• Nocny Bieg Świętojański. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w dniu 21 czerwca oraz w nocy 21/22 czerwca. Więcej: www.zkmgdynia.pl, 695-174-194.  • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl   • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl
21:57
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ04:51
Strzyża PKM04:52
Uniwersytet Gdański [GDA]04:54
Bażyńskiego [GDA]04:55
Tetmajera04:56
Derdowskiego04:57
Obrońców Westerplatte04:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:01
Opacka05:03
Subisława05:05
Pomorska - Osiedle05:06
Pomorska [GDA]05:08
Piastowska05:09
Czerwony Dwór05:11
Bora-Komorowskiego05:12
Kołobrzeska05:14
Zaspa05:15
Kurs nr 1 do Ujeścisko
Zaspa05:21
Zaspa05:22
Kołobrzeska05:23
Bora-Komorowskiego05:25
Czerwony Dwór05:27
Piastowska05:28
Pomorska [GDA]05:30
Gospody05:31
Pomorska - Osiedle05:32
Subisława05:34
Opacka05:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:38
Obrońców Westerplatte05:40
Derdowskiego05:41
Tetmajera05:42
Bażyńskiego [GDA]05:43
Uniwersytet Gdański [GDA]05:44
Strzyża PKM05:46
Zajezdnia05:48
Zamenhofa [GDA]05:49
Wojska Polskiego05:51
Galeria Bałtycka05:53
Klonowa [GDA]05:54
Jaśkowa Dolina05:56
Miszewskiego05:58
Politechnika05:59
Opera Bałtycka06:01
Traugutta [GDA]06:02
Uniwersytet Medyczny06:03
Chodowieckiego06:04
Brama Oliwska06:05
Dworzec Główny06:07
Hucisko06:10
Powstańców Warszawskich06:13
Paska06:15
Ciasna06:16
Zakopiańska06:17
Skrajna06:18
Siedlce06:20
Piekarnicza06:23
Belgradzka06:24
Warneńska06:26
Budapesztańska06:28
Migowo06:29
Królewskie Wzgórze06:30
Łabędzia06:31
Stolema06:32
Zabornia06:33
Ujeścisko06:36
Ujeścisko06:37
Kurs nr 2 do Zaspa
Ujeścisko07:00
Ujeścisko07:01
Zabornia07:03
Stolema07:04
Łabędzia07:05
Królewskie Wzgórze07:06
Migowo07:07
Budapesztańska07:09
Warneńska07:11
Belgradzka07:12
Piekarnicza07:14
Siedlce07:17
Skrajna07:18
Zakopiańska07:19
Ciasna07:20
Paska07:21
Powstańców Warszawskich07:23
Hucisko07:26
Dworzec Główny07:28
Brama Oliwska07:31
Chodowieckiego07:32
Uniwersytet Medyczny07:33
Traugutta [GDA]07:35
Opera Bałtycka07:37
Politechnika07:38
Miszewskiego07:40
Jaśkowa Dolina07:42
Klonowa [GDA]07:43
Galeria Bałtycka07:45
Wojska Polskiego07:47
Zamenhofa [GDA]07:48
Zajezdnia07:49
Strzyża PKM07:50
Uniwersytet Gdański [GDA]07:52
Bażyńskiego [GDA]07:53
Tetmajera07:54
Derdowskiego07:55
Obrońców Westerplatte07:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:59
Opacka08:01
Subisława08:03
Pomorska - Osiedle08:04
Pomorska [GDA]08:06
Piastowska08:07
Czerwony Dwór08:09
Bora-Komorowskiego08:10
Kołobrzeska08:12
Zaspa08:13
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Zaspa08:25
Zaspa08:26
Kołobrzeska08:27
Bora-Komorowskiego08:29
Czerwony Dwór08:31
Piastowska08:32
Pomorska [GDA]08:34
Gospody08:35
Pomorska - Osiedle08:36
Subisława08:38
Opacka08:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:42
Obrońców Westerplatte08:44
Derdowskiego08:45
Tetmajera08:46
Bażyńskiego [GDA]08:47
Uniwersytet Gdański [GDA]08:48
Strzyża PKM08:50
Zajezdnia08:52
Zamenhofa [GDA]08:53
Wojska Polskiego08:55
Galeria Bałtycka08:57
Klonowa [GDA]08:58
Jaśkowa Dolina09:00
