• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:09
Kurs nr 0 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna05:31
Jelitkowo Kapliczna05:31
Tysiąclecia05:32
Piastowska05:33
Czerwony Dwór05:34
Bora-Komorowskiego05:35
Beniowskiego05:36
Oliwa PKP05:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:39
Cystersów05:42
Cmentarz Oliwski05:44
Sarnia05:45
Bobrowa05:46
Sopot Kasztanowa05:48
Smolna05:48
Sopot Reja05:49
3 Maja [SOP]05:50
Sopot PKP - Marynarzy05:52
Sikorskiego [SOP]05:55
Uniwersytet Gdański [SOP]05:56
Okrężna05:57
23 Marca05:58
Przylesie05:59
Kurs nr 1 do Hestii
Przylesie06:07
23 Marca06:08
Okrężna06:09
Uniwersytet Gdański [SOP]06:10
Sikorskiego [SOP]06:11
Sopot PKP - Niepodległości06:13
3 Maja [SOP]06:15
Sopot Reja06:16
Smolna06:17
Hospicjum06:18
Czyżewskiego06:19
Bobrowa06:20
Cmentarz Oliwski06:22
Archikatedra Oliwska06:23
Cystersów06:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:27
Oliwa PKP06:30
Beniowskiego06:31
Bora-Komorowskiego06:33
Czerwony Dwór06:35
Piastowska06:36
Tysiąclecia06:37
Jelitkowo Kapliczna06:39
Jelitkowo06:40
Bursztynowa06:41
Hotel "Marina"06:42
Hestii06:44
Kurs nr 2 do Przylesie
Hestii06:47
Hestii06:48
Hotel "Marina"06:50
Bursztynowa06:51
Jelitkowo06:52
Jelitkowo Kapliczna06:53
Tysiąclecia06:55
Piastowska06:56
Czerwony Dwór06:58
Bora-Komorowskiego06:59
Beniowskiego07:00
Oliwa PKP07:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:03
Cystersów07:06
Cmentarz Oliwski07:08
Sarnia07:09
Bobrowa07:11
Sopot Kasztanowa07:13
Smolna07:14
Sopot Reja07:16
3 Maja [SOP]07:17
Sopot PKP - Marynarzy07:19
Sikorskiego [SOP]07:22
Uniwersytet Gdański [SOP]07:24
Okrężna07:25
23 Marca07:26
Przylesie07:27
Kurs nr 3 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie07:31
23 Marca07:32
Okrężna07:33
Uniwersytet Gdański [SOP]07:34
Sikorskiego [SOP]07:35
Sopot PKP - Niepodległości07:37
3 Maja [SOP]07:40
Sopot Reja07:41
Smolna07:42
Hospicjum07:43
Czyżewskiego07:44
Bobrowa07:45
Cmentarz Oliwski07:47
Archikatedra Oliwska07:48
Cystersów07:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:52
Oliwa PKP07:55
Beniowskiego07:56
Bora-Komorowskiego07:58
Czerwony Dwór08:00
Piastowska08:01
Tysiąclecia08:02
Jelitkowo Kapliczna08:03
Kurs nr 4 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna08:08
Jelitkowo Kapliczna08:08
Tysiąclecia08:10
Piastowska08:11
Czerwony Dwór08:13
Bora-Komorowskiego08:14
Beniowskiego08:15
Oliwa PKP08:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:18
Cystersów08:21
Cmentarz Oliwski08:23
Sarnia08:24
Bobrowa08:26
Sopot Kasztanowa08:28
Smolna08:29
Sopot Reja08:31
3 Maja [SOP]08:32
Sopot PKP - Marynarzy08:34
Sikorskiego [SOP]08:37
Uniwersytet Gdański [SOP]08:39
Okrężna08:40
23 Marca08:41
Przylesie08:42
Kurs nr 5 do Hestii
Przylesie08:56
23 Marca08:57
Okrężna08:58
Uniwersytet Gdański [SOP]08:59
Sikorskiego [SOP]09:00
Sopot PKP - Niepodległości09:02
3 Maja [SOP]09:05
Sopot Reja09:06
Smolna09:07
Hospicjum09:08
Czyżewskiego09:09
Bobrowa09:10
