• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
10:32
Kurs nr 0 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna05:04
Jelitkowo Kapliczna05:04
Tysiąclecia05:05
Piastowska05:06
Czerwony Dwór05:07
Bora-Komorowskiego05:08
Beniowskiego05:09
Oliwa PKP05:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:12
Cystersów05:15
Cmentarz Oliwski05:17
Sarnia05:18
Bobrowa05:19
Sopot Kasztanowa05:21
Smolna05:21
Sopot Reja05:22
3 Maja [SOP]05:23
Sopot PKP - Marynarzy05:25
Sikorskiego [SOP]05:28
Uniwersytet Gdański [SOP]05:29
Okrężna05:30
23 Marca05:31
Przylesie05:32
Kurs nr 1 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie05:40
23 Marca05:41
Okrężna05:42
Uniwersytet Gdański [SOP]05:43
Sikorskiego [SOP]05:44
Sopot PKP - Niepodległości05:46
3 Maja [SOP]05:48
Sopot Reja05:49
Smolna05:50
Hospicjum05:50
Czyżewskiego05:51
Bobrowa05:52
Cmentarz Oliwski05:54
Archikatedra Oliwska05:55
Cystersów05:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:58
Oliwa PKP06:01
Beniowskiego06:02
Bora-Komorowskiego06:04
Czerwony Dwór06:06
Piastowska06:07
Tysiąclecia06:08
Jelitkowo Kapliczna06:09
Kurs nr 2 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna06:23
Jelitkowo Kapliczna06:23
Tysiąclecia06:25
Piastowska06:26
Czerwony Dwór06:28
Bora-Komorowskiego06:29
Beniowskiego06:30
Oliwa PKP06:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:33
Cystersów06:36
Cmentarz Oliwski06:38
Sarnia06:39
Bobrowa06:41
Sopot Kasztanowa06:43
Smolna06:44
Sopot Reja06:46
3 Maja [SOP]06:47
Sopot PKP - Marynarzy06:49
Sikorskiego [SOP]06:52
Uniwersytet Gdański [SOP]06:54
Okrężna06:55
23 Marca06:56
Przylesie06:57
Kurs nr 3 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie07:02
23 Marca07:03
Okrężna07:04
Uniwersytet Gdański [SOP]07:05
Sikorskiego [SOP]07:06
Sopot PKP - Niepodległości07:08
3 Maja [SOP]07:11
Sopot Reja07:12
Smolna07:13
Hospicjum07:14
Czyżewskiego07:15
Bobrowa07:16
Cmentarz Oliwski07:18
Archikatedra Oliwska07:19
Cystersów07:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:23
Oliwa PKP07:26
Beniowskiego07:27
Bora-Komorowskiego07:29
Czerwony Dwór07:31
Piastowska07:32
Tysiąclecia07:33
Jelitkowo Kapliczna07:34
Kurs nr 4 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna07:43
Jelitkowo Kapliczna07:43
Tysiąclecia07:45
Piastowska07:46
Czerwony Dwór07:48
Bora-Komorowskiego07:49
Beniowskiego07:50
Oliwa PKP07:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:53
Cystersów07:56
Cmentarz Oliwski07:58
Sarnia07:59
Bobrowa08:01
Sopot Kasztanowa08:03
Smolna08:04
Sopot Reja08:06
3 Maja [SOP]08:07
Sopot PKP - Marynarzy08:09
Sikorskiego [SOP]08:12
Uniwersytet Gdański [SOP]08:14
Okrężna08:15
23 Marca08:16
Przylesie08:17
Kurs nr 5 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie08:22
23 Marca08:23
Okrężna08:24
Uniwersytet Gdański [SOP]08:25
Sikorskiego [SOP]08:26
Sopot PKP - Niepodległości08:28
3 Maja [SOP]08:31
Sopot Reja08:32
Smolna08:33
Hospicjum08:34
Czyżewskiego08:35
Bobrowa08:36
Cmentarz Oliwski08:38
Archikatedra Oliwska08:39
Cystersów08:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:43
Oliwa PKP08:46
Beniowskiego08:47
Bora-Komorowskiego08:49
Czerwony Dwór08:51
Piastowska08:52
Tysiąclecia08:53
Jelitkowo Kapliczna08:54
Kurs nr 6 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna09:24
