• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
19:54
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ05:28
Strzyża PKM05:29
Uniwersytet Gdański [GDA]05:31
Bażyńskiego [GDA]05:32
Tetmajera05:33
Derdowskiego05:34
Obrońców Westerplatte05:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:37
Kurs nr 1 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:39
Obrońców Westerplatte05:41
Derdowskiego05:42
Tetmajera05:43
Bażyńskiego [GDA]05:44
Uniwersytet Gdański [GDA]05:46
Strzyża PKM05:48
Zajezdnia05:49
Zamenhofa [GDA]05:50
Wojska Polskiego05:52
Galeria Bałtycka05:54
Klonowa [GDA]05:56
Jaśkowa Dolina05:57
Miszewskiego05:59
Politechnika06:00
Opera Bałtycka06:02
Traugutta [GDA]06:03
Uniwersytet Medyczny06:04
Chodowieckiego06:05
Brama Oliwska06:06
Dworzec Główny06:08
Hucisko06:11
Powstańców Warszawskich06:14
Paska06:15
Ciasna06:16
Zakopiańska06:17
Skrajna06:19
Siedlce06:21
Piekarnicza06:25
Belgradzka06:27
Warneńska06:29
Budapesztańska06:31
Migowo06:32
Królewskie Wzgórze06:34
Łabędzia06:35
Stolema06:36
Zabornia06:37
Ujeścisko06:41
Lawendowe Wzgórze06:44
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze06:59
Ujeścisko07:02
Zabornia07:06
Stolema07:07
Łabędzia07:08
Królewskie Wzgórze07:09
Migowo07:11
Budapesztańska07:13
Warneńska07:15
Belgradzka07:16
Piekarnicza07:18
Siedlce07:22
Skrajna07:23
Zakopiańska07:24
Ciasna07:25
Paska07:26
Powstańców Warszawskich07:28
Hucisko07:31
Dworzec Główny07:33
Brama Oliwska07:36
Chodowieckiego07:37
Uniwersytet Medyczny07:38
Traugutta [GDA]07:40
Opera Bałtycka07:42
Politechnika07:43
Miszewskiego07:45
Jaśkowa Dolina07:47
Klonowa [GDA]07:48
Galeria Bałtycka07:50
Wojska Polskiego07:52
Zamenhofa [GDA]07:53
Zajezdnia07:54
Strzyża PKM07:55
Uniwersytet Gdański [GDA]07:57
Bażyńskiego [GDA]07:58
Tetmajera07:59
Derdowskiego08:00
Obrońców Westerplatte08:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:03
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:09
Obrońców Westerplatte08:11
Derdowskiego08:12
Tetmajera08:13
Bażyńskiego [GDA]08:14
Uniwersytet Gdański [GDA]08:16
Strzyża PKM08:18
Zajezdnia08:19
Zamenhofa [GDA]08:20
Wojska Polskiego08:22
Galeria Bałtycka08:24
Klonowa [GDA]08:26
Jaśkowa Dolina08:27
Miszewskiego08:29
Politechnika08:30
Opera Bałtycka08:32
Traugutta [GDA]08:33
Uniwersytet Medyczny08:34
Chodowieckiego08:35
Brama Oliwska08:36
Dworzec Główny08:38
Hucisko08:41
Powstańców Warszawskich08:44
Paska08:45
Ciasna08:46
Zakopiańska08:47
Skrajna08:49
Siedlce08:51
Piekarnicza08:55
Belgradzka08:57
Warneńska08:59
Budapesztańska09:01
Migowo09:02
Królewskie Wzgórze09:04
Łabędzia09:05
Stolema09:06
Zabornia09:07
Ujeścisko09:11
Ujeścisko09:12
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko09:38
Ujeścisko09:39
Zabornia09:43
Stolema09:44
Łabędzia09:45
Królewskie Wzgórze09:46
Migowo09:48
