• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
23:21
Kurs nr 0 do Jelitkowo Kapliczna
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:15
Jelitkowo Kapliczna11:20
Kurs nr 1 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna11:23
Jelitkowo Kapliczna11:23
Tysiąclecia11:25
Piastowska11:27
Poznańska [GDA]11:28
Droszyńskiego11:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:32
Cystersów11:35
Cmentarz Oliwski11:37
Sarnia11:38
Bobrowa11:39
Sopot Kasztanowa11:41
Smolna11:42
Sopot Reja11:43
3 Maja [SOP]11:44
Sopot PKP - Marynarzy11:46
Sikorskiego [SOP]11:49
Uniwersytet Gdański [SOP]11:50
Okrężna11:51
23 Marca11:52
Przylesie11:53
Kurs nr 2 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie12:02
23 Marca12:03
Okrężna12:04
Uniwersytet Gdański [SOP]12:05
Sikorskiego [SOP]12:06
Sopot PKP - Niepodległości12:08
3 Maja [SOP]12:10
Sopot Reja12:11
Smolna12:12
Hospicjum12:13
Czyżewskiego12:14
Bobrowa12:15
Cmentarz Oliwski12:17
Archikatedra Oliwska12:18
Cystersów12:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:21
Droszyńskiego12:23
Poznańska [GDA]12:24
Piastowska12:26
Tysiąclecia12:27
Jelitkowo Kapliczna12:28
Kurs nr 3 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna12:43
Jelitkowo Kapliczna12:43
Tysiąclecia12:45
Piastowska12:47
Poznańska [GDA]12:48
Droszyńskiego12:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:52
Cystersów12:55
Cmentarz Oliwski12:57
Sarnia12:58
Bobrowa12:59
Sopot Kasztanowa13:01
Smolna13:02
Sopot Reja13:03
3 Maja [SOP]13:04
Sopot PKP - Marynarzy13:06
Sikorskiego [SOP]13:09
Uniwersytet Gdański [SOP]13:10
Okrężna13:11
23 Marca13:12
Przylesie13:13
Kurs nr 4 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie13:22
23 Marca13:23
Okrężna13:24
Uniwersytet Gdański [SOP]13:25
Sikorskiego [SOP]13:26
Sopot PKP - Niepodległości13:28
3 Maja [SOP]13:30
Sopot Reja13:31
Smolna13:32
Hospicjum13:33
Czyżewskiego13:34
Bobrowa13:35
Cmentarz Oliwski13:37
Archikatedra Oliwska13:38
Cystersów13:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:41
Droszyńskiego13:43
Poznańska [GDA]13:44
Piastowska13:46
Tysiąclecia13:47
Jelitkowo Kapliczna13:48
Kurs nr 5 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna14:03
Jelitkowo Kapliczna14:03
Tysiąclecia14:05
Piastowska14:07
Poznańska [GDA]14:08
Droszyńskiego14:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:12
Cystersów14:15
Cmentarz Oliwski14:17
Sarnia14:18
Bobrowa14:19
Sopot Kasztanowa14:21
Smolna14:22
Sopot Reja14:23
3 Maja [SOP]14:24
Sopot PKP - Marynarzy14:26
Sikorskiego [SOP]14:29
Uniwersytet Gdański [SOP]14:30
Okrężna14:31
23 Marca14:32
Przylesie14:33
Kurs nr 6 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie14:42
23 Marca14:43
Okrężna14:44
Uniwersytet Gdański [SOP]14:45
Sikorskiego [SOP]14:46
Sopot PKP - Niepodległości14:48
3 Maja [SOP]14:50
Sopot Reja14:51
Smolna14:52
Hospicjum14:53
Czyżewskiego14:54
Bobrowa14:55
Cmentarz Oliwski14:57
Archikatedra Oliwska14:58
Cystersów14:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:01
Droszyńskiego15:03
