10:16
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ05:10
Strzyża PKM05:11
Uniwersytet Gdański [GDA]05:13
Bażyńskiego [GDA]05:14
Tetmajera05:15
Derdowskiego05:16
Obrońców Westerplatte05:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:20
Opacka05:22
Subisława05:24
Pomorska - Osiedle05:25
Pomorska [GDA]05:27
Piastowska05:28
Czerwony Dwór05:30
Bora-Komorowskiego05:31
Kołobrzeska05:33
Zaspa05:35
Kurs nr 1 do Ujeścisko
Zaspa05:42
Zaspa05:43
Kołobrzeska05:44
Bora-Komorowskiego05:46
Czerwony Dwór05:48
Piastowska05:49
Pomorska [GDA]05:51
Gospody05:52
Pomorska - Osiedle05:53
Subisława05:55
Opacka05:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:59
Obrońców Westerplatte06:01
Derdowskiego06:02
Tetmajera06:03
Bażyńskiego [GDA]06:04
Uniwersytet Gdański [GDA]06:05
Strzyża PKM06:07
Zajezdnia06:09
Zamenhofa [GDA]06:10
Wojska Polskiego06:12
Galeria Bałtycka06:14
Klonowa [GDA]06:16
Jaśkowa Dolina06:17
Miszewskiego06:19
Politechnika06:20
Opera Bałtycka06:22
Traugutta [GDA]06:23
Uniwersytet Medyczny06:24
Chodowieckiego06:25
Brama Oliwska06:26
Dworzec Główny06:28
Hucisko06:31
Powstańców Warszawskich06:34
Paska06:36
Ciasna06:37
Zakopiańska06:38
Skrajna06:39
Siedlce06:41
Piekarnicza06:44
Belgradzka06:45
Warneńska06:47
Budapesztańska06:49
Migowo06:50
Królewskie Wzgórze06:51
Łabędzia06:52
Stolema06:53
Zabornia06:54
Ujeścisko06:57
Ujeścisko06:58
Kurs nr 2 do Zaspa
Ujeścisko07:07
Ujeścisko07:08
Zabornia07:10
Stolema07:11
Łabędzia07:12
Królewskie Wzgórze07:13
Migowo07:14
Budapesztańska07:16
Warneńska07:18
Belgradzka07:19
Piekarnicza07:21
Siedlce07:24
Skrajna07:25
Zakopiańska07:26
Ciasna07:27
Paska07:28
Powstańców Warszawskich07:30
Hucisko07:33
Dworzec Główny07:35
Brama Oliwska07:38
Chodowieckiego07:39
Uniwersytet Medyczny07:40
Traugutta [GDA]07:42
Opera Bałtycka07:44
Politechnika07:45
Miszewskiego07:47
Jaśkowa Dolina07:49
Klonowa [GDA]07:50
Galeria Bałtycka07:52
Wojska Polskiego07:54
Zamenhofa [GDA]07:55
Zajezdnia07:56
Strzyża PKM07:57
Uniwersytet Gdański [GDA]07:59
Bażyńskiego [GDA]08:00
Tetmajera08:01
Derdowskiego08:02
Obrońców Westerplatte08:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:06
Opacka08:08
Subisława08:10
Pomorska - Osiedle08:11
Pomorska [GDA]08:13
Piastowska08:14
Czerwony Dwór08:16
Bora-Komorowskiego08:17
Kołobrzeska08:19
Zaspa08:21
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Zaspa08:42
Zaspa08:43
Kołobrzeska08:44
Bora-Komorowskiego08:46
Czerwony Dwór08:48
Piastowska08:49
Pomorska [GDA]08:51
Gospody08:52
Pomorska - Osiedle08:53
Subisława08:55
Opacka08:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:59
