• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:48
Kurs nr 0 do Jelitkowo Kapliczna
Baza Hallera04:54
Jelitkowo Kapliczna05:02
Kurs nr 1 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna05:04
Jelitkowo Kapliczna05:04
Tysiąclecia05:05
Piastowska05:07
Poznańska05:08
Oliwa PKP05:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:12
Cystersów05:15
Cmentarz Oliwski05:17
Sarnia05:18
Bobrowa05:19
Sopot Kasztanowa05:21
Smolna05:22
Sopot Reja05:23
3 Maja [SOP]05:24
Sopot PKP - Marynarzy05:26
Sikorskiego [SOP]05:29
Uniwersytet Gdański [SOP]05:30
Okrężna05:31
23 Marca05:32
Przylesie05:33
Kurs nr 2 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie05:40
23 Marca05:41
Okrężna05:42
Uniwersytet Gdański [SOP]05:43
Sikorskiego [SOP]05:44
Sopot PKP - Niepodległości05:46
3 Maja [SOP]05:48
Sopot Reja05:49
Smolna05:50
Hospicjum05:50
Czyżewskiego05:51
Bobrowa05:52
Cmentarz Oliwski05:54
Archikatedra Oliwska05:55
Cystersów05:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:58
Oliwa PKP06:01
Poznańska06:03
Piastowska06:04
Tysiąclecia06:05
Jelitkowo Kapliczna06:06
Kurs nr 3 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna06:22
Jelitkowo Kapliczna06:22
Tysiąclecia06:24
Piastowska06:26
Poznańska06:27
Oliwa PKP06:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:32
Cystersów06:35
Cmentarz Oliwski06:37
Sarnia06:38
Bobrowa06:40
Sopot Kasztanowa06:42
Smolna06:43
Sopot Reja06:45
3 Maja [SOP]06:46
Sopot PKP - Marynarzy06:48
Sikorskiego [SOP]06:51
Uniwersytet Gdański [SOP]06:53
Okrężna06:54
23 Marca06:55
Przylesie06:56
Kurs nr 4 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie07:02
23 Marca07:03
Okrężna07:04
Uniwersytet Gdański [SOP]07:05
Sikorskiego [SOP]07:06
Sopot PKP - Niepodległości07:08
3 Maja [SOP]07:11
Sopot Reja07:12
Smolna07:13
Hospicjum07:14
Czyżewskiego07:15
Bobrowa07:16
Cmentarz Oliwski07:18
Archikatedra Oliwska07:19
Cystersów07:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:23
Oliwa PKP07:26
Poznańska07:28
Piastowska07:30
Tysiąclecia07:31
Jelitkowo Kapliczna07:32
Kurs nr 5 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna07:42
Jelitkowo Kapliczna07:42
Tysiąclecia07:44
Piastowska07:46
Poznańska07:47
Oliwa PKP07:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:52
Cystersów07:55
Cmentarz Oliwski07:57
Sarnia07:58
Bobrowa08:00
Sopot Kasztanowa08:02
Smolna08:03
Sopot Reja08:05
3 Maja [SOP]08:06
Sopot PKP - Marynarzy08:08
Sikorskiego [SOP]08:11
Uniwersytet Gdański [SOP]08:13
Okrężna08:14
23 Marca08:15
Przylesie08:16
Kurs nr 6 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie08:22
23 Marca08:23
Okrężna08:24
Uniwersytet Gdański [SOP]08:25
Sikorskiego [SOP]08:26
Sopot PKP - Niepodległości08:28
3 Maja [SOP]08:31
Sopot Reja08:32
Smolna08:33
Hospicjum08:34
Czyżewskiego08:35
Bobrowa08:36
Cmentarz Oliwski08:38
Archikatedra Oliwska08:39
Cystersów08:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:43
Oliwa PKP08:46
Poznańska08:48
Piastowska08:50
Tysiąclecia08:51
Jelitkowo Kapliczna08:52
Kurs nr 7 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna09:22
Jelitkowo Kapliczna09:22
Tysiąclecia09:24
Piastowska09:26
Poznańska09:27
Oliwa PKP09:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:32
Cystersów09:35
Cmentarz Oliwski09:37
Sarnia09:38
Bobrowa09:40
Sopot Kasztanowa09:42
Smolna09:43
Sopot Reja09:45
3 Maja [SOP]09:46
Sopot PKP - Marynarzy09:48
Sikorskiego [SOP]09:51
Uniwersytet Gdański [SOP]09:53
Okrężna09:54
23 Marca09:55
Przylesie09:56
Kurs nr 8 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie10:22
23 Marca10:23
Okrężna10:24
Uniwersytet Gdański [SOP]10:25
Sikorskiego [SOP]10:26
Sopot PKP - Niepodległości10:28
3 Maja [SOP]10:31
Sopot Reja10:32
Smolna10:33
Hospicjum10:34
