• Limit osób w pojeździe: 50% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
16:57
Kurs nr 0 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna05:37
Jelitkowo Kapliczna05:37
Tysiąclecia05:38
Piastowska05:40
Poznańska05:41
Oliwa PKP05:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:45
Cystersów05:48
Cmentarz Oliwski05:50
Sarnia05:51
Bobrowa05:52
Sopot Kasztanowa05:54
Smolna05:55
Sopot Reja05:56
3 Maja [SOP]05:57
Sopot PKP - Marynarzy05:59
Sikorskiego [SOP]06:02
Uniwersytet Gdański [SOP]06:03
Okrężna06:04
23 Marca06:05
Przylesie06:06
Kurs nr 1 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie06:15
23 Marca06:16
Okrężna06:17
Uniwersytet Gdański [SOP]06:18
Sikorskiego [SOP]06:19
Sopot PKP - Niepodległości06:21
3 Maja [SOP]06:23
Sopot Reja06:24
Smolna06:25
Hospicjum06:25
Czyżewskiego06:26
Bobrowa06:27
Cmentarz Oliwski06:29
Archikatedra Oliwska06:30
Cystersów06:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:33
Oliwa PKP06:36
Poznańska [GDA]06:38
Piastowska06:39
Tysiąclecia06:40
Jelitkowo Kapliczna06:41
Kurs nr 2 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna06:47
Jelitkowo Kapliczna06:47
Tysiąclecia06:48
Piastowska06:50
Poznańska06:51
Oliwa PKP06:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:55
Cystersów06:58
Cmentarz Oliwski07:00
Sarnia07:01
Bobrowa07:02
Sopot Kasztanowa07:04
Smolna07:05
Sopot Reja07:06
3 Maja [SOP]07:07
Sopot PKP - Marynarzy07:09
Sikorskiego [SOP]07:12
Uniwersytet Gdański [SOP]07:13
Okrężna07:14
23 Marca07:15
Przylesie07:16
Kurs nr 3 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie07:25
23 Marca07:26
Okrężna07:27
Uniwersytet Gdański [SOP]07:28
Sikorskiego [SOP]07:29
Sopot PKP - Niepodległości07:31
3 Maja [SOP]07:33
Sopot Reja07:34
Smolna07:35
Hospicjum07:35
Czyżewskiego07:36
Bobrowa07:37
Cmentarz Oliwski07:39
Archikatedra Oliwska07:40
Cystersów07:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:43
Oliwa PKP07:46
Poznańska [GDA]07:48
Piastowska07:49
Tysiąclecia07:50
Jelitkowo Kapliczna07:51
Kurs nr 4 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna08:02
Jelitkowo Kapliczna08:02
Tysiąclecia08:04
Piastowska08:06
Poznańska08:07
Oliwa PKP08:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:12
Cystersów08:15
Cmentarz Oliwski08:17
Sarnia08:18
Bobrowa08:19
Sopot Kasztanowa08:21
Smolna08:22
Sopot Reja08:24
3 Maja [SOP]08:25
Sopot PKP - Marynarzy08:27
Sikorskiego [SOP]08:30
Uniwersytet Gdański [SOP]08:31
Okrężna08:32
23 Marca08:33
Przylesie08:34
Kurs nr 5 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie08:42
23 Marca08:43
Okrężna08:44
Uniwersytet Gdański [SOP]08:45
Sikorskiego [SOP]08:46
Sopot PKP - Niepodległości08:48
3 Maja [SOP]08:50
Sopot Reja08:51
Smolna08:52
Hospicjum08:53
Czyżewskiego08:54
Bobrowa08:55
Cmentarz Oliwski08:57
Archikatedra Oliwska08:58
Cystersów08:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:01
Oliwa PKP09:04
Poznańska [GDA]09:06
Piastowska09:08
Tysiąclecia09:09
Jelitkowo Kapliczna09:10
Kurs nr 6 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna09:22
Jelitkowo Kapliczna09:22
Tysiąclecia09:24
Piastowska09:26
Poznańska09:27
Oliwa PKP09:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:32
Cystersów09:35
Cmentarz Oliwski09:37
Sarnia09:38
Bobrowa09:39
Sopot Kasztanowa09:41
Smolna09:42
Sopot Reja09:44
3 Maja [SOP]09:45
Sopot PKP - Marynarzy09:47
Sikorskiego [SOP]09:50
Uniwersytet Gdański [SOP]09:51
Okrężna09:52
23 Marca09:53
Przylesie09:54
Kurs nr 7 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie10:02
23 Marca10:03
Okrężna10:04
Uniwersytet Gdański [SOP]10:05
