• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:07
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ04:50
Strzyża PKM04:51
Uniwersytet Gdański [GDA]04:53
Bażyńskiego [GDA]04:54
Tetmajera04:55
Derdowskiego04:56
Obrońców Westerplatte04:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:00
Opacka05:02
Subisława05:04
Pomorska - Osiedle05:05
Pomorska [GDA]05:07
Piastowska05:08
Czerwony Dwór05:10
Bora-Komorowskiego05:11
Kołobrzeska05:13
Zaspa05:15
Kurs nr 1 do Ujeścisko
Zaspa05:22
Zaspa05:23
Kołobrzeska05:24
Bora-Komorowskiego05:26
Czerwony Dwór05:28
Piastowska05:29
Pomorska [GDA]05:31
Gospody05:32
Pomorska - Osiedle05:33
Subisława05:35
Opacka05:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:39
Obrońców Westerplatte05:41
Derdowskiego05:42
Tetmajera05:43
Bażyńskiego [GDA]05:44
Uniwersytet Gdański [GDA]05:45
Strzyża PKM05:47
Zajezdnia05:49
Zamenhofa [GDA]05:50
Wojska Polskiego05:52
Galeria Bałtycka05:54
Klonowa [GDA]05:56
Jaśkowa Dolina05:57
Miszewskiego05:59
Politechnika06:00
Opera Bałtycka06:02
Traugutta [GDA]06:03
Uniwersytet Medyczny06:04
Chodowieckiego06:05
Brama Oliwska06:06
Dworzec Główny06:08
Hucisko06:11
Powstańców Warszawskich06:14
Paska06:16
Ciasna06:17
Zakopiańska06:18
Skrajna06:19
Siedlce06:21
Piekarnicza06:24
Belgradzka06:25
Warneńska06:27
Budapesztańska06:29
Migowo06:30
Królewskie Wzgórze06:31
Łabędzia06:32
Stolema06:33
Zabornia06:34
Ujeścisko06:37
Ujeścisko06:38
Kurs nr 2 do Zaspa
Ujeścisko06:47
Ujeścisko06:48
Zabornia06:50
Stolema06:51
Łabędzia06:52
Królewskie Wzgórze06:53
Migowo06:54
Budapesztańska06:56
Warneńska06:58
Belgradzka06:59
Piekarnicza07:01
Siedlce07:04
Skrajna07:05
Zakopiańska07:06
Ciasna07:07
Paska07:08
Powstańców Warszawskich07:10
Hucisko07:13
Dworzec Główny07:15
Brama Oliwska07:18
Chodowieckiego07:19
Uniwersytet Medyczny07:20
Traugutta [GDA]07:22
Opera Bałtycka07:24
Politechnika07:25
Miszewskiego07:27
Jaśkowa Dolina07:29
Klonowa [GDA]07:30
Galeria Bałtycka07:32
Wojska Polskiego07:34
Zamenhofa [GDA]07:35
Zajezdnia07:36
Strzyża PKM07:37
Uniwersytet Gdański [GDA]07:39
Bażyńskiego [GDA]07:40
Tetmajera07:41
Derdowskiego07:42
Obrońców Westerplatte07:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:46
Opacka07:48
Subisława07:50
Pomorska - Osiedle07:51
Pomorska [GDA]07:53
Piastowska07:54
Czerwony Dwór07:56
Bora-Komorowskiego07:57
Kołobrzeska07:59
Zaspa08:01
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Zaspa08:22
Zaspa08:23
Kołobrzeska08:24
Bora-Komorowskiego08:26
Czerwony Dwór08:28
Piastowska08:29
Pomorska [GDA]08:31
Gospody08:32
Pomorska - Osiedle08:33
Subisława08:35
Opacka08:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:39
Obrońców Westerplatte08:41
Derdowskiego08:42
Tetmajera08:43
Bażyńskiego [GDA]08:44
Uniwersytet Gdański [GDA]08:45
Strzyża PKM08:47
Zajezdnia08:49
Zamenhofa [GDA]08:50
Wojska Polskiego08:52
Galeria Bałtycka08:54
Klonowa [GDA]08:56
Jaśkowa Dolina08:57
Miszewskiego08:59
Politechnika09:00
Opera Bałtycka09:02
Traugutta [GDA]09:03
Uniwersytet Medyczny09:04
Chodowieckiego09:05
Brama Oliwska09:06
Dworzec Główny09:08
Hucisko09:11
Powstańców Warszawskich09:14
Paska09:16
