• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:37
Kurs nr 1 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna05:31
Jelitkowo Kapliczna05:31
Tysiąclecia05:32
Piastowska05:34
Poznańska05:35
Oliwa PKP05:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:39
Cystersów05:42
Cmentarz Oliwski05:44
Sarnia05:45
Bobrowa05:46
Sopot Kasztanowa05:48
Smolna05:49
Sopot Reja05:50
3 Maja [SOP]05:51
Sopot PKP - Marynarzy05:53
Sikorskiego [SOP]05:56
Uniwersytet Gdański [SOP]05:57
Okrężna05:58
23 Marca05:59
Przylesie06:00
Kurs nr 2 do Hestii
Przylesie06:11
23 Marca06:12
Okrężna06:13
Uniwersytet Gdański [SOP]06:14
Sikorskiego [SOP]06:15
Sopot PKP - Niepodległości06:17
3 Maja [SOP]06:20
Sopot Reja06:21
Smolna06:22
Hospicjum06:23
Czyżewskiego06:24
Bobrowa06:25
Cmentarz Oliwski06:27
Archikatedra Oliwska06:28
Cystersów06:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:32
Oliwa PKP06:35
Poznańska06:37
Piastowska06:39
Tysiąclecia06:40
Jelitkowo Kapliczna06:42
Jelitkowo06:43
Bursztynowa06:44
Hotel "Marina"06:45
Hestii06:47
Kurs nr 3 do Sanatorium "Leśnik"
Hestii06:52
Hestii06:53
Hotel "Marina"06:55
Bursztynowa06:56
Jelitkowo06:57
Jelitkowo Kapliczna06:58
Tysiąclecia07:00
Piastowska07:02
Poznańska07:03
Oliwa PKP07:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:08
Cystersów07:11
Cmentarz Oliwski07:13
Sarnia07:14
Bobrowa07:16
Sopot Kasztanowa07:18
Smolna07:19
Sopot Reja07:21
3 Maja [SOP]07:22
Sopot PKP - Marynarzy07:24
Sikorskiego [SOP]07:27
Uniwersytet Gdański [SOP]07:29
Okrężna07:30
23 Marca07:31
Przylesie07:32
Sanatorium "Leśnik"07:34
Kurs nr 4 do Jelitkowo Kapliczna
Sanatorium "Leśnik"07:40
Przylesie07:42
23 Marca07:43
Okrężna07:44
Uniwersytet Gdański [SOP]07:45
Sikorskiego [SOP]07:46
Sopot PKP - Niepodległości07:48
3 Maja [SOP]07:51
Sopot Reja07:52
Smolna07:53
Hospicjum07:54
Czyżewskiego07:55
Bobrowa07:56
Cmentarz Oliwski07:58
Archikatedra Oliwska07:59
Cystersów08:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:03
Oliwa PKP08:06
Poznańska08:08
Piastowska08:10
Tysiąclecia08:11
Jelitkowo Kapliczna08:12
Kurs nr 5 do Sanatorium "Leśnik"
Jelitkowo Kapliczna08:42
Jelitkowo Kapliczna08:42
Tysiąclecia08:44
Piastowska08:46
Poznańska08:47
Oliwa PKP08:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:52
Cystersów08:55
Cmentarz Oliwski08:57
Sarnia08:58
Bobrowa09:00
Sopot Kasztanowa09:02
Smolna09:03
Sopot Reja09:05
3 Maja [SOP]09:06
Sopot PKP - Marynarzy09:08
Sikorskiego [SOP]09:11
Uniwersytet Gdański [SOP]09:13
Okrężna09:14
23 Marca09:15
Przylesie09:16
Sanatorium "Leśnik"09:18
Kurs nr 6 do Jelitkowo Kapliczna
Sanatorium "Leśnik"09:40
Przylesie09:42
23 Marca09:43
Okrężna09:44
Uniwersytet Gdański [SOP]09:45
Sikorskiego [SOP]09:46
Sopot PKP - Niepodległości09:48
3 Maja [SOP]09:51
Sopot Reja09:52
Smolna09:53
Hospicjum09:54
Czyżewskiego09:55
Bobrowa09:56
Cmentarz Oliwski09:58
Archikatedra Oliwska09:59
Cystersów10:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:03
Oliwa PKP10:06
Poznańska10:08
Piastowska10:10
Tysiąclecia10:11
Jelitkowo Kapliczna10:12
Kurs nr 7 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna10:42
Jelitkowo Kapliczna10:42
Tysiąclecia10:44
Piastowska10:46
Poznańska10:47
Oliwa PKP10:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:52
Cystersów10:55
Cmentarz Oliwski10:57
Sarnia10:58
Bobrowa11:00
Sopot Kasztanowa11:02
Smolna11:03
Sopot Reja11:05
3 Maja [SOP]11:06
Sopot PKP - Marynarzy11:08
Sikorskiego [SOP]11:11
Uniwersytet Gdański [SOP]11:13
Okrężna11:14
23 Marca11:15
Przylesie11:16
