• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.
04:26
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ05:33
Strzyża PKM05:34
Uniwersytet Gdański [GDA]05:36
Bażyńskiego [GDA]05:37
Tetmajera05:38
Derdowskiego05:39
Obrońców Westerplatte05:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:43
Opacka05:45
Subisława05:47
Pomorska - Osiedle05:48
Pomorska [GDA]05:50
Piastowska05:51
Czerwony Dwór05:53
Bora-Komorowskiego05:54
Kołobrzeska05:56
Zaspa05:57
Kurs nr 1 do Ujeścisko
Zaspa06:01
Zaspa06:02
Kołobrzeska06:03
Bora-Komorowskiego06:05
Czerwony Dwór06:07
Piastowska06:08
Pomorska [GDA]06:10
Gospody06:11
Pomorska - Osiedle06:12
Subisława06:14
Opacka06:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:18
Obrońców Westerplatte06:20
Derdowskiego06:21
Tetmajera06:22
Bażyńskiego [GDA]06:23
Uniwersytet Gdański [GDA]06:24
Strzyża PKM06:26
Zajezdnia06:28
Zamenhofa [GDA]06:29
Wojska Polskiego06:31
Galeria Bałtycka06:33
Klonowa [GDA]06:34
Jaśkowa Dolina06:36
Miszewskiego06:38
Politechnika06:39
Opera Bałtycka06:41
Traugutta [GDA]06:42
Uniwersytet Medyczny06:43
Chodowieckiego06:44
Brama Oliwska06:45
Dworzec Główny06:47
Hucisko06:50
Powstańców Warszawskich06:53
Paska06:55
Ciasna06:56
Zakopiańska06:57
Skrajna06:58
Siedlce07:00
Piekarnicza07:03
Belgradzka07:04
Warneńska07:06
Budapesztańska07:08
Migowo07:09
Królewskie Wzgórze07:10
Łabędzia07:11
Stolema07:12
Zabornia07:13
Ujeścisko07:16
Ujeścisko07:17
Kurs nr 2 do Zaspa
Ujeścisko07:30
Ujeścisko07:31
Zabornia07:33
Stolema07:34
Łabędzia07:35
Królewskie Wzgórze07:36
Migowo07:37
Budapesztańska07:39
Warneńska07:41
Belgradzka07:42
Piekarnicza07:44
Siedlce07:47
Skrajna07:48
Zakopiańska07:49
Ciasna07:50
Paska07:51
Powstańców Warszawskich07:53
Hucisko07:56
Dworzec Główny07:58
Brama Oliwska08:01
Chodowieckiego08:02
Uniwersytet Medyczny08:03
Traugutta [GDA]08:05
Opera Bałtycka08:07
Politechnika08:08
Miszewskiego08:10
Jaśkowa Dolina08:12
Klonowa [GDA]08:13
Galeria Bałtycka08:15
Wojska Polskiego08:17
Zamenhofa [GDA]08:18
Zajezdnia08:19
Strzyża PKM08:20
Uniwersytet Gdański [GDA]08:22
Bażyńskiego [GDA]08:23
Tetmajera08:24
Derdowskiego08:25
Obrońców Westerplatte08:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:29
Opacka08:31
Subisława08:33
Pomorska - Osiedle08:34
Pomorska [GDA]08:36
Piastowska08:37
Czerwony Dwór08:39
Bora-Komorowskiego08:40
Kołobrzeska08:42
Zaspa08:43
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Zaspa08:55
Zaspa08:56
Kołobrzeska08:57
Bora-Komorowskiego08:59
Czerwony Dwór09:01
Piastowska09:02
Pomorska [GDA]09:04
Gospody09:05
Pomorska - Osiedle09:06
Subisława09:08
Opacka09:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:12
Obrońców Westerplatte09:14
Derdowskiego09:15
Tetmajera09:16
Bażyńskiego [GDA]09:17
Uniwersytet Gdański [GDA]09:18
Strzyża PKM09:20
Zajezdnia09:22
Zamenhofa [GDA]09:23
Wojska Polskiego09:25
Galeria Bałtycka09:27
Klonowa [GDA]09:28
Jaśkowa Dolina09:30