Jelitkowo Kapliczna09:24
Tysiąclecia09:26
Piastowska09:27
Czerwony Dwór09:29
Bora-Komorowskiego09:30
Beniowskiego09:31
Oliwa PKP09:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:34
Cystersów09:37
Cmentarz Oliwski09:39
Sarnia09:40
Bobrowa09:42
Sopot Kasztanowa09:44
Smolna09:45
Sopot Reja09:47
3 Maja [SOP]09:48
Sopot PKP - Marynarzy09:50
Sikorskiego [SOP]09:53
Uniwersytet Gdański [SOP]09:55
Okrężna09:56
23 Marca09:57
Przylesie09:58
Kurs nr 7 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie10:02
23 Marca10:03
Okrężna10:04
Uniwersytet Gdański [SOP]10:05
Sikorskiego [SOP]10:06
Sopot PKP - Niepodległości10:08
3 Maja [SOP]10:11
Sopot Reja10:12
Smolna10:13
Hospicjum10:14
Czyżewskiego10:15
Bobrowa10:16
Cmentarz Oliwski10:18
Archikatedra Oliwska10:19
Cystersów10:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:23
Oliwa PKP10:26
Beniowskiego10:27
Bora-Komorowskiego10:29
Czerwony Dwór10:31
Piastowska10:32
Tysiąclecia10:33
Jelitkowo Kapliczna10:34
Kurs nr 8 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna11:24
Jelitkowo Kapliczna11:24
Tysiąclecia11:26
Piastowska11:27
Czerwony Dwór11:29
Bora-Komorowskiego11:30
Beniowskiego11:31
Oliwa PKP11:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:34
Cystersów11:37
Cmentarz Oliwski11:39
Sarnia11:40
Bobrowa11:42
Sopot Kasztanowa11:44
Smolna11:45
Sopot Reja11:47
3 Maja [SOP]11:48
Sopot PKP - Marynarzy11:50
Sikorskiego [SOP]11:53
Uniwersytet Gdański [SOP]11:55
Okrężna11:56
23 Marca11:57
Przylesie11:58
Kurs nr 9 do Hestii
Przylesie12:02
23 Marca12:03
Okrężna12:04
Uniwersytet Gdański [SOP]12:05
Sikorskiego [SOP]12:06
Sopot PKP - Niepodległości12:08
3 Maja [SOP]12:11
Sopot Reja12:12
Smolna12:13
Hospicjum12:14
Czyżewskiego12:15
Bobrowa12:16
Cmentarz Oliwski12:18
Archikatedra Oliwska12:19
Cystersów12:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:23
Oliwa PKP12:26
Beniowskiego12:27
Bora-Komorowskiego12:29
Czerwony Dwór12:31
Piastowska12:32
Tysiąclecia12:33
Jelitkowo Kapliczna12:35
Jelitkowo12:36
Bursztynowa12:37
Hotel "Marina"12:38
Hestii12:40
Kurs nr 10 do Przylesie
Hestii13:06
Hestii13:07
Hotel "Marina"13:09
Bursztynowa13:10
Jelitkowo13:11
Jelitkowo Kapliczna13:12
Tysiąclecia13:14
Piastowska13:15
Czerwony Dwór13:17
Bora-Komorowskiego13:18
Beniowskiego13:19
Oliwa PKP13:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:22
Cystersów13:25
Cmentarz Oliwski13:27
Sarnia13:28
Bobrowa13:30
Sopot Kasztanowa13:32
Smolna13:33
Sopot Reja13:35
3 Maja [SOP]13:36
Sopot PKP - Marynarzy13:38
Sikorskiego [SOP]13:41
Uniwersytet Gdański [SOP]13:43
Okrężna13:44
23 Marca13:45
Przylesie13:46
Kurs nr 11 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie13:52
23 Marca13:53
Okrężna13:54
Uniwersytet Gdański [SOP]13:55
Sikorskiego [SOP]13:56
Sopot PKP - Niepodległości13:58
3 Maja [SOP]14:01
Sopot Reja14:02
Smolna14:03
Hospicjum14:04
Czyżewskiego14:05
Bobrowa14:06
Cmentarz Oliwski14:08
Archikatedra Oliwska14:09
Cystersów14:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:13
Oliwa PKP14:16
Beniowskiego14:17
Bora-Komorowskiego14:19
Czerwony Dwór14:21
Piastowska14:22
Tysiąclecia14:23
Jelitkowo Kapliczna14:24
Kurs nr 12 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna14:36
Jelitkowo Kapliczna14:37
Jelitkowo14:38
Bursztynowa14:39
