepodległości05:24
3 Maja [SOP]05:26
Sopot Reja05:27
Smolna05:28
Hospicjum05:28
Czyżewskiego05:29
Bobrowa05:30
Cmentarz Oliwski05:32
Archikatedra Oliwska05:33
Cystersów05:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:36
Droszyńskiego05:38
Poznańska [GDA]05:39
Piastowska05:40
Tysiąclecia05:41
Jelitkowo Kapliczna05:42
Kurs nr 2 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna06:08
Jelitkowo Kapliczna06:08
Tysiąclecia06:10
Piastowska06:11
Poznańska [GDA]06:12
Droszyńskiego06:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:16
Cystersów06:19
Cmentarz Oliwski06:21
Sarnia06:22
Bobrowa06:23
Sopot Kasztanowa06:25
Smolna06:26
Sopot Reja06:27
3 Maja [SOP]06:28
Sopot PKP - Marynarzy06:30
Sikorskiego [SOP]06:33
Uniwersytet Gdański [SOP]06:34
Okrężna06:36
23 Marca06:37
Przylesie06:38
Kurs nr 3 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie06:45
23 Marca06:46
Okrężna06:47
Uniwersytet Gdański [SOP]06:49
Sikorskiego [SOP]06:50
Sopot PKP - Niepodległości06:52
3 Maja [SOP]06:54
Sopot Reja06:55
Smolna06:56
Hospicjum06:56
Czyżewskiego06:57
Bobrowa06:58
Cmentarz Oliwski07:00
Archikatedra Oliwska07:01
Cystersów07:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:04
Droszyńskiego07:06
Poznańska [GDA]07:07
Piastowska07:08
Tysiąclecia07:09
Jelitkowo Kapliczna07:10
Kurs nr 4 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna07:23
Jelitkowo Kapliczna07:23
Tysiąclecia07:25
Piastowska07:26
Poznańska [GDA]07:27
Droszyńskiego07:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:31
Cystersów07:34
Cmentarz Oliwski07:36
Sarnia07:37
Bobrowa07:38
Sopot Kasztanowa07:40
Smolna07:41
Sopot Reja07:42
3 Maja [SOP]07:43
Sopot PKP - Marynarzy07:45
Sikorskiego [SOP]07:48
Uniwersytet Gdański [SOP]07:49
Okrężna07:51
23 Marca07:52
Przylesie07:53
Kurs nr 5 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie08:02
23 Marca08:03
Okrężna08:04
Uniwersytet Gdański [SOP]08:06
Sikorskiego [SOP]08:07
Sopot PKP - Niepodległości08:09
3 Maja [SOP]08:11
Sopot Reja08:12
Smolna08:13
Hospicjum08:13
Czyżewskiego08:14
Bobrowa08:15
Cmentarz Oliwski08:17
Archikatedra Oliwska08:18
Cystersów08:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:21
Droszyńskiego08:23
Poznańska [GDA]08:24
Piastowska08:25
Tysiąclecia08:26
Jelitkowo Kapliczna08:27
Kurs nr 6 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna08:43
Jelitkowo Kapliczna08:43
Tysiąclecia08:45
Piastowska08:46
Poznańska [GDA]08:47
Droszyńskiego08:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:51
Cystersów08:54
Cmentarz Oliwski08:56
Sarnia08:57
Bobrowa08:58
Sopot Kasztanowa09:00
Smolna09:01
Sopot Reja09:02
3 Maja [SOP]09:03
Sopot PKP - Marynarzy09:05
Sikorskiego [SOP]09:08
Uniwersytet Gdański [SOP]09:09
Okrężna09:11
23 Marca09:12
Przylesie09:13
Kurs nr 7 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie09:22
23 Marca09:23
Okrężna09:24
Uniwersytet Gdański [SOP]09:26
Sikorskiego [SOP]09:27
Sopot PKP - Niepodległości09:29
3 Maja [SOP]09:31
Sopot Reja09:32
Smolna09:33
Hospicjum09:33
Czyżewskiego09:34
Bobrowa09:35
Cmentarz Oliwski09:37
Archikatedra Oliwska09:38
Cystersów09:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:41
Droszyńskiego09:43
Poznańska [GDA]09:44
Piastowska09:45
Tysiąclecia09:46
