• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
01:15
Kurs nr 6 do Jelitkowo Kapliczna
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:44
Jelitkowo Kapliczna13:49
Kurs nr 7 do Sopot Przylesie
Jelitkowo Kapliczna13:52
Jelitkowo Kapliczna13:52
Tysiąclecia13:54
Piastowska13:56
Poznańska [GDA]13:57
Droszyńskiego13:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:02
Cystersów14:05
Cmentarz Oliwski14:08
Sarnia14:09
Bobrowa (N/Ż)14:10
Sopot Kasztanowa14:12
Sopot Smolna (N/Ż)14:13
Sopot Reja14:15
Sopot 3 Maja14:16
Sopot PKP Marynarzy14:18
Sikorskiego [SOP]14:21
Uniwersytet Gdański [SOP]14:22
Sopot Okrężna (N/Ż)14:24
Sopot 23 Marca14:25
Sopot Przylesie14:26
Kurs nr 8 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie14:32
Sopot 23 Marca14:33
Sopot Okrężna (N/Ż)14:34
Uniwersytet Gdański [SOP]14:36
Sikorskiego [SOP]14:37
Sopot PKP - Niepodległości14:40
Sopot 3 Maja14:42
Sopot Reja14:43
Sopot Smolna (N/Ż)14:44
Sopot Hospicjum (N/Ż)14:44
Czyżewskiego (N/Ż)14:46
Bobrowa (N/Ż)14:47
Cmentarz Oliwski14:49
Archikatedra Oliwska (N/Ż)14:50
Cystersów14:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:55
Droszyńskiego14:57
Poznańska [GDA]14:58
Piastowska15:00
Tysiąclecia15:01
Jelitkowo Kapliczna15:02
Kurs nr 9 do Sopot Hestii
Jelitkowo Kapliczna15:19
Jelitkowo Kapliczna15:20
Jelitkowo15:21
Bursztynowa (N/Ż)15:22
Sopot Hotel "Marina"15:23
Sopot Hestii15:25
Kurs nr 10 do Sopot Przylesie
Sopot Hestii15:27
Sopot Hestii15:28
Sopot Hotel "Marina"15:29
Bursztynowa (N/Ż)15:30
Jelitkowo15:31
Jelitkowo Kapliczna15:32
Tysiąclecia15:34
Piastowska15:36
Poznańska [GDA]15:37
Droszyńskiego15:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:42
Cystersów15:45
Cmentarz Oliwski15:48
Sarnia15:49
Bobrowa (N/Ż)15:50
Sopot Kasztanowa15:52
Sopot Smolna (N/Ż)15:53
Sopot Reja15:55
Sopot 3 Maja15:56
Sopot PKP Marynarzy15:58
Sikorskiego [SOP]16:01
Uniwersytet Gdański [SOP]16:02
Sopot Okrężna (N/Ż)16:04
Sopot 23 Marca16:05
Sopot Przylesie16:06
Kurs nr 11 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie16:12
Sopot 23 Marca16:13
Sopot Okrężna (N/Ż)16:14
Uniwersytet Gdański [SOP]16:16
Sikorskiego [SOP]16:17
Sopot PKP - Niepodległości16:20
Sopot 3 Maja16:22
Sopot Reja16:23
Sopot Smolna (N/Ż)16:24
Sopot Hospicjum (N/Ż)16:24
Czyżewskiego (N/Ż)16:26
Bobrowa (N/Ż)16:27
Cmentarz Oliwski16:29
Archikatedra Oliwska (N/Ż)16:30
Cystersów16:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:35
Droszyńskiego16:37
Poznańska [GDA]16:38
Piastowska16:40
Tysiąclecia16:41
Jelitkowo Kapliczna16:42