• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
18:20
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ05:28
Strzyża PKM05:29
Uniwersytet Gdański [GDA]05:31
Bażyńskiego [GDA]05:32
Tetmajera05:33
Derdowskiego05:34
Obrońców Westerplatte05:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:37
Kurs nr 1 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:39
Obrońców Westerplatte05:41
Derdowskiego05:42
Tetmajera05:43
Bażyńskiego [GDA]05:44
Uniwersytet Gdański [GDA]05:45
Strzyża PKM05:47
Zajezdnia05:49
Zamenhofa [GDA]05:50
Wojska Polskiego05:52
Galeria Bałtycka05:54
Klonowa [GDA]05:56
Jaśkowa Dolina05:57
Miszewskiego05:59
Politechnika06:00
Opera Bałtycka06:02
Traugutta [GDA]06:03
Uniwersytet Medyczny06:04
Chodowieckiego06:05
Brama Oliwska06:06
Dworzec Główny06:08
Hucisko06:11
Powstańców Warszawskich06:14
Paska06:16
Ciasna06:17
Zakopiańska06:18
Skrajna06:19
Siedlce06:21
Piekarnicza06:25
Belgradzka06:27
Warneńska06:29
Budapesztańska06:31
Migowo06:32
Królewskie Wzgórze06:34
Łabędzia06:35
Stolema06:36
Zabornia06:37
Ujeścisko06:40
Lawendowe Wzgórze06:43
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze07:00
Ujeścisko07:03
Zabornia07:06
Stolema07:07
Łabędzia07:08
Królewskie Wzgórze07:09
Migowo07:11
Budapesztańska07:13
Warneńska07:15
Belgradzka07:16
Piekarnicza07:18
Siedlce07:22
Skrajna07:23
Zakopiańska07:24
Ciasna07:25
Paska07:26
Powstańców Warszawskich07:28
Hucisko07:31
Dworzec Główny07:33
Brama Oliwska07:36
Chodowieckiego07:37
Uniwersytet Medyczny07:38
Traugutta [GDA]07:40
Opera Bałtycka07:42
Politechnika07:43
Miszewskiego07:45
Jaśkowa Dolina07:47
Klonowa [GDA]07:48
Galeria Bałtycka07:50
Wojska Polskiego07:52
Zamenhofa [GDA]07:53
Zajezdnia07:54
Strzyża PKM07:55
Uniwersytet Gdański [GDA]07:57
Bażyńskiego [GDA]07:58
Tetmajera07:59
Derdowskiego08:00
Obrońców Westerplatte08:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:03
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:09
Obrońców Westerplatte08:11
Derdowskiego08:12
Tetmajera08:13
Bażyńskiego [GDA]08:14
Uniwersytet Gdański [GDA]08:15
Strzyża PKM08:17
Zajezdnia08:19
Zamenhofa [GDA]08:20
Wojska Polskiego08:22
Galeria Bałtycka08:24
Klonowa [GDA]08:26
Jaśkowa Dolina08:27
Miszewskiego08:29
Politechnika08:30
Opera Bałtycka08:32
Traugutta [GDA]08:33
Uniwersytet Medyczny08:34
Chodowieckiego08:35
Brama Oliwska08:36
Dworzec Główny08:38
Hucisko08:41
Powstańców Warszawskich08:44
Paska08:46
Ciasna08:47
Zakopiańska08:48
Skrajna08:49
Siedlce08:51
Piekarnicza08:55
Belgradzka08:57
Warneńska08:59
Budapesztańska09:01
Migowo09:02
Królewskie Wzgórze09:04
Łabędzia09:05
Stolema09:06
Zabornia09:07
Ujeścisko09:10
Ujeścisko09:11
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko09:39
Ujeścisko09:40
Zabornia09:43
Stolema09:44
Łabędzia09:45
Królewskie Wzgórze09:46
Migowo09:48