Ciasna09:17
Zakopiańska09:18
Skrajna09:19
Siedlce09:21
Piekarnicza09:24
Belgradzka09:25
Warneńska09:27
Budapesztańska09:29
Migowo09:30
Królewskie Wzgórze09:31
Łabędzia09:32
Stolema09:33
Zabornia09:34
Ujeścisko09:37
Ujeścisko09:38
Kurs nr 4 do Zaspa
Ujeścisko09:51
Ujeścisko09:52
Zabornia09:54
Stolema09:55
Łabędzia09:56
Królewskie Wzgórze09:57
Migowo09:58
Budapesztańska10:00
Warneńska10:02
Belgradzka10:03
Piekarnicza10:05
Siedlce10:08
Skrajna10:09
Zakopiańska10:10
Ciasna10:11
Paska10:12
Powstańców Warszawskich10:14
Hucisko10:17
Dworzec Główny10:19
Brama Oliwska10:22
Chodowieckiego10:23
Uniwersytet Medyczny10:24
Traugutta [GDA]10:26
Opera Bałtycka10:28
Politechnika10:29
Miszewskiego10:31
Jaśkowa Dolina10:33
Klonowa [GDA]10:34
Galeria Bałtycka10:36
Wojska Polskiego10:38
Zamenhofa [GDA]10:39
Zajezdnia10:40
Strzyża PKM10:41
Uniwersytet Gdański [GDA]10:43
Bażyńskiego [GDA]10:44
Tetmajera10:45
Derdowskiego10:46
Obrońców Westerplatte10:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:50
Opacka10:52
Subisława10:54
Pomorska - Osiedle10:55
Pomorska [GDA]10:57
Piastowska10:58
Czerwony Dwór11:00
Bora-Komorowskiego11:01
Kołobrzeska11:03
Zaspa11:05
Kurs nr 5 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa11:32
Zaspa11:33
Kołobrzeska11:34
Bora-Komorowskiego11:36
Czerwony Dwór11:38
Piastowska11:39
Pomorska [GDA]11:41
Gospody11:42
Pomorska - Osiedle11:43
Subisława11:45
Opacka11:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:49
Obrońców Westerplatte11:51
Derdowskiego11:52
Tetmajera11:53
Bażyńskiego [GDA]11:54
Uniwersytet Gdański [GDA]11:55
Strzyża PKM11:57
Zajezdnia11:59
Zamenhofa [GDA]12:00
Wojska Polskiego12:02
Galeria Bałtycka12:04
Klonowa [GDA]12:06
Jaśkowa Dolina12:07
Miszewskiego12:09
Politechnika12:10
Opera Bałtycka12:12
Traugutta [GDA]12:13
Uniwersytet Medyczny12:14
Chodowieckiego12:15
Brama Oliwska12:16
Dworzec Główny12:18
Hucisko12:21
Powstańców Warszawskich12:24
Paska12:26
Ciasna12:27
Zakopiańska12:28
Skrajna12:29
Siedlce12:31
Piekarnicza12:34
Belgradzka12:35
Warneńska12:37
Budapesztańska12:39
Migowo12:40
Królewskie Wzgórze12:41
Łabędzia12:42
Stolema12:43
Zabornia12:44
Ujeścisko12:47
Lawendowe Wzgórze12:50
Kurs nr 6 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze12:59
Ujeścisko13:02
Zabornia13:04
Stolema13:05
Łabędzia13:06
Królewskie Wzgórze13:07
Migowo13:08
Budapesztańska13:10
Warneńska13:12
Belgradzka13:13
Piekarnicza13:15
Siedlce13:18
Skrajna13:19
Zakopiańska13:20
Ciasna13:21
Paska13:22
Powstańców Warszawskich13:24
Hucisko13:27
Dworzec Główny13:29
Brama Oliwska13:32
Chodowieckiego13:33
Uniwersytet Medyczny13:34
Traugutta [GDA]13:36
Opera Bałtycka13:38
Politechnika13:39
Miszewskiego13:41
Jaśkowa Dolina13:43
Klonowa [GDA]13:44
Galeria Bałtycka13:46
Wojska Polskiego13:48
Zamenhofa [GDA]13:49
Zajezdnia13:50
Strzyża PKM13:51
Uniwersytet Gdański [GDA]13:53
Bażyńskiego [GDA]13:54
Tetmajera13:55
Derdowskiego13:56
Obrońców Westerplatte13:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:00
Opacka14:02
Subisława14:04
Pomorska - Osiedle14:05
Pomorska [GDA]14:07
Piastowska14:08
Czerwony Dwór14:10
Bora-Komorowskiego14:11
