11:04
Kurs nr 1 do Sanatorium "Leśnik"
Jelitkowo Kapliczna06:42
Jelitkowo Kapliczna06:42
Tysiąclecia06:44
Piastowska06:46
Poznańska06:47
Oliwa PKP06:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:52
Cystersów06:55
Cmentarz Oliwski06:57
Sarnia06:58
Bobrowa07:00
Sopot Kasztanowa07:02
Smolna07:03
Sopot Reja07:05
3 Maja [SOP]07:06
Sopot PKP - Marynarzy07:08
Sikorskiego [SOP]07:11
Uniwersytet Gdański [SOP]07:13
Okrężna07:14
23 Marca07:15
Przylesie07:16
Sanatorium "Leśnik"07:18
Kurs nr 2 do Jelitkowo Kapliczna
Sanatorium "Leśnik"07:20
Przylesie07:22
23 Marca07:23
Okrężna07:24
Uniwersytet Gdański [SOP]07:25
Sikorskiego [SOP]07:26
Sopot PKP - Niepodległości07:28
3 Maja [SOP]07:31
Sopot Reja07:32
Smolna07:33
Hospicjum07:34
Czyżewskiego07:35
Bobrowa07:36
Cmentarz Oliwski07:38
Archikatedra Oliwska07:39
Cystersów07:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:43
Oliwa PKP07:46
Poznańska07:48
Piastowska07:50
Tysiąclecia07:51
Jelitkowo Kapliczna07:52
Kurs nr 3 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna08:02
Jelitkowo Kapliczna08:02
Tysiąclecia08:04
Piastowska08:06
Poznańska08:07
Oliwa PKP08:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:12
Cystersów08:15
Cmentarz Oliwski08:17
Sarnia08:18
Bobrowa08:20
Sopot Kasztanowa08:22
Smolna08:23
Sopot Reja08:25
3 Maja [SOP]08:26
Sopot PKP - Marynarzy08:28
Sikorskiego [SOP]08:31
Uniwersytet Gdański [SOP]08:33
Okrężna08:34
23 Marca08:35
Przylesie08:36
Kurs nr 4 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie09:02
23 Marca09:03
Okrężna09:04
Uniwersytet Gdański [SOP]09:05
Sikorskiego [SOP]09:06
Sopot PKP - Niepodległości09:08
3 Maja [SOP]09:11
Sopot Reja09:12
Smolna09:13
Hospicjum09:14
Czyżewskiego09:15
Bobrowa09:16
Cmentarz Oliwski09:18
Archikatedra Oliwska09:19
Cystersów09:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:23
Oliwa PKP09:26
Poznańska09:28
Piastowska09:30
Tysiąclecia09:31
Jelitkowo Kapliczna09:32
Kurs nr 5 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna10:02
Jelitkowo Kapliczna10:02
Tysiąclecia10:04
Piastowska10:06
Poznańska10:07
Oliwa PKP10:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:12
Cystersów10:15
Cmentarz Oliwski10:17
Sarnia10:18
Bobrowa10:20
Sopot Kasztanowa10:22
Smolna10:23
Sopot Reja10:25
3 Maja [SOP]10:26
Sopot PKP - Marynarzy10:28
Sikorskiego [SOP]10:31
Uniwersytet Gdański [SOP]10:33
Okrężna10:34
23 Marca10:35
Przylesie10:36
Kurs nr 6 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie11:02
23 Marca11:03
Okrężna11:04
Uniwersytet Gdański [SOP]11:05
Sikorskiego [SOP]11:06
Sopot PKP - Niepodległości11:08
3 Maja [SOP]11:11
Sopot Reja11:12
Smolna11:13
Hospicjum11:14
Czyżewskiego11:15
Bobrowa11:16
Cmentarz Oliwski11:18
Archikatedra Oliwska11:19
Cystersów11:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:23
Oliwa PKP11:26
Poznańska11:28
Piastowska11:30
Tysiąclecia11:31
Jelitkowo Kapliczna11:32
Kurs nr 7 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna12:02
Jelitkowo Kapliczna12:02
Tysiąclecia12:04
Piastowska12:06
Poznańska12:07
Oliwa PKP12:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:12
Cystersów12:15
Cmentarz Oliwski12:17
Sarnia12:18
Bobrowa12:20
Sopot Kasztanowa12:22
Smolna12:23
Sopot Reja12:25
3 Maja [SOP]12:26
Sopot PKP - Marynarzy12:28