Jelitkowo Kapliczna09:47
Kurs nr 8 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna10:03
Jelitkowo Kapliczna10:03
Tysiąclecia10:05
Piastowska10:06
Poznańska [GDA]10:07
Droszyńskiego10:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:11
Cystersów10:14
Cmentarz Oliwski10:16
Sarnia10:17
Bobrowa10:18
Sopot Kasztanowa10:20
Smolna10:21
Sopot Reja10:22
3 Maja [SOP]10:23
Sopot PKP - Marynarzy10:25
Sikorskiego [SOP]10:28
Uniwersytet Gdański [SOP]10:29
Okrężna10:31
23 Marca10:32
Przylesie10:33
Kurs nr 9 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie10:42
23 Marca10:43
Okrężna10:44
Uniwersytet Gdański [SOP]10:46
Sikorskiego [SOP]10:47
Sopot PKP - Niepodległości10:49
3 Maja [SOP]10:51
Sopot Reja10:52
Smolna10:53
Hospicjum10:53
Czyżewskiego10:54
Bobrowa10:55
Cmentarz Oliwski10:57
Archikatedra Oliwska10:58
Cystersów10:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:01
Droszyńskiego11:03
Poznańska [GDA]11:04
Piastowska11:05
Tysiąclecia11:06
Jelitkowo Kapliczna11:07
Kurs nr 10 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna11:23
Jelitkowo Kapliczna11:23
Tysiąclecia11:25
Piastowska11:26
Poznańska [GDA]11:27
Droszyńskiego11:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:31
Cystersów11:34
Cmentarz Oliwski11:36
Sarnia11:37
Bobrowa11:38
Sopot Kasztanowa11:40
Smolna11:41
Sopot Reja11:42
3 Maja [SOP]11:43
Sopot PKP - Marynarzy11:45
Sikorskiego [SOP]11:48
Uniwersytet Gdański [SOP]11:49
Okrężna11:51
23 Marca11:52
Przylesie11:53
Kurs nr 11 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie12:02
23 Marca12:03
Okrężna12:04
Uniwersytet Gdański [SOP]12:06
Sikorskiego [SOP]12:07
Sopot PKP - Niepodległości12:09
3 Maja [SOP]12:11
Sopot Reja12:12
Smolna12:13
Hospicjum12:13
Czyżewskiego12:14
Bobrowa12:15
Cmentarz Oliwski12:17
Archikatedra Oliwska12:18
Cystersów12:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:21
Droszyńskiego12:23
Poznańska [GDA]12:24
Piastowska12:25
Tysiąclecia12:26
Jelitkowo Kapliczna12:27
Kurs nr 12 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna12:43
Jelitkowo Kapliczna12:43
Tysiąclecia12:45
Piastowska12:46
Poznańska [GDA]12:47
Droszyńskiego12:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:51
Cystersów12:54
Cmentarz Oliwski12:56
Sarnia12:57
Bobrowa12:58
Sopot Kasztanowa13:00
Smolna13:01
Sopot Reja13:02
3 Maja [SOP]13:03
Sopot PKP - Marynarzy13:05
Sikorskiego [SOP]13:08
Uniwersytet Gdański [SOP]13:09
Okrężna13:11
23 Marca13:12
Przylesie13:13
Kurs nr 13 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie13:22
23 Marca13:23
Okrężna13:24
Uniwersytet Gdański [SOP]13:26
Sikorskiego [SOP]13:27
Sopot PKP - Niepodległości13:29
3 Maja [SOP]13:31
Sopot Reja13:32
Smolna13:33
Hospicjum13:33
Czyżewskiego13:34
Bobrowa13:35
Cmentarz Oliwski13:37
Archikatedra Oliwska13:38
Cystersów13:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:41
Droszyńskiego13:43
Poznańska [GDA]13:44
Piastowska13:45
Tysiąclecia13:46
Jelitkowo Kapliczna13:47
Kurs nr 14 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna14:03
Jelitkowo Kapliczna14:03
Tysiąclecia14:05
Piastowska14:06
Poznańska [GDA]14:07
Droszyńskiego14:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:11
Cystersów14:14
Cmentarz Oliwski14:16
Sarnia14:17
