• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
11:07
Kurs nr 0 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna05:32
Jelitkowo Kapliczna05:32
Tysiąclecia05:33
Piastowska05:35
Poznańska [GDA]05:36
Droszyńskiego05:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:39
Cystersów05:42
Cmentarz Oliwski05:44
Sarnia05:45
Bobrowa05:46
Sopot Kasztanowa05:48
Smolna05:49
Sopot Reja05:50
3 Maja [SOP]05:51
Sopot PKP - Marynarzy05:53
Sikorskiego [SOP]05:56
Uniwersytet Gdański [SOP]05:57
Okrężna05:58
23 Marca05:59
Przylesie06:00
Kurs nr 1 do Hestii
Przylesie06:07
23 Marca06:08
Okrężna06:09
Uniwersytet Gdański [SOP]06:10
Sikorskiego [SOP]06:11
Sopot PKP - Niepodległości06:13
3 Maja [SOP]06:15
Sopot Reja06:16
Smolna06:17
Hospicjum06:18
Czyżewskiego06:19
Bobrowa06:20
Cmentarz Oliwski06:22
Archikatedra Oliwska06:23
Cystersów06:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:27
Droszyńskiego06:29
Poznańska [GDA]06:30
Piastowska06:32
Tysiąclecia06:33
Jelitkowo Kapliczna06:35
Jelitkowo06:36
Bursztynowa06:37
Hotel "Marina"06:38
Hestii06:40
Kurs nr 2 do Przylesie
Hestii06:48
Hestii06:49
Hotel "Marina"06:51
Bursztynowa06:52
Jelitkowo06:53
Jelitkowo Kapliczna06:54
Tysiąclecia06:56
Piastowska06:58
Poznańska [GDA]06:59
Droszyńskiego07:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:03
Cystersów07:06
Cmentarz Oliwski07:08
Sarnia07:09
Bobrowa07:11
Sopot Kasztanowa07:13
Smolna07:14
Sopot Reja07:16
3 Maja [SOP]07:17
Sopot PKP - Marynarzy07:19
Sikorskiego [SOP]07:22
Uniwersytet Gdański [SOP]07:24
Okrężna07:25
23 Marca07:26
Przylesie07:27
Kurs nr 3 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie07:37
23 Marca07:38
Okrężna07:39
Uniwersytet Gdański [SOP]07:40
Sikorskiego [SOP]07:41
Sopot PKP - Niepodległości07:43
3 Maja [SOP]07:46
Sopot Reja07:47
Smolna07:48
Hospicjum07:49
Czyżewskiego07:50
Bobrowa07:51
Cmentarz Oliwski07:53
Archikatedra Oliwska07:54
Cystersów07:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:58
Droszyńskiego08:00
Poznańska [GDA]08:01
Piastowska08:03
Tysiąclecia08:04
Jelitkowo Kapliczna08:05
Kurs nr 4 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna08:09
Jelitkowo Kapliczna08:09
Tysiąclecia08:11
Piastowska08:13
Poznańska [GDA]08:14
Droszyńskiego08:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:18
Cystersów08:21
Cmentarz Oliwski08:23
Sarnia08:24
Bobrowa08:26
Sopot Kasztanowa08:28
Smolna08:29
Sopot Reja08:31
3 Maja [SOP]08:32
Sopot PKP - Marynarzy08:34
Sikorskiego [SOP]08:37
Uniwersytet Gdański [SOP]08:39
Okrężna08:40
23 Marca08:41
Przylesie08:42
Kurs nr 5 do Hestii
Przylesie08:57
23 Marca08:58
Okrężna08:59
Uniwersytet Gdański [SOP]09:00
Sikorskiego [SOP]09:01
Sopot PKP - Niepodległości09:03
3 Maja [SOP]09:06
Sopot Reja09:07
Smolna09:08
Hospicjum09:09
Czyżewskiego09:10
Bobrowa09:11
Cmentarz Oliwski09:13
Archikatedra Oliwska09:14
Cystersów09:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:18
Droszyńskiego09:20
Poznańska [GDA]09:21
Piastowska09:23
Tysiąclecia09:24
Jelitkowo Kapliczna09:26
Jelitkowo09:27
Bursztynowa09:28
Hotel "Marina"09:29
Hestii09:31
Kurs nr 11 do Hestii
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:44
Hestii12:52
Kurs nr 12 do Przylesie