Kołobrzeska14:13
Zaspa14:15
Kurs nr 7 do Ujeścisko
Zaspa14:32
Zaspa14:33
Kołobrzeska14:34
Bora-Komorowskiego14:36
Czerwony Dwór14:38
Piastowska14:39
Pomorska [GDA]14:41
Gospody14:42
Pomorska - Osiedle14:43
Subisława14:45
Opacka14:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:49
Obrońców Westerplatte14:51
Derdowskiego14:52
Tetmajera14:53
Bażyńskiego [GDA]14:54
Uniwersytet Gdański [GDA]14:55
Strzyża PKM14:57
Zajezdnia14:59
Zamenhofa [GDA]15:00
Wojska Polskiego15:02
Galeria Bałtycka15:04
Klonowa [GDA]15:06
Jaśkowa Dolina15:07
Miszewskiego15:09
Politechnika15:10
Opera Bałtycka15:12
Traugutta [GDA]15:13
Uniwersytet Medyczny15:14
Chodowieckiego15:15
Brama Oliwska15:16
Dworzec Główny15:18
Hucisko15:21
Powstańców Warszawskich15:24
Paska15:26
Ciasna15:27
Zakopiańska15:28
Skrajna15:29
Siedlce15:31
Piekarnicza15:34
Belgradzka15:35
Warneńska15:37
Budapesztańska15:39
Migowo15:40
Królewskie Wzgórze15:41
Łabędzia15:42
Stolema15:43
Zabornia15:44
Ujeścisko15:47
Ujeścisko15:48
Kurs nr 8 do Zaspa
Ujeścisko15:57
Ujeścisko15:58
Zabornia16:00
Stolema16:01
Łabędzia16:02
Królewskie Wzgórze16:03
Migowo16:04
Budapesztańska16:06
Warneńska16:08
Belgradzka16:09
Piekarnicza16:11
Siedlce16:14
Skrajna16:15
Zakopiańska16:16
Ciasna16:17
Paska16:18
Powstańców Warszawskich16:20
Hucisko16:23
Dworzec Główny16:25
Brama Oliwska16:28
Chodowieckiego16:29
Uniwersytet Medyczny16:30
Traugutta [GDA]16:32
Opera Bałtycka16:34
Politechnika16:35
Miszewskiego16:37
Jaśkowa Dolina16:39
Klonowa [GDA]16:40
Galeria Bałtycka16:42
Wojska Polskiego16:44
Zamenhofa [GDA]16:45
Zajezdnia16:46
Strzyża PKM16:47
Uniwersytet Gdański [GDA]16:49
Bażyńskiego [GDA]16:50
Tetmajera16:51
Derdowskiego16:52
Obrońców Westerplatte16:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:56
Opacka16:58
Subisława17:00
Pomorska - Osiedle17:01
Pomorska [GDA]17:03
Piastowska17:04
Czerwony Dwór17:06
Bora-Komorowskiego17:07
Kołobrzeska17:09
Zaspa17:11
Kurs nr 9 do Ujeścisko
Zaspa17:37
Zaspa17:38
Kołobrzeska17:39
Bora-Komorowskiego17:41
Czerwony Dwór17:43
Piastowska17:44
Pomorska [GDA]17:46
Gospody17:47
Pomorska - Osiedle17:48
Subisława17:50
Opacka17:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:54
Obrońców Westerplatte17:56
Derdowskiego17:57
Tetmajera17:58
Bażyńskiego [GDA]17:59
Uniwersytet Gdański [GDA]18:00
Strzyża PKM18:02
Zajezdnia18:04
Zamenhofa [GDA]18:05
Wojska Polskiego18:07
Galeria Bałtycka18:09
Klonowa [GDA]18:11
Jaśkowa Dolina18:12
Miszewskiego18:14
Politechnika18:15
Opera Bałtycka18:17
Traugutta [GDA]18:18
Uniwersytet Medyczny18:19
Chodowieckiego18:20
Brama Oliwska18:21
Dworzec Główny18:23
Hucisko18:26
Powstańców Warszawskich18:29
Paska18:31
Ciasna18:32
Zakopiańska18:33
Skrajna18:34
Siedlce18:36
Piekarnicza18:39
Belgradzka18:40
Warneńska18:42
Budapesztańska18:44
Migowo18:45
Królewskie Wzgórze18:46
Łabędzia18:47
Stolema18:48
Zabornia18:49
Ujeścisko18:52
Ujeścisko18:53
Kurs nr 10 do Zaspa
Ujeścisko19:03
Ujeścisko19:04
Zabornia19:06
Stolema19:07
Łabędzia19:08
Królewskie Wzgórze19:09
Migowo19:10
Budapesztańska19:12
Warneńska19:14
Belgradzka19:15
Piekarnicza19:17
Siedlce19:20
Skrajna19:21