Czyżewskiego10:35
Bobrowa10:36
Cmentarz Oliwski10:38
Archikatedra Oliwska10:39
Cystersów10:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:43
Oliwa PKP10:46
Poznańska10:48
Piastowska10:50
Tysiąclecia10:51
Jelitkowo Kapliczna10:52
Kurs nr 9 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna11:22
Jelitkowo Kapliczna11:22
Tysiąclecia11:24
Piastowska11:26
Poznańska11:27
Oliwa PKP11:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:32
Cystersów11:35
Cmentarz Oliwski11:37
Sarnia11:38
Bobrowa11:40
Sopot Kasztanowa11:42
Smolna11:43
Sopot Reja11:45
3 Maja [SOP]11:46
Sopot PKP - Marynarzy11:48
Sikorskiego [SOP]11:51
Uniwersytet Gdański [SOP]11:53
Okrężna11:54
23 Marca11:55
Przylesie11:56
Kurs nr 10 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie12:22
23 Marca12:23
Okrężna12:24
Uniwersytet Gdański [SOP]12:25
Sikorskiego [SOP]12:26
Sopot PKP - Niepodległości12:28
3 Maja [SOP]12:31
Sopot Reja12:32
Smolna12:33
Hospicjum12:34
Czyżewskiego12:35
Bobrowa12:36
Cmentarz Oliwski12:38
Archikatedra Oliwska12:39
Cystersów12:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:43
Oliwa PKP12:46
Poznańska12:48
Piastowska12:50
Tysiąclecia12:51
Jelitkowo Kapliczna12:52
Kurs nr 11 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna12:59
Jelitkowo Kapliczna13:00
Jelitkowo13:01
Bursztynowa13:02
Hotel "Marina"13:03
Hestii13:05
Kurs nr 12 do Przylesie
Hestii13:06
Hestii13:07
Hotel "Marina"13:09
Bursztynowa13:10
Jelitkowo13:11
Jelitkowo Kapliczna13:12
Tysiąclecia13:14
Piastowska13:16
Poznańska13:17
Oliwa PKP13:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:22
Cystersów13:25
Cmentarz Oliwski13:27
Sarnia13:28
Bobrowa13:30
Sopot Kasztanowa13:32
Smolna13:33
Sopot Reja13:35
3 Maja [SOP]13:36
Sopot PKP - Marynarzy13:38
Sikorskiego [SOP]13:41
Uniwersytet Gdański [SOP]13:43
Okrężna13:44
23 Marca13:45
Przylesie13:46
Kurs nr 13 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie14:02
23 Marca14:03
Okrężna14:04
Uniwersytet Gdański [SOP]14:05
Sikorskiego [SOP]14:06
Sopot PKP - Niepodległości14:08
3 Maja [SOP]14:11
Sopot Reja14:12
Smolna14:13
Hospicjum14:14
Czyżewskiego14:15
Bobrowa14:16
Cmentarz Oliwski14:18
Archikatedra Oliwska14:19
Cystersów14:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:23
Oliwa PKP14:26
Poznańska14:28
Piastowska14:30
Tysiąclecia14:31
Jelitkowo Kapliczna14:32
Kurs nr 14 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna14:36
Jelitkowo Kapliczna14:37
Jelitkowo14:38
Bursztynowa14:39
Hotel "Marina"14:40
Hestii14:42
Kurs nr 15 do Przylesie
Hestii14:42
Hestii14:43
Hotel "Marina"14:45
Bursztynowa14:46
Jelitkowo14:47
Jelitkowo Kapliczna14:48
Tysiąclecia14:50
Piastowska14:52
Poznańska14:53
Oliwa PKP14:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:59
Cystersów15:03
Cmentarz Oliwski15:05
Sarnia15:06
Bobrowa15:08
Sopot Kasztanowa15:10
Smolna15:11
Sopot Reja15:13
3 Maja [SOP]15:14
Sopot PKP - Marynarzy15:16
Sikorskiego [SOP]15:19
Uniwersytet Gdański [SOP]15:21
Okrężna15:22
23 Marca15:23
Przylesie15:24
Kurs nr 16 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie15:42
23 Marca15:43
Okrężna15:44
Uniwersytet Gdański [SOP]15:45
Sikorskiego [SOP]15:46
Sopot PKP - Niepodległości15:48
3 Maja [SOP]15:51
Sopot Reja15:52
Smolna15:53
Hospicjum15:54
Czyżewskiego15:55
Bobrowa15:56
Cmentarz Oliwski15:58
Archikatedra Oliwska15:59
Cystersów16:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:03
Oliwa PKP16:06
Poznańska16:08
Piastowska16:10
Tysiąclecia16:11
Jelitkowo Kapliczna16:12
Kurs nr 17 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna16:16
Jelitkowo Kapliczna16:16
Tysiąclecia16:18
Piastowska16:20
Poznańska16:21
Oliwa PKP16:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:26