Bobrowa14:18
Sopot Kasztanowa14:20
Smolna14:21
Sopot Reja14:22
3 Maja [SOP]14:23
Sopot PKP - Marynarzy14:25
Sikorskiego [SOP]14:28
Uniwersytet Gdański [SOP]14:29
Okrężna14:31
23 Marca14:32
Przylesie14:33
Kurs nr 15 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie14:42
23 Marca14:43
Okrężna14:44
Uniwersytet Gdański [SOP]14:46
Sikorskiego [SOP]14:47
Sopot PKP - Niepodległości14:49
3 Maja [SOP]14:51
Sopot Reja14:52
Smolna14:53
Hospicjum14:53
Czyżewskiego14:54
Bobrowa14:55
Cmentarz Oliwski14:57
Archikatedra Oliwska14:58
Cystersów14:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:01
Droszyńskiego15:03
Poznańska [GDA]15:04
Piastowska15:05
Tysiąclecia15:06
Jelitkowo Kapliczna15:07
Kurs nr 16 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna15:23
Jelitkowo Kapliczna15:23
Tysiąclecia15:25
Piastowska15:26
Poznańska [GDA]15:27
Droszyńskiego15:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:31
Cystersów15:34
Cmentarz Oliwski15:36
Sarnia15:37
Bobrowa15:38
Sopot Kasztanowa15:40
Smolna15:41
Sopot Reja15:42
3 Maja [SOP]15:43
Sopot PKP - Marynarzy15:45
Sikorskiego [SOP]15:48
Uniwersytet Gdański [SOP]15:49
Okrężna15:51
23 Marca15:52
Przylesie15:53
Kurs nr 17 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie16:02
23 Marca16:03
Okrężna16:04
Uniwersytet Gdański [SOP]16:06
Sikorskiego [SOP]16:07
Sopot PKP - Niepodległości16:09
3 Maja [SOP]16:11
Sopot Reja16:12
Smolna16:13
Hospicjum16:13
Czyżewskiego16:14
Bobrowa16:15
Cmentarz Oliwski16:17
Archikatedra Oliwska16:18
Cystersów16:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:21
Droszyńskiego16:23
Poznańska [GDA]16:24
Piastowska16:25
Tysiąclecia16:26
Jelitkowo Kapliczna16:27
Kurs nr 18 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna16:43
Jelitkowo Kapliczna16:43
Tysiąclecia16:45
Piastowska16:46
Poznańska [GDA]16:47
Droszyńskiego16:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:51
Cystersów16:54
Cmentarz Oliwski16:56
Sarnia16:57
Bobrowa16:58
Sopot Kasztanowa17:00
Smolna17:01
Sopot Reja17:02
3 Maja [SOP]17:03
Sopot PKP - Marynarzy17:05
Sikorskiego [SOP]17:08
Uniwersytet Gdański [SOP]17:09
Okrężna17:11
23 Marca17:12
Przylesie17:13
Kurs nr 19 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie17:22
23 Marca17:23
Okrężna17:24
Uniwersytet Gdański [SOP]17:26
Sikorskiego [SOP]17:27
Sopot PKP - Niepodległości17:29
3 Maja [SOP]17:31
Sopot Reja17:32
Smolna17:33
Hospicjum17:33
Czyżewskiego17:34
Bobrowa17:35
Cmentarz Oliwski17:37
Archikatedra Oliwska17:38
Cystersów17:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:41
Droszyńskiego17:43
Poznańska [GDA]17:44
Piastowska17:45
Tysiąclecia17:46
Jelitkowo Kapliczna17:47
Kurs nr 20 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna18:03
Jelitkowo Kapliczna18:03
Tysiąclecia18:05
Piastowska18:06
Poznańska [GDA]18:07
Droszyńskiego18:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:11
Cystersów18:14
Cmentarz Oliwski18:16
Sarnia18:17
Bobrowa18:18
Sopot Kasztanowa18:20
Smolna18:21
Sopot Reja18:22
3 Maja [SOP]18:23
Sopot PKP - Marynarzy18:25
Sikorskiego [SOP]18:28
Uniwersytet Gdański [SOP]18:29
Okrężna18:31
23 Marca18:32
Przylesie18:33
Kurs nr 21 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie18:42
23 Marca18:43
