• Limit osób w pojeździe: 75% miejsc stojących i siedzących. Wolnych musi pozostać przynajmniej 25% miejsc siedzących. Zasłaniaj usta i nos!
22:49
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ05:33
Strzyża PKM05:35
Zajezdnia05:36
Zamenhofa [GDA]05:37
Wojska Polskiego05:39
Galeria Bałtycka05:41
Klonowa [GDA]05:43
Jaśkowa Dolina05:44
Miszewskiego05:46
Politechnika05:47
Opera Bałtycka05:49
Traugutta [GDA]05:50
Uniwersytet Medyczny05:51
Chodowieckiego05:52
Brama Oliwska05:53
Dworzec Główny05:55
Hucisko05:58
Powstańców Warszawskich06:01
Paska06:03
Ciasna06:04
Zakopiańska06:05
Skrajna06:06
Siedlce06:08
Piekarnicza06:12
Belgradzka06:14
Warneńska06:16
Budapesztańska06:18
Migowo06:19
Królewskie Wzgórze06:21
Łabędzia06:22
Stolema06:23
Zabornia06:24
Ujeścisko06:27
Lawendowe Wzgórze06:30
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze06:50
Ujeścisko06:53
Zabornia06:56
Stolema06:57
Łabędzia06:58
Królewskie Wzgórze06:59
Migowo07:01
Budapesztańska07:03
Warneńska07:05
Belgradzka07:06
Piekarnicza07:08
Siedlce07:12
Skrajna07:13
Zakopiańska07:14
Ciasna07:15
Paska07:16
Powstańców Warszawskich07:18
Hucisko07:21
Dworzec Główny07:23
Brama Oliwska07:26
Chodowieckiego07:27
Uniwersytet Medyczny07:28
Traugutta [GDA]07:30
Opera Bałtycka07:32
Politechnika07:33
Miszewskiego07:35
Jaśkowa Dolina07:37
Klonowa [GDA]07:38
Galeria Bałtycka07:40
Wojska Polskiego07:42
Zamenhofa [GDA]07:43
Zajezdnia07:44
Strzyża PKM07:45
Uniwersytet Gdański [GDA]07:47
Bażyńskiego [GDA]07:48
Tetmajera07:49
Derdowskiego07:50
Obrońców Westerplatte07:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:53
Kurs nr 2 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:59
Obrońców Westerplatte08:01
Derdowskiego08:02
Tetmajera08:03
Bażyńskiego [GDA]08:04
Uniwersytet Gdański [GDA]08:05
Strzyża PKM08:07
Zajezdnia08:09
Zamenhofa [GDA]08:10
Wojska Polskiego08:12
Galeria Bałtycka08:14
Klonowa [GDA]08:16
Jaśkowa Dolina08:17
Miszewskiego08:19
Politechnika08:20
Opera Bałtycka08:22
Traugutta [GDA]08:23
Uniwersytet Medyczny08:24
Chodowieckiego08:25
Brama Oliwska08:26
Dworzec Główny08:28
Hucisko08:31
Powstańców Warszawskich08:34
Paska08:36
Ciasna08:37
Zakopiańska08:38
Skrajna08:39
Siedlce08:41
Piekarnicza08:45
Belgradzka08:47
Warneńska08:49
Budapesztańska08:51
Migowo08:52
Królewskie Wzgórze08:54
Łabędzia08:55
Stolema08:56
Zabornia08:57
Ujeścisko09:00
Lawendowe Wzgórze09:03
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze09:27
Ujeścisko09:30
Zabornia09:33
Stolema09:34
Łabędzia09:35
Królewskie Wzgórze09:36
Migowo09:38
Budapesztańska09:40
Warneńska09:42
Belgradzka09:43
Piekarnicza09:45
Siedlce09:49
Skrajna09:50
Zakopiańska09:51
Ciasna09:52
Paska09:53
Powstańców Warszawskich09:55
Hucisko09:58
Dworzec Główny10:00
Brama Oliwska10:03
Chodowieckiego10:04
Uniwersytet Medyczny10:05
Traugutta [GDA]10:07
Opera Bałtycka10:09
Politechnika10:10
Miszewskiego10:12
Jaśkowa Dolina10:14
Klonowa [GDA]10:15
Galeria Bałtycka10:17
Wojska Polskiego10:19
Zamenhofa [GDA]10:20
Zajezdnia10:21
Strzyża PKM10:22
Uniwersytet Gdański [GDA]10:24
Bażyńskiego [GDA]10:25
Tetmajera10:26
Derdowskiego10:27