Cystersów16:30
Cmentarz Oliwski16:32
Sarnia16:33
Bobrowa16:35
Sopot Kasztanowa16:37
Smolna16:38
Sopot Reja16:40
3 Maja [SOP]16:42
Sopot PKP - Marynarzy16:45
Sikorskiego [SOP]16:48
Uniwersytet Gdański [SOP]16:50
Okrężna16:51
23 Marca16:52
Przylesie16:53
Kurs nr 18 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie17:02
23 Marca17:03
Okrężna17:04
Uniwersytet Gdański [SOP]17:05
Sikorskiego [SOP]17:06
Sopot PKP - Niepodległości17:08
3 Maja [SOP]17:10
Sopot Reja17:11
Smolna17:12
Hospicjum17:13
Czyżewskiego17:14
Bobrowa17:15
Cmentarz Oliwski17:17
Archikatedra Oliwska17:18
Cystersów17:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:22
Oliwa PKP17:25
Poznańska17:27
Piastowska17:29
Tysiąclecia17:30
Jelitkowo Kapliczna17:31
Kurs nr 19 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna17:57
Jelitkowo Kapliczna17:57
Tysiąclecia17:59
Piastowska18:01
Poznańska18:02
Oliwa PKP18:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:06
Cystersów18:09
Cmentarz Oliwski18:11
Sarnia18:12
Bobrowa18:13
Sopot Kasztanowa18:15
Smolna18:16
Sopot Reja18:17
3 Maja [SOP]18:18
Sopot PKP - Marynarzy18:20
Sikorskiego [SOP]18:23
Uniwersytet Gdański [SOP]18:24
Okrężna18:25
23 Marca18:26
Przylesie18:27
Kurs nr 20 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie19:02
23 Marca19:03
Okrężna19:04
Uniwersytet Gdański [SOP]19:05
Sikorskiego [SOP]19:06
Sopot PKP - Niepodległości19:08
3 Maja [SOP]19:10
Sopot Reja19:11
Smolna19:12
Hospicjum19:13
Czyżewskiego19:14
Bobrowa19:15
Cmentarz Oliwski19:17
Archikatedra Oliwska19:18
Cystersów19:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:21
Oliwa PKP19:24
Poznańska19:26
Piastowska19:28
Tysiąclecia19:29
Jelitkowo Kapliczna19:30
Kurs nr 21 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna19:57
Jelitkowo Kapliczna19:57
Tysiąclecia19:59
Piastowska20:01
Poznańska20:02
Oliwa PKP20:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:06
Cystersów20:09
Cmentarz Oliwski20:11
Sarnia20:12
Bobrowa20:13
Sopot Kasztanowa20:15
Smolna20:16
Sopot Reja20:17
3 Maja [SOP]20:18
Sopot PKP - Marynarzy20:20
Sikorskiego [SOP]20:23
Uniwersytet Gdański [SOP]20:24
Okrężna20:25
23 Marca20:26
Przylesie20:27
Kurs nr 22 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie20:33
23 Marca20:34
Okrężna20:35
Uniwersytet Gdański [SOP]20:36
Sikorskiego [SOP]20:37
Sopot PKP - Niepodległości20:39
3 Maja [SOP]20:41
Sopot Reja20:42
Smolna20:43
Hospicjum20:43
Czyżewskiego20:44
Bobrowa20:45
Cmentarz Oliwski20:47
Archikatedra Oliwska20:48
Cystersów20:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:51
Oliwa PKP20:54
Poznańska20:56
Piastowska20:57
Tysiąclecia20:58
Jelitkowo Kapliczna20:59
Kurs nr 23 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna21:36
Jelitkowo Kapliczna21:36
Tysiąclecia21:37
Piastowska21:39
Poznańska21:40
Oliwa PKP21:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:44
Cystersów21:47
Cmentarz Oliwski21:49
Sarnia21:50
Bobrowa21:51
Sopot Kasztanowa21:53
Smolna21:54
Sopot Reja21:55
3 Maja [SOP]21:56
Sopot PKP - Marynarzy21:58
Sikorskiego [SOP]22:01
Uniwersytet Gdański [SOP]22:02
Okrężna22:03
23 Marca22:04
Przylesie22:05
Kurs nr 24 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie22:33
23 Marca22:34
Okrężna22:35
Uniwersytet Gdański [SOP]22:36
Sikorskiego [SOP]22:37
Sopot PKP - Niepodległości22:39
3 Maja [SOP]22:41
Sopot Reja22:42
Smolna22:43
Hospicjum22:43
Czyżewskiego22:44
Bobrowa22:45
Cmentarz Oliwski22:47
Archikatedra Oliwska22:48
Cystersów22:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:51
Oliwa PKP22:59
Poznańska23:01
Piastowska23:02
Tysiąclecia23:03
Jelitkowo Kapliczna23:04
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Jelitkowo Kapliczna23:04
Baza Hallera23:12