Miszewskiego09:32
Politechnika09:33
Opera Bałtycka09:35
Traugutta [GDA]09:36
Uniwersytet Medyczny09:37
Chodowieckiego09:38
Brama Oliwska09:39
Dworzec Główny09:41
Hucisko09:44
Powstańców Warszawskich09:47
Paska09:49
Ciasna09:50
Zakopiańska09:51
Skrajna09:52
Siedlce09:54
Piekarnicza09:57
Belgradzka09:58
Warneńska10:00
Budapesztańska10:02
Migowo10:03
Królewskie Wzgórze10:04
Łabędzia10:05
Stolema10:06
Zabornia10:07
Ujeścisko10:10
Ujeścisko10:11
Kurs nr 4 do Zaspa
Ujeścisko10:27
Ujeścisko10:28
Zabornia10:30
Stolema10:31
Łabędzia10:32
Królewskie Wzgórze10:33
Migowo10:34
Budapesztańska10:36
Warneńska10:38
Belgradzka10:39
Piekarnicza10:41
Siedlce10:44
Skrajna10:45
Zakopiańska10:46
Ciasna10:47
Paska10:48
Powstańców Warszawskich10:50
Hucisko10:53
Dworzec Główny10:55
Brama Oliwska10:58
Chodowieckiego10:59
Uniwersytet Medyczny11:00
Traugutta [GDA]11:02
Opera Bałtycka11:04
Politechnika11:05
Miszewskiego11:07
Jaśkowa Dolina11:09
Klonowa [GDA]11:10
Galeria Bałtycka11:12
Wojska Polskiego11:14
Zamenhofa [GDA]11:15
Zajezdnia11:16
Strzyża PKM11:17
Uniwersytet Gdański [GDA]11:19
Bażyńskiego [GDA]11:20
Tetmajera11:21
Derdowskiego11:22
Obrońców Westerplatte11:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:26
Opacka11:28
Subisława11:30
Pomorska - Osiedle11:31
Pomorska [GDA]11:33
Piastowska11:34
Czerwony Dwór11:36
Bora-Komorowskiego11:37
Kołobrzeska11:39
Zaspa11:40
Kurs nr 5 do Ujeścisko
Zaspa12:04
Zaspa12:05
Kołobrzeska12:06
Bora-Komorowskiego12:08
Czerwony Dwór12:10
Piastowska12:11
Pomorska [GDA]12:13
Gospody12:14
Pomorska - Osiedle12:15
Subisława12:17
Opacka12:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:21
Obrońców Westerplatte12:23
Derdowskiego12:24
Tetmajera12:25
Bażyńskiego [GDA]12:26
Uniwersytet Gdański [GDA]12:27
Strzyża PKM12:29
Zajezdnia12:31
Zamenhofa [GDA]12:32
Wojska Polskiego12:34
Galeria Bałtycka12:36
Klonowa [GDA]12:37
Jaśkowa Dolina12:39
Miszewskiego12:41
Politechnika12:42
Opera Bałtycka12:44
Traugutta [GDA]12:45
Uniwersytet Medyczny12:46
Chodowieckiego12:47
Brama Oliwska12:48
Dworzec Główny12:50
Hucisko12:53
Powstańców Warszawskich12:56
Paska12:58
Ciasna12:59
Zakopiańska13:00
Skrajna13:01
Siedlce13:03
Piekarnicza13:06
Belgradzka13:07
Warneńska13:09
Budapesztańska13:11
Migowo13:12
Królewskie Wzgórze13:13
Łabędzia13:14
Stolema13:15
Zabornia13:16
Ujeścisko13:19
Ujeścisko13:20
Kurs nr 6 do Zaspa
Ujeścisko13:27
Ujeścisko13:28
Zabornia13:30
Stolema13:31
Łabędzia13:32
Królewskie Wzgórze13:33
Migowo13:34
Budapesztańska13:36
Warneńska13:38
Belgradzka13:39
Piekarnicza13:41
Siedlce13:44
Skrajna13:45
Zakopiańska13:46
Ciasna13:47
Paska13:48
Powstańców Warszawskich13:50
Hucisko13:53
Dworzec Główny13:55
Brama Oliwska13:58
Chodowieckiego13:59
Uniwersytet Medyczny14:00
Traugutta [GDA]14:02
Opera Bałtycka14:04
Politechnika14:05
Miszewskiego14:07
Jaśkowa Dolina14:09
Klonowa [GDA]14:10
Galeria Bałtycka14:12
Wojska Polskiego14:14