Cmentarz Oliwski09:12
Archikatedra Oliwska09:13
Cystersów09:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:17
Oliwa PKP09:20
Beniowskiego09:21
Bora-Komorowskiego09:23
Czerwony Dwór09:25
Piastowska09:26
Tysiąclecia09:27
Jelitkowo Kapliczna09:29
Jelitkowo09:30
Bursztynowa09:31
Hotel "Marina"09:32
Hestii09:34
Kurs nr 6 do Przylesie
Hestii09:58
Hestii09:59
Hotel "Marina"10:01
Bursztynowa10:02
Jelitkowo10:03
Jelitkowo Kapliczna10:04
Tysiąclecia10:06
Piastowska10:07
Czerwony Dwór10:09
Bora-Komorowskiego10:10
Beniowskiego10:11
Oliwa PKP10:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Cystersów10:17
Cmentarz Oliwski10:19
Sarnia10:20
Bobrowa10:22
Sopot Kasztanowa10:24
Smolna10:25
Sopot Reja10:27
3 Maja [SOP]10:28
Sopot PKP - Marynarzy10:30
Sikorskiego [SOP]10:33
Uniwersytet Gdański [SOP]10:35
Okrężna10:36
23 Marca10:37
Przylesie10:38
Kurs nr 7 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie10:41
23 Marca10:42
Okrężna10:43
Uniwersytet Gdański [SOP]10:44
Sikorskiego [SOP]10:45
Sopot PKP - Niepodległości10:47
3 Maja [SOP]10:50
Sopot Reja10:51
Smolna10:52
Hospicjum10:53
Czyżewskiego10:54
Bobrowa10:55
Cmentarz Oliwski10:57
Archikatedra Oliwska10:58
Cystersów10:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:02
Oliwa PKP11:05
Beniowskiego11:06
Bora-Komorowskiego11:08
Czerwony Dwór11:10
Piastowska11:11
Tysiąclecia11:12
Jelitkowo Kapliczna11:13
Kurs nr 8 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna12:04
Jelitkowo Kapliczna12:04
Tysiąclecia12:06
Piastowska12:07
Czerwony Dwór12:09
Bora-Komorowskiego12:10
Beniowskiego12:11
Oliwa PKP12:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:14
Cystersów12:17
Cmentarz Oliwski12:19
Sarnia12:20
Bobrowa12:22
Sopot Kasztanowa12:24
Smolna12:25
Sopot Reja12:27
3 Maja [SOP]12:28
Sopot PKP - Marynarzy12:30
Sikorskiego [SOP]12:33
Uniwersytet Gdański [SOP]12:35
Okrężna12:36
23 Marca12:37
Przylesie12:38
Kurs nr 9 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie12:41
23 Marca12:42
Okrężna12:43
Uniwersytet Gdański [SOP]12:44
Sikorskiego [SOP]12:45
Sopot PKP - Niepodległości12:47
3 Maja [SOP]12:50
Sopot Reja12:51
Smolna12:52
Hospicjum12:53
Czyżewskiego12:54
Bobrowa12:55
Cmentarz Oliwski12:57
Archikatedra Oliwska12:58
Cystersów12:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:02
Oliwa PKP13:05
Beniowskiego13:06
Bora-Komorowskiego13:08
Czerwony Dwór13:10
Piastowska13:11
Tysiąclecia13:12
Jelitkowo Kapliczna13:13
Kurs nr 10 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna13:28
Jelitkowo Kapliczna13:29
Jelitkowo13:30
Bursztynowa13:31
Hotel "Marina"13:32
Hestii13:34
Kurs nr 11 do Przylesie
Hestii13:36
Hestii13:37
Hotel "Marina"13:39
Bursztynowa13:40
Jelitkowo13:41
Jelitkowo Kapliczna13:42
Tysiąclecia13:44
Piastowska13:45
Czerwony Dwór13:47
Bora-Komorowskiego13:48
Beniowskiego13:49
Oliwa PKP13:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:52
Cystersów13:55
Cmentarz Oliwski13:57
Sarnia13:58
Bobrowa14:00
Sopot Kasztanowa14:02