Budapesztańska09:50
Warneńska09:52
Belgradzka09:53
Piekarnicza09:55
Siedlce09:59
Skrajna10:00
Zakopiańska10:01
Ciasna10:02
Paska10:03
Powstańców Warszawskich10:05
Hucisko10:08
Dworzec Główny10:10
Brama Oliwska10:13
Chodowieckiego10:14
Uniwersytet Medyczny10:15
Traugutta [GDA]10:17
Opera Bałtycka10:19
Politechnika10:20
Miszewskiego10:22
Jaśkowa Dolina10:24
Klonowa [GDA]10:25
Galeria Bałtycka10:27
Wojska Polskiego10:29
Zamenhofa [GDA]10:30
Zajezdnia10:31
Strzyża PKM10:32
Uniwersytet Gdański [GDA]10:34
Bażyńskiego [GDA]10:35
Tetmajera10:36
Derdowskiego10:37
Obrońców Westerplatte10:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:40
Kurs nr 5 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:49
Obrońców Westerplatte10:51
Derdowskiego10:52
Tetmajera10:53
Bażyńskiego [GDA]10:54
Uniwersytet Gdański [GDA]10:56
Strzyża PKM10:58
Zajezdnia10:59
Zamenhofa [GDA]11:00
Wojska Polskiego11:02
Galeria Bałtycka11:04
Klonowa [GDA]11:06
Jaśkowa Dolina11:07
Miszewskiego11:09
Politechnika11:10
Opera Bałtycka11:12
Traugutta [GDA]11:13
Uniwersytet Medyczny11:14
Chodowieckiego11:15
Brama Oliwska11:16
Dworzec Główny11:18
Hucisko11:21
Powstańców Warszawskich11:24
Paska11:25
Ciasna11:26
Zakopiańska11:27
Skrajna11:29
Siedlce11:31
Piekarnicza11:35
Belgradzka11:37
Warneńska11:39
Budapesztańska11:41
Migowo11:42
Królewskie Wzgórze11:44
Łabędzia11:45
Stolema11:46
Zabornia11:47
Ujeścisko11:51
Lawendowe Wzgórze11:54
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze12:06
Ujeścisko12:09
Zabornia12:13
Stolema12:14
Łabędzia12:15
Królewskie Wzgórze12:16
Migowo12:18
Budapesztańska12:20
Warneńska12:22
Belgradzka12:23
Piekarnicza12:25
Siedlce12:29
Skrajna12:30
Zakopiańska12:31
Ciasna12:32
Paska12:33
Powstańców Warszawskich12:35
Hucisko12:38
Dworzec Główny12:40
Brama Oliwska12:43
Chodowieckiego12:44
Uniwersytet Medyczny12:45
Traugutta [GDA]12:47
Opera Bałtycka12:49
Politechnika12:50
Miszewskiego12:52
Jaśkowa Dolina12:54
Klonowa [GDA]12:55
Galeria Bałtycka12:57
Wojska Polskiego12:59
Zamenhofa [GDA]13:00
Zajezdnia13:01
Strzyża PKM13:02
Uniwersytet Gdański [GDA]13:04
Bażyńskiego [GDA]13:05
Tetmajera13:06
Derdowskiego13:07
Obrońców Westerplatte13:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:10
Kurs nr 7 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:19
Obrońców Westerplatte13:21
Derdowskiego13:22
Tetmajera13:23
Bażyńskiego [GDA]13:24
Uniwersytet Gdański [GDA]13:26
Strzyża PKM13:28
Zajezdnia13:29
Zamenhofa [GDA]13:30
Wojska Polskiego13:32
Galeria Bałtycka13:34
Klonowa [GDA]13:36
Jaśkowa Dolina13:37
Miszewskiego13:39
Politechnika13:40
Opera Bałtycka13:42
Traugutta [GDA]13:43
Uniwersytet Medyczny13:44
Chodowieckiego13:45
Brama Oliwska13:46
Dworzec Główny13:48
Hucisko13:51
Powstańców Warszawskich13:54
Paska13:55
Ciasna13:56
Zakopiańska13:57