Sikorskiego [SOP]12:31
Uniwersytet Gdański [SOP]12:33
Okrężna12:34
23 Marca12:35
Przylesie12:36
Kurs nr 8 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie12:52
23 Marca12:53
Okrężna12:54
Uniwersytet Gdański [SOP]12:55
Sikorskiego [SOP]12:56
Sopot PKP - Niepodległości12:58
3 Maja [SOP]13:01
Sopot Reja13:02
Smolna13:03
Hospicjum13:04
Czyżewskiego13:05
Bobrowa13:06
Cmentarz Oliwski13:08
Archikatedra Oliwska13:09
Cystersów13:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:13
Oliwa PKP13:16
Poznańska13:18
Piastowska13:20
Tysiąclecia13:21
Jelitkowo Kapliczna13:22
Kurs nr 9 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna13:29
Jelitkowo Kapliczna13:30
Jelitkowo13:31
Bursztynowa13:32
Hotel "Marina"13:33
Hestii13:35
Kurs nr 10 do Przylesie
Hestii13:36
Hestii13:37
Hotel "Marina"13:39
Bursztynowa13:40
Jelitkowo13:41
Jelitkowo Kapliczna13:42
Tysiąclecia13:44
Piastowska13:46
Poznańska13:47
Oliwa PKP13:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:52
Cystersów13:55
Cmentarz Oliwski13:57
Sarnia13:58
Bobrowa14:00
Sopot Kasztanowa14:02
Smolna14:03
Sopot Reja14:05
3 Maja [SOP]14:06
Sopot PKP - Marynarzy14:08
Sikorskiego [SOP]14:11
Uniwersytet Gdański [SOP]14:13
Okrężna14:14
23 Marca14:15
Przylesie14:16
Kurs nr 11 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie14:32
23 Marca14:33
Okrężna14:34
Uniwersytet Gdański [SOP]14:35
Sikorskiego [SOP]14:36
Sopot PKP - Niepodległości14:38
3 Maja [SOP]14:41
Sopot Reja14:42
Smolna14:43
Hospicjum14:44
Czyżewskiego14:45
Bobrowa14:46
Cmentarz Oliwski14:48
Archikatedra Oliwska14:49
Cystersów14:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:53
Oliwa PKP14:56
Poznańska14:58
Piastowska15:00
Tysiąclecia15:01
Jelitkowo Kapliczna15:02
Kurs nr 12 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna15:07
Jelitkowo Kapliczna15:07
Tysiąclecia15:09
Piastowska15:11
Poznańska15:12
Oliwa PKP15:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:18
Cystersów15:22
Cmentarz Oliwski15:24
Sarnia15:25
Bobrowa15:27
Sopot Kasztanowa15:29
Smolna15:30
Sopot Reja15:32
3 Maja [SOP]15:34
Sopot PKP - Marynarzy15:37
Sikorskiego [SOP]15:40
Uniwersytet Gdański [SOP]15:42
Okrężna15:43
23 Marca15:44
Przylesie15:45
Kurs nr 13 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie15:57
23 Marca15:58
Okrężna15:59
Uniwersytet Gdański [SOP]16:00
Sikorskiego [SOP]16:01
Sopot PKP - Niepodległości16:03
3 Maja [SOP]16:06
Sopot Reja16:07
Smolna16:08
Hospicjum16:09
Czyżewskiego16:10
Bobrowa16:11
Cmentarz Oliwski16:13
Archikatedra Oliwska16:14
Cystersów16:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:18
Oliwa PKP16:21
Poznańska16:23
Piastowska16:25
Tysiąclecia16:26
Jelitkowo Kapliczna16:27
Kurs nr 14 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna16:43
Jelitkowo Kapliczna16:43
Tysiąclecia16:45
Piastowska16:47
Poznańska16:48
Oliwa PKP16:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:53
Cystersów16:57
Cmentarz Oliwski16:59
Sarnia17:00
Bobrowa17:02
Sopot Kasztanowa17:04
Smolna17:05
Sopot Reja17:07
3 Maja [SOP]17:09
Sopot PKP - Marynarzy17:12
Sikorskiego [SOP]17:15
Uniwersytet Gdański [SOP]17:16
Okrężna17:17
23 Marca17:18
Przylesie17:19
Kurs nr 15 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie17:42
23 Marca17:43
Okrężna17:44
Uniwersytet Gdański [SOP]17:45