Zamenhofa [GDA]14:15
Zajezdnia14:16
Strzyża PKM14:17
Uniwersytet Gdański [GDA]14:19
Bażyńskiego [GDA]14:20
Tetmajera14:21
Derdowskiego14:22
Obrońców Westerplatte14:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:26
Opacka14:28
Subisława14:30
Pomorska - Osiedle14:31
Pomorska [GDA]14:33
Piastowska14:34
Czerwony Dwór14:36
Bora-Komorowskiego14:37
Kołobrzeska14:39
Zaspa14:40
Kurs nr 7 do Ujeścisko
Zaspa14:51
Zaspa14:52
Kołobrzeska14:53
Bora-Komorowskiego14:55
Czerwony Dwór14:57
Piastowska14:58
Pomorska [GDA]15:00
Gospody15:01
Pomorska - Osiedle15:02
Subisława15:04
Opacka15:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:08
Obrońców Westerplatte15:10
Derdowskiego15:11
Tetmajera15:12
Bażyńskiego [GDA]15:13
Uniwersytet Gdański [GDA]15:14
Strzyża PKM15:16
Zajezdnia15:18
Zamenhofa [GDA]15:19
Wojska Polskiego15:21
Galeria Bałtycka15:23
Klonowa [GDA]15:24
Jaśkowa Dolina15:26
Miszewskiego15:28
Politechnika15:29
Opera Bałtycka15:31
Traugutta [GDA]15:32
Uniwersytet Medyczny15:33
Chodowieckiego15:34
Brama Oliwska15:35
Dworzec Główny15:37
Hucisko15:40
Powstańców Warszawskich15:43
Paska15:45
Ciasna15:46
Zakopiańska15:47
Skrajna15:48
Siedlce15:50
Piekarnicza15:53
Belgradzka15:54
Warneńska15:56
Budapesztańska15:58
Migowo15:59
Królewskie Wzgórze16:00
Łabędzia16:01
Stolema16:02
Zabornia16:03
Ujeścisko16:06
Ujeścisko16:07
Kurs nr 8 do Zaspa
Ujeścisko16:20
Ujeścisko16:21
Zabornia16:23
Stolema16:24
Łabędzia16:25
Królewskie Wzgórze16:26
Migowo16:27
Budapesztańska16:29
Warneńska16:31
Belgradzka16:32
Piekarnicza16:34
Siedlce16:37
Skrajna16:38
Zakopiańska16:39
Ciasna16:40
Paska16:41
Powstańców Warszawskich16:43
Hucisko16:46
Dworzec Główny16:48
Brama Oliwska16:51
Chodowieckiego16:52
Uniwersytet Medyczny16:53
Traugutta [GDA]16:55
Opera Bałtycka16:57
Politechnika16:58
Miszewskiego17:00
Jaśkowa Dolina17:02
Klonowa [GDA]17:03
Galeria Bałtycka17:05
Wojska Polskiego17:07
Zamenhofa [GDA]17:08
Zajezdnia17:09
Strzyża PKM17:10
Uniwersytet Gdański [GDA]17:12
Bażyńskiego [GDA]17:13
Tetmajera17:14
Derdowskiego17:15
Obrońców Westerplatte17:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:19
Opacka17:21
Subisława17:23
Pomorska - Osiedle17:24
Pomorska [GDA]17:26
Piastowska17:27
Czerwony Dwór17:29
Bora-Komorowskiego17:30
Kołobrzeska17:32
Zaspa17:33
Kurs nr 9 do Ujeścisko
Zaspa18:05
Zaspa18:06
Kołobrzeska18:07
Bora-Komorowskiego18:09
Czerwony Dwór18:11
Piastowska18:12
Pomorska [GDA]18:14
Gospody18:15
Pomorska - Osiedle18:16
Subisława18:18
Opacka18:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:22
Obrońców Westerplatte18:24
Derdowskiego18:25
Tetmajera18:26
Bażyńskiego [GDA]18:27
Uniwersytet Gdański [GDA]18:28
Strzyża PKM18:30
Zajezdnia18:32
Zamenhofa [GDA]18:33
Wojska Polskiego18:35
Galeria Bałtycka18:37
Klonowa [GDA]18:38
Jaśkowa Dolina18:40
Miszewskiego18:42
Politechnika18:43
Opera Bałtycka18:45
Traugutta [GDA]18:46
Uniwersytet Medyczny18:47