Sikorskiego [SOP]10:06
Sopot PKP - Niepodległości10:08
3 Maja [SOP]10:10
Sopot Reja10:11
Smolna10:12
Hospicjum10:13
Czyżewskiego10:14
Bobrowa10:15
Cmentarz Oliwski10:17
Archikatedra Oliwska10:18
Cystersów10:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:21
Oliwa PKP10:24
Poznańska [GDA]10:26
Piastowska10:28
Tysiąclecia10:29
Jelitkowo Kapliczna10:30
Kurs nr 8 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna10:42
Jelitkowo Kapliczna10:42
Tysiąclecia10:44
Piastowska10:46
Poznańska10:47
Oliwa PKP10:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:52
Cystersów10:55
Cmentarz Oliwski10:57
Sarnia10:58
Bobrowa10:59
Sopot Kasztanowa11:01
Smolna11:02
Sopot Reja11:04
3 Maja [SOP]11:05
Sopot PKP - Marynarzy11:07
Sikorskiego [SOP]11:10
Uniwersytet Gdański [SOP]11:11
Okrężna11:12
23 Marca11:13
Przylesie11:14
Kurs nr 9 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie11:22
23 Marca11:23
Okrężna11:24
Uniwersytet Gdański [SOP]11:25
Sikorskiego [SOP]11:26
Sopot PKP - Niepodległości11:28
3 Maja [SOP]11:30
Sopot Reja11:31
Smolna11:32
Hospicjum11:33
Czyżewskiego11:34
Bobrowa11:35
Cmentarz Oliwski11:37
Archikatedra Oliwska11:38
Cystersów11:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:41
Oliwa PKP11:44
Poznańska [GDA]11:46
Piastowska11:48
Tysiąclecia11:49
Jelitkowo Kapliczna11:50
Kurs nr 10 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna12:02
Jelitkowo Kapliczna12:02
Tysiąclecia12:04
Piastowska12:06
Poznańska12:07
Oliwa PKP12:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:12
Cystersów12:15
Cmentarz Oliwski12:17
Sarnia12:18
Bobrowa12:19
Sopot Kasztanowa12:21
Smolna12:22
Sopot Reja12:24
3 Maja [SOP]12:25
Sopot PKP - Marynarzy12:27
Sikorskiego [SOP]12:30
Uniwersytet Gdański [SOP]12:31
Okrężna12:32
23 Marca12:33
Przylesie12:34
Kurs nr 11 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie12:42
23 Marca12:43
Okrężna12:44
Uniwersytet Gdański [SOP]12:45
Sikorskiego [SOP]12:46
Sopot PKP - Niepodległości12:48
3 Maja [SOP]12:50
Sopot Reja12:51
Smolna12:52
Hospicjum12:53
Czyżewskiego12:54
Bobrowa12:55
Cmentarz Oliwski12:57
Archikatedra Oliwska12:58
Cystersów12:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:01
Oliwa PKP13:04
Poznańska [GDA]13:06
Piastowska13:08
Tysiąclecia13:09
Jelitkowo Kapliczna13:10
Kurs nr 12 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna13:22
Jelitkowo Kapliczna13:22
Tysiąclecia13:24
Piastowska13:26
Poznańska13:27
Oliwa PKP13:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:32
Cystersów13:35
Cmentarz Oliwski13:37
Sarnia13:38
Bobrowa13:39
Sopot Kasztanowa13:41
Smolna13:42
Sopot Reja13:44
3 Maja [SOP]13:45
Sopot PKP - Marynarzy13:47
Sikorskiego [SOP]13:50
Uniwersytet Gdański [SOP]13:51
Okrężna13:52
23 Marca13:53
Przylesie13:54
Kurs nr 13 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie14:02
23 Marca14:03
Okrężna14:04
Uniwersytet Gdański [SOP]14:05
Sikorskiego [SOP]14:06
Sopot PKP - Niepodległości14:08
3 Maja [SOP]14:10
Sopot Reja14:11
Smolna14:12
Hospicjum14:13
Czyżewskiego14:14
Bobrowa14:15
Cmentarz Oliwski14:17
Archikatedra Oliwska14:18
Cystersów14:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:21
Oliwa PKP14:24
Poznańska [GDA]14:26
Piastowska14:28
Tysiąclecia14:29
Jelitkowo Kapliczna14:30
Kurs nr 14 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna14:42
Jelitkowo Kapliczna14:42
Tysiąclecia14:44
Piastowska14:46
Poznańska14:47
Oliwa PKP14:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:52
Cystersów14:55
Cmentarz Oliwski14:57
Sarnia14:58
Bobrowa14:59
Sopot Kasztanowa15:01