Kurs nr 8 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie11:42
23 Marca11:43
Okrężna11:44
Uniwersytet Gdański [SOP]11:45
Sikorskiego [SOP]11:46
Sopot PKP - Niepodległości11:48
3 Maja [SOP]11:51
Sopot Reja11:52
Smolna11:53
Hospicjum11:54
Czyżewskiego11:55
Bobrowa11:56
Cmentarz Oliwski11:58
Archikatedra Oliwska11:59
Cystersów12:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:03
Oliwa PKP12:06
Poznańska12:08
Piastowska12:10
Tysiąclecia12:11
Jelitkowo Kapliczna12:12
Kurs nr 9 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna12:42
Jelitkowo Kapliczna12:42
Tysiąclecia12:44
Piastowska12:46
Poznańska12:47
Oliwa PKP12:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:52
Cystersów12:55
Cmentarz Oliwski12:57
Sarnia12:58
Bobrowa13:00
Sopot Kasztanowa13:02
Smolna13:03
Sopot Reja13:05
3 Maja [SOP]13:06
Sopot PKP - Marynarzy13:08
Sikorskiego [SOP]13:11
Uniwersytet Gdański [SOP]13:13
Okrężna13:14
23 Marca13:15
Przylesie13:16
Kurs nr 10 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie13:32
23 Marca13:33
Okrężna13:34
Uniwersytet Gdański [SOP]13:35
Sikorskiego [SOP]13:36
Sopot PKP - Niepodległości13:38
3 Maja [SOP]13:41
Sopot Reja13:42
Smolna13:43
Hospicjum13:44
Czyżewskiego13:45
Bobrowa13:46
Cmentarz Oliwski13:48
Archikatedra Oliwska13:49
Cystersów13:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:53
Oliwa PKP13:56
Poznańska13:58
Piastowska14:00
Tysiąclecia14:01
Jelitkowo Kapliczna14:02
Kurs nr 11 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna14:06
Jelitkowo Kapliczna14:07
Jelitkowo14:08
Bursztynowa14:09
Hotel "Marina"14:10
Hestii14:12
Kurs nr 12 do Przylesie
Hestii14:13
Hestii14:14
Hotel "Marina"14:16
Bursztynowa14:17
Jelitkowo14:18
Jelitkowo Kapliczna14:19
Tysiąclecia14:21
Piastowska14:23
Poznańska14:24
Oliwa PKP14:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:29
Cystersów14:32
Cmentarz Oliwski14:34
Sarnia14:35
Bobrowa14:37
Sopot Kasztanowa14:39
Smolna14:40
Sopot Reja14:42
3 Maja [SOP]14:43
Sopot PKP - Marynarzy14:45
Sikorskiego [SOP]14:48
Uniwersytet Gdański [SOP]14:50
Okrężna14:51
23 Marca14:52
Przylesie14:53
Kurs nr 13 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie15:12
23 Marca15:13
Okrężna15:14
Uniwersytet Gdański [SOP]15:15
Sikorskiego [SOP]15:16
Sopot PKP - Niepodległości15:18
3 Maja [SOP]15:21
Sopot Reja15:22
Smolna15:23
Hospicjum15:24
Czyżewskiego15:25
Bobrowa15:26
Cmentarz Oliwski15:28
Archikatedra Oliwska15:29
Cystersów15:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:33
Oliwa PKP15:36
Poznańska15:38
Piastowska15:40
Tysiąclecia15:41
Jelitkowo Kapliczna15:42
Kurs nr 14 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna15:56
Jelitkowo Kapliczna15:56
Tysiąclecia15:58
Piastowska16:00
Poznańska16:01
Oliwa PKP16:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:06
Cystersów16:10
Cmentarz Oliwski16:12
Sarnia16:13
Bobrowa16:15
Sopot Kasztanowa16:17
Smolna16:18
Sopot Reja16:20
3 Maja [SOP]16:22
Sopot PKP - Marynarzy16:25
Sikorskiego [SOP]16:28
Uniwersytet Gdański [SOP]16:30
Okrężna16:31
23 Marca16:32
Przylesie16:33
Kurs nr 15 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie16:42
23 Marca16:43
Okrężna16:44
Uniwersytet Gdański [SOP]16:45
Sikorskiego [SOP]16:46
Sopot PKP - Niepodległości16:48
3 Maja [SOP]16:51
Sopot Reja16:52
Smolna16:53
Hospicjum16:54
Czyżewskiego16:55
Bobrowa16:56
Cmentarz Oliwski16:58
Archikatedra Oliwska16:59
Cystersów17:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:03
Oliwa PKP17:06
Poznańska17:08
Piastowska17:10
Tysiąclecia17:11
Jelitkowo Kapliczna17:12