Poznańska [GDA]15:04
Piastowska15:06
Tysiąclecia15:07
Jelitkowo Kapliczna15:08
Kurs nr 7 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna15:23
Jelitkowo Kapliczna15:23
Tysiąclecia15:25
Piastowska15:27
Poznańska [GDA]15:28
Droszyńskiego15:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:32
Cystersów15:35
Cmentarz Oliwski15:37
Sarnia15:38
Bobrowa15:39
Sopot Kasztanowa15:41
Smolna15:42
Sopot Reja15:43
3 Maja [SOP]15:44
Sopot PKP - Marynarzy15:46
Sikorskiego [SOP]15:49
Uniwersytet Gdański [SOP]15:50
Okrężna15:51
23 Marca15:52
Przylesie15:53
Kurs nr 8 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie16:02
23 Marca16:03
Okrężna16:04
Uniwersytet Gdański [SOP]16:05
Sikorskiego [SOP]16:06
Sopot PKP - Niepodległości16:08
3 Maja [SOP]16:10
Sopot Reja16:11
Smolna16:12
Hospicjum16:13
Czyżewskiego16:14
Bobrowa16:15
Cmentarz Oliwski16:17
Archikatedra Oliwska16:18
Cystersów16:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:21
Droszyńskiego16:23
Poznańska [GDA]16:24
Piastowska16:26
Tysiąclecia16:27
Jelitkowo Kapliczna16:28
Kurs nr 9 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna16:43
Jelitkowo Kapliczna16:43
Tysiąclecia16:45
Piastowska16:47
Poznańska [GDA]16:48
Droszyńskiego16:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:52
Cystersów16:55
Cmentarz Oliwski16:57
Sarnia16:58
Bobrowa16:59
Sopot Kasztanowa17:01
Smolna17:02
Sopot Reja17:03
3 Maja [SOP]17:04
Sopot PKP - Marynarzy17:06
Sikorskiego [SOP]17:09
Uniwersytet Gdański [SOP]17:10
Okrężna17:11
23 Marca17:12
Przylesie17:13
Kurs nr 10 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie17:22
23 Marca17:23
Okrężna17:24
Uniwersytet Gdański [SOP]17:25
Sikorskiego [SOP]17:26
Sopot PKP - Niepodległości17:28
3 Maja [SOP]17:30
Sopot Reja17:31
Smolna17:32
Hospicjum17:33
Czyżewskiego17:34
Bobrowa17:35
Cmentarz Oliwski17:37
Archikatedra Oliwska17:38
Cystersów17:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:41
Droszyńskiego17:43
Poznańska [GDA]17:44
Piastowska17:46
Tysiąclecia17:47
Jelitkowo Kapliczna17:48
Kurs nr 11 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna18:03
Jelitkowo Kapliczna18:03
Tysiąclecia18:05
Piastowska18:07
Poznańska [GDA]18:08
Droszyńskiego18:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:12
Cystersów18:15
Cmentarz Oliwski18:17
Sarnia18:18
Bobrowa18:19
Sopot Kasztanowa18:21
Smolna18:22
Sopot Reja18:23
3 Maja [SOP]18:24
Sopot PKP - Marynarzy18:26
Sikorskiego [SOP]18:29
Uniwersytet Gdański [SOP]18:30
Okrężna18:31
23 Marca18:32
Przylesie18:33
Kurs nr 12 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie18:42
23 Marca18:43
Okrężna18:44
Uniwersytet Gdański [SOP]18:45
Sikorskiego [SOP]18:46
Sopot PKP - Niepodległości18:48
3 Maja [SOP]18:50
Sopot Reja18:51
Smolna18:52
Hospicjum18:53
Czyżewskiego18:54
Bobrowa18:55
Cmentarz Oliwski18:57
Archikatedra Oliwska18:58
Cystersów18:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:01
Droszyńskiego19:03
Poznańska [GDA]19:04
Piastowska19:06
Tysiąclecia19:07
Jelitkowo Kapliczna19:08