Chodowieckiego18:48
Brama Oliwska18:49
Dworzec Główny18:51
Hucisko18:54
Powstańców Warszawskich18:57
Paska18:59
Ciasna19:00
Zakopiańska19:01
Skrajna19:02
Siedlce19:04
Piekarnicza19:07
Belgradzka19:08
Warneńska19:10
Budapesztańska19:12
Migowo19:13
Królewskie Wzgórze19:14
Łabędzia19:15
Stolema19:16
Zabornia19:17
Ujeścisko19:20
Ujeścisko19:21
Kurs nr 10 do Zaspa
Ujeścisko19:42
Ujeścisko19:43
Zabornia19:45
Stolema19:46
Łabędzia19:47
Królewskie Wzgórze19:48
Migowo19:49
Budapesztańska19:51
Warneńska19:53
Belgradzka19:54
Piekarnicza19:56
Siedlce19:59
Skrajna20:00
Zakopiańska20:01
Ciasna20:02
Paska20:03
Powstańców Warszawskich20:05
Hucisko20:08
Dworzec Główny20:10
Brama Oliwska20:13
Chodowieckiego20:14
Uniwersytet Medyczny20:15
Traugutta [GDA]20:17
Opera Bałtycka20:19
Politechnika20:20
Miszewskiego20:22
Jaśkowa Dolina20:24
Klonowa [GDA]20:25
Galeria Bałtycka20:27
Wojska Polskiego20:29
Zamenhofa [GDA]20:30
Zajezdnia20:31
Strzyża PKM20:32
Uniwersytet Gdański [GDA]20:34
Bażyńskiego [GDA]20:35
Tetmajera20:36
Derdowskiego20:37
Obrońców Westerplatte20:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:41
Opacka20:43
Subisława20:45
Pomorska - Osiedle20:46
Pomorska [GDA]20:48
Piastowska20:49
Czerwony Dwór20:51
Bora-Komorowskiego20:52
Kołobrzeska20:54
Zaspa20:55
Kurs nr 11 do Ujeścisko
Zaspa21:19
Zaspa21:20
Kołobrzeska21:21
Bora-Komorowskiego21:23
Czerwony Dwór21:25
Piastowska21:26
Pomorska [GDA]21:28
Gospody21:29
Pomorska - Osiedle21:30
Subisława21:32
Opacka21:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:36
Obrońców Westerplatte21:38
Derdowskiego21:39
Tetmajera21:40
Bażyńskiego [GDA]21:41
Uniwersytet Gdański [GDA]21:42
Strzyża PKM21:44
Zajezdnia21:46
Zamenhofa [GDA]21:47
Wojska Polskiego21:49
Galeria Bałtycka21:51
Klonowa [GDA]21:52
Jaśkowa Dolina21:54
Miszewskiego21:56
Politechnika21:57
Opera Bałtycka21:59
Traugutta [GDA]22:00
Uniwersytet Medyczny22:01
Chodowieckiego22:02
Brama Oliwska22:03
Dworzec Główny22:05
Hucisko22:08
Powstańców Warszawskich22:11
Paska22:13
Ciasna22:14
Zakopiańska22:15
Skrajna22:16
Siedlce22:18
Piekarnicza22:21
Belgradzka22:22
Warneńska22:24
Budapesztańska22:26
Migowo22:27
Królewskie Wzgórze22:28
Łabędzia22:29
Stolema22:30
Zabornia22:31
Ujeścisko22:34
Ujeścisko22:35
Kurs nr 12 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko22:47
Ujeścisko22:48
Zabornia22:50
Stolema22:51
Łabędzia22:52
Królewskie Wzgórze22:53
Migowo22:54
Budapesztańska22:55
Warneńska22:57
Belgradzka22:58
Piekarnicza23:00
Siedlce23:03
Skrajna23:04
Zakopiańska23:05
Ciasna23:06
Paska23:07
Powstańców Warszawskich23:09
Hucisko23:12
Dworzec Główny23:14
Brama Oliwska23:17
Chodowieckiego23:18
Uniwersytet Medyczny23:19
Traugutta [GDA]23:20
Opera Bałtycka23:22
Politechnika23:23
Miszewskiego23:25
Jaśkowa Dolina23:27
Klonowa [GDA]23:28
Galeria Bałtycka23:30
Wojska Polskiego23:32
Zamenhofa [GDA]23:33
Zajezdnia23:34
Strzyża PKM23:35
Zajezdnia WRZESZCZ23:37