• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:04
Kurs nr 2 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Plac Kaszubski06:42
Portowa06:43
Chrzanowskiego - Przychodnia06:45
Chrzanowskiego06:46
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji06:47
Kurs nr 3 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji06:51
Chrzanowskiego - Przychodnia06:53
Urząd Morski06:54
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:00
Starowiejska [GDY]07:01
Armii Krajowej07:03
Kilińskiego [GDY]07:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:06
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:07
Harcerska07:08
Centrum Nauki Experyment07:10
Hallera07:12
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli07:13
Dom Marynarza07:16
Piłsudskiego07:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:20
Kilińskiego [GDY]07:22
Armii Krajowej07:24
Plac Kaszubski07:26
Portowa07:27
Chrzanowskiego - Przychodnia07:29
Chrzanowskiego07:30
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:31
Kurs nr 4 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:48
Chrzanowskiego - Przychodnia07:50
Urząd Morski07:51
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:57
Starowiejska [GDY]07:58
Armii Krajowej08:00
Kilińskiego [GDY]08:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:03
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:04
Harcerska08:05
Centrum Nauki Experyment08:07
Hallera08:09
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli08:12
Dom Marynarza08:15
Piłsudskiego08:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:18
Kilińskiego [GDY]08:20
Armii Krajowej08:22
Plac Kaszubski08:24
Portowa08:25
Chrzanowskiego - Przychodnia08:27
Chrzanowskiego08:28
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji08:29
Kurs nr 5 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji08:48
Chrzanowskiego - Przychodnia08:50
Urząd Morski08:51
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:57
Starowiejska [GDY]08:58
Armii Krajowej09:00
Kilińskiego [GDY]09:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:03
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:04
Harcerska09:05
Centrum Nauki Experyment09:07
Hallera09:09
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli09:12
Dom Marynarza09:15
Piłsudskiego09:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:18
Kilińskiego [GDY]09:20
Armii Krajowej09:22
Plac Kaszubski09:24
Portowa09:25
Chrzanowskiego - Przychodnia09:27
Chrzanowskiego09:28
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji09:29
Kurs nr 6 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji09:48
Chrzanowskiego - Przychodnia09:50
Urząd Morski09:51
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:57
Starowiejska [GDY]09:58
Armii Krajowej10:00
Kilińskiego [GDY]10:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:03
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:04
Harcerska10:05
Centrum Nauki Experyment10:07
Hallera10:09
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli10:12
Dom Marynarza10:15
Piłsudskiego10:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:18
Kilińskiego [GDY]10:20
Armii Krajowej10:22
Plac Kaszubski10:24
Portowa10:25
Chrzanowskiego - Przychodnia10:27
Chrzanowskiego10:28
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji10:29
Kurs nr 7 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji10:46
Chrzanowskiego - Przychodnia10:48
Urząd Morski10:49
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:55
Starowiejska [GDY]10:56
Armii Krajowej10:58
Kilińskiego [GDY]10:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:01
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:02
Harcerska11:03
Centrum Nauki Experyment11:06
Hallera11:08
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli11:12
Dom Marynarza11:15
Piłsudskiego11:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:18
Kilińskiego [GDY]11:20
Armii Krajowej11:22
Plac Kaszubski11:24
Portowa11:25
Chrzanowskiego - Przychodnia11:27
Chrzanowskiego11:28
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji11:29
Kurs nr 8 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji11:46
Chrzanowskiego - Przychodnia11:48
Urząd Morski11:49
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:55
Starowiejska [GDY]11:56
Armii Krajowej11:58
Kilińskiego [GDY]11:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:01
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:02
Harcerska12:03
Centrum Nauki Experyment12:06
Hallera12:08
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli12:12
Dom Marynarza12:15
Piłsudskiego12:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:18
Kilińskiego [GDY]12:20
Armii Krajowej12:22
Plac Kaszubski12:24
Portowa12:25
Chrzanowskiego - Przychodnia12:27
Chrzanowskiego12:28
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji12:29
Kurs nr 9 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji12:46
Chrzanowskiego - Przychodnia12:48
Urząd Morski12:49
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:55
Starowiejska [GDY]12:56
Armii Krajowej12:58
Kilińskiego [GDY]12:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:01
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:02
Harcerska13:03
Centrum Nauki Experyment13:06
Hallera13:08
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli13:12
Dom Marynarza13:15
Piłsudskiego13:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:18
Kilińskiego [GDY]13:20
Armii Krajowej13:22
Plac Kaszubski13:24
Portowa13:25
Chrzanowskiego - Przychodnia13:27
Chrzanowskiego13:28
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji13:29
Kurs nr 10 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji14:03
Chrzanowskiego - Przychodnia14:05
Urząd Morski14:06
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:12
Starowiejska [GDY]14:13
Armii Krajowej14:15
Kilińskiego [GDY]14:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:19
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:20
Harcerska14:21
Centrum Nauki Experyment14:24
Hallera14:26
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli14:29
Dom Marynarza14:32
Piłsudskiego14:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:36
Kilińskiego [GDY]14:38
Armii Krajowej14:40
Plac Kaszubski14:42
Portowa14:43
Chrzanowskiego - Przychodnia14:45
Chrzanowskiego14:46
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji14:47
Kurs nr 11 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji14:48
Chrzanowskiego - Przychodnia14:50
Urząd Morski14:51
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:57
Starowiejska [GDY]14:58
Armii Krajowej15:00
Kilińskiego [GDY]15:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:05
Harcerska15:06
Centrum Nauki Experyment15:09
Hallera15:11
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli15:14
Dom Marynarza15:17
Piłsudskiego15:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:21
Kilińskiego [GDY]15:23
Armii Krajowej15:25
Plac Kaszubski15:27
Portowa15:28
Chrzanowskiego - Przychodnia15:30
Chrzanowskiego15:31
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji15:32
Kurs nr 12 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji15:48
Chrzanowskiego - Przychodnia15:50
Urząd Morski15:51
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:57
Starowiejska [GDY]15:58
Armii Krajowej16:00
Kilińskiego [GDY]16:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:05
Harcerska16:06
Centrum Nauki Experyment16:10
Hallera16:12
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli16:14
Dom Marynarza16:17
Piłsudskiego16:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:21
Kilińskiego [GDY]16:23
Armii Krajowej16:25
Plac Kaszubski16:27
Portowa16:28
Chrzanowskiego - Przychodnia16:30
Chrzanowskiego16:31
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji16:32
Kurs nr 13 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji16:33
Chrzanowskiego - Przychodnia16:35
Urząd Morski16:36
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:41