Obrońców Westerplatte10:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:30
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:39
Obrońców Westerplatte10:41
Derdowskiego10:42
Tetmajera10:43
Bażyńskiego [GDA]10:44
Uniwersytet Gdański [GDA]10:45
Strzyża PKM10:47
Zajezdnia10:49
Zamenhofa [GDA]10:50
Wojska Polskiego10:52
Galeria Bałtycka10:54
Klonowa [GDA]10:56
Jaśkowa Dolina10:57
Miszewskiego10:59
Politechnika11:00
Opera Bałtycka11:02
Traugutta [GDA]11:03
Uniwersytet Medyczny11:04
Chodowieckiego11:05
Brama Oliwska11:06
Dworzec Główny11:08
Hucisko11:11
Powstańców Warszawskich11:14
Paska11:16
Ciasna11:17
Zakopiańska11:18
Skrajna11:19
Siedlce11:21
Piekarnicza11:25
Belgradzka11:27
Warneńska11:29
Budapesztańska11:31
Migowo11:32
Królewskie Wzgórze11:34
Łabędzia11:35
Stolema11:36
Zabornia11:37
Ujeścisko11:40
Ujeścisko11:41
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko11:59
Ujeścisko12:00
Zabornia12:03
Stolema12:04
Łabędzia12:05
Królewskie Wzgórze12:06
Migowo12:08
Budapesztańska12:10
Warneńska12:12
Belgradzka12:13
Piekarnicza12:15
Siedlce12:19
Skrajna12:20
Zakopiańska12:21
Ciasna12:22
Paska12:23
Powstańców Warszawskich12:25
Hucisko12:28
Dworzec Główny12:30
Brama Oliwska12:33
Chodowieckiego12:34
Uniwersytet Medyczny12:35
Traugutta [GDA]12:37
Opera Bałtycka12:39
Politechnika12:40
Miszewskiego12:42
Jaśkowa Dolina12:44
Klonowa [GDA]12:45
Galeria Bałtycka12:47
Wojska Polskiego12:49
Zamenhofa [GDA]12:50
Zajezdnia12:51
Strzyża PKM12:52
Uniwersytet Gdański [GDA]12:54
Bażyńskiego [GDA]12:55
Tetmajera12:56
Derdowskiego12:57
Obrońców Westerplatte12:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:00
Kurs nr 6 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:09
Obrońców Westerplatte13:11
Derdowskiego13:12
Tetmajera13:13
Bażyńskiego [GDA]13:14
Uniwersytet Gdański [GDA]13:15
Strzyża PKM13:17
Zajezdnia13:19
Zamenhofa [GDA]13:20
Wojska Polskiego13:22
Galeria Bałtycka13:24
Klonowa [GDA]13:26
Jaśkowa Dolina13:27
Miszewskiego13:29
Politechnika13:30
Opera Bałtycka13:32
Traugutta [GDA]13:33
Uniwersytet Medyczny13:34
Chodowieckiego13:35
Brama Oliwska13:36
Dworzec Główny13:38
Hucisko13:41
Powstańców Warszawskich13:44
Paska13:46
Ciasna13:47
Zakopiańska13:48
Skrajna13:49
Siedlce13:51
Piekarnicza13:55
Belgradzka13:57
Warneńska13:59
Budapesztańska14:01
Migowo14:02
Królewskie Wzgórze14:04
Łabędzia14:05
Stolema14:06
Zabornia14:07
Ujeścisko14:10
Lawendowe Wzgórze14:13
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze14:30
Ujeścisko14:33
Zabornia14:36
Stolema14:37
Łabędzia14:38
Królewskie Wzgórze14:39
Migowo14:41
Budapesztańska14:43
Warneńska14:45
Belgradzka14:46
Piekarnicza14:48
Siedlce14:52
Skrajna14:53
Zakopiańska14:54
Ciasna14:55
Paska14:56
Powstańców Warszawskich14:58
Hucisko15:01
Dworzec Główny15:03
Brama Oliwska15:06
Chodowieckiego15:07
Uniwersytet Medyczny15:08
Traugutta [GDA]15:10
Opera Bałtycka15:12
Politechnika15:13
Miszewskiego15:15
Jaśkowa Dolina15:17
Klonowa [GDA]15:18
Galeria Bałtycka15:20
Wojska Polskiego15:22
Zamenhofa [GDA]15:23
Zajezdnia15:24
Strzyża PKM15:25
Uniwersytet Gdański [GDA]15:27
Bażyńskiego [GDA]15:28
Tetmajera15:29