Budapesztańska09:50
Warneńska09:52
Belgradzka09:53
Piekarnicza09:55
Siedlce09:59
Skrajna10:00
Zakopiańska10:01
Ciasna10:02
Paska10:03
Powstańców Warszawskich10:05
Hucisko10:08
Dworzec Główny10:10
Brama Oliwska10:13
Chodowieckiego10:14
Uniwersytet Medyczny10:15
Traugutta [GDA]10:17
Opera Bałtycka10:19
Politechnika10:20
Miszewskiego10:22
Jaśkowa Dolina10:24
Klonowa [GDA]10:25
Galeria Bałtycka10:27
Wojska Polskiego10:29
Zamenhofa [GDA]10:30
Zajezdnia10:31
Strzyża PKM10:32
Uniwersytet Gdański [GDA]10:34
Bażyńskiego [GDA]10:35
Tetmajera10:36
Derdowskiego10:37
Obrońców Westerplatte10:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:40
Kurs nr 5 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:49
Obrońców Westerplatte10:51
Derdowskiego10:52
Tetmajera10:53
Bażyńskiego [GDA]10:54
Uniwersytet Gdański [GDA]10:55
Strzyża PKM10:57
Zajezdnia10:59
Zamenhofa [GDA]11:00
Wojska Polskiego11:02
Galeria Bałtycka11:04
Klonowa [GDA]11:06
Jaśkowa Dolina11:07
Miszewskiego11:09
Politechnika11:10
Opera Bałtycka11:12
Traugutta [GDA]11:13
Uniwersytet Medyczny11:14
Chodowieckiego11:15
Brama Oliwska11:16
Dworzec Główny11:18
Hucisko11:21
Powstańców Warszawskich11:24
Paska11:26
Ciasna11:27
Zakopiańska11:28
Skrajna11:29
Siedlce11:31
Piekarnicza11:35
Belgradzka11:37
Warneńska11:39
Budapesztańska11:41
Migowo11:42
Królewskie Wzgórze11:44
Łabędzia11:45
Stolema11:46
Zabornia11:47
Ujeścisko11:50
Lawendowe Wzgórze11:53
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze12:07
Ujeścisko12:10
Zabornia12:13
Stolema12:14
Łabędzia12:15
Królewskie Wzgórze12:16
Migowo12:18
Budapesztańska12:20
Warneńska12:22
Belgradzka12:23
Piekarnicza12:25
Siedlce12:29
Skrajna12:30
Zakopiańska12:31
Ciasna12:32
Paska12:33
Powstańców Warszawskich12:35
Hucisko12:38
Dworzec Główny12:40
Brama Oliwska12:43
Chodowieckiego12:44
Uniwersytet Medyczny12:45
Traugutta [GDA]12:47
Opera Bałtycka12:49
Politechnika12:50
Miszewskiego12:52
Jaśkowa Dolina12:54
Klonowa [GDA]12:55
Galeria Bałtycka12:57
Wojska Polskiego12:59
Zamenhofa [GDA]13:00
Zajezdnia13:01
Strzyża PKM13:02
Uniwersytet Gdański [GDA]13:04
Bażyńskiego [GDA]13:05
Tetmajera13:06
Derdowskiego13:07
Obrońców Westerplatte13:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:10
Kurs nr 7 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:19
Obrońców Westerplatte13:21
Derdowskiego13:22
Tetmajera13:23
Bażyńskiego [GDA]13:24
Uniwersytet Gdański [GDA]13:25
Strzyża PKM13:27
Zajezdnia13:29
Zamenhofa [GDA]13:30
Wojska Polskiego13:32
Galeria Bałtycka13:34
Klonowa [GDA]13:36
Jaśkowa Dolina13:37
Miszewskiego13:39
Politechnika13:40
Opera Bałtycka13:42
Traugutta [GDA]13:43
Uniwersytet Medyczny13:44
Chodowieckiego13:45
Brama Oliwska13:46
Dworzec Główny13:48
Hucisko13:51
Powstańców Warszawskich13:54
Paska13:56
Ciasna13:57
Zakopiańska13:58