Hotel "Marina"14:40
Hestii14:42
Kurs nr 13 do Przylesie
Hestii14:44
Hestii14:45
Hotel "Marina"14:47
Bursztynowa14:48
Jelitkowo14:49
Jelitkowo Kapliczna14:50
Tysiąclecia14:52
Piastowska14:53
Czerwony Dwór14:55
Bora-Komorowskiego14:56
Beniowskiego14:57
Oliwa PKP14:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:00
Cystersów15:04
Cmentarz Oliwski15:06
Sarnia15:07
Bobrowa15:09
Sopot Kasztanowa15:11
Smolna15:12
Sopot Reja15:14
3 Maja [SOP]15:15
Sopot PKP - Marynarzy15:17
Sikorskiego [SOP]15:20
Uniwersytet Gdański [SOP]15:22
Okrężna15:23
23 Marca15:24
Przylesie15:25
Kurs nr 14 do Hestii
Przylesie15:32
23 Marca15:33
Okrężna15:34
Uniwersytet Gdański [SOP]15:35
Sikorskiego [SOP]15:36
Sopot PKP - Niepodległości15:38
3 Maja [SOP]15:41
Sopot Reja15:42
Smolna15:43
Hospicjum15:44
Czyżewskiego15:45
Bobrowa15:46
Cmentarz Oliwski15:48
Archikatedra Oliwska15:49
Cystersów15:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:53
Oliwa PKP15:56
Beniowskiego15:57
Bora-Komorowskiego15:59
Czerwony Dwór16:01
Piastowska16:02
Tysiąclecia16:03
Jelitkowo Kapliczna16:05
Jelitkowo16:06
Bursztynowa16:07
Hotel "Marina"16:08
Hestii16:10
Kurs nr 15 do Przylesie
Hestii16:10
Hestii16:11
Hotel "Marina"16:13
Bursztynowa16:14
Jelitkowo16:15
Jelitkowo Kapliczna16:16
Tysiąclecia16:18
Piastowska16:19
Czerwony Dwór16:21
Bora-Komorowskiego16:22
Beniowskiego16:23
Oliwa PKP16:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:26
Cystersów16:30
Cmentarz Oliwski16:32
Sarnia16:33
Bobrowa16:35
Sopot Kasztanowa16:37
Smolna16:38
Sopot Reja16:40
3 Maja [SOP]16:42
Sopot PKP - Marynarzy16:45
Sikorskiego [SOP]16:48
Uniwersytet Gdański [SOP]16:50
Okrężna16:51
23 Marca16:52
Przylesie16:53
Kurs nr 16 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie17:02
23 Marca17:03
Okrężna17:04
Uniwersytet Gdański [SOP]17:05
Sikorskiego [SOP]17:06
Sopot PKP - Niepodległości17:08
3 Maja [SOP]17:10
Sopot Reja17:11
Smolna17:12
Hospicjum17:13
Czyżewskiego17:14
Bobrowa17:15
Cmentarz Oliwski17:17
Archikatedra Oliwska17:18
Cystersów17:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:22
Oliwa PKP17:25
Beniowskiego17:26
Bora-Komorowskiego17:28
Czerwony Dwór17:30
Piastowska17:31
Tysiąclecia17:32
Jelitkowo Kapliczna17:33
Kurs nr 17 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna18:00
Jelitkowo Kapliczna18:00
Tysiąclecia18:02
Piastowska18:03
Czerwony Dwór18:05
Bora-Komorowskiego18:06
Beniowskiego18:07
Oliwa PKP18:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:10
Cystersów18:13
Cmentarz Oliwski18:15
Sarnia18:16
Bobrowa18:17
Sopot Kasztanowa18:19
Smolna18:20
Sopot Reja18:21
3 Maja [SOP]18:22
Sopot PKP - Marynarzy18:24
Sikorskiego [SOP]18:27
Uniwersytet Gdański [SOP]18:28
Okrężna18:29
23 Marca18:30
Przylesie18:31
Kurs nr 18 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie18:40
23 Marca18:41
Okrężna18:42
Uniwersytet Gdański [SOP]18:43
Sikorskiego [SOP]18:44
Sopot PKP - Niepodległości18:46
3 Maja [SOP]18:48
Sopot Reja18:49
Smolna18:50
Hospicjum18:51
Czyżewskiego18:52
Bobrowa18:53
Cmentarz Oliwski18:55
Archikatedra Oliwska18:56
Cystersów18:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:59
Oliwa PKP19:02
Beniowskiego19:03
Bora-Komorowskiego19:05
Czerwony Dwór19:07
Piastowska19:08
Tysiąclecia19:09
Jelitkowo Kapliczna19:10