Derdowskiego15:30
Obrońców Westerplatte15:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:33
Kurs nr 8 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:39
Obrońców Westerplatte15:41
Derdowskiego15:42
Tetmajera15:43
Bażyńskiego [GDA]15:44
Uniwersytet Gdański [GDA]15:45
Strzyża PKM15:47
Zajezdnia15:49
Zamenhofa [GDA]15:50
Wojska Polskiego15:52
Galeria Bałtycka15:54
Klonowa [GDA]15:56
Jaśkowa Dolina15:57
Miszewskiego15:59
Politechnika16:00
Opera Bałtycka16:02
Traugutta [GDA]16:03
Uniwersytet Medyczny16:04
Chodowieckiego16:05
Brama Oliwska16:06
Dworzec Główny16:08
Hucisko16:11
Powstańców Warszawskich16:14
Paska16:16
Ciasna16:17
Zakopiańska16:18
Skrajna16:19
Siedlce16:21
Piekarnicza16:25
Belgradzka16:27
Warneńska16:29
Budapesztańska16:31
Migowo16:32
Królewskie Wzgórze16:34
Łabędzia16:35
Stolema16:36
Zabornia16:37
Ujeścisko16:40
Lawendowe Wzgórze16:43
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze17:00
Ujeścisko17:03
Zabornia17:06
Stolema17:07
Łabędzia17:08
Królewskie Wzgórze17:09
Migowo17:11
Budapesztańska17:13
Warneńska17:15
Belgradzka17:16
Piekarnicza17:18
Siedlce17:22
Skrajna17:23
Zakopiańska17:24
Ciasna17:25
Paska17:26
Powstańców Warszawskich17:28
Hucisko17:31
Dworzec Główny17:33
Brama Oliwska17:36
Chodowieckiego17:37
Uniwersytet Medyczny17:38
Traugutta [GDA]17:40
Opera Bałtycka17:42
Politechnika17:43
Miszewskiego17:45
Jaśkowa Dolina17:47
Klonowa [GDA]17:48
Galeria Bałtycka17:50
Wojska Polskiego17:52
Zamenhofa [GDA]17:53
Zajezdnia17:54
Strzyża PKM17:55
Uniwersytet Gdański [GDA]17:57
Bażyńskiego [GDA]17:58
Tetmajera17:59
Derdowskiego18:00
Obrońców Westerplatte18:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:03
Kurs nr 10 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:14
Obrońców Westerplatte18:16
Derdowskiego18:17
Tetmajera18:18
Bażyńskiego [GDA]18:19
Uniwersytet Gdański [GDA]18:20
Strzyża PKM18:22
Zajezdnia18:24
Zamenhofa [GDA]18:25
Wojska Polskiego18:27
Galeria Bałtycka18:29
Klonowa [GDA]18:31
Jaśkowa Dolina18:32
Miszewskiego18:34
Politechnika18:35
Opera Bałtycka18:37
Traugutta [GDA]18:38
Uniwersytet Medyczny18:39
Chodowieckiego18:40
Brama Oliwska18:41
Dworzec Główny18:43
Hucisko18:46
Powstańców Warszawskich18:49
Paska18:51
Ciasna18:52
Zakopiańska18:53
Skrajna18:54
Siedlce18:56
Piekarnicza19:00
Belgradzka19:02
Warneńska19:04
Budapesztańska19:06
Migowo19:07
Królewskie Wzgórze19:09
Łabędzia19:10
Stolema19:11
Zabornia19:12
Ujeścisko19:15
Ujeścisko19:16
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko19:32
Ujeścisko19:33
Zabornia19:36
Stolema19:37
Łabędzia19:38
Królewskie Wzgórze19:39
Migowo19:41
Budapesztańska19:43
Warneńska19:45
Belgradzka19:46
Piekarnicza19:48
Siedlce19:52
Skrajna19:53
Zakopiańska19:54
Ciasna19:55
Paska19:56
Powstańców Warszawskich19:58
Hucisko20:01
Dworzec Główny20:03
Brama Oliwska20:06
Chodowieckiego20:07
Uniwersytet Medyczny20:08
Traugutta [GDA]20:10
Opera Bałtycka20:12
Politechnika20:13
Miszewskiego20:15
Jaśkowa Dolina20:17
Klonowa [GDA]20:18
Galeria Bałtycka20:20
Wojska Polskiego20:22
Zamenhofa [GDA]20:23
Zajezdnia20:24
Strzyża PKM20:25
Zajezdnia WRZESZCZ20:27