Skrajna13:59
Siedlce14:01
Piekarnicza14:05
Belgradzka14:07
Warneńska14:09
Budapesztańska14:11
Migowo14:12
Królewskie Wzgórze14:14
Łabędzia14:15
Stolema14:16
Zabornia14:17
Ujeścisko14:20
Lawendowe Wzgórze14:23
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze14:40
Ujeścisko14:43
Zabornia14:46
Stolema14:47
Łabędzia14:48
Królewskie Wzgórze14:49
Migowo14:51
Budapesztańska14:53
Warneńska14:55
Belgradzka14:56
Piekarnicza14:58
Siedlce15:02
Skrajna15:03
Zakopiańska15:04
Ciasna15:05
Paska15:06
Powstańców Warszawskich15:08
Hucisko15:11
Dworzec Główny15:13
Brama Oliwska15:16
Chodowieckiego15:17
Uniwersytet Medyczny15:18
Traugutta [GDA]15:20
Opera Bałtycka15:22
Politechnika15:23
Miszewskiego15:25
Jaśkowa Dolina15:27
Klonowa [GDA]15:28
Galeria Bałtycka15:30
Wojska Polskiego15:32
Zamenhofa [GDA]15:33
Zajezdnia15:34
Strzyża PKM15:35
Uniwersytet Gdański [GDA]15:37
Bażyńskiego [GDA]15:38
Tetmajera15:39
Derdowskiego15:40
Obrońców Westerplatte15:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:43
Kurs nr 9 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:49
Obrońców Westerplatte15:51
Derdowskiego15:52
Tetmajera15:53
Bażyńskiego [GDA]15:54
Uniwersytet Gdański [GDA]15:55
Strzyża PKM15:57
Zajezdnia15:59
Zamenhofa [GDA]16:00
Wojska Polskiego16:02
Galeria Bałtycka16:04
Klonowa [GDA]16:06
Jaśkowa Dolina16:07
Miszewskiego16:09
Politechnika16:10
Opera Bałtycka16:12
Traugutta [GDA]16:13
Uniwersytet Medyczny16:14
Chodowieckiego16:15
Brama Oliwska16:16
Dworzec Główny16:18
Hucisko16:21
Powstańców Warszawskich16:24
Paska16:26
Ciasna16:27
Zakopiańska16:28
Skrajna16:29
Siedlce16:31
Piekarnicza16:35
Belgradzka16:37
Warneńska16:39
Budapesztańska16:41
Migowo16:42
Królewskie Wzgórze16:44
Łabędzia16:45
Stolema16:46
Zabornia16:47
Ujeścisko16:50
Ujeścisko16:51
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko17:10
Ujeścisko17:11
Zabornia17:14
Stolema17:15
Łabędzia17:16
Królewskie Wzgórze17:17
Migowo17:19
Budapesztańska17:21
Warneńska17:23
Belgradzka17:24
Piekarnicza17:26
Siedlce17:30
Skrajna17:31
Zakopiańska17:32
Ciasna17:33
Paska17:34
Powstańców Warszawskich17:36
Hucisko17:39
Dworzec Główny17:41
Brama Oliwska17:44
Chodowieckiego17:45
Uniwersytet Medyczny17:46
Traugutta [GDA]17:48
Opera Bałtycka17:50
Politechnika17:51
Miszewskiego17:53
Jaśkowa Dolina17:55
Klonowa [GDA]17:56
Galeria Bałtycka17:58
Wojska Polskiego18:00
Zamenhofa [GDA]18:01
Zajezdnia18:02
Strzyża PKM18:03
Uniwersytet Gdański [GDA]18:05
Bażyńskiego [GDA]18:06
Tetmajera18:07
Derdowskiego18:08
Obrońców Westerplatte18:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:11
Kurs nr 11 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:22
Obrońców Westerplatte18:24
Derdowskiego18:25
Tetmajera18:26
Bażyńskiego [GDA]18:27
Uniwersytet Gdański [GDA]18:28
Strzyża PKM18:30
Zajezdnia18:32