Okrężna18:44
Uniwersytet Gdański [SOP]18:46
Sikorskiego [SOP]18:47
Sopot PKP - Niepodległości18:49
3 Maja [SOP]18:51
Sopot Reja18:52
Smolna18:53
Hospicjum18:53
Czyżewskiego18:54
Bobrowa18:55
Cmentarz Oliwski18:57
Archikatedra Oliwska18:58
Cystersów18:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:01
Droszyńskiego19:03
Poznańska [GDA]19:04
Piastowska19:05
Tysiąclecia19:06
Jelitkowo Kapliczna19:07
Kurs nr 22 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna19:43
Jelitkowo Kapliczna19:43
Tysiąclecia19:45
Piastowska19:46
Poznańska [GDA]19:47
Droszyńskiego19:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:51
Cystersów19:54
Cmentarz Oliwski19:56
Sarnia19:57
Bobrowa19:58
Sopot Kasztanowa20:00
Smolna20:01
Sopot Reja20:02
3 Maja [SOP]20:03
Sopot PKP - Marynarzy20:05
Sikorskiego [SOP]20:08
Uniwersytet Gdański [SOP]20:09
Okrężna20:11
23 Marca20:12
Przylesie20:13
Kurs nr 23 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie20:22
23 Marca20:23
Okrężna20:24
Uniwersytet Gdański [SOP]20:26
Sikorskiego [SOP]20:27
Sopot PKP - Niepodległości20:29
3 Maja [SOP]20:31
Sopot Reja20:32
Smolna20:33
Hospicjum20:33
Czyżewskiego20:34
Bobrowa20:35
Cmentarz Oliwski20:37
Archikatedra Oliwska20:38
Cystersów20:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:41
Droszyńskiego20:43
Poznańska [GDA]20:44
Piastowska20:45
Tysiąclecia20:46
Jelitkowo Kapliczna20:47
Kurs nr 24 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna20:53
Jelitkowo Kapliczna20:53
Tysiąclecia20:55
Piastowska20:56
Poznańska [GDA]20:57
Droszyńskiego20:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:01
Cystersów21:04
Cmentarz Oliwski21:06
Sarnia21:07
Bobrowa21:08
Sopot Kasztanowa21:10
Smolna21:11
Sopot Reja21:12
3 Maja [SOP]21:13
Sopot PKP - Marynarzy21:15
Sikorskiego [SOP]21:18
Uniwersytet Gdański [SOP]21:19
Okrężna21:21
23 Marca21:22
Przylesie21:23
Kurs nr 25 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie21:32
23 Marca21:33
Okrężna21:34
Uniwersytet Gdański [SOP]21:36
Sikorskiego [SOP]21:37
Sopot PKP - Niepodległości21:39
3 Maja [SOP]21:41
Sopot Reja21:42
Smolna21:43
Hospicjum21:43
Czyżewskiego21:44
Bobrowa21:45
Cmentarz Oliwski21:47
Archikatedra Oliwska21:48
Cystersów21:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:51
Droszyńskiego21:53
Poznańska [GDA]21:54
Piastowska21:55
Tysiąclecia21:56
Jelitkowo Kapliczna21:57
Kurs nr 26 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna22:00
Jelitkowo Kapliczna22:00
Tysiąclecia22:02
Piastowska22:03
Poznańska [GDA]22:04
Droszyńskiego22:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:08
Cystersów22:11
Cmentarz Oliwski22:13
Sarnia22:14
Bobrowa22:15
Sopot Kasztanowa22:17
Smolna22:18
Sopot Reja22:19
3 Maja [SOP]22:20
Sopot PKP - Marynarzy22:22
Sikorskiego [SOP]22:25
Uniwersytet Gdański [SOP]22:26
Okrężna22:28
23 Marca22:29
Przylesie22:30
Kurs nr 27 do Oliwa PKP
Przylesie22:33
23 Marca22:34
Okrężna22:35
Uniwersytet Gdański [SOP]22:37
Sikorskiego [SOP]22:38
Sopot PKP - Niepodległości22:40
3 Maja [SOP]22:42
Sopot Reja22:43
Smolna22:44
Hospicjum22:44
Czyżewskiego22:45
Bobrowa22:46
Cmentarz Oliwski22:48
Archikatedra Oliwska22:49
Cystersów22:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:52
Oliwa PKP22:55