Miszewskiego09:02
Politechnika09:03
Opera Bałtycka09:05
Traugutta [GDA]09:06
Uniwersytet Medyczny09:07
Chodowieckiego09:08
Brama Oliwska09:09
Dworzec Główny09:11
Hucisko09:14
Powstańców Warszawskich09:17
Paska09:19
Ciasna09:20
Zakopiańska09:21
Skrajna09:22
Siedlce09:24
Piekarnicza09:27
Belgradzka09:28
Warneńska09:30
Budapesztańska09:32
Migowo09:33
Królewskie Wzgórze09:34
Łabędzia09:35
Stolema09:36
Zabornia09:37
Ujeścisko09:40
Ujeścisko09:41
Kurs nr 4 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko09:56
Ujeścisko09:57
Zabornia09:59
Stolema10:00
Łabędzia10:01
Królewskie Wzgórze10:02
Migowo10:03
Budapesztańska10:05
Warneńska10:07
Belgradzka10:08
Piekarnicza10:10
Siedlce10:13
Skrajna10:14
Zakopiańska10:15
Ciasna10:16
Paska10:17
Powstańców Warszawskich10:19
Hucisko10:22
Dworzec Główny10:24
Brama Oliwska10:27
Chodowieckiego10:28
Uniwersytet Medyczny10:29
Traugutta [GDA]10:31
Opera Bałtycka10:33
Politechnika10:34
Miszewskiego10:36
Jaśkowa Dolina10:38
Klonowa [GDA]10:39
Galeria Bałtycka10:41
Wojska Polskiego10:43
Zamenhofa [GDA]10:44
Zajezdnia10:45
Strzyża PKM10:46
Zajezdnia WRZESZCZ10:48
Kurs nr 5 do Ujeścisko
Zajezdnia WRZESZCZ11:01
Zajezdnia11:02
Zamenhofa [GDA]11:03
Wojska Polskiego11:05
Galeria Bałtycka11:07
Klonowa [GDA]11:08
Jaśkowa Dolina11:10
Miszewskiego11:12
Politechnika11:13
Opera Bałtycka11:15
Traugutta [GDA]11:16
Uniwersytet Medyczny11:17
Chodowieckiego11:18
Brama Oliwska11:19
Dworzec Główny11:21
Hucisko11:24
Powstańców Warszawskich11:27
Paska11:29
Ciasna11:30
Zakopiańska11:31
Skrajna11:32
Siedlce11:34
Piekarnicza11:37
Belgradzka11:38
Warneńska11:40
Budapesztańska11:42
Migowo11:43
Królewskie Wzgórze11:44
Łabędzia11:45
Stolema11:46
Zabornia11:47
Ujeścisko11:50
Ujeścisko11:51
Kurs nr 6 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko11:56
Ujeścisko11:57
Zabornia11:59
Stolema12:00
Łabędzia12:01
Królewskie Wzgórze12:02
Migowo12:03
Budapesztańska12:05
Warneńska12:07
Belgradzka12:08
Piekarnicza12:10
Siedlce12:13
Skrajna12:14
Zakopiańska12:15
Ciasna12:16
Paska12:17
Powstańców Warszawskich12:19
Hucisko12:22
Dworzec Główny12:24
Brama Oliwska12:27
Chodowieckiego12:28
Uniwersytet Medyczny12:29
Traugutta [GDA]12:31
Opera Bałtycka12:33
Politechnika12:34
Miszewskiego12:36
Jaśkowa Dolina12:38
Klonowa [GDA]12:39
Galeria Bałtycka12:41
Wojska Polskiego12:43
Zamenhofa [GDA]12:44
Zajezdnia12:45
Strzyża PKM12:46
Zajezdnia WRZESZCZ12:48
Kurs nr 7 do Ujeścisko
Zajezdnia WRZESZCZ13:01
Zajezdnia13:02
Zamenhofa [GDA]13:03
Wojska Polskiego13:05
Galeria Bałtycka13:07
Klonowa [GDA]13:08
Jaśkowa Dolina13:10
Miszewskiego13:12
Politechnika13:13
Opera Bałtycka13:15
Traugutta [GDA]13:16
Uniwersytet Medyczny13:17
Chodowieckiego13:18
Brama Oliwska13:19
Dworzec Główny13:21
Hucisko13:24
Powstańców Warszawskich13:27
Paska13:29
Ciasna13:30
Zakopiańska13:31
Skrajna13:32
Siedlce13:34
Piekarnicza13:37
Belgradzka13:38
Warneńska13:40
Budapesztańska13:42
Migowo13:43
Królewskie Wzgórze13:44
Łabędzia13:45
Stolema13:46
Zabornia13:47
Ujeścisko13:50
Ujeścisko13:51
Kurs nr 8 do Zaspa
Ujeścisko14:00
Ujeścisko14:01
Zabornia14:03
Stolema14:04
Łabędzia14:05