Zamenhofa [GDA]18:33
Wojska Polskiego18:35
Galeria Bałtycka18:37
Klonowa [GDA]18:39
Jaśkowa Dolina18:40
Miszewskiego18:42
Politechnika18:43
Opera Bałtycka18:45
Traugutta [GDA]18:46
Uniwersytet Medyczny18:47
Chodowieckiego18:48
Brama Oliwska18:49
Dworzec Główny18:51
Hucisko18:54
Powstańców Warszawskich18:57
Paska18:59
Ciasna19:00
Zakopiańska19:01
Skrajna19:02
Siedlce19:04
Piekarnicza19:08
Belgradzka19:10
Warneńska19:12
Budapesztańska19:14
Migowo19:15
Królewskie Wzgórze19:17
Łabędzia19:18
Stolema19:19
Zabornia19:20
Ujeścisko19:23
Lawendowe Wzgórze19:26
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze19:38
Ujeścisko19:41
Zabornia19:44
Stolema19:45
Łabędzia19:46
Królewskie Wzgórze19:47
Migowo19:49
Budapesztańska19:51
Warneńska19:53
Belgradzka19:54
Piekarnicza19:56
Siedlce20:00
Skrajna20:01
Zakopiańska20:02
Ciasna20:03
Paska20:04
Powstańców Warszawskich20:06
Hucisko20:09
Dworzec Główny20:11
Brama Oliwska20:14
Chodowieckiego20:15
Uniwersytet Medyczny20:16
Traugutta [GDA]20:18
Opera Bałtycka20:20
Politechnika20:21
Miszewskiego20:23
Jaśkowa Dolina20:25
Klonowa [GDA]20:26
Galeria Bałtycka20:28
Wojska Polskiego20:30
Zamenhofa [GDA]20:31
Zajezdnia20:32
Strzyża PKM20:33
Uniwersytet Gdański [GDA]20:35
Bażyńskiego [GDA]20:36
Tetmajera20:37
Derdowskiego20:38
Obrońców Westerplatte20:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:41
Kurs nr 13 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:20
Obrońców Westerplatte21:22
Derdowskiego21:23
Tetmajera21:24
Bażyńskiego [GDA]21:25
Uniwersytet Gdański [GDA]21:26
Strzyża PKM21:28
Zajezdnia21:30
Zamenhofa [GDA]21:31
Wojska Polskiego21:33
Galeria Bałtycka21:35
Klonowa [GDA]21:37
Jaśkowa Dolina21:38
Miszewskiego21:40
Politechnika21:41
Opera Bałtycka21:43
Traugutta [GDA]21:44
Uniwersytet Medyczny21:45
Chodowieckiego21:46
Brama Oliwska21:47
Dworzec Główny21:49
Hucisko21:52
Powstańców Warszawskich21:55
Paska21:57
Ciasna21:58
Zakopiańska21:59
Skrajna22:00
Siedlce22:02
Piekarnicza22:06
Belgradzka22:08
Warneńska22:10
Budapesztańska22:12
Migowo22:13
Królewskie Wzgórze22:15
Łabędzia22:16
Stolema22:17
Zabornia22:18
Ujeścisko22:21
Lawendowe Wzgórze22:24
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze22:39
Ujeścisko22:42
Zabornia22:45
Stolema22:46
Łabędzia22:47
Królewskie Wzgórze22:48
Migowo22:50
Budapesztańska22:51
Warneńska22:53
Belgradzka22:54
Piekarnicza22:56
Siedlce23:00
Skrajna23:01
Zakopiańska23:02
Ciasna23:03
Paska23:04
Powstańców Warszawskich23:06
Hucisko23:09
Dworzec Główny23:11
Brama Oliwska23:14
Chodowieckiego23:15
Uniwersytet Medyczny23:16
Traugutta [GDA]23:17
Opera Bałtycka23:19
Politechnika23:20
Miszewskiego23:22
Jaśkowa Dolina23:24
Klonowa [GDA]23:25
Galeria Bałtycka23:27
Wojska Polskiego23:29
Zamenhofa [GDA]23:30
Zajezdnia23:31
Strzyża PKM23:32
Zajezdnia WRZESZCZ23:34