Skrajna13:59
Siedlce14:01
Piekarnicza14:05
Belgradzka14:07
Warneńska14:09
Budapesztańska14:11
Migowo14:12
Królewskie Wzgórze14:14
Łabędzia14:15
Stolema14:16
Zabornia14:17
Ujeścisko14:21
Lawendowe Wzgórze14:24
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze14:39
Ujeścisko14:42
Zabornia14:46
Stolema14:47
Łabędzia14:48
Królewskie Wzgórze14:49
Migowo14:51
Budapesztańska14:53
Warneńska14:55
Belgradzka14:56
Piekarnicza14:58
Siedlce15:02
Skrajna15:03
Zakopiańska15:04
Ciasna15:05
Paska15:06
Powstańców Warszawskich15:08
Hucisko15:11
Dworzec Główny15:13
Brama Oliwska15:16
Chodowieckiego15:17
Uniwersytet Medyczny15:18
Traugutta [GDA]15:20
Opera Bałtycka15:22
Politechnika15:23
Miszewskiego15:25
Jaśkowa Dolina15:27
Klonowa [GDA]15:28
Galeria Bałtycka15:30
Wojska Polskiego15:32
Zamenhofa [GDA]15:33
Zajezdnia15:34
Strzyża PKM15:35
Uniwersytet Gdański [GDA]15:37
Bażyńskiego [GDA]15:38
Tetmajera15:39
Derdowskiego15:40
Obrońców Westerplatte15:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:43
Kurs nr 9 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:48
Obrońców Westerplatte15:50
Derdowskiego15:51
Tetmajera15:52
Bażyńskiego [GDA]15:53
Uniwersytet Gdański [GDA]15:55
Strzyża PKM15:57
Zajezdnia15:58
Zamenhofa [GDA]15:59
Wojska Polskiego16:01
Galeria Bałtycka16:03
Klonowa [GDA]16:05
Jaśkowa Dolina16:06
Miszewskiego16:08
Politechnika16:09
Opera Bałtycka16:11
Traugutta [GDA]16:12
Uniwersytet Medyczny16:13
Chodowieckiego16:14
Brama Oliwska16:15
Dworzec Główny16:17
Hucisko16:20
Powstańców Warszawskich16:23
Paska16:24
Ciasna16:25
Zakopiańska16:26
Skrajna16:28
Siedlce16:30
Piekarnicza16:34
Belgradzka16:36
Warneńska16:38
Budapesztańska16:40
Migowo16:41
Królewskie Wzgórze16:43
Łabędzia16:44
Stolema16:45
Zabornia16:46
Ujeścisko16:50
Ujeścisko16:51
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko17:11
Ujeścisko17:12
Zabornia17:16
Stolema17:17
Łabędzia17:18
Królewskie Wzgórze17:19
Migowo17:21
Budapesztańska17:23
Warneńska17:25
Belgradzka17:26
Piekarnicza17:28
Siedlce17:32
Skrajna17:33
Zakopiańska17:34
Ciasna17:35
Paska17:36
Powstańców Warszawskich17:38
Hucisko17:41
Dworzec Główny17:43
Brama Oliwska17:46
Chodowieckiego17:47
Uniwersytet Medyczny17:48
Traugutta [GDA]17:50
Opera Bałtycka17:52
Politechnika17:53
Miszewskiego17:55
Jaśkowa Dolina17:57
Klonowa [GDA]17:58
Galeria Bałtycka18:00
Wojska Polskiego18:02
Zamenhofa [GDA]18:03
Zajezdnia18:04
Strzyża PKM18:05
Uniwersytet Gdański [GDA]18:07
Bażyńskiego [GDA]18:08
Tetmajera18:09
Derdowskiego18:10
Obrońców Westerplatte18:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:13
Kurs nr 11 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:22
Obrońców Westerplatte18:24
Derdowskiego18:25
Tetmajera18:26
Bażyńskiego [GDA]18:27
Uniwersytet Gdański [GDA]18:29
Strzyża PKM18:31
Zajezdnia18:32
