• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
05:38
Kurs nr 0 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna13:58
Jelitkowo Kapliczna13:58
Tysiąclecia14:00
Piastowska14:02
Poznańska14:03
Oliwa PKP14:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:08
Cystersów14:11
Cmentarz Oliwski14:13
Sarnia14:14
Bobrowa14:16
Sopot Kasztanowa14:18
Smolna14:19
Sopot Reja14:21
3 Maja [SOP]14:22
Sopot PKP - Marynarzy14:24
Sikorskiego [SOP]14:27
Uniwersytet Gdański [SOP]14:29
Okrężna14:30
23 Marca14:31
Przylesie14:32
Kurs nr 1 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie14:37
23 Marca14:38
Okrężna14:39
Uniwersytet Gdański [SOP]14:40
Sikorskiego [SOP]14:41
Sopot PKP - Niepodległości14:43
3 Maja [SOP]14:46
Sopot Reja14:47
Smolna14:48
Hospicjum14:49
Czyżewskiego14:50
Bobrowa14:51
Cmentarz Oliwski14:53
Archikatedra Oliwska14:54
Cystersów14:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:58
Oliwa PKP15:01
Poznańska [GDA]15:03
Piastowska15:05
Tysiąclecia15:06
Jelitkowo Kapliczna15:07
Kurs nr 2 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna15:16
Jelitkowo Kapliczna15:17
Jelitkowo15:18
Bursztynowa15:19
Hotel "Marina"15:20
Hestii15:22
Kurs nr 3 do Przylesie
Hestii15:23
Hestii15:24
Hotel "Marina"15:26
Bursztynowa15:27
Jelitkowo15:28
Jelitkowo Kapliczna15:29
Tysiąclecia15:31
Piastowska15:33
Poznańska15:34
Oliwa PKP15:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:39
Cystersów15:43
Cmentarz Oliwski15:45
Sarnia15:46
Bobrowa15:48
Sopot Kasztanowa15:50
Smolna15:51
Sopot Reja15:53
3 Maja [SOP]15:55
Sopot PKP - Marynarzy15:58
Sikorskiego [SOP]16:01
Uniwersytet Gdański [SOP]16:03
Okrężna16:04
23 Marca16:05
Przylesie16:06
Kurs nr 4 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie16:12
23 Marca16:13
Okrężna16:14
Uniwersytet Gdański [SOP]16:15
Sikorskiego [SOP]16:16
Sopot PKP - Niepodległości16:18
3 Maja [SOP]16:21
Sopot Reja16:22
Smolna16:23
Hospicjum16:24
Czyżewskiego16:25
Bobrowa16:26
Cmentarz Oliwski16:28
Archikatedra Oliwska16:29
Cystersów16:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:33
Oliwa PKP16:36
Poznańska [GDA]16:38
Piastowska16:40
Tysiąclecia16:41
Jelitkowo Kapliczna16:42