Obrońców Westerplatte09:01
Derdowskiego09:02
Tetmajera09:03
Bażyńskiego [GDA]09:04
Uniwersytet Gdański [GDA]09:05
Strzyża PKM09:07
Zajezdnia09:09
Zamenhofa [GDA]09:10
Wojska Polskiego09:12
Galeria Bałtycka09:14
Klonowa [GDA]09:16
Jaśkowa Dolina09:17
Miszewskiego09:19
Politechnika09:20
Opera Bałtycka09:22
Traugutta [GDA]09:23
Uniwersytet Medyczny09:24
Chodowieckiego09:25
Brama Oliwska09:26
Dworzec Główny09:28
Hucisko09:31
Powstańców Warszawskich09:34
Paska09:36
Ciasna09:37
Zakopiańska09:38
Skrajna09:39
Siedlce09:41
Piekarnicza09:44
Belgradzka09:45
Warneńska09:47
Budapesztańska09:49
Migowo09:50
Królewskie Wzgórze09:51
Łabędzia09:52
Stolema09:53
Zabornia09:54
Ujeścisko09:57
Ujeścisko09:58
Kurs nr 4 do Zaspa
Ujeścisko10:11
Ujeścisko10:12
Zabornia10:14
Stolema10:15
Łabędzia10:16
Królewskie Wzgórze10:17
Migowo10:18
Budapesztańska10:20
Warneńska10:22
Belgradzka10:23
Piekarnicza10:25
Siedlce10:28
Skrajna10:29
Zakopiańska10:30
Ciasna10:31
Paska10:32
Powstańców Warszawskich10:34
Hucisko10:37
Dworzec Główny10:39
Brama Oliwska10:42
Chodowieckiego10:43
Uniwersytet Medyczny10:44
Traugutta [GDA]10:46
Opera Bałtycka10:48
Politechnika10:49
Miszewskiego10:51
Jaśkowa Dolina10:53
Klonowa [GDA]10:54
Galeria Bałtycka10:56
Wojska Polskiego10:58
Zamenhofa [GDA]10:59
Zajezdnia11:00
Strzyża PKM11:01
Uniwersytet Gdański [GDA]11:03
Bażyńskiego [GDA]11:04
Tetmajera11:05
Derdowskiego11:06
Obrońców Westerplatte11:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:10
Opacka11:12
Subisława11:14
Pomorska - Osiedle11:15
Pomorska [GDA]11:17
Piastowska11:18
Czerwony Dwór11:20
Bora-Komorowskiego11:21
Kołobrzeska11:23
Zaspa11:25
Kurs nr 5 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa11:52
Zaspa11:53
Kołobrzeska11:54
Bora-Komorowskiego11:56
Czerwony Dwór11:58
Piastowska11:59
Pomorska [GDA]12:01
Gospody12:02
Pomorska - Osiedle12:03
Subisława12:05
Opacka12:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:09
Obrońców Westerplatte12:11
Derdowskiego12:12
Tetmajera12:13
Bażyńskiego [GDA]12:14
Uniwersytet Gdański [GDA]12:15
Strzyża PKM12:17
Zajezdnia12:19
Zamenhofa [GDA]12:20
Wojska Polskiego12:22
Galeria Bałtycka12:24
Klonowa [GDA]12:26
Jaśkowa Dolina12:27
Miszewskiego12:29
Politechnika12:30
Opera Bałtycka12:32
Traugutta [GDA]12:33
Uniwersytet Medyczny12:34
Chodowieckiego12:35
Brama Oliwska12:36
Dworzec Główny12:38
Hucisko12:41
Powstańców Warszawskich12:44
Paska12:46
Ciasna12:47
Zakopiańska12:48
Skrajna12:49
Siedlce12:51
Piekarnicza12:54
Belgradzka12:55
Warneńska12:57
Budapesztańska12:59
Migowo13:00
Królewskie Wzgórze13:01
Łabędzia13:02
Stolema13:03
Zabornia13:04
Ujeścisko13:07