Królewskie Wzgórze14:06
Migowo14:07
Budapesztańska14:09
Warneńska14:11
Belgradzka14:12
Piekarnicza14:14
Siedlce14:17
Skrajna14:18
Zakopiańska14:19
Ciasna14:20
Paska14:21
Powstańców Warszawskich14:23
Hucisko14:26
Dworzec Główny14:28
Brama Oliwska14:31
Chodowieckiego14:32
Uniwersytet Medyczny14:33
Traugutta [GDA]14:35
Opera Bałtycka14:37
Politechnika14:38
Miszewskiego14:40
Jaśkowa Dolina14:42
Klonowa [GDA]14:43
Galeria Bałtycka14:45
Wojska Polskiego14:47
Zamenhofa [GDA]14:48
Zajezdnia14:49
Strzyża PKM14:50
Uniwersytet Gdański [GDA]14:52
Bażyńskiego [GDA]14:53
Tetmajera14:54
Derdowskiego14:55
Obrońców Westerplatte14:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:59
Opacka15:01
Subisława15:03
Pomorska - Osiedle15:04
Pomorska [GDA]15:06
Piastowska15:07
Czerwony Dwór15:09
Bora-Komorowskiego15:10
Kołobrzeska15:12
Zaspa15:13
Kurs nr 9 do Ujeścisko
Zaspa15:21
Zaspa15:22
Kołobrzeska15:23
Bora-Komorowskiego15:25
Czerwony Dwór15:27
Piastowska15:28
Pomorska [GDA]15:30
Gospody15:31
Pomorska - Osiedle15:32
Subisława15:34
Opacka15:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:38
Obrońców Westerplatte15:40
Derdowskiego15:41
Tetmajera15:42
Bażyńskiego [GDA]15:43
Uniwersytet Gdański [GDA]15:44
Strzyża PKM15:46
Zajezdnia15:48
Zamenhofa [GDA]15:49
Wojska Polskiego15:51
Galeria Bałtycka15:53
Klonowa [GDA]15:54
Jaśkowa Dolina15:56
Miszewskiego15:58
Politechnika15:59
Opera Bałtycka16:01
Traugutta [GDA]16:02
Uniwersytet Medyczny16:03
Chodowieckiego16:04
Brama Oliwska16:05
Dworzec Główny16:07
Hucisko16:10
Powstańców Warszawskich16:13
Paska16:15
Ciasna16:16
Zakopiańska16:17
Skrajna16:18
Siedlce16:20
Piekarnicza16:23
Belgradzka16:24
Warneńska16:26
Budapesztańska16:28
Migowo16:29
Królewskie Wzgórze16:30
Łabędzia16:31
Stolema16:32
Zabornia16:33
Ujeścisko16:36
Ujeścisko16:37
Kurs nr 10 do Zaspa
Ujeścisko17:00
Ujeścisko17:01
Zabornia17:03
Stolema17:04
Łabędzia17:05
Królewskie Wzgórze17:06
Migowo17:07
Budapesztańska17:09
Warneńska17:11
Belgradzka17:12
Piekarnicza17:14
Siedlce17:17
Skrajna17:18
Zakopiańska17:19
Ciasna17:20
Paska17:21
Powstańców Warszawskich17:23
Hucisko17:26
Dworzec Główny17:28
Brama Oliwska17:31
Chodowieckiego17:32
Uniwersytet Medyczny17:33
Traugutta [GDA]17:35
Opera Bałtycka17:37
Politechnika17:38
Miszewskiego17:40
Jaśkowa Dolina17:42
Klonowa [GDA]17:43
Galeria Bałtycka17:45
Wojska Polskiego17:47
Zamenhofa [GDA]17:48
Zajezdnia17:49
Strzyża PKM17:50
Uniwersytet Gdański [GDA]17:52
Bażyńskiego [GDA]17:53
Tetmajera17:54
Derdowskiego17:55
Obrońców Westerplatte17:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:59
Opacka18:01
Subisława18:03
Pomorska - Osiedle18:04
Pomorska [GDA]18:06
Piastowska18:07
Czerwony Dwór18:09
Bora-Komorowskiego18:10
Kołobrzeska18:12
Zaspa18:13
Kurs nr 11 do Ujeścisko
Zaspa18:45
Zaspa18:46
Kołobrzeska18:47
Bora-Komorowskiego18:49
Czerwony Dwór18:51
Piastowska18:52
Pomorska [GDA]18:54
Gospody18:55
Pomorska - Osiedle18:56
Subisława18:58
Opacka19:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:02
Obrońców Westerplatte19:04
Derdowskiego19:05
Tetmajera19:06
Bażyńskiego [GDA]19:07
Uniwersytet Gdański [GDA]19:08
Strzyża PKM19:10