Zamenhofa [GDA]18:33
Wojska Polskiego18:35
Galeria Bałtycka18:37
Klonowa [GDA]18:39
Jaśkowa Dolina18:40
Miszewskiego18:42
Politechnika18:43
Opera Bałtycka18:45
Traugutta [GDA]18:46
Uniwersytet Medyczny18:47
Chodowieckiego18:48
Brama Oliwska18:49
Dworzec Główny18:51
Hucisko18:54
Powstańców Warszawskich18:57
Paska18:58
Ciasna18:59
Zakopiańska19:00
Skrajna19:02
Siedlce19:04
Piekarnicza19:08
Belgradzka19:10
Warneńska19:12
Budapesztańska19:14
Migowo19:15
Królewskie Wzgórze19:17
Łabędzia19:18
Stolema19:19
Zabornia19:20
Ujeścisko19:24
Lawendowe Wzgórze19:27
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze19:37
Ujeścisko19:40
Zabornia19:44
Stolema19:45
Łabędzia19:46
Królewskie Wzgórze19:47
Migowo19:49
Budapesztańska19:51
Warneńska19:53
Belgradzka19:54
Piekarnicza19:56
Siedlce20:00
Skrajna20:01
Zakopiańska20:02
Ciasna20:03
Paska20:04
Powstańców Warszawskich20:06
Hucisko20:09
Dworzec Główny20:11
Brama Oliwska20:14
Chodowieckiego20:15
Uniwersytet Medyczny20:16
Traugutta [GDA]20:18
Opera Bałtycka20:20
Politechnika20:21
Miszewskiego20:23
Jaśkowa Dolina20:25
Klonowa [GDA]20:26
Galeria Bałtycka20:28
Wojska Polskiego20:30
Zamenhofa [GDA]20:31
Zajezdnia20:32
Strzyża PKM20:33
Uniwersytet Gdański [GDA]20:35
Bażyńskiego [GDA]20:36
Tetmajera20:37
Derdowskiego20:38
Obrońców Westerplatte20:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:41
Kurs nr 13 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:20
Obrońców Westerplatte21:22
Derdowskiego21:23
Tetmajera21:24
Bażyńskiego [GDA]21:25
Uniwersytet Gdański [GDA]21:27
Strzyża PKM21:29
Zajezdnia21:30
Zamenhofa [GDA]21:31
Wojska Polskiego21:33
Galeria Bałtycka21:35
Klonowa [GDA]21:37
Jaśkowa Dolina21:38
Miszewskiego21:40
Politechnika21:41
Opera Bałtycka21:43
Traugutta [GDA]21:44
Uniwersytet Medyczny21:45
Chodowieckiego21:46
Brama Oliwska21:47
Dworzec Główny21:49
Hucisko21:52
Powstańców Warszawskich21:55
Paska21:56
Ciasna21:57
Zakopiańska21:58
Skrajna22:00
Siedlce22:02
Piekarnicza22:06
Belgradzka22:08
Warneńska22:10
Budapesztańska22:12
Migowo22:13
Królewskie Wzgórze22:15
Łabędzia22:16
Stolema22:17
Zabornia22:18
Ujeścisko22:22
Lawendowe Wzgórze22:25
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze22:38
Ujeścisko22:41
Zabornia22:45
Stolema22:46
Łabędzia22:47
Królewskie Wzgórze22:48
Migowo22:50
Budapesztańska22:51
Warneńska22:53
Belgradzka22:54
Piekarnicza22:56
Siedlce23:00
Skrajna23:01
Zakopiańska23:02
Ciasna23:03
Paska23:04
Powstańców Warszawskich23:06
Hucisko23:09
Dworzec Główny23:11
Brama Oliwska23:14
Chodowieckiego23:15
Uniwersytet Medyczny23:16
Traugutta [GDA]23:17
Opera Bałtycka23:19
Politechnika23:20
Miszewskiego23:22
Jaśkowa Dolina23:24
Klonowa [GDA]23:25
Galeria Bałtycka23:27
Wojska Polskiego23:29
Zamenhofa [GDA]23:30
Zajezdnia23:31
Strzyża PKM23:32
Zajezdnia WRZESZCZ23:34