Sikorskiego [SOP]17:46
Sopot PKP - Niepodległości17:48
3 Maja [SOP]17:50
Sopot Reja17:51
Smolna17:52
Hospicjum17:53
Czyżewskiego17:54
Bobrowa17:55
Cmentarz Oliwski17:57
Archikatedra Oliwska17:58
Cystersów17:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:02
Oliwa PKP18:05
Poznańska18:07
Piastowska18:09
Tysiąclecia18:10
Jelitkowo Kapliczna18:11
Kurs nr 16 do Sanatorium "Leśnik"
Jelitkowo Kapliczna18:37
Jelitkowo Kapliczna18:37
Tysiąclecia18:39
Piastowska18:41
Poznańska18:42
Oliwa PKP18:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:46
Cystersów18:49
Cmentarz Oliwski18:51
Sarnia18:52
Bobrowa18:53
Sopot Kasztanowa18:55
Smolna18:56
Sopot Reja18:57
3 Maja [SOP]18:58
Sopot PKP - Marynarzy19:00
Sikorskiego [SOP]19:03
Uniwersytet Gdański [SOP]19:04
Okrężna19:05
23 Marca19:06
Przylesie19:07
Sanatorium "Leśnik"19:09
Kurs nr 17 do Jelitkowo Kapliczna
Sanatorium "Leśnik"19:40
Przylesie19:42
23 Marca19:43
Okrężna19:44
Uniwersytet Gdański [SOP]19:45
Sikorskiego [SOP]19:46
Sopot PKP - Niepodległości19:48
3 Maja [SOP]19:50
Sopot Reja19:51
Smolna19:52
Hospicjum19:53
Czyżewskiego19:54
Bobrowa19:55
Cmentarz Oliwski19:57
Archikatedra Oliwska19:58
Cystersów19:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:01
Oliwa PKP20:04
Poznańska20:06
Piastowska20:08
Tysiąclecia20:09
Jelitkowo Kapliczna20:10
Kurs nr 18 do Sanatorium "Leśnik"
Jelitkowo Kapliczna20:36
Jelitkowo Kapliczna20:36
Tysiąclecia20:37
Piastowska20:39
Poznańska20:40
Oliwa PKP20:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:44
Cystersów20:47
Cmentarz Oliwski20:49
Sarnia20:50
Bobrowa20:51
Sopot Kasztanowa20:53
Smolna20:54
Sopot Reja20:55
3 Maja [SOP]20:56
Sopot PKP - Marynarzy20:58
Sikorskiego [SOP]21:01
Uniwersytet Gdański [SOP]21:02
Okrężna21:03
23 Marca21:04
Przylesie21:05
Sanatorium "Leśnik"21:07
Kurs nr 19 do Jelitkowo Kapliczna
Sanatorium "Leśnik"21:31
Przylesie21:33
23 Marca21:34
Okrężna21:35
Uniwersytet Gdański [SOP]21:36
Sikorskiego [SOP]21:37
Sopot PKP - Niepodległości21:39
3 Maja [SOP]21:41
Sopot Reja21:42
Smolna21:43
Hospicjum21:43
Czyżewskiego21:44
Bobrowa21:45
Cmentarz Oliwski21:47
Archikatedra Oliwska21:48
Cystersów21:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:51
Oliwa PKP21:54
Poznańska21:56
Piastowska21:57
Tysiąclecia21:58
Jelitkowo Kapliczna21:59
Kurs nr 20 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna22:42
Jelitkowo Kapliczna22:42
Tysiąclecia22:43
Piastowska22:45
Poznańska22:46
Oliwa PKP22:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:50
Cystersów22:53
Cmentarz Oliwski22:55
Sarnia22:56
Bobrowa22:57
Sopot Kasztanowa22:59
Smolna23:00
Sopot Reja23:01
3 Maja [SOP]23:02
Sopot PKP - Marynarzy23:04
Sikorskiego [SOP]23:07
Uniwersytet Gdański [SOP]23:08
Okrężna23:09
23 Marca23:10
Przylesie23:11
Kurs nr 21 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie23:13
23 Marca23:14
Okrężna23:15
Uniwersytet Gdański [SOP]23:16
Sikorskiego [SOP]23:17
Sopot PKP - Niepodległości23:19
3 Maja [SOP]23:21
Sopot Reja23:22
Smolna23:23
Hospicjum23:23
Czyżewskiego23:24
Bobrowa23:25
Cmentarz Oliwski23:27
Archikatedra Oliwska23:28
Cystersów23:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:31
Oliwa PKP23:34
Poznańska23:36
Piastowska23:37
Tysiąclecia23:38
Jelitkowo Kapliczna23:39