Smolna14:03
Sopot Reja14:05
3 Maja [SOP]14:06
Sopot PKP - Marynarzy14:08
Sikorskiego [SOP]14:11
Uniwersytet Gdański [SOP]14:13
Okrężna14:14
23 Marca14:15
Przylesie14:16
Kurs nr 12 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie14:21
23 Marca14:22
Okrężna14:23
Uniwersytet Gdański [SOP]14:24
Sikorskiego [SOP]14:25
Sopot PKP - Niepodległości14:27
3 Maja [SOP]14:30
Sopot Reja14:31
Smolna14:32
Hospicjum14:33
Czyżewskiego14:34
Bobrowa14:35
Cmentarz Oliwski14:37
Archikatedra Oliwska14:38
Cystersów14:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:42
Oliwa PKP14:45
Beniowskiego14:46
Bora-Komorowskiego14:48
Czerwony Dwór14:50
Piastowska14:51
Tysiąclecia14:52
Jelitkowo Kapliczna14:53
Kurs nr 13 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna15:08
Jelitkowo Kapliczna15:08
Tysiąclecia15:10
Piastowska15:11
Czerwony Dwór15:13
Bora-Komorowskiego15:14
Beniowskiego15:15
Oliwa PKP15:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:18
Cystersów15:22
Cmentarz Oliwski15:24
Sarnia15:25
Bobrowa15:27
Sopot Kasztanowa15:29
Smolna15:30
Sopot Reja15:32
3 Maja [SOP]15:34
Sopot PKP - Marynarzy15:37
Sikorskiego [SOP]15:40
Uniwersytet Gdański [SOP]15:42
Okrężna15:43
23 Marca15:44
Przylesie15:45
Kurs nr 14 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie15:51
23 Marca15:52
Okrężna15:53
Uniwersytet Gdański [SOP]15:54
Sikorskiego [SOP]15:55
Sopot PKP - Niepodległości15:57
3 Maja [SOP]16:00
Sopot Reja16:01
Smolna16:02
Hospicjum16:03
Czyżewskiego16:04
Bobrowa16:05
Cmentarz Oliwski16:07
Archikatedra Oliwska16:08
Cystersów16:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:12
Oliwa PKP16:15
Beniowskiego16:16
Bora-Komorowskiego16:18
Czerwony Dwór16:20
Piastowska16:21
Tysiąclecia16:22
Jelitkowo Kapliczna16:23
Kurs nr 15 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna16:43
Jelitkowo Kapliczna16:43
Tysiąclecia16:45
Piastowska16:46
Czerwony Dwór16:48
Bora-Komorowskiego16:49
Beniowskiego16:50
Oliwa PKP16:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:53
Cystersów16:57
Cmentarz Oliwski16:59
Sarnia17:00
Bobrowa17:02
Sopot Kasztanowa17:04
Smolna17:05
Sopot Reja17:07
3 Maja [SOP]17:09
Sopot PKP - Marynarzy17:12
Sikorskiego [SOP]17:15
Uniwersytet Gdański [SOP]17:16
Okrężna17:17
23 Marca17:18
Przylesie17:19
Kurs nr 16 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie17:31
23 Marca17:32
Okrężna17:33
Uniwersytet Gdański [SOP]17:34
Sikorskiego [SOP]17:35
Sopot PKP - Niepodległości17:37
3 Maja [SOP]17:39
Sopot Reja17:40
Smolna17:41
Hospicjum17:42
Czyżewskiego17:43
Bobrowa17:44
Cmentarz Oliwski17:46
Archikatedra Oliwska17:47
Cystersów17:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:51
Oliwa PKP17:54
Beniowskiego17:55
Bora-Komorowskiego17:57
Czerwony Dwór17:59
Piastowska18:00
Tysiąclecia18:01
Jelitkowo Kapliczna18:02
Kurs nr 17 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna18:40
Jelitkowo Kapliczna18:40
Tysiąclecia18:42
Piastowska18:43
Czerwony Dwór18:45
Bora-Komorowskiego18:46