Zajezdnia19:12
Zamenhofa [GDA]19:13
Wojska Polskiego19:15
Galeria Bałtycka19:17
Klonowa [GDA]19:18
Jaśkowa Dolina19:20
Miszewskiego19:22
Politechnika19:23
Opera Bałtycka19:25
Traugutta [GDA]19:26
Uniwersytet Medyczny19:27
Chodowieckiego19:28
Brama Oliwska19:29
Dworzec Główny19:31
Hucisko19:34
Powstańców Warszawskich19:37
Paska19:39
Ciasna19:40
Zakopiańska19:41
Skrajna19:42
Siedlce19:44
Piekarnicza19:47
Belgradzka19:48
Warneńska19:50
Budapesztańska19:52
Migowo19:53
Królewskie Wzgórze19:54
Łabędzia19:55
Stolema19:56
Zabornia19:57
Ujeścisko20:00
Ujeścisko20:01
Kurs nr 12 do Zaspa
Ujeścisko20:22
Ujeścisko20:23
Zabornia20:25
Stolema20:26
Łabędzia20:27
Królewskie Wzgórze20:28
Migowo20:29
Budapesztańska20:31
Warneńska20:33
Belgradzka20:34
Piekarnicza20:36
Siedlce20:39
Skrajna20:40
Zakopiańska20:41
Ciasna20:42
Paska20:43
Powstańców Warszawskich20:45
Hucisko20:48
Dworzec Główny20:50
Brama Oliwska20:53
Chodowieckiego20:54
Uniwersytet Medyczny20:55
Traugutta [GDA]20:57
Opera Bałtycka20:59
Politechnika21:00
Miszewskiego21:02
Jaśkowa Dolina21:04
Klonowa [GDA]21:05
Galeria Bałtycka21:07
Wojska Polskiego21:09
Zamenhofa [GDA]21:10
Zajezdnia21:11
Strzyża PKM21:12
Uniwersytet Gdański [GDA]21:14
Bażyńskiego [GDA]21:15
Tetmajera21:16
Derdowskiego21:17
Obrońców Westerplatte21:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:21
Opacka21:23
Subisława21:25
Pomorska - Osiedle21:26
Pomorska [GDA]21:28
Piastowska21:29
Czerwony Dwór21:31
Bora-Komorowskiego21:32
Kołobrzeska21:34
Zaspa21:35
Kurs nr 13 do Ujeścisko
Zaspa21:49
Zaspa21:50
Kołobrzeska21:51
Bora-Komorowskiego21:53
Czerwony Dwór21:55
Piastowska21:56
Pomorska [GDA]21:58
Gospody21:59
Pomorska - Osiedle22:00
Subisława22:02
Opacka22:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:06
Obrońców Westerplatte22:08
Derdowskiego22:09
Tetmajera22:10
Bażyńskiego [GDA]22:11
Uniwersytet Gdański [GDA]22:12
Strzyża PKM22:14
Zajezdnia22:16
Zamenhofa [GDA]22:17
Wojska Polskiego22:19
Galeria Bałtycka22:21
Klonowa [GDA]22:22
Jaśkowa Dolina22:24
Miszewskiego22:26
Politechnika22:27
Opera Bałtycka22:29
Traugutta [GDA]22:30
Uniwersytet Medyczny22:31
Chodowieckiego22:32
Brama Oliwska22:33
Dworzec Główny22:35
Hucisko22:38
Powstańców Warszawskich22:41
Paska22:42
Ciasna22:43
Zakopiańska22:44
Skrajna22:45
Siedlce22:47
Piekarnicza22:50
Belgradzka22:51
Warneńska22:53
Budapesztańska22:55
Migowo22:56
Królewskie Wzgórze22:57
Łabędzia22:58
Stolema22:59
Zabornia23:00
Ujeścisko23:03
Ujeścisko23:04
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko23:11
Ujeścisko23:12
Zabornia23:14
Stolema23:15
Łabędzia23:16
Królewskie Wzgórze23:17
Migowo23:18
Budapesztańska23:19
Warneńska23:21
Belgradzka23:22
Piekarnicza23:24
Siedlce23:27
Skrajna23:28
Zakopiańska23:29
Ciasna23:30
Paska23:31
Powstańców Warszawskich23:33
Hucisko23:36
Dworzec Główny23:38
Brama Oliwska23:41
Chodowieckiego23:42
Uniwersytet Medyczny23:43
Traugutta [GDA]23:44
Opera Bałtycka23:46
Politechnika23:47
Miszewskiego23:49
Jaśkowa Dolina23:51
Klonowa [GDA]23:52
Galeria Bałtycka23:54
Wojska Polskiego23:56
Zamenhofa [GDA]23:57
Zajezdnia23:58
Strzyża PKM23:59
Zajezdnia WRZESZCZ00:01