• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
23:04
Kurs nr 2 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie12:32
23 Marca12:33
Okrężna12:34
Uniwersytet Gdański [SOP]12:35
Sikorskiego [SOP]12:36
Sopot PKP - Niepodległości12:38
3 Maja [SOP]12:40
Sopot Reja12:41
Smolna12:42
Hospicjum12:43
Czyżewskiego12:44
Bobrowa12:45
Cmentarz Oliwski12:47
Archikatedra Oliwska12:48
Cystersów12:49
Park Oliwski12:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:51
Oliwa PKP12:54
Poznańska12:56
Piastowska12:58
Tysiąclecia12:59
Jelitkowo Kapliczna13:00
Kurs nr 3 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna13:19
Jelitkowo Kapliczna13:20
Tysiąclecia13:22
Piastowska13:24
Poznańska13:25
Oliwa PKP13:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:30
Cystersów13:34
Cmentarz Oliwski13:36
Sarnia13:37
Bobrowa13:38
Sopot Kasztanowa13:40
Smolna13:41
Sopot Reja13:42
3 Maja [SOP]13:43
Sopot PKP - Marynarzy13:45
Sikorskiego [SOP]13:48
Uniwersytet Gdański [SOP]13:49
Okrężna13:50
23 Marca13:51
Przylesie13:52
Kurs nr 6 do Jelitkowo Kapliczna
Sanatorium "Leśnik"15:45
Przylesie15:47
23 Marca15:48
Okrężna15:49
Uniwersytet Gdański [SOP]15:50
Sikorskiego [SOP]15:51
Sopot PKP - Niepodległości15:53
3 Maja [SOP]15:55
Sopot Reja15:56
Smolna15:57
Hospicjum15:58
Czyżewskiego15:59
Bobrowa16:00
Cmentarz Oliwski16:02
Archikatedra Oliwska16:03
Cystersów16:04
Park Oliwski16:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:06
Oliwa PKP16:09
Poznańska16:11
Piastowska16:13
Tysiąclecia16:14
Jelitkowo Kapliczna16:15
Kurs nr 7 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna16:34
Jelitkowo Kapliczna16:35
Tysiąclecia16:37
Piastowska16:39
Poznańska16:40
Oliwa PKP16:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:45
Cystersów16:49
Cmentarz Oliwski16:51
Sarnia16:52
Bobrowa16:53
Sopot Kasztanowa16:55
Smolna16:56
Sopot Reja16:57
3 Maja [SOP]16:58
Sopot PKP - Marynarzy17:00
Sikorskiego [SOP]17:03
Uniwersytet Gdański [SOP]17:04
Okrężna17:05
23 Marca17:06
Przylesie17:07
Kurs nr 15 do Jelitkowo Kapliczna
Oliwa PKP22:34
Oliwa PKP22:35
Poznańska22:37
Piastowska22:38
Tysiąclecia22:39
Jelitkowo Kapliczna22:40
Kurs nr 16 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna22:41
Jelitkowo Kapliczna22:42
Tysiąclecia22:43
Piastowska22:45
Poznańska22:46
Oliwa PKP22:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:50
Cystersów22:53
Cmentarz Oliwski22:55
Sarnia22:56
Bobrowa22:57
Sopot Kasztanowa22:59
Smolna23:00
Sopot Reja23:01
3 Maja [SOP]23:02
Sopot PKP - Marynarzy23:04
Sikorskiego [SOP]23:07
Uniwersytet Gdański [SOP]23:08
Okrężna23:09
23 Marca23:10
Przylesie23:11
Kurs nr 17 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie23:13
23 Marca23:14
Okrężna23:15
Uniwersytet Gdański [SOP]23:16
Sikorskiego [SOP]23:17
Sopot PKP - Niepodległości23:19
3 Maja [SOP]23:21
Sopot Reja23:22
Smolna23:23
Hospicjum23:23
Czyżewskiego23:24
Bobrowa23:25
Cmentarz Oliwski23:27
Archikatedra Oliwska23:28
Cystersów23:29
Park Oliwski23:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:31
Oliwa PKP23:34
Poznańska23:36
Piastowska23:37
Tysiąclecia23:38
Jelitkowo Kapliczna23:39