Hestii13:07
Hestii13:08
Hotel "Marina"13:10
Bursztynowa13:11
Jelitkowo13:12
Jelitkowo Kapliczna13:13
Tysiąclecia13:15
Piastowska13:17
Poznańska [GDA]13:18
Droszyńskiego13:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:22
Cystersów13:25
Cmentarz Oliwski13:27
Sarnia13:28
Bobrowa13:30
Sopot Kasztanowa13:32
Smolna13:33
Sopot Reja13:35
3 Maja [SOP]13:36
Sopot PKP - Marynarzy13:38
Sikorskiego [SOP]13:41
Uniwersytet Gdański [SOP]13:43
Okrężna13:44
23 Marca13:45
Przylesie13:46
Kurs nr 13 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie13:52
23 Marca13:53
Okrężna13:54
Uniwersytet Gdański [SOP]13:55
Sikorskiego [SOP]13:56
Sopot PKP - Niepodległości13:58
3 Maja [SOP]14:01
Sopot Reja14:02
Smolna14:03
Hospicjum14:04
Czyżewskiego14:05
Bobrowa14:06
Cmentarz Oliwski14:08
Archikatedra Oliwska14:09
Cystersów14:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:13
Droszyńskiego14:15
Poznańska [GDA]14:16
Piastowska14:18
Tysiąclecia14:19
Jelitkowo Kapliczna14:20
Kurs nr 14 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna14:36
Jelitkowo Kapliczna14:37
Jelitkowo14:38
Bursztynowa14:39
Hotel "Marina"14:40
Hestii14:42
Kurs nr 15 do Przylesie
Hestii14:44
Hestii14:45
Hotel "Marina"14:47
Bursztynowa14:48
Jelitkowo14:49
Jelitkowo Kapliczna14:50
Tysiąclecia14:52
Piastowska14:54
Poznańska [GDA]14:55
Droszyńskiego14:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:00
Cystersów15:04
Cmentarz Oliwski15:06
Sarnia15:07
Bobrowa15:09
Sopot Kasztanowa15:11
Smolna15:12
Sopot Reja15:14
3 Maja [SOP]15:15
Sopot PKP - Marynarzy15:17
Sikorskiego [SOP]15:20
Uniwersytet Gdański [SOP]15:22
Okrężna15:23
23 Marca15:24
Przylesie15:25
Kurs nr 16 do Hestii
Przylesie15:32
23 Marca15:33
Okrężna15:34
Uniwersytet Gdański [SOP]15:35
Sikorskiego [SOP]15:36
Sopot PKP - Niepodległości15:38
3 Maja [SOP]15:41
Sopot Reja15:42
Smolna15:43
Hospicjum15:44
Czyżewskiego15:45
Bobrowa15:46
Cmentarz Oliwski15:48
Archikatedra Oliwska15:49
Cystersów15:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:53
Droszyńskiego15:55
Poznańska [GDA]15:56
Piastowska15:58
Tysiąclecia15:59
Jelitkowo Kapliczna16:01
Jelitkowo16:02
Bursztynowa16:03
Hotel "Marina"16:04
Hestii16:06
Kurs nr 17 do Przylesie
Hestii16:11
Hestii16:12
Hotel "Marina"16:14
Bursztynowa16:15
Jelitkowo16:16
Jelitkowo Kapliczna16:17
Tysiąclecia16:19
Piastowska16:21
Poznańska [GDA]16:22
Droszyńskiego16:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:26
Cystersów16:30
Cmentarz Oliwski16:32
Sarnia16:33
Bobrowa16:35
Sopot Kasztanowa16:37
Smolna16:38
Sopot Reja16:40
3 Maja [SOP]16:42
Sopot PKP - Marynarzy16:45
Sikorskiego [SOP]16:48
Uniwersytet Gdański [SOP]16:50
Okrężna16:51
23 Marca16:52
Przylesie16:53
Kurs nr 18 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie17:02
23 Marca17:03
Okrężna17:04
Uniwersytet Gdański [SOP]17:05
Sikorskiego [SOP]17:06
Sopot PKP - Niepodległości17:08
3 Maja [SOP]17:10
Sopot Reja17:11
Smolna17:12
Hospicjum17:13
Czyżewskiego17:14
Bobrowa17:15
Cmentarz Oliwski17:17
Archikatedra Oliwska17:18
Cystersów17:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:22
Droszyńskiego17:24
Poznańska [GDA]17:25
Piastowska17:27
Tysiąclecia17:28
Jelitkowo Kapliczna17:29