Zakopiańska19:22
Ciasna19:23
Paska19:24
Powstańców Warszawskich19:26
Hucisko19:29
Dworzec Główny19:31
Brama Oliwska19:34
Chodowieckiego19:35
Uniwersytet Medyczny19:36
Traugutta [GDA]19:38
Opera Bałtycka19:40
Politechnika19:41
Miszewskiego19:43
Jaśkowa Dolina19:45
Klonowa [GDA]19:46
Galeria Bałtycka19:48
Wojska Polskiego19:50
Zamenhofa [GDA]19:51
Zajezdnia19:52
Strzyża PKM19:53
Uniwersytet Gdański [GDA]19:55
Bażyńskiego [GDA]19:56
Tetmajera19:57
Derdowskiego19:58
Obrońców Westerplatte19:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:02
Opacka20:04
Subisława20:06
Pomorska - Osiedle20:07
Pomorska [GDA]20:09
Piastowska20:10
Czerwony Dwór20:12
Bora-Komorowskiego20:13
Kołobrzeska20:15
Zaspa20:17
Kurs nr 11 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa20:34
Zaspa20:35
Kołobrzeska20:36
Bora-Komorowskiego20:38
Czerwony Dwór20:40
Piastowska20:41
Pomorska [GDA]20:43
Gospody20:44
Pomorska - Osiedle20:45
Subisława20:47
Opacka20:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:51
Obrońców Westerplatte20:53
Derdowskiego20:54
Tetmajera20:55
Bażyńskiego [GDA]20:56
Uniwersytet Gdański [GDA]20:57
Strzyża PKM20:59
Zajezdnia21:01
Zamenhofa [GDA]21:02
Wojska Polskiego21:04
Galeria Bałtycka21:06
Klonowa [GDA]21:08
Jaśkowa Dolina21:09
Miszewskiego21:11
Politechnika21:12
Opera Bałtycka21:14
Traugutta [GDA]21:15
Uniwersytet Medyczny21:16
Chodowieckiego21:17
Brama Oliwska21:18
Dworzec Główny21:20
Hucisko21:23
Powstańców Warszawskich21:26
Paska21:28
Ciasna21:29
Zakopiańska21:30
Skrajna21:31
Siedlce21:33
Piekarnicza21:36
Belgradzka21:37
Warneńska21:39
Budapesztańska21:41
Migowo21:42
Królewskie Wzgórze21:43
Łabędzia21:44
Stolema21:45
Zabornia21:46
Ujeścisko21:49
Lawendowe Wzgórze21:52
Kurs nr 12 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze22:11
Ujeścisko22:14
Zabornia22:16
Stolema22:17
Łabędzia22:18
Królewskie Wzgórze22:19
Migowo22:20
Budapesztańska22:22
Warneńska22:24
Belgradzka22:25
Piekarnicza22:27
Siedlce22:30
Skrajna22:31
Zakopiańska22:32
Ciasna22:33
Paska22:34
Powstańców Warszawskich22:36
Hucisko22:39
Dworzec Główny22:41
Brama Oliwska22:44
Chodowieckiego22:45
Uniwersytet Medyczny22:46
Traugutta [GDA]22:47
Opera Bałtycka22:49
Politechnika22:50
Miszewskiego22:52
Jaśkowa Dolina22:54
Klonowa [GDA]22:55
Galeria Bałtycka22:57
Wojska Polskiego22:59
Zamenhofa [GDA]23:00
Zajezdnia23:01
Strzyża PKM23:02
Uniwersytet Gdański [GDA]23:04
Bażyńskiego [GDA]23:05
Tetmajera23:06
Derdowskiego23:07
Obrońców Westerplatte23:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:11
Opacka23:13
Subisława23:15
Pomorska - Osiedle23:16
Pomorska [GDA]23:18
Piastowska23:19
Czerwony Dwór23:21
Bora-Komorowskiego23:22
Kołobrzeska23:24
Zaspa23:26
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa23:26
Startowa23:27
Jana Pawła II23:28
Żwirki i Wigury [GDA]23:29
Bajana23:30
Legionów23:31
Plac Komorowskiego23:33
Mickiewicza [GDA]23:36
Reja [GDA]23:37
Wyspiańskiego23:39
Politechnika23:42
Miszewskiego23:44
Jaśkowa Dolina23:46
Klonowa [GDA]23:47
Galeria Bałtycka23:49
Wojska Polskiego23:51
Zamenhofa [GDA]23:52
Zajezdnia23:53
Strzyża PKM23:54
Zajezdnia WRZESZCZ23:56