Lawendowe Wzgórze13:10
Kurs nr 6 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze13:19
Ujeścisko13:22
Zabornia13:24
Stolema13:25
Łabędzia13:26
Królewskie Wzgórze13:27
Migowo13:28
Budapesztańska13:30
Warneńska13:32
Belgradzka13:33
Piekarnicza13:35
Siedlce13:38
Skrajna13:39
Zakopiańska13:40
Ciasna13:41
Paska13:42
Powstańców Warszawskich13:44
Hucisko13:47
Dworzec Główny13:49
Brama Oliwska13:52
Chodowieckiego13:53
Uniwersytet Medyczny13:54
Traugutta [GDA]13:56
Opera Bałtycka13:58
Politechnika13:59
Miszewskiego14:01
Jaśkowa Dolina14:03
Klonowa [GDA]14:04
Galeria Bałtycka14:06
Wojska Polskiego14:08
Zamenhofa [GDA]14:09
Zajezdnia14:10
Strzyża PKM14:11
Uniwersytet Gdański [GDA]14:13
Bażyńskiego [GDA]14:14
Tetmajera14:15
Derdowskiego14:16
Obrońców Westerplatte14:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:20
Opacka14:22
Subisława14:24
Pomorska - Osiedle14:25
Pomorska [GDA]14:27
Piastowska14:28
Czerwony Dwór14:30
Bora-Komorowskiego14:31
Kołobrzeska14:33
Zaspa14:35
Kurs nr 7 do Ujeścisko
Zaspa14:52
Zaspa14:53
Kołobrzeska14:54
Bora-Komorowskiego14:56
Czerwony Dwór14:58
Piastowska14:59
Pomorska [GDA]15:01
Gospody15:02
Pomorska - Osiedle15:03
Subisława15:05
Opacka15:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:09
Obrońców Westerplatte15:11
Derdowskiego15:12
Tetmajera15:13
Bażyńskiego [GDA]15:14
Uniwersytet Gdański [GDA]15:15
Strzyża PKM15:17
Zajezdnia15:19
Zamenhofa [GDA]15:20
Wojska Polskiego15:22
Galeria Bałtycka15:24
Klonowa [GDA]15:26
Jaśkowa Dolina15:27
Miszewskiego15:29
Politechnika15:30
Opera Bałtycka15:32
Traugutta [GDA]15:33
Uniwersytet Medyczny15:34
Chodowieckiego15:35
Brama Oliwska15:36
Dworzec Główny15:38
Hucisko15:41
Powstańców Warszawskich15:44
Paska15:46
Ciasna15:47
Zakopiańska15:48
Skrajna15:49
Siedlce15:51
Piekarnicza15:54
Belgradzka15:55
Warneńska15:57
Budapesztańska15:59
Migowo16:00
Królewskie Wzgórze16:01
Łabędzia16:02
Stolema16:03
Zabornia16:04
Ujeścisko16:07
Ujeścisko16:08
Kurs nr 8 do Zaspa
Ujeścisko16:17
Ujeścisko16:18
Zabornia16:20
Stolema16:21
Łabędzia16:22
Królewskie Wzgórze16:23
Migowo16:24
Budapesztańska16:26
Warneńska16:28
Belgradzka16:29
Piekarnicza16:31
Siedlce16:34
Skrajna16:35
Zakopiańska16:36
Ciasna16:37
Paska16:38
Powstańców Warszawskich16:40
Hucisko16:43
Dworzec Główny16:45
Brama Oliwska16:48
Chodowieckiego16:49
Uniwersytet Medyczny16:50
Traugutta [GDA]16:52
Opera Bałtycka16:54
Politechnika16:55
Miszewskiego16:57
Jaśkowa Dolina16:59
Klonowa [GDA]17:00
Galeria Bałtycka17:02
Wojska Polskiego17:04
Zamenhofa [GDA]17:05
Zajezdnia17:06
Strzyża PKM17:07
Uniwersytet Gdański [GDA]17:09
Bażyńskiego [GDA]17:10