Beniowskiego18:47
Oliwa PKP18:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:50
Cystersów18:53
Cmentarz Oliwski18:55
Sarnia18:56
Bobrowa18:57
Sopot Kasztanowa18:59
Smolna19:00
Sopot Reja19:01
3 Maja [SOP]19:02
Sopot PKP - Marynarzy19:04
Sikorskiego [SOP]19:07
Uniwersytet Gdański [SOP]19:08
Okrężna19:09
23 Marca19:10
Przylesie19:11
Kurs nr 18 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie19:19
23 Marca19:20
Okrężna19:21
Uniwersytet Gdański [SOP]19:22
Sikorskiego [SOP]19:23
Sopot PKP - Niepodległości19:25
3 Maja [SOP]19:27
Sopot Reja19:28
Smolna19:29
Hospicjum19:30
Czyżewskiego19:31
Bobrowa19:32
Cmentarz Oliwski19:34
Archikatedra Oliwska19:35
Cystersów19:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:38
Oliwa PKP19:41
Beniowskiego19:42
Bora-Komorowskiego19:44
Czerwony Dwór19:46
Piastowska19:47
Tysiąclecia19:48
Jelitkowo Kapliczna19:49
Kurs nr 19 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna20:00
Jelitkowo Kapliczna20:00
Tysiąclecia20:02
Piastowska20:03
Czerwony Dwór20:05
Bora-Komorowskiego20:06
Beniowskiego20:07
Oliwa PKP20:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:10
Cystersów20:13
Cmentarz Oliwski20:15
Sarnia20:16
Bobrowa20:17
Sopot Kasztanowa20:19
Smolna20:20
Sopot Reja20:21
3 Maja [SOP]20:22
Sopot PKP - Marynarzy20:24
Sikorskiego [SOP]20:27
Uniwersytet Gdański [SOP]20:28
Okrężna20:29
23 Marca20:30
Przylesie20:31
Kurs nr 20 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie20:39
23 Marca20:40
Okrężna20:41
Uniwersytet Gdański [SOP]20:42
Sikorskiego [SOP]20:43
Sopot PKP - Niepodległości20:45
3 Maja [SOP]20:47
Sopot Reja20:48
Smolna20:49
Hospicjum20:49
Czyżewskiego20:50
Bobrowa20:51
Cmentarz Oliwski20:53
Archikatedra Oliwska20:54
Cystersów20:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:57
Oliwa PKP21:00
Beniowskiego21:01
Bora-Komorowskiego21:03
Czerwony Dwór21:05
Piastowska21:06
Tysiąclecia21:07
Jelitkowo Kapliczna21:08
Kurs nr 21 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna21:59
Jelitkowo Kapliczna21:59
Tysiąclecia22:00
Piastowska22:01
Czerwony Dwór22:02
Bora-Komorowskiego22:03
Beniowskiego22:04
Oliwa PKP22:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:07
Cystersów22:10
Cmentarz Oliwski22:12
Sarnia22:13
Bobrowa22:14
Sopot Kasztanowa22:16
Smolna22:17
Sopot Reja22:18
3 Maja [SOP]22:19
Sopot PKP - Marynarzy22:21
Sikorskiego [SOP]22:24
Uniwersytet Gdański [SOP]22:25
Okrężna22:26
23 Marca22:27
Przylesie22:28
Kurs nr 22 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie22:32
23 Marca22:33
Okrężna22:34
Uniwersytet Gdański [SOP]22:35
Sikorskiego [SOP]22:36
Sopot PKP - Niepodległości22:38
3 Maja [SOP]22:40
Sopot Reja22:41
Smolna22:42
Hospicjum22:42
Czyżewskiego22:43
Bobrowa22:44
Cmentarz Oliwski22:46
Archikatedra Oliwska22:47
Cystersów22:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:50
Oliwa PKP22:53
Beniowskiego22:54
Bora-Komorowskiego22:56
Czerwony Dwór22:58
Piastowska22:59
Tysiąclecia23:00
Jelitkowo Kapliczna23:01