Smolna15:02
Sopot Reja15:04
3 Maja [SOP]15:05
Sopot PKP - Marynarzy15:07
Sikorskiego [SOP]15:10
Uniwersytet Gdański [SOP]15:11
Okrężna15:12
23 Marca15:13
Przylesie15:14
Kurs nr 15 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie15:22
23 Marca15:23
Okrężna15:24
Uniwersytet Gdański [SOP]15:25
Sikorskiego [SOP]15:26
Sopot PKP - Niepodległości15:28
3 Maja [SOP]15:30
Sopot Reja15:31
Smolna15:32
Hospicjum15:33
Czyżewskiego15:34
Bobrowa15:35
Cmentarz Oliwski15:37
Archikatedra Oliwska15:38
Cystersów15:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:41
Oliwa PKP15:44
Poznańska [GDA]15:46
Piastowska15:48
Tysiąclecia15:49
Jelitkowo Kapliczna15:50
Kurs nr 16 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna16:02
Jelitkowo Kapliczna16:02
Tysiąclecia16:04
Piastowska16:06
Poznańska16:07
Oliwa PKP16:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:12
Cystersów16:15
Cmentarz Oliwski16:17
Sarnia16:18
Bobrowa16:19
Sopot Kasztanowa16:21
Smolna16:22
Sopot Reja16:23
3 Maja [SOP]16:24
Sopot PKP - Marynarzy16:26
Sikorskiego [SOP]16:29
Uniwersytet Gdański [SOP]16:30
Okrężna16:31
23 Marca16:32
Przylesie16:33
Kurs nr 17 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie16:42
23 Marca16:43
Okrężna16:44
Uniwersytet Gdański [SOP]16:45
Sikorskiego [SOP]16:46
Sopot PKP - Niepodległości16:48
3 Maja [SOP]16:50
Sopot Reja16:51
Smolna16:52
Hospicjum16:53
Czyżewskiego16:54
Bobrowa16:55
Cmentarz Oliwski16:57
Archikatedra Oliwska16:58
Cystersów16:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:01
Oliwa PKP17:04
Poznańska [GDA]17:06
Piastowska17:08
Tysiąclecia17:09
Jelitkowo Kapliczna17:10
Kurs nr 18 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna17:22
Jelitkowo Kapliczna17:22
Tysiąclecia17:24
Piastowska17:26
Poznańska17:27
Oliwa PKP17:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:32
Cystersów17:35
Cmentarz Oliwski17:37
Sarnia17:38
Bobrowa17:39
Sopot Kasztanowa17:41
Smolna17:42
Sopot Reja17:43
3 Maja [SOP]17:44
Sopot PKP - Marynarzy17:46
Sikorskiego [SOP]17:49
Uniwersytet Gdański [SOP]17:50
Okrężna17:51
23 Marca17:52
Przylesie17:53
Kurs nr 19 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie18:02
23 Marca18:03
Okrężna18:04
Uniwersytet Gdański [SOP]18:05
Sikorskiego [SOP]18:06
Sopot PKP - Niepodległości18:08
3 Maja [SOP]18:10
Sopot Reja18:11
Smolna18:12
Hospicjum18:13
Czyżewskiego18:14
Bobrowa18:15
Cmentarz Oliwski18:17
Archikatedra Oliwska18:18
Cystersów18:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:21
Oliwa PKP18:24
Poznańska [GDA]18:26
Piastowska18:28
Tysiąclecia18:29
Jelitkowo Kapliczna18:30
Kurs nr 20 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna18:52
Jelitkowo Kapliczna18:52
Tysiąclecia18:54
Piastowska18:56
Poznańska18:57
Oliwa PKP18:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:02
Cystersów19:05
Cmentarz Oliwski19:07
Sarnia19:08
Bobrowa19:09
Sopot Kasztanowa19:11
Smolna19:12
Sopot Reja19:13
3 Maja [SOP]19:14
Sopot PKP - Marynarzy19:16
Sikorskiego [SOP]19:19
Uniwersytet Gdański [SOP]19:20
Okrężna19:21
23 Marca19:22
Przylesie19:23
Kurs nr 21 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie19:32
23 Marca19:33
Okrężna19:34
Uniwersytet Gdański [SOP]19:35
Sikorskiego [SOP]19:36
Sopot PKP - Niepodległości19:38
3 Maja [SOP]19:40
Sopot Reja19:41
Smolna19:42
Hospicjum19:43
Czyżewskiego19:44
Bobrowa19:45
Cmentarz Oliwski19:47
Archikatedra Oliwska19:48
Cystersów19:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:51
Oliwa PKP19:54
Poznańska [GDA]19:56
Piastowska19:58
Tysiąclecia19:59
Jelitkowo Kapliczna20:00