Tetmajera17:11
Derdowskiego17:12
Obrońców Westerplatte17:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:16
Opacka17:18
Subisława17:20
Pomorska - Osiedle17:21
Pomorska [GDA]17:23
Piastowska17:24
Czerwony Dwór17:26
Bora-Komorowskiego17:27
Kołobrzeska17:29
Zaspa17:31
Kurs nr 9 do Ujeścisko
Zaspa17:57
Zaspa17:58
Kołobrzeska17:59
Bora-Komorowskiego18:01
Czerwony Dwór18:03
Piastowska18:04
Pomorska [GDA]18:06
Gospody18:07
Pomorska - Osiedle18:08
Subisława18:10
Opacka18:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:14
Obrońców Westerplatte18:16
Derdowskiego18:17
Tetmajera18:18
Bażyńskiego [GDA]18:19
Uniwersytet Gdański [GDA]18:20
Strzyża PKM18:22
Zajezdnia18:24
Zamenhofa [GDA]18:25
Wojska Polskiego18:27
Galeria Bałtycka18:29
Klonowa [GDA]18:31
Jaśkowa Dolina18:32
Miszewskiego18:34
Politechnika18:35
Opera Bałtycka18:37
Traugutta [GDA]18:38
Uniwersytet Medyczny18:39
Chodowieckiego18:40
Brama Oliwska18:41
Dworzec Główny18:43
Hucisko18:46
Powstańców Warszawskich18:49
Paska18:51
Ciasna18:52
Zakopiańska18:53
Skrajna18:54
Siedlce18:56
Piekarnicza18:59
Belgradzka19:00
Warneńska19:02
Budapesztańska19:04
Migowo19:05
Królewskie Wzgórze19:06
Łabędzia19:07
Stolema19:08
Zabornia19:09
Ujeścisko19:12
Ujeścisko19:13
Kurs nr 10 do Zaspa
Ujeścisko19:23
Ujeścisko19:24
Zabornia19:26
Stolema19:27
Łabędzia19:28
Królewskie Wzgórze19:29
Migowo19:30
Budapesztańska19:32
Warneńska19:34
Belgradzka19:35
Piekarnicza19:37
Siedlce19:40
Skrajna19:41
Zakopiańska19:42
Ciasna19:43
Paska19:44
Powstańców Warszawskich19:46
Hucisko19:49
Dworzec Główny19:51
Brama Oliwska19:54
Chodowieckiego19:55
Uniwersytet Medyczny19:56
Traugutta [GDA]19:58
Opera Bałtycka20:00
Politechnika20:01
Miszewskiego20:03
Jaśkowa Dolina20:05
Klonowa [GDA]20:06
Galeria Bałtycka20:08
Wojska Polskiego20:10
Zamenhofa [GDA]20:11
Zajezdnia20:12
Strzyża PKM20:13
Uniwersytet Gdański [GDA]20:15
Bażyńskiego [GDA]20:16
Tetmajera20:17
Derdowskiego20:18
Obrońców Westerplatte20:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:22
Opacka20:24
Subisława20:26
Pomorska - Osiedle20:27
Pomorska [GDA]20:29
Piastowska20:30
Czerwony Dwór20:32
Bora-Komorowskiego20:33
Kołobrzeska20:35
Zaspa20:37
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa20:44
Zaspa20:45
Kołobrzeska20:46
Bora-Komorowskiego20:48
Czerwony Dwór20:50
Piastowska20:51
Pomorska [GDA]20:53
Gospody20:54
Pomorska - Osiedle20:55
Subisława20:57
Opacka20:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:01
Obrońców Westerplatte21:03
Derdowskiego21:04
Tetmajera21:05
Bażyńskiego [GDA]21:06
Uniwersytet Gdański [GDA]21:07
Strzyża PKM21:09
Zajezdnia WRZESZCZ21:10